Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
21. júl 2009

Luci no ja tolko nezarabam co budeme platit najom....s mojim platom v rakusku tak pod most....a okrem ineho, toto je zasrana (pardon za vyraz) dedina s 1000 obyvatelmi....akoze ok, da sa nieco lacnejsie najst, ale vo Viedni a v tureckych Bezirkoch....a netuzim teda, aby moje dieto vyrastalo medzi turkami....aaaaacchhh joooo, des 😠 no ale svita nadej 🙂 dnes mame este jeden termin, sice je to dedina asi 50 km od viedne, ale zase najom je nejak okolo 500 eur....tak som zvedava co za dieru nam tam zase ponuknu.....
inak my uz teraz platime 900 eur...a to sme fakt v desnom byte a majitelovi sme sa stazovali a on ze nebude predsa zasahovat do susedskych vztahov....no a este nam ten debil sused vynadal, ked sme zametali balkon, ze preco ho zametame a nevysavame, ze jemu sa prasi na jeho....nasi predchodcovia ho vraj vysavali....neviem ci som ja sisi, ale vysava niekto z vas balkon???? 🙄
sorry babulky, ze vam tu pisem take kraviny, ale ja som uz fakt na pokraji psychickeho zrutenia.....

inak mirusch ja mam pocit, ze ti chlapi su vsetci na jedno kopyto....aj ten moj, ked nieco poviem, tak ho furt len kritizujem a som nefer a potom ked to sam objavi, ze spravil chybu, tak sa zacne smiat a zahovarat....no zabijeme ich ked su nasi 😅

no a rozhodla som sa ze moju Dr.zmenim 🙂 zajtra rano idem volat inej, tak uvidim, drzte pasticky 😵

blondynka400
21. júl 2009

kleo, jen se klidně vypiš, hlavně ať ti je lépe.....
Tak uvidíš, snad bude lepší než tahle. Ale jestli ti fakt nevyhovuje, nemá asi cenu k ní chodit.... 😉

schnucki
21. júl 2009

mirusch oni jsou ti chlapy nekdy na zabiti, fakt, i kdyz u nas jsem ja ktera se rozciluje nad kritikou 😀 teda nekdy ....

kleo jen to sem klidne pisni, sem muzes a ulevi se ti .... ja balkon taky zametam, i kdyz kdyz jsem na nej vlitla poprvi, tak jsem rohy brala vysavacem, pred nama tu moc neuklizeli 😝 ale jinak zametam ..... ten majitel je teda divnej, zasahnout by mel, podivin .... no uvidis, treba to nebude tak spatny ... 🙂

blondy dekuju, tak to uz jsem ted zvedava co to bude 😵

schnucki
21. júl 2009

jinak dekuju mirusch, snazim se medovat jak diva, do caje a i jen tak na lzicku jak si pisala .... jen jsem poklidila koupelnu a vecer musim vyzehlit, ale jinak se snazim lezet zavrtana na gauci, ctu si, nebo cucim na telku 😝 .... ale v krku furt boli a hlava taky zlobi 😠

blondynka400
21. júl 2009

schnucki, jo to já taky....
Ať je tedy brzo co nejlépe...

Mne zas dneska hrozně bolí rameno, skoro nemůžu pohmout rukou, chtěla jsme uklidit domeček a takhle nic nemůžu 😖

kleopatris
21. júl 2009

schnucki vidis ja som ti ani nepopriala skore uzdravenie 😒 tak ti aspon teraz poprajem, aby si bola co najskor zdrava ako rybicka 😵 to sa asi ten stres takto prejavil, ja som to mavala po skuskach tiez obcas 😒

schnucki
21. júl 2009

dekuju holky, jste zlaty 😵

blondy z ceho rameno??

kleo uz je o neco lip??

mirusch co ty, uz mas lepsi naladu??

a co zbytek??

ja se musim o vikend pustit do oken, ale radne, zjistila jsem, ze ty pred nama je asi moc nemyli, pri nastehovani jsem je cistila, ale jestli bude o vikendu hezky, tak se do nich musim radne pustit 😝 a v sobotu jdem na oslavu pritelovi tety, ja ale tyhle oslavy moc nemusim, vydela jsem ji asi jen 2x nebo 3x ....

mirusch
21. júl 2009

Kleo, no ja teda balkon nevysavam 😀 je fakt, ze teraz ziaden nemam, ale aj ked sme mali balkonov 5, tak sme nevysavali. Si normalna. 😉 Tak drzim palce, aj na byt, aj manzelovi na pracu v Nemecku. Si mi neodpovedala, som ti navrhla niekoho najat na hladanie prace pre neho. Alebo je to drahe? lebo viem, ze su agentury, co to robia. Aj kamoske tak nasli pracu.
A diky za ukludnenie ohladom chlapa, lebo toho mojho by som teda niekedy aj zabila 😅
A informuj zajtra ohladom Dr., som zvedava. Ja som si dnes urobila termin na rocnu kontrolu, maju dovolenky, takze az o mesiac. Ale toto neponahla.

Schnucki, okna???? No, ja by som sa najprv riadne vyzdravela, nie ze dopadnes ako moj synovec (chi, je starsi odo mna), ktory prechodil chripku, udrelo mu to na srdce, ma asi 2 bypasy a moze tak velke prd. Ani robit, je rad, ze zije. Riadne nechat telo sa zotavit a az potom sa nadrapovat!!! Daj si Paracetamol.

schnucki
21. júl 2009

mirusch neboj, ja se do niceho velkeho poustet nebudu kdyz mi nebude dobre, nas tatka taky par nemoci prechodil a pak ho to pekne skolilo, takze jsm v tomhle opatrna 🙂

co jinak, jaky byl dneska den??

lubinka9
21. júl 2009

cauky parky babenky, ako?

my sme uz spat spat v DE, ale este niekam cez tyzden vypadneme asi smer Hamburg, kukali sme na nete je tam toho mnozstvo k videniu! 😵 Drahy ma este do pondelka dovo.

Inak sa mam fajn, len ma stvalo na SK, nasi mali doma ovci syr, korbaciky a udenu sunku a ja som nic z toho nemohlaaa ☹ A teraz mavam chute ako na majonezovy salat, nivu, mettwurst ale drzim sa statocne na zdravych salatoch.. Nastastie som mala odjakziva pevnu volu, tak to nieje katastrofa. Ja ranajkujem celozrnne pecivo, sunka, syr a zelenina a drahy majonezovy Fleischsalat 😝
Mali sme krasne pocasie, i ked miestami mi bolo az moc teplo, stale s vodou v ruke. Po obede som sa vzdy omluvila a nasli ma spat niekde v inej izbe. Aaale co potreby su potreby.

a co vy?

citala som vas, lucylulu moc ma to mrzi, drz sa holka nech je coskoro zasa ok.

schnucki
21. júl 2009

ahoj lubi, to je fajn ze jste se meli super 🙂 .... a proc jsi si nemohla gorbaciky a spol dat???

v hamburgu je to urcite hezky, tam jsem jeste nebyla, tak pak pisni jaky to tam je 🙂

lubinka9
21. júl 2009

schnucki, neriskujem nic nepasterizovane, surove maso a vajcia, zrejuce syry, a pod.

zuzka11
21. júl 2009

Ahooooj zensky moje usaty! 😉

Hlasim se i pres blbou naladu, Miri jsme na tom asi stejne, jak jsem tak cetla...... 😖 Omlouvam se, nejak me vseeeeechno prudi, gyrosak kope o sto pero, jsem okopana, pali me zase zaha, chyta me krec do nohy, ale jinak se mam supeeeeer 😉

Dneska jsem mela prvni z rozlucek, ted to byly kamosky ze skoly, to bylo fajn........

Schnucki - to si teda s vysldkama zkousek davaji pekne na cas:((( Co nachlazeni, lepsi?

Blondy - co nejaka aktualni fotka, pises o brisnim speku, ale na tech starych pristavaci draha 😀

Kleo - vydrz, fak to vetsinou konci kolem 12-13tt, bude lip!

Lubi - jak ty, je ti jeste spatne, nebo uz OK?

lubinka9
21. júl 2009

Zuzka, niekedy OK, niekedy nic moc, neda sa to predvidat. Nastastie nemusim sa sklanat nad zachodovou misou ale niekedy doobeda inokedy poobede mam zaludok na vode. A najnovsie bojujem s ranajkami. Hodinu trva kym do seba nieco dostanem, potom uz OK. Problem je, ze co mozem na to chut nemam, tak sa musim premahat a na co chut mam, to nemozem.

schnucki
21. júl 2009

zuzi ahooooj, ... no prosimte, coze takova nalada?? asi je neco ve vzduchu ... tak gyrosek takhle zlobi jo, teeda ....

lubi ja jsem asi natvrdla, ale to se hlidas tak v jidle kvuli tehu?? ... ja myslela ze se muze celkem vse, na co mas proste chut .... jsem dneska natvrdla 😅

zuzi krk porad boli a zlobi i hlava, uz mi caje lezou i usima ...

lubinka9
21. júl 2009

schnucki, no ja si nemozem dovolit ani najmensie zavahanie. A nie som zrovna dieta stasteny 😒 Proste si nechcem raz nieco vycitat. Ale verim, ze teraz bude vse OK.

a skoro sa uzdrav!

zuzka11
21. júl 2009

Jej, holky, super, ze tu jste, hned je mi lip 😀

Lubi - to znaaaaam, ja jeste byla takovy neprejicnik, ze kdyz mi bylo na nic, a videla jsem treba ve meste, ze nekdo ji, tak jsem mu to hctela odhodit do kose jak se mi z toho delalo na nic, ale v dalis minute jsem JA dostala hlad, nebo chut a HNED jsem neco musela mit! typicky sobecek 😀 A prekonas se? Snidas? A vaha? Hubnec jako blondy, nebo jsi spis typ jako ja, co jde hned pomalu ale jiste nahooooru?

schnucki - krize, co to zmenit za svarak? tak to delam, kdyz mi caj uz leze usima, je to dobra obmena a dobre se po tom spi 😀 Jinak moje nalada je fakt nevyzpytatelna, normalne jsem furt v poho, jen ted v podvecer na me neco skocilo a ne a ne se me to pustit 😖

Zitra ma byt zase krasne a ja pri sve NALADE jsem normalne lina jet na kole na koupaliste, co se mnou? 😕 Pritom vim, ze pak mi bude fajn, ale jsem lina lemra.......

lubinka9
21. júl 2009

zuzka, je to niekedy fakt des. Dnes sme boli ocumovat obchody, su vypredaje a miesto handier som cumela na fast foody a cinske vychytavky, kolaciky vseho druhu, wursty a pecene maso a pri kazdom som stala minutu a slzy sa mi tisli do oci 😀 😀 Tak som si sadla na lavicku a vytiahla banan co som mala v kabele 😀 No a najtazsie bolo prejst okolo kebabu, smrt!

ranajkujem, jasne snazim sa, musim! A vaha tusim kilo navrh, 500g urcite. Ale dziny uz nezapnem, prekvapivo velke brusko na koniec 9tt. Ale to bude tym druhym tehotenstvom.

zuzka11
21. júl 2009

Lubi a kdy nam priznas tydny v nadpisu? At vime? Chces az po 12tt? Ja ze zacatku ujizdela, teda mela jsem jen asi 2x, ale stalo me to sebeovladani, na Nussschnecke, jen jsem si vzdycky rekla, ze je to samy cukr, ze mi to nic ndea....ale sliny mi vzdycky kapaly, kdyz jsem sla kolem pekarstvi........ 😉

lubinka9
21. júl 2009

zuzka, ved si vzdy od Kleo odratajte 1tt 😉

a s tymi schneckami, dnes som zhresila, nedalo sa, bud to alebo kebab.

schnucki
21. júl 2009

to jako by to molho prckovy uskodit?? ... a ja se tesila jak budu pri tehu jist na co prijdu, jako kolikrat ted 😀

zuzi to budou asi ty tehu nalady 😀 .... tady ma byt taky pekne dusno, ale maj bejt bourky, ja cekam ze neco prijde uz dneska, mojim pulkou nezcpanym nosem cejtim vodu ve vzduchu ....

zuzka11
21. júl 2009

Tak ja ti veriiiim, kdyz to rika poloucpany nos 😀

Holky, klidim se do postele s knizkou, zitra ahooooj a snad bude lip 😝

mirusch
21. júl 2009

Zuzka, no uz som sa pytala kde si 😕 Tak nech ti je zase lepsie, ja mam v poslednej dobe pocit, ze nic nestiham, no hroza a strach. Teraz este rychlo vyvesim pradlo a musim do postele, rano skoro vstavam do muzea. Ach jo. Strasne to leti ten cas, nemam kedy sa zastavit. Tak nech to nejako dobojujes. Vyzera to, ze sa stretneme az v Prahe. Ale mne neujdes, to si pis. Potom napis adresu.

Lubinka, no fiha, ja som rozmyslala, ze sa zbalim a idem do SR, tam je isto lepsie pocasie aj by som vselico podnikla, ale za prve sa mi nechce cestovat (no, leniva proste) a za druhe tu mam vela roboty. A vela vyhovoriek. Ach jo. Coz uz. Leto uteka a ja som ani plavat nebola. Iba raz v USA.
Drzim ti palce, aby si to teraz dobojovala do konca s riadne umraucanym, pocikanym a pokakanym vysledkom 😀

kleopatris
22. júl 2009

dobre rano 🙂

ja mam zase super den, vecer som zaspala uz okolo 7 a spala az dnes do rana a som riadne prechladnuta 😠 jezis uz nech tento tyzden skonci, lebo asi niekoho dobijem....
vcera ten byt no katastrofa, takze ostava pri 1200 eurovom 😵 joj len keby sme tam uz byvali, bohuzial mame vypovednu lehotu az do konca oktobra a to asi dovtedy scvoknem pri susedovi 😠
Dr.som este nestihla volat, rano som nejak zaspala a prisla neskoro do prace a tu neni kludneho miestecka na telefonovanie....aaaach jo vsetko naprd.

zuzi asi bude nieco vo vzduchu...ja som 5 minut total happy a za sekundu na to bezdovodne placem 😒 chudak manzel, ten uz nevie co so mnou....

lubi aj my sme boli cez vikend v SR a v Bille som tak tuzobne prezerala korbaciky a parenicu a taaak a smutne ju vratila naspät ☹ no ale zdravie mimiskov nam za to stoji 😵

ja som zvedava jak moja vaha bude vyzerat...nezda sa zeby som pribrala 😒 ale gate nezapnem uz ani ja, gombik mam rozopnuty, lebo mna uz tlaci 🙂

blondynka400
22. júl 2009

Ahoj holky,

schnucki, no právě že z ničeho, občas se rpsotě rozhodne a bolí. Ale je to fakt hrůza, skoor s ním nemůžu hnout a trvá to většinou tak 3 dny, asi je tam něco špatně, jen nevím co 😝

lubinka, ty jsi těhu? 😕 Jak to že já nic nevím? 😕 😕 😀
Jinka k tomu jídlu, já jím tedy co chci, proč sis třeba ten kebab nedala? To já bych si ho dala hned, kdyby na něj měla chuť.... Já jediné na co si dávám hodně pozor, jsou jak píšeš výrobky z nepasterozivaného mléka, plísňové sýry a další nedostatečně upravené potraviny. I když už jsem to porušila, měla jsem strašnou chuť na uzeného lososa, tak už jsem si ho párkrát dala 😵

zuzka, neboj, brzy dodám 😎

Jo jinak jsem včera večer nedopla první sukni, ale vždycky mi byla tak akorát. Jinak zatím nemám problémy ani s jedinými kalhotami 😎

lluciferek
22. júl 2009

ahojky,tak jsem Vás konečně dočetla. 😉

mirusch: no to jsou chlapi,tak nějak se mi to nechce říkat,ale v podstatě jsou všichni stejní 😀 😀 😀

no tak koukám,že každá zěmně má své pro a proti.ceny potravin dokážu srovnat akorát se španělskem a Itálii a Irsko je teda mnohem dražší.Třeba Poláci tady žíjí tak,že se jich nastěhuje klidně 8 do 4+1 baráku aby platili co nejnižší nájem.za takový barák dají 800eur,takže platí každý po 100eurech! No hnus! My když jsme tu přijeli,tak nás bylo 5 čechů (kamarádi) v 4+1 baráku,ale to byli 3 kluci,každý měl svůj pokoj a my dva s manželem ve svém pokoji.Po 4 měsících jsme se odstěhovali a začli bydlet sami.

no musím říst,že kdybych tady nepracovala,tak ani nezjistím co všechno těhotné nesmí!!!! Ale třeba včera večer jsme měli tu soukromou akci a byla tam paní odhaduji tak v 7 měsícíi a pila tonik,na předkrm měla mušle,jako hlavní jídlo kachnu s játrou a místo desertu si dala sýrový talíř,takže všechno co těhotné nesmí!!! A očividně ji to nic neudělalo.

blondynka400
22. júl 2009

lluciferek, co se týče ten cen potravin, Itálii nemůžeš brýt jako celek, jsou tu hrozné rozdíly v cenách... Já tedy byla v Irsku několikrát, a potraviny tak nikdy tak drahé jako tady nebyli....
K tomu co těhotné nesmí, zrovna to co jsi psala tak když je to s mírou, nic ti to určitě neudělá....

Jinka ZUZI, speciálně pro tebe, ale tedy samozřejmě i pro ostatní jsem si dala do albíčka novou fotečku svého těhu špěku, s tím, že večer je tak zhruba dvojnásobný 😀

lubinka9
22. júl 2009

ahojte,
no blondy mala si castu nepritomnost a asi si necitala prispevky dozadu 😉
a k tomu kebabu, hovoril mi tu jeden Nemec jak to vlastne Turci robia, normalne by som hnacku riskla ale teraz by to asi nebolo na just len o hnacke a to teda riskovat nebudem, nejaku listeriu ci nieco ine.

luciferek, tak to teda ziram s tou pani na tej oslave 😕

inak dnes je mi od rana pekne blbo, s ranajkami som bojovala 30min a teraz skusim nejaku zeleninu na obed. V noci som vobec nespala, sialena burka tu bola a drahy chrapal snad ako este nikdy. Takze som nepouzitelna ☹

Inak my platime za 3 izbovy zariadeny podkrovny byt na vacsej dedine 1350€, ma sice cez 140m2, 2x WC, velky balkon ale keby to neplatila firma asi by sme si to 2x rozmysleli.

blondynka400
22. júl 2009

lubinka, no já jsem to četla vždycky jen tak letmo a tohle jsem přehlédla, což mě hrozně mrzí... 😔 Každopádně zpětně velká gratulace a určitě bude tentokrát všechno v pořádku 😵

Je pravda jistota je jistota, ale listerie může být akorát z nespracovaného masa, což u kebabu fakt nehrozí. Tam je spíš občas problém, že to maso je staré, protože to prodávají tak dlouho, dokuď to neprodají a v podstatě to ohřívají několikrát za sebou...

Tedy to je hrůza, tak my fakt platíme z vás všech absolutně nejvíc, to není fér 😀

lubinka9
22. júl 2009

diky blondy 😵
jj, maso, ked je ale vela zakaznikov tak sa poriadne nestihne prepiect a ta zelenina tam.. noo v lete sama mucha. Tak si radsej kupim salat a inu zeleninu, doma poriadne vydrhnem a jem.
Ale ver mi tie chute na kebab su desne 😝

no a ved byvas v baraku a velkom, tak co sa cudujes 😉