Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
19. apr 2010

blondy mala je opravdu roztomiloucka 😵 .... uz jsou ji 3 mesice, to je strasny jak to leti ...

ja si urcite budu kupovat teplomer jako psala lubi, nejlepe kratsi mereni, pipne kdyz je namerino a meri se v konecniku .... mrkla jsem na tu stranku a presne neco takoveho budem kupovat, myslim ze je lepsi nez do pusy ....

blondynka400
19. apr 2010

schucki, hm letí to dobře. A teď tam opět pěkně řve, nevím proč takhle večer nechce spinkat. fakt přemýšlím, že jí jednou nechám vyřvat úplně, ale nějak na to ais nemám jí poslouchat 😔

K těploměru, já mám takový ten s ohebnou špičkou speciálně pro mimi, digitální, použíla jsem ho zatím jenom jednou, ale spokojenost 😉

mirusch
19. apr 2010

Ahojte babulky. Ja som vas sem chodila kukat, ale nemala som silu pisat. Nebudem to na verejnosti rozoberat, ak dovolite. Pomalicky hadam ide k lepsiemu. Uvidime.

Blondy, aj ja dakujem, som ti odpisala mail, ale neviem, ci doslo, niekedy sa nase maily biju.

Cmuk vam vsetkym, postupne sa budem zapajat.

blondynka400
19. apr 2010

mirusch, jojo, došlo 😵

mirusch
19. apr 2010

Som si uz vsimla 😀 😅

blondynka400
20. apr 2010

mirusch, ale je pravda, že si občas ty maily chodí jak chtějí 😝 😀

kleopatris
20. apr 2010

blondy krasnu babulku mas 😵 a jak ma nadherne formovane obocie 😎

aj my mame teplomer do ritky a este do ucha, ten je tiez fajn 🙂

ja som s teutoniou velmi spokojna, kvalita super, UV filter 50 v latke....len na tento moj model nejde nakliknut autosedacka, ale mali sme pozicany aj spirit ci jaky to bol a mne sa zdaju dost stabilne, asi to chce odskusat a cenu nekomentujem 😖 drahe su strasne...
lubi no je velky 😀 a klasika, o takom som snivala jak male dievcatko tak som si musela splnit sen 😵 aj na ukor praktickosti 😅

o hebamme som uvazovala aj ja, tiez by mi 5 navstev zaplatila poistovna...ale nakoniec som nechcela, cudzia teta doma atd. Manzel bol s nami 2 tyzdne a to nevynahradi ziadna hebamme 🙂

blondynka400
20. apr 2010

kleo, hele a jaká byla čekací doba? V čechách se čeká pěkně dlouho... Akorát mě teď pobavila kamarádka, má 4 měsíčního klučíká, má zmíněný kočárek, nevím přesně který, ale upadlo jí kolečko. Na záruku jí ho vyměnit nechtějí a za nové chtějí 4tisíce. tomu tedy říkám německá kvalita, tak snad tě nepotká něco podobného, nebo to mají rakušani vyřešené lépe. 😝 😀
A jak to děláš, když ti tam nejde dát autosedačka? 😕. Nevím no, mně to přišlo prostě divné, dát sedačku s mimi jen na takový kousek drátu. hlavně ten sleeper je přeci jenom větší než běžné vajíčko.... A malé se v tom sleepru tak líbí, že jsem vajíčko zatím nepoužila ani jednou 😀. ale už to vidím tak na měsíc a budu must přejít, protože sleeper bude malý ☹

kleopatris
20. apr 2010

boze konecne som uspala toho nasho urevanca 🙄 a to ma stalo par hodin zivota...reval mi asi hodinu nonstop jak blaznivy...nechapem preco nemoze proste zaspat, vecer pohoda, ale cez den len reve uz treti den 😝 ale dnes som sa rozhodla, ze idem tvrdo na neho, lezala som u neho, hladkala ho a on reval a nakoniec chudatko zaspinkal....keby ho nieco bolelo tak ok, ale ked ho dam sebe na brucho tak cumi a zrazu ani revat nemusi...rozmaznanec maly

no my sme mali povodne cakat 12 tyzdnov, ale nakoniec to bolo 14 myslim....
ja by som im dala, keby mi nezobrali kolecko na zaruku 😠 a moj manzel ten by ich aj prizabil, na to kolko stoja tie kociky 😠 ale ono je asi ine, ked sa hadaju so Slovakmi, Cechmi a Nemcami....bohuzial smutna realita, ze na nas sa s prepacenim vyse.u ale k Nemcovi si take nedovolia 😠
no a s autosedackou to riesime tak, ze ju nesieme v rukach 😅 ale nie casto, len par metrov k lekarovi alebo ju supneme na nakupny kosik a inak pouzivam len kocik. Aj ja som rozmyslala aj nad tym sleeperom, ale som rada, ze som ho nekupila pri nasom slonikovi....on sa uz aj vo vajci hneva lebo nohami sa dotyka sedadla v aute a to ho vrcholne stve, ze sa neda odkopnut 😀

kleopatris
20. apr 2010

mirusch chuda nase, snad uz bude len lepsie 🙂

janulka04
20. apr 2010

ahojte, bambule...podavam hlasenie 😉

vsetko ok...stale som: Fest zatvorena...takze porod nebude...
a malu natacali na CTG, len sa im nepacilo, ze stale spala, tak ju budila setricka..., chladila mi brucho, natrasala mi s bruchom...to uz mm nevydrzal psychicky a skoro jej nieco povedal ...ale aj tak ju nezobudili
proste mala mala totalne na haku...tak dufam, ze bude taka aj po porode...
a inac, dalsia poradna az o 2tt ...a to uz pojdem aj s papierom do nemocnice na nejaku konzultaciu , tak uvidime...a dnes teda oficialne +11kil 😉

schnucki
20. apr 2010

ahojik holky,

blondy tak me ten mail prisel 2x 😀 si delaj co chtej ....

mirusch ahooooj .... nepritomnost omluvena ... no ale za trest se mnou pujdes nekdy nakupovat 😀 .... hlavne at uz je lip 😉

to ja bych jim taky dala kdyby nam nevymenili kolecko ... a ta teutonia jsou nemecke kocarky?? me se totiz taky docela libej ... kleo koukam malej si pekne vyskakuje co 😀 ...

ahoj jani, super ze je vse ok 🙂 ... tak to je borec vase mala, u me staci kdyz mi doktor jen zmackne bricho a uz tam vyvadi jak visinuta 😀 ... pritel mi jednou zaklepal s briskem a ja pak hodku nemohla spat 😝 .... +11kilo, to je dobry 🙂 ... no aby jste se nedivili, treba na vas sebira sily a pockej az bude venku 😎

schnucki
20. apr 2010

jinak ja byla dneska kvuli kytickam na deko a moji kytici .... pritel ji v sobotu muze vyzvednout, takze super, ale musim mit predstavu jak ma vypadat ... takze abych jeste tenhle tyden premyslela co a jak .... v patek je musime objednat 😝

emicka09
20. apr 2010

Ahojte holky,

po delším čase..
ještě taky děkuju všem za milé přivítání 🙂
schnuki - taky jsem o hebamme uvažovala, ale nakonec ani nebyla potřeba. v porodnici jsem byla 5 dní, pak měl manžel 2 týdny dovolenou, do té doby se mi v pohodě jizva zahojila a zvládli jsme to 🙂 navíc taky neumím moc německy, tak by mi chuděra asi stejně moc nepomohla 😅 a někoho - maminku, tchýni, sestru..u sebe mít nebudeš?

holky - prosímprosím, nemáte nějaký tip na pěknou párdenní dovolenou v Německu?? někde ne moc daleko od nás..(Trier) 😀 nebo neznáte nějaké německé stránky (třeba jako je kůň 😀 ) .

blondynka400
20. apr 2010

kleo, jen buď trvdá, oni jsou to mršky vypočítavý, moc dobře umí s člověkem manipulovat 😝
My máme zas dneska nějakou hodnou, asi ví, že tatík není doma a že nesmí zlobit abych jí nezavřela do garáže 😀
K tomu sleepru, ono je to fakt o hodně leší než vajíčko, hlavně proto malé mimi. A do délky zatím problém taky není, má ještě místo a to má 65cm... Chtěla bych, aby mi to ještě vydrželo an cestu začátkem června, tak uvidíme, nechce se mi jí trápit ve vajíčku... Ale ty asi zdaleka necestuješ tak jako já. A kvůli pár cestám to je zbytečná investice... 😉

janulak, tak vidíš, to ještě donosíš do konce 😵

schnucki, hm, tak to tedy jo 😝 😀

kleopatris
20. apr 2010

schnucki su nemecke, vyrabaju ich tam kde drahy jak pubertak byval, hiddenhausen myslim 😉

jani asi nadspava aby mohla byt potom viac hore az bude na svete 😀 😀

to nase ditko je fakt na zabitie 😀 jak som pysne pisala, ze som ho uspala...vydrzal 20 minut 😠 ale potom sa mi podarilo ho udrncat v perinke a spinkal 2,5 hodky, potom mi visel na prse asi hodinu!!, pohral sa v hrazdicke a zase mrkotal jaky je svet strasny 😀 tak som ho zbalila do manducy a vlacim ho ja chudera po byte a on si chrni 🙄 musi mat dobry deficit spanku za tych par dni.....
inak ak mozem poradit nosic Manduca je fakt super vec 😵 teda pokial budete mat take ditko jak ja 😀 maly v nej rad spinka, chrbat mam celkom odlahceny, sice ramena maju zataz, ale da sa 🙂 a mam ho v nej viac menej od zaciatku 🙂

jo a este taka pikoska 😀 svokra mi ostala uväznena na Fuerteventure kvoli sopecnemu prachu 😝 tak namiesto piatka leti domov dnes a predstavte si tu nahodu....leti do viedne a odtialto vlakom zajtra rano do Kolina....no neuverite jak sa tomu tesiiim 😖

schnucki
20. apr 2010

emi my jsme v nemecku jeste dovcu neporadali, takze bohuzel neporadim 😖 ... me se hebamme zdala trosku zbytecna, jen jsem chtela vedet nazor i ostatnich 🙂 ... tchyni tu mam, mamcu tu asi nebudu mit dlouho, ale mam tu i sousedku co ma malou holcicku, a prinejhorsim budu otravovat i tady 😀

blondy kdyz bych ten sleepr chtela vygooglovat, mam zadar sleeper?? jsem to zkousela a myslim ze mi to nenaslo to co chci 😅 ja jen abych mela predstavu 🙂

kleo koukam si taky uzijes vid 😀

ja si dneska ujela na vanilkove zmrzline s cokoladovou polevou, zblajzla jsem celou misku 😎 ... dala bych si klidne znova, ale musim se krotit 😝

finfrle
20. apr 2010

Ahoj holky tak jsem zase zvladla nakouknout ale bohuzel vas nedoctu....
Jsem stae na tom stejne a vikend moc dobry nebyl a jen jsem ho prozvracela ale snad bude lepe.Bojuji s tim jak to jde a snazim se byt silna ale povim vam,ze to nekdy teda vzdavam.
Mam dole pres 6kg a telo se mi uplne zmenilo.manza se smeje,ze uz mam pry pekne dudliky pro pinpongace 😀 to je mimohodem dalsi jmeno pro naseho tvorecka v brisku 😀
Ve ctvrtek jedu na ty vysetreni tak se trochu bojim aby bylo vse ok....ale na druhou stranu se tesim na to az pinpongacka uvidime.
preji vsem jen to nej a opatrujte se mi moooc
AHOJ Emi!!!!Dekuji za vse papa

blondynka400
20. apr 2010

kleo, no vidím tedy si hezky užíváš.. 😝
K té Manduce, já jsem tedy proti, hlavně u takhle malých miminek, není to dobré pro vývoj páteře... I když je pravda, že se názory na tenhle typ nošení liší, já jsem proti, ikdyž je pravda, že dost miminek je takhle spokojených, já bych se fakt bála....

schnucki, on to dlěá jediná firma, romer, nikdo jiný. Posílám ti odkaz, ju? 😉 http://www.babystar.cz/index.php?page=shop.prod...

finfrle, neboj, ono to zas půjde nanoru. Já zhubla nějaké 4kg a nakonci jsem měla plus 16, a to jsem fakt poctivě cvičila každý den až do porodu a nějak extrémně jsem se neřežírala 😝

emicka09
20. apr 2010

finfrle - ahoj 🙂
se s dovolením přidám k diskuzi o manduce..mám a jsem spokojená.. je ale pravda, že jsem ji pořídila až v lednu (to bylo Emmi 5 měsíců) ale mám i šátky (v elatickém bykay jsem Emmi nosila od několika týdnů v kolíbce, ona je dost svérázné a zlobvé dítě a jinak nebyla ticho) a teď jsem pořídila Didymos (na ebayi za velice slušnou cenu), páč v bykayi už pérovala jak jojo 😅 a ten mi teda vyhovuje maximálně, protože Manducu mi tahá manžel a samozřejmě si přenastaví popruhy a mě je to furt někde volný 🙄 no a než to zase přenatavím zpátky, tak šátek mám 3x uvázanej 😝 takže manduca super, pokud ji nosí jeden člověk 🙂

schnucki
21. apr 2010

dobre ranko,
tak uz jsem od 7h na nohou 😝 proste me spat nenecha .... dneska se asi pustim do oken ...

blondy dekuju moc za odkaz, me prislo prave zvlastni, ze to nevypada jako autosedacka 😀 ... budu uvazovat jestli se nam to vyplati, k nasim se tak casto nedostanem a na nakupy to mame nanejvejs pul hodky ... uvidime 🙂

ja o satku nebo o manduce zatim nepremyslim ...

finfrle preju at je brzo lip a zacnes pribirat ... myslime na tebe 😵

schnucki
21. apr 2010

jinak se mi alergie rozjela v plnem proudu, asi se uhepcikam a usmrkam 😝

emicka09
21. apr 2010

dobré ráno,
schnucki - teda chůdě, Ty se moc nevyspíš, viď ☹ si Tě mimi už trošku trénuje, aby to pak pro Tebe nebyl takovej šok 😀 😀
já jsem taky neměla šátek ani manducu dopředu, ani mě to nenapadlo, to uvidíš, až jaké mimi bude 😉 nemá smysl mít doma milion krámů, když z nich pak použiješ půlku..a v dnešní době internetových obchodů, který navíc konkrétně v Něm. jsou superrychlý, stačí dokupovat až podle potřeby 😉

emicka09
21. apr 2010

a máš něco na tu alergii? zyrtec, zodac...?

schnucki
21. apr 2010

ahojik emi,

jojo, jakmile vstanu na zachod, tak uz nezaspim, vcera jsem byla uz ve 4h vzhuru a usla jsem az nekdy kolem 7h 😝 jsem si cetla .... dneska jsem ale vstala, protoze kdybych v 10 zalehla, jsem celej den jak prejeta ...
ono je to s tou alergii tak, ze ja uz asi 4 roky chodim na testy a jeste jsem tam nedosla ... koukam ted do stranek a po netu jestli neni v okoli nejaky doktor, a chci tam zitra zajet a zeptat se, jestli ty testy jdou udelat i v tehu a jestli vubec nejaky prasky brat muzu .... zatim si neberu ani nic na bolest hlavy, snazim se vse prekousnout bez prasku, .... i tu alergii .... ono to zatim jde, ale nekdy psikam celej den jak pominuta 😀

schnucki
21. apr 2010

ja toho taky nechci na zacatku moc kupovat, urcite hodne veci i dostanem a jelikoz nevim co vse bude a nebude treba, chceme koupit jen to zakladni a pak se uvidi .... dneska jsem byla uz i na nakupu, potrebuju podprsenku do satu a narazila jsem na detske oblecky, takova supr soupravicka, kalhoty s mikinkou v ruzovym, 😵 no kraaasa, tak jsem si koupila alespon ponozticky 😀 s princeznou 😀

emicka09
21. apr 2010

schnuki - takže mimi bude princezna 😉 ? s tou rýmou pozor, mysli na to, že dýcháš i za mimi..a tudíž když máš ucpanej nos, je třeba zvážit, jestli má mimi dost kyslíku..radši si k nějakému doktorovi skoč 😉

blondynka400
21. apr 2010

schnucki, hele já bych do toho fakt šla, zas tolik to nestojí a opravdu je to pro mimi monhem zdravější než klasické vajíčko. A přeci jenom občas asi k vašim pojedete, ne? Do 3 měsíců by v klasickém vajíčku mělo být mimi max 2 hodinky. Navíc je to praktické, přijdeš někam na návštěvu,v autě ti mimi usne a pak v téhle sedačce může v pohodě dospávat, ve vajíčku bych ho nenechala 😝
K té alergii, v těhu je to blbé, nic nemůžeš, hold to musíš vydržet. A v kojení je to to samé. Ale už to byla u mně teď fakt síla a malá nesnáší, když kýchám, vždycky zrudne a rozbrečí se, tak jsem zkusila homeopatika a fakt to funguje, tak doporučuju 😉

emi, s alergii v těhu žádný doktor nic neudělá, antihistaminika se brát nesmí, jediná možnost jsou homeopatiak, ale ty ne vždy zabírají...

kleopatris
21. apr 2010

ahojky 🙂

blondy no ja tiez nie som nejaky fan do nosicov, ale proste s nasim krpcom sa to fakt niekedy neda a zda sa mi to mensie zlo ci uz pre moju chrbticu alebo maleho vyvoj jak keby som ho musela tahat na rukach len tak 😖 Ale nosime ho fakt len sem tam, niektore dni vobec ine max.hodku (dlhsie ani nevydrzim, lebo ked si sadnem v momente sa mu nelubi....). A jake to bolo zlaticko na zaciatku 😀
dneska mi zazrakom zaspal sam od seba pri hrani na hrazdicke, tak ja cela happy a on za 20 minut zase hore 😠 mam taky dojem, ze on nezvladne ten prechod z lahkej fazy spanku do hlbokej....vtedy sa vzdy preberie a nevie uz zaspat 😒

tu alergiu vam babulky nezavidim 😖 a ani nas nema rad kychanie, vzdy sa zlakne a rozplace 🙂

schnucki
21. apr 2010

tak jsem si to myslela dobre ze v tehu na alergii nic nemuzu .... ale na ty testy se zeptam abych aspon konecne vedela na co .... ze na kocky to vim, ale jsem i na neco co ted roste, vzdycky me to prepadne v kvetnu, ted holt driv 😝

emi prosimte nestras me .... alergicka ryma je u me tekuta, ucpanej nos nemam, nastesti .... jen kdyz kychnu v leze tak me mala pichne 😀 ... jojo, minuly tyden jsme byli na kontrole a doktor zadnyho pindika nevydel, i mi poznamenal do knizky ze to vypada na holku ... ale zatim se s nakupama drzim, 10.kvetna mame dalsi kontrolu a kdyz to znova potvrdi, asi uz se neudrzim 😀

blondy asi mas pravdu, proberu to pak s pritelem ... prece jenom k nasim chci jezdit casteji a cesta nam trva 6h ... nebo nejaky vylety .... ulozim si tu stranku .... jeste jednou dekuju ...

jo a ty homeopatika dostanu v lekarne? nejak jsem jeste zadny nepouzivala, takze nevim 😅 .... ale zatim to fakt neni tak hrozny ...
jezis asi se te mala v tu chvili lekne 😀