Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
25. nov 2008

Schnucki, kukla som grafik, clovece, ved ty si mala ovulku! Neskor, ale predsa 😵 Snazili ste sa? 😕 Boze, keby tak tvoj drahy vedel, o com sa tu bavime, tak by ti dal 😀 Uz by som mozno ani na kavu nemohla prist 😕

schnucki
25. nov 2008

😀 😀 ja vim, taky me to potesilo, ale nejak jsem o tom nevedela, az co jsem dva dny na to doplnovala grafik my to tam naskocilo, ale snazili jsme se 😀 on tak nejak tusi co tu asi tak probirame, ale nic mu nerikam 🤐 nemusi vedet vsechno 😎 urcite mohla 😉

letim k segre od pritele, tak se ozvu asi az zitra, tak dobrou a dekuju za rady mirusch

ivana98
autor
26. nov 2008

tak sa pytajte, co chcete vediet 🙂
ked som to povedala sefovi, tak nahodil kamenny vyraz a este so mnou kecal akoby sa nechumelilo 😅 ostatni kolegovia su smutni, ale vraj ma velmi dobre chapu a tiez by odisli ak by mohli 😕 a vacsina mi teda gratulovala, este sa to moc nerozkriklo, ale coskoro...

novy byt este nemame, a v lokalnych novinach boli Anzeigen iba v stredu.. na nete tiez nic moc, z jedneho riadku sa tiez neda nic dozvediet. takze poctivo hladame na immo-scoute a tento vikend tam zase cestujeme obzerat dalsie bytiky...

schnucki, jednorazove krvacanie by som az tak tragicky nebrala... hlavne ziadnu paniku 🙂 a myslis ze ta ms fakt prisla kvoli tym bolestiam skor? to je zvlastne... no snad to nebude nic vazne.

co nove u ostatnych? 🙂

mirusch
26. nov 2008

Ivus, no ktovie co si ten tvoj sef pomyslel. Ale nuz, preco mas ostavat niekde, kde nie si spokojna. Mali by tak urobit vsetci tvoji kolegovia, lebo casto nie je chyba v ludoch, co vo firme robia, ale v sefovi.
Byt sa najde, neboj nic. Akurat je blbe, ze musite tak daleko pendlovat...Kukni, ci tie lokalne noviny nie su na internete (inzeraty).

U nas od vcera nove nic 😀 Dnes som zvladla vcelku dost, teraz este umyt riady a mozem sa venovat tomu, comu chcem, napr. zaliezt do postele a chvilu pomeditovat 😵 (moj manzel to vzdy zahlasi predtym, ako sa zvali na gauc a zaspi). Pocasie nanic, tvari sa, ze by mohlo snezit, ale ani nahodou.

schnucki
26. nov 2008

ahojik holky,

ivus ja prave nevim, jestli to nahle krvaceni melo s temi bolestmi neco spolecnyho, je to uz strasne davno. Mozna to bylo i stresem. Vysadila jsem tenkrat pilule sama bez rozpravy s doktorem a k tomu sem byla permanentne ve stresu (nebyl to dobry vztah) ... takze to necham byt.

jinak je dobre ze odchazis, dokonce ti i gratulovali, tak to taky o necem svedci 😀 drzim palecky aby jste co nejdriv nasli pekny bytecek, to pendlovani musi byt nanic 😝

mirusch ty jsi uplny dablik na uklid 😀

me se tam vali jeste halda pradla 😝

mirusch
26. nov 2008

Nuz Schnucki, dnes som upratovala svokre, ako kazdy tyzden a bola som vo fitnesku. A oprala som, pretoze dnes a zajtra mam Waschküche pre seba. Tot vsjo. 😀 Zajtra mozem valat sunky. Cakam ta o deviatej presne!!!

schnucki
26. nov 2008

ich gib mir mühe 😀 😀 jdu se ucit, tak se ozvu pozdejc

hezky vecer vsem

mirusch
26. nov 2008

Taaakze, historicky okamih, Mirusch si prvykrat v zivote pustila MP3 😕 😀 Uf, sto rokov za opicami. Manzelikovi sa konecne podarilo mi CD-cka zmenit na MP3 a nahrat na mobilovu kartu. Uf, som nadsena ako blcha v novom kozuchu. A uz planujem, ktore dalsie si nahram. 😵 Este sa dobre pamatam, ako som bola nadsena z Walkmana a kaziet, aka uzasna vec to pre mna bola. A ked prisli CD-cka, tak som nechapala, co to je, nemala som na to ako skolopovinna financie. Potom prisiel Minidisc, interesantna vecicka a zrazu si vsetky tie CD, co mi zaberaju niekolko polic, mozem strcit na miniSD o velkosti 1x1 cm. 😨

Hadam mi prepacite toto odbocenie, ale musela som sa podelit s vami 😅 Aby som to zapasovala do temy, tak dodam, ze manzelik za to bude nalezite snazilkovsky odmeneny 😀

schnucki
26. nov 2008

mirusch supeeeer 😉 😀 ale musim ti rict, ze ja taky moc velkej prehled v dnesni technice nemam, uz je dokonce MP4 nebo co 😀 😕

no to bude manzelik urcite potesen 😉

mirusch
27. nov 2008

Ahojte, Schnucki vravi (sedi vedla mna), ze to je hrozne, ako sa flakate.... 😀

violoncielka
27. nov 2008

Ahoj Mirusch,tak si ma sem dotiahla 😀 .A to som chcela iba na skok.Musim strasne vela cvicit,lebo mam vela hrania a nechcem si urobit hanbu.Na buduci tyzden to uz bude kludnejsie,tak slubujem ,ze sa polespsim.
Ahoooooj Schnucki,dufam,ze sa mas. fajn.Ani ja nestiham upratovat a o chceni ani nehovorim.ja sa celkom vyznam v technike,lebo mam doma inziniera 🙂 .
Mirusch ako pokracujes s pracou?

lenkove
27. nov 2008

😀

lenkove
27. nov 2008

inak, baby, uzite si babsku jazdu 🙂

mirusch
27. nov 2008

prace zatail nic moc, odkazujem ale bojujem dalej 😉

violoncielka
27. nov 2008

😲 😲

mirusch
27. nov 2008

nestihaame ... mirusch vari obed a ja tu smejdim po netu, koukali jsme na centra, jsem se rozhodla tam zajit 😀

lenkove
27. nov 2008

schnuckie,
pekne 🙂 ja som tiez vcera hladala nieco o tom mnichovskom, kde nas chcu poslat. lenze akosi sa neviem preluskat cez ich fora, vobec to nemaju take prehladne ako my na konikovi 😀 ja chodim na wunschkinder.net poradte mi potom nejake ine fora 😉

lenkove
27. nov 2008

a dobru chut 🙂 🙂

mirusch
27. nov 2008

Lenka, vyborne forum je na klein-putz.de Ja tam mam aj 2 temy, super vedia ti ludia poradit. Aj prehladne to je, podobne ako tu na MK. Kukni.

meleri
27. nov 2008

ahojte holky

pisu ted poprve doma, jsem zpatky z porodnice, kde jsem stravila celkem tri mesice, protoze jsem porad krvacela, tedkom mam uz miminko tady a jsem moc rada. doufam ze se zas mezi vas zapojim a hlavne se pokusim aspon trochu neco docist...

ahojte

blackie26
27. nov 2008

ahoj chtela sem vas jen pozdravit u mne vse ok jen mi nefunguje net takze jak to bude

mirusch
27. nov 2008

Meleri, takze aj sem ti napisem, ze ti srdecne blahozelam, predpokladam, ze to je chlapcek 😀 Oprav si nastavnie v pase, ty mamina. 😵 A meno si prosime a fotocky do albumu, ach jo, zvedave sme 😅

Blackie, ved som sa aj cudovala, kde si sa stratila 😕

schnucki
27. nov 2008

Tak jsem neodolala a nakoukla sem jeste pred velkym uklidem (zavislost je zavislost) 😀

meleri moc moc gratuluju a jak pise mirusch, ocekavame podrobnosti, fotecky, co to je, jak se jmenuje atd atd 😵

jdu na uklid, pa vecer

mirusch
27. nov 2008

Schnucki, neprehanaj, mysli na to, ze po navsteve tak ci tak ostane neporiadok a mohla si to uklidit potom naraz po ich odchode 😀 Inak, ja som si tiez urobila Granko 😕 Urobila si mi chute.
Boze, uz sa tesim na pecene gastany z trhu 😵 Musim nabehnut hned v pondelok.

schnucki
27. nov 2008

mas recht, takze jsem to moc neprehanela 😀 granko bylo supeeeer, hned bych si dala znova, musim si nechat jedno dovyzt 😀

schnucki
28. nov 2008

tak hlasim, ze se mi asi za hodku pririti kamaradka z cech, takze se tu objevim asi az v nedeli vecer 😀 😎

mirusch ja mela vcera vecer jeste chut na granko, ale jakou 😝

jinak hlasim, ze se mi teplota vysplhala az na 37 a uz druhy den se tam drzi, tak mam takovou malou nadeji 😅 pristi tyden bych mela dostat ms tak uvidime, jinak jsem 33DC

preju vsem hezky vykend 😎

mirusch
28. nov 2008

Aj tebe Schnucki pekny vikend. aj ostatnym, ak sem este niekto vobec chodi ... 😖
Uzi si navstevu a hadam tentokrat to vyslo, grafik mas priam ukazkovy tento mesiac.
Ja sa teraz tak trochu nudim, ale skusim si nieco najst...

zuuuzana
28. nov 2008

halli hallo, mirusch tak co nuda zahnana?

hou hou schnucki tak drzime pasticky aby sa zadarilo 🙂

meleri gratulujem k baby.

ja bezim do kina na lets make money. zajtra budem berichtovat kde sa nase peniaze pohybuju 😉

mirusch
28. nov 2008

Ahoj Zuzi, no ze sa aj ukazes 😵 Aky bol film? Moja nuda zahnana, hodila som sa do vane a potom na manzela 😀 Ale asi pojdem pekne do postielky teraz, zajtra ideme vela nakupovat a mozno aj policky do kuchyne spravime.
Rozhodla som sa riesit manzelovo chrapanie. Zacala som sa onho bat, pretoze ma aj vypadky dychania v noci a to nie je sranda. Nehovoriac o tom, ze sa nevyspim ani ja, ani on. Hned v pondelok robime termin u lekarky a aj keby mal ist do spacieho labaku, tak pojde a basta. Hadam s nim nieco poriesia. Viem ze je to mimo temu, ale nemate podobne skusenosti?

schnucki
28. nov 2008

ahoj holky,
tak jsem na chvilku nakouknu, jdem spinkat .... kamaradka s pritelem dojeli v poradku a diky super navigaci trefily primo k nam 😀

dekuju holky, 😀 ja jsem se uz smirila s tim, ze to u nas prirozenou cestou nepujde, ale tenhle grafik me trosku navnadil, ze by prece 😕 ale uvidime

zuzi, jaky byl film? jsem o nem nejaak neslysela 😕

mirusch tak doufam ze zitra dobre nakoupite, i ty policky ...... s tim bohuzel skusenosti nemam, ani neznam nikoho kdo by mel, ale snad vam doktorka poradi. Dej pak vedet jak vam to dopadlo, protoze s tim neni sranda, pokud mu zlobi dychani

normalne mi kamaradka dneska rekla, ze se smeje u toho, jak ja kolikrat mluvim, ze pty i kolikrat pisu uplne nesrozumitelny vety, holt ceska veta s nemeckym slovosletem, ale me to prijde uplne normalni 😅

takze mirusch drzim palce u doktorky, aby s tim neco udelala a dej vedet

dobrou holky