Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
21. jún 2010

Ivanka hod pak foto zavinovacky i fusaku 🙂

ivanajelinek
21. jún 2010

Emily, inak mne doma vsetci hovorili ze mam uz velke brucho.Ale to je jedno, nie? Ale pribrala som dalsie 2 kila 😝
Ten fusak chcem ale tmavo modry a vo vnutri svetlo modry...Sa mi zda ze je to on.Lebo robia 2 rozne.Inak je to ceska firma a aj predavacka hovorila ze maju
najlepsie vyrobky, a ze sa hrozne dobre predavaju.

schnucki
21. jún 2010

jeeezis vy jste toho popsali ... jsem kecala s kamaradkou na skypu, a vy jste toho tolik popsali ... jdu docitat

schnucki
21. jún 2010

finfrle tak to snad ani neni mozny, ja fakt nemam slov na to jejich zdravotnictvi ... to je fakt hruza, a ze zadny dalsi utz, to prece nejde, jak chtej treba zjistovat jestli je mimco hlavou dolu nebo ne?? no nechapu to ...

ivus 96cm je hezke 😵 urcite jeste porostete ....

schnucki
21. jún 2010

holky je fuk jestli je brisko velke nebo male, hlavni je, ze se mrnouskove v nem citi dobre a jsou v poradku .... ja jsem mela pred posledni kontrolou pocit, ze se mi zastavilo a nejak neroste, ale roste ... a kdyz jsem vydela co tam mala dela za kousky, tak je jedno jak je velke 🙂

meleri
22. jún 2010

Ahoj holky,

dobré ráno, tak jsem tady první... 🙂 Chlapi ještě spí a já snídám...nemoc už mě pomaličku opouští ale ještě to furt není dost dobré na to abysme s kamarádkou něco podnikly...no ono se to už toho ani moc podnikat nedá je v 9 měsíci těh. 😅 už dva týdny jsem s ní nemluvila jen přes telefon a už si fakt začínám připadat jak kůl v plotě...

meleri
22. jún 2010

schnucki,

jo to je pravda, myslím že je to fakt jedno každý má to břicho fakt jinak, třeba ta kamarádka právě má úplně pidi břicho na to že je už před porodem, ale ono to záleží i na postavě každé ženy a asi jak je dítě uložené...
já si ještě pamatuju že tak do toho 30 tt jsem nic moc neměla ale pak to narostlo a asi by rostlo i dál jenže už sem pak porodila brzo... 🙂 tak se nebojte ono to břicho

ivanajelinek
22. jún 2010

Dobre ranko... 🙂 Este vsetky spite? Ja idem pozret vsetky tie veci, aby som vedela ci este nieco treba ci nie...

meleri
22. jún 2010

ivčo,

ne já už nespím...🙂

schnucki
22. jún 2010

dobre ranko holky,
tak ja uz jsem taky vzhuru 🙂 udelala jsem si chlebik s maslem a redkvickama ....

meleri presne tak 🙂 ... me treba kamaradka rikala, jak tu byli na svatbe, ze ma znamou co ceka dvojcata, je o mesic vic jak ja a ma mensi brisko ....

ivco jake veci? na prcka?

ivanajelinek
22. jún 2010

No Schnucki, veci na prcka...Ved je toho hrozne moc 😝

schnucki
22. jún 2010

ivus nejlepe odskrtavat 🙂
ja az prijedem od nasich tak si budu odskrtavat a dopisovat kdyby jsme meli neco navic 😀

ivanajelinek
22. jún 2010

Tak uz to mam ako tak potriedene.Najviac mam velkost 56 62 a 68...Potom uz ani nie moc z tych ostatnych velkosti.Musim dokupit este nejake podbradniky, nejake bodycka 62 a 68...A potom uvidim ako bude rast...

finfrle
22. jún 2010

Ahoj holky!
Tak jak me vcera skrabalo v krku,tak to pokracovalo celou noc.Usnula jsem az po pulnoci a ve ctyri jsem uz chodila po dome ☹ co chvilku jsem si davala med ale ten to uklidnil jen na chvilinku.Rano jsem zkousela sul s vodou ale pri kloktani se topim 😅 a teply cajik.Myslim,ze to jde z plic(vcera se mi zle dychalo,me astma) + skrabajici krk jojo
Chtela jsem si striknout stopangin ale na netu jsem nasla,ze tehotne radeji neuzivat....
Dnes je tu teplo ale jsem pekne zachumlana pod dekou a v mikine s teplym cajem....

schnucki
22. jún 2010

ivus super ze uz toho mate tolik 🙂
ja taky chci nakoupit do 68 a pak se jednoduse bude dokupovat 🙂

jsem ty chleby zblajzla 4 😀

schnucki
22. jún 2010

finfrle tak at to brzo vylezis, myslim na tebe, cmuk ....
ja bych ho nebrala, me v lekarne nedali ani kapky do nosu ....

ivanajelinek
22. jún 2010

Finfrle, tak to pekne vylez.Ale mne najviac pomohla ta sol s vodou a vytlaceny citron s medom...Inak by sa nemalo nic...
A co mate dnes inak na plane?

blondynka400
22. jún 2010

Ahoj holky,
tak se zas po nějakém dnu hlasím 😀 Nějak nebyl na net vůbec čas...
U mne celkem nic zajímavého, je vidět, že jípř íkrmy svědčí, začala v noci trošku lépe spát, už je to většinou na 1 nebo 2 vstávání, což je docela ok, k tomu se včera i vykakala, po 4 dnech, což je na psoeldní dobu fakt dobrý a to hned 3x 😀
Akorát se zas vrtáil problém s kojením (tedy zjistila jsem že i s příkrmem), prostě i když má hlad tak brečí a nechce jíst, nakonec se mi jí vždycky ale podaří přesvědčit a normálně se nají, ale je to předtím se scénou, už jsem mysleal, že je ot za námi a ono ne, fakt nevím proč to dělá 😅 Ale snad to zase brzy přejde... 🙂

schnucki
22. jún 2010

ivus ja se dneska chystam zehlit, pak pojedeme na mensi nakup (potrebujem oba ponozky a ja novou penezenku) 😀
no a az manzilek odjede do prace skocim k sousedce, ma trosku problemy v rodine, tak ji trosku privezt na jine myslenky ....
a co ty?

ahojik blondy, jeste jednou dekuju za fotecky, mala je kouzelna ... to uz te zas zlobi? a ja myslela ze uz ji to preslo .... treba tim jak ji zachutnalo pres lzicku, tak se ji do prsu jednoduse nechce ... snad se brzo srovna ....
ale super ze v noci psi dele 😵

finfrle
22. jún 2010

Dekuji holky zkusim vse ale ta sul mi asi nepujde 😒
Ja mam dnes v planu nevylezat a zustat v teple u pc ci tv 🙂 takovy relax.
Prave jsem mela uzasny prujem joj

blondynka400
22. jún 2010

schnucki, no to já si taky myslela, ale zas swe to vrátilo.... Sice to má zas trošku jiné příznaky, ale v pdostatě je to to samé...
K tomu jí asi začínají zlobit i zoubky, už to má hodně probělené...
Hele to jsem si taky myselal, ale ono to není jenom u kojení, ale u jídla všeobecně, to samé předvedla včera s kaší a nakonec to snědla celou porci 😝 😀
No ona spí pořád stejně, ale budí se méně často, je prostě vidět, že přes den sní té energie víc a v noc iuž tolik nepotřebuje. A přitom já jí večer dávám kaši jen symbolicky, nějak se mí nelíbí myšlenka typu dítě zabetonovat ať spí celou noc.... K tomu se mimi musí dostat jinka a ne že ho natřískáš k prasknutí kaší že je úplně hotové...

kleopatris
22. jún 2010

blondy prosim ta jaku znacku prikrmov davas? nech sa pomaly informujem 😅

blondynka400
22. jún 2010

kleo, no v tomhle ti asi nepomůžu, protože používám to, co ty určitě nikde neseženeš... 😝
Ale jinak italské plasmon a mellin jsou fakt kvalitné, jedny z nejlepších, ale alespoň tady je to tedy docela drahé...
Jinak si myslím, že je to celkem jedno co je to za značku, hlavně se musíš krknout, aby v tom nebyla sůl a cukr, protože některé i drahé a rádoby eko značky to tam cpou 😕
Kdy chceš vbůec začít? 😕
Koukám, dneska máte malé mini narozeninky, tak velká gratulace 😵

meleri
22. jún 2010

finfrle,

ajaj, tak zkus nějaké homeopatika když tak, a odpočívej at se toho zbavíš! 🙂

Blondy,

no jestli nemá třeba žízeň? dej jí napít na žízen a pak uvidíš kolik sní tolik sní... 🙂

Schnucki,
jo žehlení žehlení... 🙂

holky naco kupovat příkrmy?? uvařím jednu bio mrkev, k tomu brambor sypnu trochu vloček třeba rozmixuju a je to skoro zadáče...a zdravější... 😝

blondynka400
22. jún 2010

meleri, v tom to není, vodu mi pije normálně... Mně spíš přijde, že je to od ní prostě nějaký druh prostestu...
No já chci vařit, ale až od půl roku. Taky si myslím, že to není žádný problém 😀
Od pul roku proto, protože i v bio zelenině nebo domácí může být vysoký obsah dusičnanů a to je rp malé mimkna fakt špatně, v té skleničkové se to sleduje a stát se to nemůže...
Ty jsi dávala vločky? 😕 Ještě jsi zapmoěla dát tam kapku nebo dvě kvlaitního oleje, to je pro mimi nepostradatelné 😀

schnucki
22. jún 2010

blondy tak to covece nevim co to mala vyvadi ... ze by uz zoubky? 😵

kleo gratulace ke 4 mesicum 😵

blondynka400
22. jún 2010

Tedy já dnes zas píšu jako prase, omlouvám se všem 😅

blondynka400
22. jún 2010

schnucki, tak oni jí zoubky trápí už něco přes měsíc, vždycky jí ty dásničky natečou, zčervenbají a za pár dní to zas přejde. Teď už i dost zbělali, ale zoubky ještě vidět nejsou....
Já si fakt mylsím, že je to spíš prostest a nebo už je prostě večer unavená, protože to opět dělá zas až navečer, dopoledne nebo brzkém odpoledni a v noci to nedělá nikdy....

meleri
22. jún 2010

blondy

neboj to přejde ještě je malá, dej jí čas...
jako já zas těm skleničkám nevěřím, prostě nevěřím že někdo když natiskne nějaké čísýlka tak je to prostě pravda..jsem hold nevěřící tomáš 😝 😝 😝 zvlášt ty příkrmy pro starší děti, ochutnali jste to někdo? chutná to jako obyčejná konzerva...i ty HIPPy.
vločky můžeš dávat na malou lžičku je to zdravé jasněže olej, to jsem zapomněla....vidím že jsi už poučená to je dobře!! 😀 😀

lubinka9
22. jún 2010

ahojte,

kleo, diky 😵 , a pridavam sa ku gratulaciam k Maxikovym malym narodeninkam 😵
inak k zavadzaniu prikrmov je dobry link: http://www.kojeni.net/prikrmy.php
ja som sa nejak uz pozerala po znackach, najviac sa mi zamluva Hipp. A planujem tak nejak zacat jak blondy. Koncom 5m. Inac sa mi to zda ako hotova alchymia, nic jednoduche ako ponuknut prso 😨