Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
24. aug 2009

Schnucki, cysta, pokial je ojedinela a vodova, tak by nemal byt problem. Tak ako som mala ja. Ale ak castejsie alebo viacej, tak ju musia preliecit. Ze drzim palce.

blondynka400
25. aug 2009

schnucki, sestra to určitě zvládne... Je otázka kde tu cystu objevili? to víš? 😕

Jé koukám, že jsem tady dnes první 😀

lenkove
25. aug 2009

ahojte babule
akurat si vas citam 🙂 som rada, ze sa mate dobre. TO aj my, chystame sa na dovolenku, tesim tesim 🙂
citam tu u vas o cystach a viem,ze Mirusch ich mala.. ja mam posledne dva dni dost intenzivne bolesti v lavej slabine, ako ked mate nieco zaseknute v chrbte,neviem to opisat... proste bolest vystreli, je intenzivna a pomaly upada.. a dlho nic.. a zase 😕 ja ze to nic nie je, ale ked vas citam,zacinam mat strach ci to nie je cysta 😨 moze byt? 😕 ja idem o dva dni na dovolenku,k tomu mam ms, lekara asi nestihnem 😔

mirusch
25. aug 2009

Ahojte, ja len strucne, napisem hadam viac vecer, problem so svokrou...
Lenkove, ahoj, ja som mala len jednu, z hormonov, co do mna tlacili 😠 a zle davkovali. No, to co pises, to skor vyzera na chrbticu a mozno zacviknuty nerv, chod k ortopedovi. Napr. mna cysta nebolela, aj ked bola velka. Cysta sama o sebe, ked je vodova, obycajna, neboli, boli len, ked tlaci na okolite organy a tkaniva. Neviem, aka to je bolest, ale skor by som povedala, ze stala, tupa, ale nie som odbornik. Inak, ja obcas mavam take, ze ma tak pichne ako keby ma nozom bodli, brutal a o chvilu nic. Uz som rozmyslala, ci to nemoze byt nejaky mocovy kamienok, lebo uz ma tak pokukali, ze nic ine to nema byt co.
Ak ti neprejde kym sa vratis z dovolenky, skus ortopeda alebo ultrazvuk vajecnika u gynekologa, pre istotu. Zatial si skus natiahnut chrbticu, ci nepovoli... Dufam, ze ta to nebude na dovolenke trapit. A kam idete?

lenkove
25. aug 2009

Mirusch
diky.. som si nasla potom v jednej teme, ze ty si mala poskracovane svaly, ak som to spravne pochopila.. tak uvidime,kazdopadne je to dost neprijemne.. 🙄 🙄
drzim place so svokrou,citam ze to tam mate dost kompikovane 😔 😔

ideme do Bulharska 😉 😎

blondynka400
25. aug 2009

lenkove, ahojky, užij si dovolenou 😎

schnucki
25. aug 2009

ahojik holky,

ja taky jen narychlo, musim poklidit po obede, udelat svacu pritelovi do prace a k rodince makat, takze se ozvu zitra dopo ....

ahoj lenkove, preju super dovolenou a dej na mirusch, taky si nemyslim ze by to byla cysta, spis ten nerv ....

blondy jeste nevim kde ji sestra ma, jen vim ze mela dost bolesti a ve stredu jde na tyden do nemocnice, jen se zminila ze by nemusela mit deti, tak nevim jestli ji tim postrasili nebo je na vajecnikach, .... dneska ji budu psat mailika, ale spis se dozvim az v nedeli od tatky co a jak ....

mirusch to by kameny bejt mohli, pritel je mel, tak kdyby neco muzu se zeptat co to bylo za bolesti .... vim jen, ze kdyz ho fakt chytli tak se nemohl od bolesti ani pohnout .... jinak se drzte, oba, myslim na vas ...

papa zitra holky, preju hezky den 😎

mirusch
25. aug 2009

Lenkove, hej, tak sa ukazalo, ze to u mna malo zrejme nieco spolocne so skoliozou a chrbticou a tak. Chodim do fitneska a celkom sa udrzujem vo forme. Prijemnu dovolenku prajem. Rada by som sa vyvalila tiez na plaz a svet gombicka 🙂
Dakujem za svokru, zajtra ide do nemocnice, hadam ju postavia na nohy, uvidime. 😔

Schnucki, to je skoro na tvrdenie, ze sestra nebude moct mat deti, pokial je to normalna cysta, tak ta nie je problem. Inak, cysty su na vajecnikoch, pokial viem. Zuzi, byvaju aj inde 😕 ? Zalezi, co jej najdu. Drzime palce!!!
No, ja nejake kamene nemam, mne mocove cesty preplachovali a kukali, len ma to tak napadlo, ze mozno nejake zrniecko z casu na cas, inak si to vysvetlit neviem, vzdy je to len z nicoho nic brutal bolest, ako keby ta niekto rezal a potom nic. Par sekund. A zase a koniec.
A dakujeme 😉
Len si predstavte, ze manzelov brat sice pred tyzdnom pribehol pozriet mamu, ked sme mu volali, ze je chora a odvtedy jej ani len nezavolal. Bila by som ho. 😠 A dnes som u svokry zdvihla telefon a to bola svagrina 🙄 Tak som ju po 3 mesiacoch pocula, prislo mi to tak luto, ze sa s nou nemozem normalne porozpravat 😔 Je to smutne.

schnucki
25. aug 2009

tak uz jsem u rodinky, mam chvilicku tak rychle pisu ....

segra povydala ze by se to mohlo stat, je zdravotni sestra, ale je ji teprv 21, tak doufam ze to fakt nebude nic hrozneho, pockame co ji reknou ...

mirusch to me moc mrzi, ale ver, ze ty jsi neudelala nic zleho, meli by te nosit na rukou za to co delas, a ne se na tebe hnevat 😠 .... jinak doufam ze to nebude jeste horsi, ... myslim na vas 🙂

papa

zuzka11
25. aug 2009

Miri urcite ji postavi na nohy, infuze delaji divy.....moc na tebe myslim........

Schnucki - no ahooooooj, tebe uz skoro neznam🙂)) Super, ze jsi zase tady......

Holky, ja se asi zitra vecer odmlcim, ve ct stehovani a v pondeli nam maji prijit pripojit internet, snad to pujde lehce.....ale budu na vas moc myslet.......

Dneska jsem se byla rozloucit se svoji dr., byla moc moc fajn....Gyrosek OK, pekne si pribira, ja taky OK, cipek se zase natahnul, tak se mozna o vikendu zase po dlooooouhe dobe otrese zem 😀

Lenkove - ahoooj, uzijte si dovcu! Stejne mi prijde, ze to leto ZASE nejak silene uteklo....tady v Mnichove se to vzdycky zmeni jak mavnutim kozelneho proutku prelom srpen/zari....jsem zvedava co v Praze...jak to bude letos.....ja chci aspon babi leto.........

schnucki
26. aug 2009

dobre ranko,

ahoj zuzi, to me tesi ze se mate s gyroskem dobre a ze je vsechno ok, to je mooooc dobre 🙂 ..... takze budete o vikend uz v praze? to je rychlost .... tak mi az pojedeme k nasim, stavime se na kavu 😵
babi leto urco zazijes, tam u nas je 🙂

me ceka dneska dopo nakup, nejstarsi ma 17, tak tu bude velka party 😝 jeste ani nemam darek, pak s malim k doktorce odpo, tak nevim jestli se ke kompu dostanu 😝

kazdopadne preju vsem kraaasny den

blondynka400
26. aug 2009

Ahoj holky

zuzka, přeji hezké stěhování 😉 . No vidíš, ještě budeš přenášet 😀

schnucki, už zas u rodinky jo? 😀 Ty si nedáš chvilku pazu, co... Jak to vůbec dělali když jsi tam nebyla a byla čechách? 😕

mirusch, tedy chudinko moje, ty snad nikdy nebudeš mít klid... ☹

mirusch
26. aug 2009

Ahojte, tak som tu 😝 Doobeda v muzeu, musela som vypadnut, lebo by ma svihlo. Manzel ostal doma a siel so svokrou do nemocnice. Teda, prisli po nu nemocnicnym odvozom, neboli sme si isti, ci zide dolu schody. Nasla som ich o jednej na pohotovosti, som si zaspominala, presne som vedela kde to je, pred 4 rokmi ma tam raz viezli sanitkou s modrym svetielkom 😉 , ale bez hukacky ☹ 😝 Nic mi nebolo samozrejme, len psychika, ale prejavilo sa to ako infarkt. No, tak tam sedeli a cakali na vysledky 4 hodiny, az potom ju dali na izbu. Tak som ju prezliekla, ulozila, boze ako male dieta ☹ Privitala som, ze ju tam osprchuju, dufam v to, slubili. Je slaba ako mucha, tak som zvedava, ci ju uz konecne napoja na nejaku infuzku. Zajtra jej pojdem vyriadit byt, uvidime ako dlho si ju nechaju.

Zuzka, tak teda ti na zajtra drzime palce pri stahovani a netrpezlivo budeme cakat, kym sa ozves...ako v Huston-e, ked cakaju na znovuozvanie sa posadky po prelete atmosferou 😀 Inak, to mas pravdu, ze sa tu meni pocasie brutalne skokom. Minuly rok, 1.9. zrazu 15°, hroza. Stale je vsak slnecno, tak sa vyzivam, kym sa mozem. A ta tvoja Dr., nebola prekvapena, ze si este v kope 😀 Inak, vies ze zatrasenie zeme vyvolava porod 😀

Schnucki, teda, tolko roboty. Ze ta to aj bavi, to lietanie hore-dole, mna by uz teda nie. Ani za tie prachy 😝 Keby mna teraz niekto dal zase do nejakej rodinky, napr. aj do mojej starej v Londyne, co som bola, tak by som ich asi vsetkych bila. Ta moja bola dost neschopna.....Napr. uprsany tyzden, voda sa leje po stene - vo vnutri. Opravar moze az o 3 dni. Ok, pockame 😠 Tak som sa nastvala, vyliezla na rebrik, vycistila odkvapy a svete div sa, opravene. Ach jo. Domaci pan na mna iba oci plestil. Nuz, slovenske dievca, ktore rozmysla mozgom 😖

Blondy, dakujem za polutovanie, dobre padne 😉 😝 nejako to zvladneme. Je mi len velmi luto, ze sa chuderka musi tak trapit.

schnucki
27. aug 2009

dobre ranko,

jooo, ja si holt nemuzu pomoct 😀 .... bydlime na malim mestecku a tam bylo trosku tezky najit nejakou praci co bych skloubila, a rodinku uz znam a ac se nekdy divim, jsou celkem fajn ....

dneska me teda malej rano pil krev, ale jak 😠

mirusch je dobre ze jsi byla vcera v muzeu, potrebujes trosku zmenu, jinak by te opravdu asi svihlo 🙄 .... ale drzis se statecne, ne kazdy by tohle udelal, to co ty pro ni delas 🙂 .. obdiv .... ja bych myslela ze ji uz vcera napojili na kapacku, je dobre ze ji i umejou, to bych delat nechtela ..... snad ji bude brzo lip ....
joooo to si vypravela tvuj vylet do nemocnice 😀 ale lepsi tam jet a nic nemit, nez tam nejet a pak neco ....

dneska mam dopo klid, poklidili jsme zbytky z oslavy a decka jedu az kolem 3h vyzvednout, tak si budu asi cist knizecku a prohledavat knihovnu na netu, musim nekdy do skoly pro knizky, abych se mohla pripravit 😝

hezky den vsem,

kleopatris
27. aug 2009

dobre rano 🙂

zuzi aj ja zelam rychle a hladko prebiehajuce stahovanie 🙂 aj ked uz ste asi v plnom prude

mirusch s tou svokrou je to fakt tazke 😔 hlavne pre teba, ze to vsetko ostalo lezat viac menej na tebe je smutne 😔

lubi vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

blondynka400
27. aug 2009

Dobré ranko 😵 ,

kleo, tak co tvoje nevolnosti, už lepší? 😕

schnucki, hlavně že jsou fajn a platí, to je hlavní... Kdy ti vůbec začíná škola? 😕

lubinka9
27. aug 2009

kleo, DAKUJEEEEEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵
ech uz som ale stara koza..

ako sa mate?

schnucki
27. aug 2009

jeeee, tak to jsem neco prosvihla, takze taky preju vse nej nej k narozeninam !!!!!!!!!

blondy az 12.10., takze mam jeste casu dost, musim jen precist par knizek abych jako vedela o co jde, ale problem je je najit a aby byli k dispozici, navic mi ted nejak blbne heslo, takze budu muset do skoly s tim neco udelat 😝

blondynka400
27. aug 2009

lubinka, to mi nějak uniklo, že máš narozeniny. Přeji vše nejlepší, hodně štěstí a zdravíčka 😵

schnucki, tak to máš ještě času dost.... Tpo jsou ty počítače, kdysi tyhle problémy nebyli....

kleopatris
27. aug 2009

lubi a kolko mas vlastne (teda ked ti to nie je blbe napisat 😀) nasa mala ma dnes 7, ty mas asi viac, ze 😀

blondy nevolnosti su u mna stale ako doma...dneska rano sme zase s weckom pokecali 😝 a to zacinam uz 16.ty tyzden ☹ takze nepredpokladam, ze sa to uz zlepsi

blondynka400
27. aug 2009

kleo, myslím že lubi má o něco víc 😀 . Já vím kolik, ale nevím jestli to není tajné, tak musí napsat sama 😀
Nevěš hlavu, já myslím, že ještě ano... Snad nebudeš ta vyjímka, kterým je špatně celé těhu, to by byla smůla.

Mně je zas druhý den občas taky lehounce blivno, ale jen tehdy když malé začně kopat, už je to totiž docela intenzivní, až mě to překvapilo. Všichni všude píšou o lechtání a to u mě tedy lechtání fak není. Na to ze zítra začínám 19tt, si prcek docela pospíšil 😀

lubinka9
27. aug 2009

diky babenky, ste mile 😵

kleo, je mi 28, jedine stastie, ze na tie roky nevyzeram 😎
inak, tie nevolnosti, hroza, vobec sa to nezlepsuje? a chudnes?

lubinka9
27. aug 2009

blondy, teba uz kope? 😕 Parada 😵 Si sa ani nepochvalila.

inak baby, kedy oslavujete vy? nech vam potom mozem gratulovat 😉

kleopatris
27. aug 2009

jeee aj ja mam 28 v novembri 🙂 tak to sme rovnaky rocnik a este aj baba budeme mat v rovnakom roku 😀

no tyzden mi nebolo uz rano nic a tento tyzden to mam zase a este horsie, aaaach jo, ale sak pohoda 🙂 a nechudnem nastastie, len nepriberam, ale brusko rastie, takze asi niekde chudnem a niekde priberam...hm, neviem

blondy tak uz ta tak kopka 😀 no co je megaaktivne po mamicke 😀 aspon vies, ze je ok

blondynka400
27. aug 2009

lubinka, tak jsme si ten věk pamatovala dobře 😵 . Ale to asi tím, že jsem jen o pár měsíců maldší než ty 😀

Tak koukám, těhulky skoro stejně, věk taky stejný, to máme tedy lubi a kleo hodně společného 😅 . No s lubi toho vlastně máme společného víc, co si dobře pamatuju 😀

Jojo už kope, já myslela že jsme vám to psala... Zhruba asi týden, nejdřív jsem si nebyla úplně jistá, ale tak poslední 3 dny je to 100%... Hlavně když si lehnu na břicho, tak se chudák může zbláznit 😀

kleopatris
27. aug 2009

jee blondy a ty si ktory mesiac narodena? to bude super, ty termin v januari, ja februar a lubinka mozno marec 😀 pekne poporiadku ideme 😀

chuda male, takto ho mackas 😀

lubinka9
27. aug 2009

kleo, dufam, ze u mna to bude este februar 😅 Nechcem prenasat a aby mi potom davali vyvolavacku. 😨

blondynka400
27. aug 2009

kleo, v podstatě 2 měsíce po tobě 😉
Jen ať si zvyká 😀 . Ale v noci už na břiše nespím, to se mu nelíbí...

lubi, a kdy máš vlastně termín?

schnucki
27. aug 2009

koukam holky jste se tu sesli 😀

kleo to me mrzi ze ti je stale zle, ale snad to brzo prejde ....

blondy asi bude prcek hyperaktivni 😀

blondynka400
27. aug 2009

schnucki, hm, tak to se mám na co těšit 😀 . Ale on má být po kom napřed... Manžel chodil v 9 měsících a když mu byl rok, vypadal jako tříletý 😀 . A já zas prý v roce krásně mluvila. takže jsem zvědavá, co mě čeká 😀