Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
26. júl 2010

@barbora87 tak to si dela srandu?? 😕 co ty muzes za to ze ona neumi zavirat a tobe kvuli tomu zdrhnou pejskove? no to by me teda taky vytocilo ... zkus dat tu ceduli jak psala finfrle, a bude klid ... to snad uz pochopi ...

@finfrle super ze mala tak tancuje, nase je dneska v klidu, asi z toho myho stresovani 😝
ani mi nemluv, me ty tt taky uz zacinaj desit ... pomalu asi zacnu pripravovat veci, jen obleceni je trosku tezky, no ale brisko mi snad splaskne az pujdu domu, ale radeji si vemu tehu teplacky, ty muzu zavazat 😀 ... mluvila jsem se sousedkou a zadnou kosmetiku pro malou si sebou brat nemusim, pry toho dostanu hafo v nemocnici ....

@zuzanka7117 super ze uz mas termin, hned jak budes vedet co a jak tak pisni 🙂

ivanajelinek
26. júl 2010

@finfrle nedesia len teba..Ale aj mna 😀
@zuzi super, konecne sa dozvies viac.
Ja som si akurat ohriala obed a zrazu sa otvorili dvere a mm je uz z prace doma.ze nemali dnes vela roboty.Tak som prekvapena, lebo normalne chodieva az okolo tej 18-20..Tak asi zbehneme do H&M potrebujem nohavice.Lebo sa ochladilo a ja nemam ziadne dlhe gate.Vsetko male 😝

finfrle
26. júl 2010

@schnucki To ja si musim nachystat pak vse i drogerku ale nevadi 🙂 alespon budu mit prehled co a jak 🙂
No vidis to to me nenapadlo,vcem pojedu pak domu...uz vidim jak se rvu do kalhot asi to taky vidim na teplacky 🙂
@ivanajelinek No jo prdolkove rostou nejak rychle a leti to az az a predstava,ze schnucki za par tydnu uz bude chovat a ty taky 😨 😅 jeje leti to strasne rychle.Jsem si rikala,ze tehu je dlouha doba a ono je to naopak uleti to ani nevis jak....

meleri
26. júl 2010

schnucki

my jedeme za týden a něco do česka, no musím toho využít....to víš, povlečení s krtečkem.. 🙂

dneska je to šílené malý pořád spí, najednu stranu jsem ale ráda že mám ted klid. ale zas večer to bude horší...
dneska i pozdě vstal, je takové divné počasí...

finfrle
už to pomalu plánuješ, to je fajn...někdo se po porodu vleze do těch gatí co měl před těh. já měla taky tepláky... 🙂

ivčo
tak at dobře nakoupíš...🙂

finfrle
26. júl 2010

@meleri Ja spise myslim na pohodli nez na krasu 🙂 stejne vylezu jen z nemocnice a do auta a pak hned zase vylezu u baraku 🙂 takze vazne myslim na pohodli,taky si rika,ze me to bude bolet a budu chtit mit na sobe neco co neskrti a citim se v tom dobre.
Jdu se zkusit taky natahnout ale neim nevim jestli zaberu.
Jsem volala uz 2x sefovi jestli ma pro me hotove papiry a ten zmetek to nezveda....zitra si pro ne dojedu a pockam ikdyby to nemel hotove! 😠 To je seriozni jednani jako....

blondynka400
26. júl 2010

@schnucki no nechce, ale už docela dlouho, nenutím jí. Ale masíčko s rýži dneska zbaštila všechno. Ale je to zajímavé, přetdím jí jedla ve velkém a ještě smutně koukala, že už není... hold asi se chutě mění 😀
Nevím proč se takhle budí. Zuobky naštěstí na chvíli úpřestaly, ale ještě se zádný nevyklubal, takže si to asi ještě užiju... 😝
@meleri tak už konečkně půjdeš k dokotorovy? 😕 😵 Myslíš že jem tam jedno nebo dvě? 😀

schnucki
26. júl 2010

@ivanajelinek tak to je super ze ti manzilek prisel takhle brzo, to potesi 😵 ... uspesne nakup 🙂

@finfrle ja si vezmu teplacky urcite, protoze nevim jak bude brisko splaskly a mam pocit ze jsem pribrala na nohach, takze ryfle riskovat nebudu 🙂 .... jinak jsem si tak premyslela co vsechno vezmu a budu mit asi tasku jak na tyden na dovolenou 😀 ono mam totiz docela velkej zupan 😝
jinak me samotnou desi ta predstava ze mala co nevidet bude s nama ... uz se na ni teda moc tesim, ale snazim si uzivat jeste to tehu ... doufam ze si to nerozmysli driv 😀

@meleri krtecek je klasika 😀 ... a na jak dlouho jedete?

schnucki
26. júl 2010

@finfrle to si presne rikam ja, nebudu na modni prehlidce a pohodlicko je pohodlicko 😀

@blondynka400 asi potrebuje zkusit i neco jineho 🙂 ... joooo tak to si zoubky jeste uzijete 😝

blondynka400
26. júl 2010

@schnucki já bych řekla, že jí to spíš přestalo chutnat. Přeci jenom ovoce je sladké, výraznější ta zeleniny je taková mdlá. Ochutnávala jsem to maso s rýží a i když je to nesolené a bez koření, je to docela dobré. Navíc jsem to rozmixovala jsen lehce, že jsou v tom velké kousky a zdá se mi, že jí to vyhovuje více, než to úplně jemné...
Možná už jsem se ptala, ale pro jaký jste se naknoec rozhodly kočárek a autosedačku?

kleopatris
26. júl 2010

@blondynka400 uz varis malej sama? a jake maso? a kedy sa ti mala vykakala po prikrme prvy krat? maly furt nic 😝

schnucki
26. júl 2010

@blondynka400 to je taky mozny ... ale hlavne ze neco ji 🙂 .... to ji to varis sama a nebo ze sklenicky?? ....
nakonec jsme objednali ten Hartan Races S, hodim ti obrazek ... autosedacka se nam zamlouva od Maxi Cosi, v kramku jsme potkali parek co ji mel a male tak skoro lezelo a pani byla s ni moc spokojena, ale jeste koukame ....

ahoj kleo, a jak se mate vy dva??

finfrle
26. júl 2010

@schnucki No ja pojedu s malym kufrikem,kde dam veci pro sebe i prcka 🙂

Jsem si na dve hodiny zdrimla 🙂
Akorat me pred spankem nastval sef.Volal,ze nemuze najit ty me vyplnene papira na materskou!!! 😠 😠 😠
A to tam mam veskere detaily i banku a vsechno a on to ztrati!!!No jsem mu rekla at to najde,ze to zitra potrebuji a ze jsou tam veskere udaje o me!
Ja ho snad zabiju,si ze me dela jen blazny!To je tak nezodpovedne!!!

zuzanka7117
26. júl 2010

@barbora87 Este sme to nedoriesili, najprv potrebujem potvrdenie od gynekologa, ze taku pracu nemozem vykonavat a potom si musim dat ziadost na urad.....a oni rozhodnu ci mi to schvalia alebo nie....takze zatial nevieme nic....ale modlim sa aby to vyslo.

zuzanka7117
26. júl 2010

@schnucki jasne ze dam vediet a prilozim fotooooo....ak nejake bude ale hadam ano....dnes som uz zjedla 5 nektariniek....a za posledny tyzden asi 30...je to normalne... 😝
@finfrle Ano som rada a strasne sa neviem dockat....len sa bojim, ked som bola u lekara v tom novembri a mala som problemy, ale dufala som, ze to tam este je a lekar mi povedal, ze tam nic nie je, bolo to hrozne.....viem, ze mozno trochu prehanam a musim mysliet pozitivne, ale neviem si pomoct....a moj milacik tiez ma obavy...... 😒
@ivanajelinek Boze ja nemam este vobec nic, stale sa nejako bojim zacat s pripravami, ale hadam uz coskoro nazbieram odvahu... 🙂

finfrle
26. júl 2010

@zuzanka7117 Holka tve obavy jsou pochopitelne!Preji aby tam bylo miminko a ne jen prazdny vacek! Hele ale at je co je je to znameni,ze telo zacina fungovat jak ma ale myslim si ze tam najdete malinkeho mimiska!!! 😵 Drz se!!!

finfrle
26. júl 2010

Holky ja nemuzu odolat a neposlat to tu aby jsem vas tehulky rozesmala 🙂 jsem se nemohla udrzet...
Kouknete prvni na toto a az pote na to druhe jako reakce na prvni 😀

https://www.youtube.com/watch?v=_QJE-tFB4BQ


ten druhy byla reakce a ne jedina! 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=gZuBQ5bTp9E
schnucki
26. júl 2010

@finfrle ja mam takovou vetsi cestovni tasku, tak tu si budu brat, uz pomalu davam veci dohromady ... dneska jsem vyprala vsechny veci na malou, je to tak roztomiloucke jak je to malinke, zitra je vyzehlim a neco uz zabalim ....
ten tvuj sef si fakt uz dela srandu, 😠 to prece nemuze takhle jednat ... a jestli ho ztratil tak to abys kazdy tyden kontrolovala konto ... to je fakt nemozny ....

@zuzanka7117 budem na tebe moc myslet a drzet moc moc palecky ... ale jak uz psala finfrle, je to dobre znameni, telo funguje, otehotnet muzes, tak se snaz myslet pozitivne 😉 ... ale je jasny ze mas obavy, kdo by nemel ....
ja zacala kupovat veci na malou az koncem 4.mesice, nejak jsem se do te doby bala kdyby nahodou neco, jak se rika prvni tri mesice se muze stat cokoliv ... no a kdyz nam pozdeji potvrdil holcicku zacala jsem nakupovat ve velkem .... takze casu mas dost 🙂

finfrle
26. júl 2010

@schnucki to jo je to vul ale nastesti mam mm co mi nasel neco k zasmani a trochu me zklidnil 🙂

finfrle
26. júl 2010
zuzanka7117
26. júl 2010

@finfrle Dufam, ze budes mat pravdu, ale naozaj sa citim ako tehotna, tak hadam to bude ok.... 😉

@schnucki No asi aj ja urobim tak......vtedy zacnem asi len pisat zoznam..... 🙂 a tiez uvidim podla toho co to bude...podarilo sa mi presvedcit draheho, ze budeme chciet vediet co to bude, lebo on sa chcel nechat prekvapit....ale zda sa mi to praktickejsie, nemusiet kupovat vsetko v neutralnych farbach

schnucki
26. júl 2010

@zuzanka7117 ja jsem to tehu nechtela nejak zakriknout a bylo fakt vymodlene, takze jsem s nakupovanim cekala 🙂

finfrle kde ty na to chodis 😀

finfrle
26. júl 2010

To mm aby nas rozveselil 😀

schnucki
26. júl 2010

my jsme chteli uz od zacatku vedet co to bude a musim rict ze si to nakupovani uzivam kdyz vime co to bude, teda ne ze bych si to neuzivala i tak, ale prece jen vsechno neutral ... to bych asi spis koupila par veci na zacatek a pak se na to vrhla 😀
i kdyz mame i par vecicek co jsou treba zelene, ale uuuzasne zelene ... vsechno ruzove nemame 😀

schnucki
26. júl 2010

tak ze mm dekujeme 😵

finfrle
26. júl 2010

@schnucki pry neni zac 🙂 jsem si trochu zacvicila a hned se citim lepe,jen se vydycham a sup do sprchy,dnes tu mame 80procentni vlhkost venku je silene!

ivanajelinek
26. júl 2010

Cavte.Tak sme doma...Nic moc som nenasla, len jedny rifle v H&M ze velkost 42 🤐 Z mojej velkosti 34 som vhupla na 42..ojojoj. Som akurat objednala Maxi Cosi Cabriofix z jednej stranky..Mali akciu za 119 eur, tak som ju objednala.Som zvedava kedy pride, pisu ze 1-3 dni..Zajtra ju musim ale este zaplatit a oni ju potom poslu 😎

schnucki
26. júl 2010

@ivanajelinek ber to tak ze je to brisko 😉 ... to je hodne dobra cena ... my jsme na tuhle sedacku taky koukali, v tom kramku kde jsme objednavali kocarek se cena pohybovala kolem 200eur, tak jsme si taky rekli ze kouknem jestli nekde treba nebude v akci nebo tak 🙂

finfrle
26. júl 2010

@ivanajelinek Se neni cemu divit jste ted 2v1 😅 a zase tak hrozna velikost to neni hlavne at se citis pohodlne!

blondynka400
26. júl 2010

@schnucki už vařím sama. Jamkile je v tom maso, kupované bych nedala, tomu nějak nevěřím...
Takže nakonec Hartan jo. To je dobrá volba... Já ho viděla i na živo, jak jsem scháněla ty kolečka 😉
@ivanajelinek tedy tomu říkám změna konfekční velikosti 😝
Hele k té sedačce, to je bez základny ne? Tedy podle té ceny.... 😕

Holky jestli vám můžu poradit, tak jak z bezpečnostního tak z hlediska praktičnosti kupovat autosedačku jedině se základnou (buď isofix nebo pásovou). Jakmile to tuhle základnu nemá, sedačka není zdaleka tak bezpečná a taky gto není moc praktické, takle nasadíš a jedeš, nemusíš nic poutat do pásů... 😉
U většiny normální značek si můžeš vybrat sedačku a základnu dokoupit zvlášť 🙂

kleopatris
26. júl 2010

blondy prosim ta jake maso davas malej? nejak to nefunguje medzi CZ a SK ten @ 😠