Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

monasek84
24. jún 2009

Zuzi: muj prave ze je kutil, tak to byla jasna volba 🙂 ale tak hlavne ze je kde bydlet a uzivat si zivota 🙂

zuzka11
24. jún 2009

Presne tak Moni! Kdyz bys mela nejake fotky, urcite se rady podivame a kdyz bys je nechtela davat na Kone, posleme do IP mail, tak to delam s fotkama ja.......Co dneska v praci?

monasek84
24. jún 2009

Zuzu: vsak dej mail, poslu 🙂
A v praci? nejak se mi tu o tom nechce premyslet, takze kontroluju hodinky a hned jak to pujde, se odtud ztratim....

e.ma
24. jún 2009

zuzka a mirusch
ja som zatial nebrala nic , cysty nikto neriesil lebo stale nejako zmizli az ja som si to vlastne vsimla, ze ich mam kazdy mesiac na inej strane - stale iba jednu,
skusim este nejakeho sukromneho doktora a ked anie tak potom priamo CAR myslim ze to bude najlepsie riesenie

blondynka400
24. jún 2009

monasek, tak ro jste dcoela šikovní... Ono to vyjde mnohem lejvněji, ale my tedy na to nemáme ani čas ani energii, takže pro nís je jediné řešení nechat si domeček postavit kompletně celý a nebo ho koupit už hotový 😉

meleri, no jo, co se dá dělat...

zuzka, neboj, bude to v pohodě. Já jsem ok, špinění žádn už asi 3 den. Ale mám to stále cyklicky, vždycky je pár dní klid a pak se to objeví, ale je to vždycky krátkodobé, přijde mi tak hodinku a pak už zas nic...

kleopatris
24. jún 2009

emi keby si chcela kontakt na moje sukromne centrum tak ti dam, len ako som uz pisala neviem ci to nebudes mat daleko

aj my by sme chceli domcek, ale zatial sme len v hnusnom najme 😠

blondynka400
24. jún 2009

kleo, z toho si nic nedělej, my v čechách scháníme domeček nebo vhodný pozemek kde by se dal postavit už přes dva roky a zatím bez úspěchu. A to finance problém nejsou, těch je na to vyčeněných poměrně dost, ale prostě nějak neni... Nevím jestli jsem tak náročný nebo v čem je problém... 😖 . Snad se zadaří, protože tady máme barák hodně velký a já se s mimi do bytu vracet nehodlám... 😠

monasek84
24. jún 2009

kleo: tak zjistuju ze clovek nemuze mit vsechno ... ale doufam ze vsichni se dockame svych cilu 🙂

blond: my tuto variantu volili hlavne kvuli penezum... stalo nas to dva roky vikend co vikend na baraku + vsechny svatky a dovoleny.... ale stoji to za to 🙂

blondynka400
24. jún 2009

monasek, to je jasné... Tak u nás ta finanční stránka naštěstí problém neni, jen to vhodné místo jaksi taky není 😢 .

monasek84
24. jún 2009

blond: tak jednou se bude muset najit vhodny misto 🙂 to prijde 😉

selyma
24. jún 2009

Neviete mi prosím poradiť. Dobrala som antikonc. EVRU lebo chceme bábo. Ale teraz mám 41 dnový cyklus. Je to už 2 mesiac, síce mi tá druhá má prísť zajtra alebo pozajtra. Čo to má znamenať? Nebudem mať problém s otehotnením?

monasek84
24. jún 2009

selyma: kdyz sem prestala brat HAK, tak mi chodila MS cca po 38 dnech... za pul roku mi neprisla vubec, tak jsem dostala vyvolavaci injekci, pak mi zase chodila po cca 38 dnech a pak zase neprisla, takze dalsi injekce + jsem dostala nejake hormony pro upraveni cyklu. je lepsi to konzultovat s gyn... hlavne to chvilku trva, nez se po HAK cyklus upravi.... 🙂

blondynka400
24. jún 2009

moasek, no ono je problém, že těch míst na kraji Prahy nebo hned u Prahy už moc volných není, takže to spíš vypadá, že to bude chtít koupit nějaký domeček pár let starý a hold ho trošku předělat... Uvidímwe, hold je to v progresu.

selyma, tělo potřebuje čas, aby se po HA dalo do pořádku. Buď ráda, že Ms chodí a ono se to časem srovná 😉

monasek84
24. jún 2009

blond: to je pravda.. Pha je hodne precpana... ale tak predelat si nejaky starsi taky neni na skodu 🙂

selyma
24. jún 2009

Ďakujem

blondynka400
24. jún 2009

monasek, já bych nechtěla starší, spíš nějakou novostavbu, max 3 roky starou, kde lidi přestali mít na splácení hypotéky a takových případů je poměrně dost... Až budu v červenci v čechách, tak se jedu na jeden podívat, dle fotek vypadá ok. Jen nemá dvougráž, ale ta by se tam snad dala nějak udělat...

monasek84
24. jún 2009

blond: je dobry ze je z ceho vybirat a pokud je i financni zabezpeceni, tak je to uplne fajn 🙂 pak uz jen poprat stastnou ruku pri vyberu 🙂

kleopatris
24. jún 2009

aj moja segra si kupili stary, ze ho prerobia a nakoniec ho zvalili a postavili si vsetko pekne odznova 🙂 ale zase maju super velky pozemok ( jasne ze nie v Prahe, ale tym chcem povedat, ze na nove su vacsinou vyclenovane mensie pozemky, jak kedysi).
my by sme tiez uz chceli stavat, ale mna strasi ta nocna mora so svokrovcami, takze sa uz do toho nejak nehrniem, aj ked mi to srdce trha, lebo som cely zivot prezila na dome 😒 ale svokrovcov za spolunajomnikov alebo susedov nechcem 😔

aaach jo baby, zase som sa vytocila na kolegynu rakusku 😠 ja neviem, preco si myslia, ze su najchytrejsie z chytrych.......by som povedala typicka blondynka, ale zase by som urazila blondy a to nechcem 😀 ale zase ty si netypicka blondynka 😀

blondynka400
24. jún 2009

monasek, no právě 😀

monasek84
24. jún 2009

kleo: bydleni se svokrovcema byla prvni vec co jsem razantne zamitla 🙂

blondynka400
24. jún 2009

monasek, tak to se ti ani nedivím. To já bych s nimi nebydlela ani za zlaté prase 😀 . A manžel ani za dvě 😀

monasek84
24. jún 2009

blond: tak ja taky ne 🙂 a ten muj uz ted asi taky ne, uff 🙂

lluciferek
24. jún 2009

zuzi a monasek: vám budu držet palečky ať Vám všechno dobře dopadne.
Já se dneska po 3 týdnech vracím do práce 😠 Vůbec se mi nechce.Zase začne ten stres atd...

monasek84
24. jún 2009

lluciferek: dekujeme 🙂

zpet do prace by se mi taky nechtelo, takze verim ze se netesis, ale snad to bude v pohode 🙂

blondynka400
24. jún 2009

lluciferek, tak to se ti ani nedivím, 3 týdny je dlouhá doba...

monasek, tak nemusíte tak co 😎

kleopatris
24. jún 2009

no to moj manzel je zas jak ...., ked to uz tak musim povedat ☹ ja nechcem ani zo srandy a on furt ze on je jedinacik, sa musi o nich postarat.....a ked im teraz nepostavime, tak ich budeme mat potom jak starych uplne v dome....ach jo, ja som z toho na mrtvicu, uz fakt neviem jak z toho von 😒 on chape sice, ze ja nechcem, ale to tak bude a hotovo....no a povedzte mi na co chcu 60 rocni ludia stavat dom????!!!!!

fuj po 3 tyzdnoch je hnusne, to som mala v aprili...bleee, ale pre mna je hnusne aj po vikende sa sem vracat 😀

monasek84
24. jún 2009

kleo: tak to je prekerni situace... to ti nezavidim.... ale tak snad se to vyresi v prospech vsech ! 🙂

kleopatris
24. jún 2009

no v prospech vsetkych okrem mna ☹ ja uz to vidim, a to mi raz vestkyna vyvestila, ze sa s manzelom kvoli svokre rozvedieme....a uz tomu zacinam aj pomalicky verit, ze na tom nieco bude ☹

monasek84
24. jún 2009

kleo: tak to ja bych se kvuli tomu rozvedla taky... bohuzel, ale jsou proste veci pres ktery se neumim prenest 🤐

blondynka400
24. jún 2009

kleo, a to tvůj názor není důležitý? Já neříkám nepostrat se, nepomoct. To všechno samozřejmě ano, ale soužití? Já jsem vyrůstala v jednom domě i s babičkou a dedečkem (byli to ale dvě plně samostatné oddělené bytové jednotky), pro nás pro děti to bylo super a když nebyli nějaké velké problémy mezi rodičy a prarodičy, občas se něco našlo a fakt si myslím, že to není ideální a je jedno jestli jsou to rodiče nebo tchýně s tchánem, to vyjde v podstatě nastejno...

A na co ho chtějí? Třeba o tom celý život snili tak si to chtějí na stará kolena dopřát....