Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
19. apr 2009

Blondy, vsak kukni na internet! to ti poslu kdekolvek. V Europe sa najlepsie zhana prave Ladycup a ten ma aj velmi dobre referencie. Ja som velmi spokojna. A dokonca mi to poslali z CR-posielaju po celej Europe. Jednorazova investicia - cca 25 EUR a mas to na 10 rokov. Parada.

Lubinka, nejaku fotku nehodis na chvilu do albumu, nech vieme aka si fesanda sneda?

blondynka400
19. apr 2009

mirsuch, hm, to není špatné.... Ale já doufám, že už brzy nic podobného potřebovat na nějakou potřebovat 😅 .
Zatím si s běžnými tampony docela vystačím 😉

mirusch
19. apr 2009

Blondy, ved ja tiez verim, ze zatial to ma u teba cas 😉 Ja som sa toho bala, sledovala som tu temu ohladom kalisku a nakoniec ma presvedcili. Kedysi som sa bala ist na viac ako hodinu von cez najsilnejsiu MS, lebo to tieklo (nemohla som tampony) a teraz som kludne cely den na nohach a na MS zabudnem.

blondynka400
19. apr 2009

mirusch, tak to já s tímhle problémy nikdy neměla... Ale je pravda, že jsem skoro celou dobu brala HA, což je něco jiného... Ale i teď bez ní to není žádán tragedie, naštěstí 😉

mirusch
19. apr 2009

Ved hej, ale ty mas tampony, ja som mala vlozky a to je rozdiel. Ale poviem ti, presne ako baby pisu v tej teme....s cupom je to slobodaaaaa 😀

lubinka9
19. apr 2009

Blondynka, ved ale mas net a to je teda pokrok 😀 Tak to nemoze byt az take zle. Ja prejdem z baraku 100 krokov nalavo aj napravo a som na konci dediny 😀 ale to ma na tom prave baviii. I ked od soboty 13.00 do pondelka 8.00 skapal pes 😒

blondynka400
19. apr 2009

mirusch, hm to je. Vložky jsem měla jen párkrát a už nikdy více 😝 . Hlavní je, že jsi spokojená 😉

blondynka400
19. apr 2009

lubinka, hm to mám, ale taky do trvalo pěkně dlouho, než jsme si ho tu zařídili 😀 . Ale natrvalo tu nejsme a jako zkušenost je to výborné... Zas je tu hezky, moře kousek od baráku, pohoda 😎

mirusch
19. apr 2009

Blondy, tak jedine co ti zavidim, je fakt to more pri baraku 😅 Ale len tak trosku, doprajem ti.

Lubinka a to co si pisala, ten Wolfsburg ci ako, to je ta vasa dedina alebo nieco vacsie pri vas? Ake tam je nedaleko vacsie mesto? Nuz, nase mestecko ma asi 10 tisic obyvatelov, ale tiez teda nic moc cez vikend, skapal tu pes 🙄 Ale ked sa mi ziada ruch, tak idem do Frankfurtu.

lubinka9
19. apr 2009

holky tak som odhalila svoju tvar. A co blondynka, nepridas sa? 😉

mirusch
19. apr 2009

Jeeeej Lubinka, ty si fakt kocka 😉 A nemas nejakych juznych predkov?

mirusch
19. apr 2009

Blondy je v anonymite kvoli svokre ak som dobre pochopila 😝 Blondy, ale si mi slubila nejake foto na mail, nie?

mirusch
19. apr 2009

Teda kvoli rodine, vyznelo to, ze ma hroznu svokru 😕 to nie....

lubinka9
19. apr 2009

mirusch, Wolfsburg je od nasej dediny cca 18km.

lubinka9
19. apr 2009

a dalsie vacsie je Braunschweig, Gifhorn, Hannover je cca 65km

mirusch
19. apr 2009

Ahaaaa, uz viem. V Braunschweigu ma moj manzel tetu 😀 Ale vraj tam este nebol 😕

mirusch
19. apr 2009

Blondy? 😕

lubinka9
19. apr 2009

no a diky, po predkoch som ale este nepatrala. Narodila som sa na strednom Slovensku, pri Terchovej takze echt Slovenka, ziadna cudzina 😎 tak neviem ci ma niekedy nenechali dlhsie pri ohni 😀

mirusch
19. apr 2009

Lubinka, srandistka si. fiha, v Terchovej sme boli na vylete pred par mesiacmi 😉 Fajnu restiku - kolibu tam mate. Ja som tiez zo stredneho Slovenska.

lubinka9
19. apr 2009

No, odkedy som v DE rozhodla som sa, ze budem zasa pozitivna, posledneho pol roka sa na mna asi nedalo kukat ☹ Je to pre mna taky novy osobny zaciatok, snad uz mam odzite..
Inak tak ma napadlo ta fotka, to je fakt detail, teraz ma tu kazdy spozna.. ech

mirusch
19. apr 2009

A kde ste zmizli obe? Ja o chvilu vypinam..... 😔

lubinka9
19. apr 2009

Blondy si asi odskocila do mora zaplavat 😎 , juj zavidim

schnucki
19. apr 2009

ahoj holky,
vy jste teda ukecany 😀

jeeee, lubinka ma fotku, konecne te vidime 🙂 hezka fotecka 😉

jojo mirusch, zase jsme v bytecku pokrocili 😀

ja se pomalu chystam do postylky, musim brzo vstavat 😝

mirusch
19. apr 2009

Lubinka, aha, uz mi to je jasne 😀 Aj ked vraj je este more chladne...Neboj nic, pojdeme ju v lete navstivit, tak si zaplavame aj my 😉
Tak sa asi rozlucim na dnes. Rozmyslam, ci si aj ja nedam inu fotku. Aj tak, ked ma tu niekto chce vypatrat, tak ma vypatra aj bez fotky, takze to je jedno...
Nieco si este pocitam a poriadne sa vyspim. Na zajtra mam naplanovane jedine umyt dlazku a asi fitnesko.

lubinka9
19. apr 2009

Tak to je mirusch dobry plan 😀 ja mam zajtra nemcinu a potom, hmm.. mozno by sa aj dlazku patrilo umyt 😀

a fotky dajte baby detailnejsie 😉 nech vidim s kym mam docinenia

mirusch
19. apr 2009

Lubinka tak dobru noc a pekne sa uc na tej nemcine. A nezabudni na termin u neurologa! 😀 A dlazku stihnes tiez.
Ved jo, mozno dam. Mozem ti potom poslat link na moju stranku, tam si ma okukas dostatocne 😀

Dobru noc prajem.

lubinka9
19. apr 2009

ech, ktovie co by mi v tej hlave nasiel, este by si ma tam potom nechali, len by ma presunuli na oddelenie so zamrezovanymi oknami 😀
tak dobru mirusch aj tebe, teda baby ziadna vydrz, co okopavate cele dni hriadky ked tak skoro odpadavate? Alebo tam mate casovy posun? 😀

mirusch
19. apr 2009

Ale co ti sije? 😀 Vazne, vela ludi sa trapi casto uplne zbytocne. v najhorsom si pokecate...
Nuz, jedina, co ma casovy posun je Ladybird, ale ktovie kde je teraz... Mozno sa venuju manzelom 😀 😝
Ok, uz fakt vypinam. Papa.

schnucki
19. apr 2009

tak ja vam popreju taky dobrou noc, pujdu zalehnout ....

lubinka me zacala vejska, tak tu tak casto nejsem a chodim driv spat .... delas tu kurzy?

lubinka9
19. apr 2009

jj, schnucki, aby som mohla vobec neco delat musim najprv tu nemcinu 😎 Ale ono sa to aj dost lepi na mna nejak samo. I ked hlavu mam niekedy ako melon, mozno aj z toho tie migreny, hmm.. 😝
tak ahoj holky, ked uz inak nedate 😠 idem chrnat aj ja