Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
17. apr 2009

No uf, zehlim. Na dnes sa rozlucim, zase zajtra 😉 Prajem dobru noc a nech ti uz nie je zle.

mirusch
18. apr 2009

Dobre ranko. A kde ste? 😕 😀 Vstavat a cvicit!
My ideme nakupovat - jedlo, pomedzi to periem, potom rychlo varim a potom dufam, ze malujeme kupelnu.

zuzka11
18. apr 2009

Miri tolik aktivity poranu! 😕 😀

Me Gyrosek vzbudil asi ve 3, chodim ted pravidelne na zadćhod, pekny opraz a pak jsem nemohla zavrat, takze jsem nejaky hotovson....ale mame v planu taky bazen a cestou zpatky nakup, zitra cekame navstevu, tak chci delat fondue.......

Lubinka mas IP, snad je tam vsechno, cos chtela.......kdyztak jeste klidne napis, jestli jsem na neco zapomnela.....

Zehleni me ceka asi zitra........o jak se tesim........

blondynka400
18. apr 2009

Ahoj holky,
no já na sobotní poměry dnes vstávala také docela brzo, byli jsme na velkém nákupu, pak jsem vařila oběd a žehlit bych taky měla, ale nechce se mi 😝

Mirusch, jakou barvu bude mít koupelna? 😵

Zuzi, hm, tak to je gyrosek tedy pěškný uličník 😀

zuzka11
18. apr 2009

Blondy já bych ho spíš nazvala prudičem 😀 ale malým....a mým....... 😉

blondynka400
18. apr 2009

Zuzka, no ještě si s nim asi užiješ 😀 . Teda chudinka malinkej, takhle ho nazývat, jen počkej, však on ti to brzy vrátí 😀 😀 😀

schnucki
18. apr 2009

ahoj holky, tak jsem tu, hlasim ze jsem dneska uz uklidila, prestehovali jsme treti pokoj, pritel ted veze nakladak zpatky sefovi a pak se poustime do maly mistnustky kam se dokladaj veci ..... vcera jsem dorazila az v pul 10, na dalnici bouracka jako hrom, takze dalnice zavrena dokud to neodklidili, no hruuuuza, az me z toho kdyz to pak pomalu pustili polilo horko ....

nooo, takze nejprve vitam lubinku, ja jsem taky z nemecka, bydlim kousek od mirusch, ale jak uz holky psali, zuzka je odbornik, ja taky jeste tehu nejsem ..... jinak me moc mrzi co se ti stalo a drzim moc palecky aby se to napodruhe povedlo bez dalsich problemu 🙂

zuzi tak gyrosek je maly prudic 😀 .. on ti jeste ukaze co je to prudit 😀 .... a jak se jinak mas, vsechno ok???

blondy co je noveho u tebe??

mirusch ja chci taky vedet jaka bude koupelna .. 😵

schnucki
18. apr 2009

jinak mirusch prelozit se mi to neda a to musim nejak jeste vmestnat tutorium, alespon na prvnich par tydnu ,.... no klepne me z toho .... dneska me ceka jeste uceni, zapru se do toho hned od zacatku 😀 nebo se alespon pokusim 😀

schnucki
18. apr 2009

jinak jsem docela nachcipana z blby klimosky na vejsce, takze jsem vcera prijela domu, pritel mi udelal cajik a ja padla do pelechu jak nemci do krytu ....

a abych vas dlouho nenapinala, darecek mel uspech, pritel je pro kazdou blbost, takze to chtel hned vyzkouset .... pote co zjistil na co to je se zacal smat a povydal mi, proc tomu rikam darecek pro neho, kdyz je to vlastne pro me, jen k tomu potrebuju toho jeho chlapce 😀 .... koupila jsem takovy ten krouzek, co ho ma udrzet dyl aktivniho, ma mu zpomalit erekci .... no a je tam jeste takovy vystupek, vse z umele hmoty ....

tak jsme to dneska vyzkouseli, bala jsem se, ze je to maly, ale vubec ho to nebolelo no a nejsem si tak jista, ze ho to nejak zadrzelo 😀 .... kazdopadne je to docela dobre, mame v planu to jeste nekolikrat vyzkouset, aby jsme prisli na to jak to radne vyuzit aby to radne fungovalo 😅

jo a pritel dneska oznamil, ze az tam priste pojedem, urcite nam 15 euro nebude stacit 😀

mirusch
18. apr 2009

Aaahojte. Som uplne kaput. Ocakavam migrenu, ako vzdy po takychto cinnostiach s hlavou zaklonenou, skusila som si hodit 2 Ibuprofeny, ci to nezvrati. Uvidime.
No, kupelna ostala biela, akakolvek ina farba pri bielo-sivych kachlickach by bola divna. Ta stara farba uz bola zosednuta. Zaroven menime lampu za novu, umyla som kachlicky a este umyjem aj podlahu. Nic sme nemuseli vynasat von, proste som to tak dokonale oblepila igelitami, ze to tam bolo ako na konci filmu E.T., ked to izolovali kvoli mimozemstanovi 😀 Pomedzi to som oprala 3 pracky a uvarila obed. clovek stihne vela, ked chce. A aj sme nakupili. Este musim obliect periny a mozeme ist do greckej restiky. Dnes si naozaj zasluzime 😝

Zuzi, len si pekne zvykaj na nocne vstavanie....ale nuz....chcela si to 😀

Schnucki, no teda, nachcipana. Vidis, vidis, mne stacila slovenska vysoka bez klimatizacie.... 😀 Takze vyskusali, no teda 😅 Viem si presne predstavit ako sa rehnil 😝 Ja som kupila take koliesko - ale bez vystupku, za 4,90 , ale aj sa mi zda dost slabe. Nuz co, vyskusame, ci to je na nieco dobre a pripadne kupime lepsie. Dnes rano o siestej som to fakt nemala naladu tahat, takze nabuduce 😅

lubinka9
18. apr 2009

Ahoj Kocky, vdaka za privitanie 😵
Zuzi diky za IP uz tam mas dalsiu 😝
ja sa priznam necitala som vsetky prispevky, je toho moooc, ste hrozne ukecane 😀
Poslednych par prispevkov ale som postrehla a vidim zaujimava debata 😀 este mi poradte, ja toho mojho nemozem na nejake taketo pomocky nahovorit, vraj by som ho uz nepotrebovala, tak dajte tip ako nanho. Alebo prist rovno s niecim nakupenym?? 😀

blondynka400
18. apr 2009

schnucki, no ty jsi tedy pracovitá 😉
Tak koužek jo? 😀 Tak to by mě nenapadlo, ale halvní, že to mělo úspěch 😵 . Tak to tam příště moc nevykupte, ať zbyde i na ostatní 😀
U mne celkem nic, jen jsem se naknec přinutila a vše vyžehlila, MS nikde, takže docela pohoda. Teda já b ych chtěla aby přišla, asi se někde toulá... Asi jako to sluníčko, to taky dnes nějak zalezlo.....

mirsuch, už zase migréna? 😕 Tak ať je co nejdříve lépe 😉 S tou barvou v kppupelně chápu, no laespoň to ámte nové a čisté 😉

lubinka, já bych něco rovnou koupila, ale začala bych spíš nějaký erotickým prádlem a pod. a když by se chytil, tak bych nakupovala dál 😀

mirusch
18. apr 2009

Blondy, tak Schnucki je pracovita? 😕 A ja nie? 😀
Nuiz, zase, nemala som ju uz 3 alebo 4 tyzdne, co je super spica. veru ide, dobre sa poznam, tak si idem rovno hodit triptan a dufat, ze zaberie a mozem si dat veceru.

Lubinka, a si myslis, ze moj je z toho nadseny? 😝 Ale ja ho kaslem, ked sa hanbi alebo co ja viem co. Ja som sa ho opytala, nechcel ani so mnou ist, ani sa nejako nezaujimal, tak som sla sama a kupila si, co som chcela 😅 A bud sa prida, alebo nie. Musis najst sposob ako nanho ist, aby sa nenastval, nejako vysvetlit, ale zena vzdy na nieco pride. Ale ak nie je zasadne proti, tak si proste kup a urcite sa zapaci aj jemu 😉 .

lubinka9
18. apr 2009

No musim nieco vymysliet, ved uz pokukujem po takych shopoch dlhsie. Ale musim upgradnut nemcinu aby som nahodou neodisla s niecim co som vobec nechcela kupit 😀

Mirusch ja tiez trpim migrenou, mavam ale 1-2x tyzdenne ako kedy. Je to hrozne, nemozem vtedy vobec jest, je mi zle od zaludka, mam poruchy zorneho pola, lezim v tmavej miestnosti schulena v klbku, no proste odrovnana.. A nie a nie odhodlat sa s tym lekarovi.

schnucki
18. apr 2009

ahojik holky,

mirusch aha, ja myslela ze nejakou barvu, ale je fakt, ze bila tam padne nejlip ..... uvidis jestli vydrzi, jak ta pani povidala, trhaj se, tak uvidite 😀 .... hlava zatim dobra?? a kdy vyrazite k rekum? radne si to dnes uzij, zaslouzis si to 😉

blondy neboj, zas tak rychle se tam nedostanem, ... koukala jsem tam i na hry, docela prca, ale nejsou zrovna levny 😝

lubinka a uz jste se o tom bavili? ten muj se nestydi, mame oba radi trosku zmenu v keksiku, takze nemel nic proti pomuckam a dokonce sam navrhl, jestli nekdy nezajdem do shopiku 😀 ..... pokud se nejak vykrouca, nebo vymlouva, zkus treba pradelko a nebo neco maleho a uvidis jak na to zareaguje ... treba se stydi do obchudku ale doma proti tomu nic mit nebude 😉

schnucki
18. apr 2009

lubinka ty mas taky migrenu? ja na ni sice nastesti netrpim, ale vim co mirusch vzdycky pise .... zkus toho lekare, treba pomuze

blondynka400
18. apr 2009

mirusch, tak jsme ot nemyslela, jasně že jo. Obě jste pracovalky 😵

lubinka, tak to by jsi měla někam zajít. Přeci jenom prášky na to existují a alespoň toršku ti to uleví 😉

schnucki, hm, ono spousta věcí tam není zorvna nejlevnější.... i když já už tam nějakou dobu nebyla, novinky v pdostatě žádná a už mě to trošku přestalo bavit....

schnucki
18. apr 2009

blondy ted jsem trosku mimo, co te prestalo bavit??

my tu mame maleho, od pritelovi segry, tak kuchtime neco k veceri, 😀 asi u nas zase prespi tak mame o zabavu postarano ...

blondynka400
18. apr 2009

schnucki, erotické pomůcky 😀
Kolik je malému?

schnucki
18. apr 2009

jo taaak, no to my sem tam, tahle je nase druha 😅 ale sem tam mame naladu neco ozkouset ....

minuly vikend jsme slavili jeho 9te narozky .... no takze tak maly neni, 😀

schnucki
18. apr 2009

co mate v planu vy na dnesni vecer???

blondynka400
18. apr 2009

schnucki, jo to chápu 😉 . My už hold máme tuhle pperiodu za sebou 😀
To není, to je hodně podobné jak můj jeden synovec, v poslední době fakt jenom koukám. Protože on už neuvažuje jako dítě, ale jako chlap 😅

Já nic, asi budu koukat na telku a u toho ještě chvíli netovat. Jsem grogy, bolí mě břicho, tak se mi ani nic nechce... Co ty?

ladybird.....
18. apr 2009

Ahoj holky, je tady nekdo?MM neni taky doma mali spi tak mam na vas casek a nikdo nikde

blondynka400
18. apr 2009

Ladybird, ahojky, jak se vede? Něco nového? 🙂

schnucki
18. apr 2009

to jo, taky me kolikrat prekvapi, na co vsechno prijde ....
blondy uz ti je trosku lip? treba ti prijde ta ms, me vetsinou den predtim bricho boli ...

ahoj ladybird ....

blondy my jsme se najedli, pak jsem s malym hrala karty a ted koukame na komedii, mel by jet domu, zitra musi brzo vstavat, ale nejak se mu nechce .... uz dokonce volal i jeho tata, ale nejak se k tomu nema, jet domu 😀

blondynka400
18. apr 2009

schnucki, no mě je dobře, jen bolí a jmse unavená. Ms měla dorazit dnes, tak snad v noci nebo zítra, řekla bych že bolí od toho 😉
Tak asi je u vás tak dobře, když semu nikam nechce 😵

schnucki
18. apr 2009

ja si taky myslim ze se ti ms nahlasuje 🙂

jojo, on je u nas rad, minulou nedeli jsme byli v parku a na zmrzce, dneska celej den prsi, ale zitra ma byt zas 20 a v po 22 😎

mirusch
19. apr 2009

Taaakze, vcera som si hodila nakoniec Relpax na migrenu a rychlo pomohol, takze kym doslo k veceri, tak som mohla kludne do seba pchat 😀
Dnes musim zase varit a asi aj upracem zvysok kupelky a umyjem dlazku v byte, nech som uplne so sebou spokojna.

Lubinka, mas IP. Neurolog to isti, ci uz ti nieco da - ak sa snazite, tak nemozes nic - alebo nie. Sup, sup.

Pavla, vidis, ked mas ty cas, tak ja sa vzdy flakam...

Dnes je zase pekne, sice este chladnejsie, ale to sa otepli. 😵 Tak sa majte, idem pracovat 😝

schnucki
19. apr 2009

dobre ranko,

mirusch tak to je super ze zabral 😉 koukam dneska mas zase akcni den .... mirusch byli jste uz v tom bad orb? je tam park, kde udelali takovou vec, prochazis se mezi dvouma panelama z malych drivek po kterych steka voda, ma to mit nejaky lecivy ucinky ci co, priste si to musim radne precist 😅 .... takovy maly typ na vylet 😀

jinak ja hlasim ze dneska mame taky co delat, na me ceka koupelna, pak chceme jet se podivat na trh, pritel potrebuje ponozky, pak dotahnout policky ze sklepa do odkladni mistnustky a vse tam uklidit, pak dotahnout postel a usporadat to kolem .... no a nekdy se chci ucit a jit na prochazku, tak nevim jestli to vse stihnem 😀

jdeme snidat a huraaaa do prace 😝

preju vsem krasny den a pokud budu mit casek, mrknu sem na vas

blondynka400
19. apr 2009

Ahoj holky,

mirusch, ty jsi zas pracovalka? 😀 . Hlavně že ta mifrena brzy odezněla.... 😉

schnucki, tady pršelo celou noc a dnes je zamračeno, ale stále je teplo.... Jinak MS stále nic..... 😒