Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
13. apr 2009

Zuzi IP. Oni frapicko nerobia ☹ Ale neva, nie som na to zatazena. Inak zvykla som to robit tak, ze normalna kava a extra zmrzka a hodila som si ju do kavy 😉 To bolo velmi fajne - myslim ze v McDonnald som to tak robila, lebo to bolo chutnejsie ako ich original Frape.

blondynka400
13. apr 2009

Ahoj holky,
mirusch, tak já se tedy také kouknu, tedy jestli smím 😀 .
K té váze, to zas schodíš 😉 . Já v podstatě velikonoce neslavím, jsou to sice hrozně hezké svátky, jako malá jsem je měla radši než vánoce. Tak se na ně těším, až budu mít děti, teď si tak koupím možná velikonoční ubrosuky. No a mám vlastně velikonoční perníčky a takové pečené máslové vajíčka, aby tedy zas nekecala 😀
Včera tady byla pěkná bouřka a dnes je zataženo, fůůj 😝

mirusch
13. apr 2009

Blondy, jasne, kukni, ak mas este ten link 😉 Aj pod "Rozne", tam mam nasu dekoraciu, aspon trosku, no a nove veci, co sme dokupili.
Ja som Velku noc nemala rada kvoli oblievaniu a nespravedlnosti, ze moj brat vzdy dosiel s cokoladou a peniazmi a ja som nedostala nic, iba som bola mokra a smradlava od vonaviek. Ale teraz si to teda uzivam, kedze v DE sa neoblieva, iba cokolada tlaci do hlavy 😀
U nas je stale krasne, velmi teplo, ideme o chvilu na prechadzku k jazeru.

blondynka400
13. apr 2009

mirusch, no doufám, že ho najdu. Jsem čistila počítač a půlku věcí jsem si vymazala 😀

U nás v čechách se taky nepolévalo a mati nám vždycky schovávala čokoladové zajíce, vajíčka a další věci po celé zahradě a my pak hledaly. Předtím jsme vždycky dělaly z mechu a větviček domeček pro zajíčka. Pekl se beránek, už zmíněná máslová vajíčka, barvili se vajíčka, všechno jsme měli krásně vyzdobené... No fakt jsme si docela vyhráli a bylo to úplně super. Dodneška nechápu, kdy to tam máti schovávala, protože jsme ji přitom nikdy nepřistihly, i když jsme se snažily 😀
Hold moje máti je hračička a má výtvarný talnet, ale ten jsem po ní tedy nezdědila 😝 😀

ladybird.....
13. apr 2009

Ahoj holky!

Jake jste meli Velikonoce?My jsem byli v kostele mali dostal nadilku a dneska jeste jdeme po obede az se MM vrati z prace grilovat

lluciferek
13. apr 2009

ahojky
tak jak u vás probíhají velikonoční oslavy? je zajímavé jak v každé zemi jsou jiné zvyky.
mirusch: mohla bych tě taky poprosit o odkaz na ty tvoje stránky 😅 prosím.

jinak už máme restauračku a taky už nám přišel ceník od floristky a je to ok. 😵 konečně dělám pozvánky a zítra je budeme posílat 😵

mirusch
13. apr 2009

Pavla no, u nas je to nic extra, proste 4 volne horuce dni 😵 😀 Trosku Velkonocnej dekoracie a hotovo. Prave sme sa vratili z vonka, pri jazere je uz ako v lete, plno ludi, v plavkach, do vody sa odvazili len deti, obdivujem ich, je fakt studena. Poprechadzala som sa naboso v horucom piesku, no krasa. Ak sa nezhorsi pocasie, tak tam zbehnem cez tyzden sama na bicykli, viac si to uzijem bez manzela 😝 😀

Luciferek, no super, ze sa vam to podarilo vybavit. A tie peniaze vam z tej zlikvidovanej vlastne vratili? No ja by som ich asi sla zbit 😠 Poslem ti link v IP.

ladybird.....
13. apr 2009

Je tu jeste nekdo?

mirusch
13. apr 2009

zde 😀

ladybird.....
13. apr 2009

😀 Mam na vas chvili cas mali si hraje tak muzu odbihat 🙂

mirusch
13. apr 2009

Mozeme aj na Skype 😉

ladybird.....
13. apr 2009

jsem online

blondynka400
13. apr 2009

lluciferek, to je dobře že jste něco našli. Tak ť to dopadne lépe, než minule 😉

mirusch, proč sama bez manžela? 😕

mirusch
13. apr 2009

No, cez tyzden on pracuje a navyse on nie je na take vylehavanie v trave ked je velmi teplo 🙄 Tak pojdem sama a budem si trochu citat a dobijat baterky. 😉

lluciferek
13. apr 2009

no děkuji, ono to vlastně je nová restaurace od toho chlapa z té zrušené 😅 zavolal a poslal fotky a nám se to líbili + řekl,že za ty problémy nám dá 25% slevu z celkového účtu. No mamča se tam zajela podívat a říkala že to vevnitř malují a předělávají,že to bude otvírat 1.kvtna.

mirusch: jdu se kouknout na ten link.

blondynka400
13. apr 2009

mirusch, aha, tak to my jsme naštěstí oba stejný a na pláži vydržíme celý den. I když tedy manžílek ve stínu pod slunečníkem 😀
Tak ono i sama není špatné.... 😉
Koukala jsem na ty tvoje stránky, ale nějak jsme to nenašla. Hold jsem blondýna no 😅 . Jinak jsem koukala na tvé svatební fotky, slušelo ti to 😵

mirusch
13. apr 2009

Luciferek, no teda 😕 Ale to je od neho pekne, ze vas predsa len nenechal plavat...a este vam aj da zlavu. Ale nechapem naco jednu zatvaral a novu otvara, no ale to je jeho vec. Dolezite je, aby ste mali super hostinu so zlavou 😀
Len kukni, som zvedava na kritiku 😅

blondynka400
13. apr 2009

lluciferek, no tak snad to stihne dodělat 😀

mirusch, je, napsali jsme stejně, že jsi to okoukala od schnucki 😎

mirusch
13. apr 2009

Blondy, jasne, od Schnucki 😀
Prosim ta ako si to nenasla, ked si nasla moje svadobne fotky 😕 😀 Ale dakujem. Nuz proste v tych albumoch tam, je okrem svadobneho aj album "Servitkova technika". A potom este album "Rozne (vychody slnka, kvety...)" a tam mam velkonocnu deko a nove veci v byte. Skus este raz, ty to zvladnes, ja ti verim 😵

blondynka400
13. apr 2009

mirusch, no protože jsme blondýna, na to jednoduchá odpověď 😀
Servítkovou techniku jsem našla, tak to asi bylo ono, na co jsem koukala 😅 . Na to druhé se jdu ještě mrknout.... 😉 Snad to najdu 😀

mirusch
13. apr 2009

Blondy, z tej servitkovej su nove tie misky... 😉

blondynka400
13. apr 2009

mirusch, tak jsem koukala na to správné, máš to fakt hezké 😉 . A už jsem našla i to druhé, hold jsem prostě dobrá 😀 😀

mirusch
13. apr 2009

Sikulka 😉

Prave som dostala IP od Ivanky - tej co zalozila tuto temu. Ako ma novu pracu tak len cestuje a nestiha. Ale pozdravuje vas 😵

blondynka400
13. apr 2009

Mirusch, to jenom hodně vyjímečně 😀

Hlavně že se má dobře a je spokojená 😉

mirusch
13. apr 2009

Ahojte, no normalne som si lahla na gauc, ze pocitam nieco a odkvacla som 😅 Nejako ma slnko zmohlo. A kde ste ostatne?
Luciferek, tak ako, kukla si ten link?

kleopatris
13. apr 2009

ahojky a dobry vecer 🙂

sme sa dnes vratili z nemecka, krasne tam mate 😉 boli sme pozriet aj v regensburgu a vyzera to tak, ze sa nam pacil, takze ak sa nam podari sa do DE vratit tak tam 😀

mirusch aj ja by som sa rada pozrela na tvoju stranku ak smiem 😅

blondynka400
13. apr 2009

mirusch, to se mi také stává 😅

kleo, a jak to vlastně máte s tím návratem? 😕

mirusch
14. apr 2009

Bre ranko. Ja uz strasim od siedmej. Ako svieti slnko, tak sa budim o hodinu a pol skor ako v zime 😀 Dnes ideme dat auto na rocnu inspekciu, bojim sa tej sumy, no ale co sa da robit.

Kleo, vy ste dobri...a keby si isla do Nürnbergu, Würzburgu, Frankfurtu a pacilo by sa ti tam, tak by ste sa stahovali kazdy rok? 😕 😀 A co Mnichov, ten uz padol? Poslem ti IP.

Schnucki a ty si kde? 😕
Pa zatial.

zuzka11
14. apr 2009

Ahooooj!

Tak konečně zase na netu, dneska mám od rána jenom hlad, pořád jím a učení mi nejde, nemůžu se soustředit 😖

Miri - výrobky jako vždycky super.....jsi fakt šikula......., nejvíc se mi líbí ta modrá vzadu, jsem na jednoduché věci, takže ta je mi nejbližší...a mám ráda modrou 😉

Dneska máš tuším sraz se Schnucki, viď?

blondynka400
14. apr 2009

Ahoj holky,
mirusch, za auta to jsou občas pěkné pálky 😖
Jinak jak píše Zuzka, taky se mi asi nejvíce líbí ta modrá 😉

Zuzka, tak si dej něco dobrého 😉

Já byla dnes po ránu cvičit, vůbec se mi nechtělo, ale přinutila jsme se, krásně mě to probralo 🙂