Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
30. okt 2009

lubinka, hlavně že se líbí vám oboum, to je nejdůležřitější 🙂

luciebx
30. okt 2009

ahoj holky je tu nektera snazilka v Anglii?

kleopatris
30. okt 2009

tu sa nam zatial byva super 😵 klop klop klop 🙂 sice este tu mame par nevybalenych krabic, ale sak pomaly sa zabyvame. len este stale nemame tu staru budu odovzdanu 😠 tak nam to neda spavat, ale snad uz coskoro a bude klud....uz aby sme mali svoje, lebo prenajom je len prenajom ...

a vy ako? pozeram, ze organscreening dopadol dobre 😵 to je super. a s tou placentou som tiez nasla len to co ty a vsimla si az neskoro, ale sak 10.teho sa opytam, co to je 🙂

lubinka9
30. okt 2009

kocky a vychadza vam toto?
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni...

mne teda ta cinska tabulka nevysla ale toto ano 🙂

lubinka9
30. okt 2009

kleo ja sa budem pytat uz 3.11. Mam kopec inych otazok, musim si to vsetko spisat.
tak to je fajn, ze ste spokojni, tie nevolnosti uz presli?

lucie, nepisala si uz vcera ale pod trochu inym nickom? alebo sa len podla fotky podobate? No pisala som, ze sa tu sem tam UK objavi ale nepravidelne.

luciebx
30. okt 2009

jo jo mela sem jiny nick pac tenhle mi tu nejak nesel dat ale sem na beremese vis...jo jo dekuji ja jen tak brouzdam vis... koukam kde kdo je pac se mi zdaji anglicti doktori hrozni matlove

lubinka9
30. okt 2009

lucie, to si dalsia, ktora hovori, ze UK zdravotna starostlivost je o nicom.
Pravdu povediac som rada, ze som v DE.
a ako si sa dostala do UK? manzel/priatel je cudzinec? Ved napis nieco o sebe..

blondynka400
30. okt 2009

kleo, tak hlavně, aby to vydrželo 😉

lubinka, no mě vyšel i čínský kalendář a jestli dobře rozumím tomu grafu, tak i na těch stránkách co jsi poslala 😉

majuska7979
30. okt 2009

cau lucie ja som v uk
😉 zaciname 5 cyklus a stale nic ☹ ale nevzdavam sa 😎

luciebx
30. okt 2009

majuska a kde byvas? ja sem kousek od oxfordu.. .nezdaji se ti ty doktori daty dost lenivy? ja je musela tlacit do vseho sama... aji laparo sem si vyprosila pac uz sem tu bolest nevydrzela...

majuska7979
30. okt 2009

viem o com hovoris,
ja som chcela aby mi urobili preventivnu prehliadku, ci je vsetko ok, a on ze ak sa budem snazit rok a nic, to potom mam prist 😖
ale teraz za 18dni letim domov, to vsetky kontroly si urobim doma, lebo tymto tupcom tu neverim 😠
byvam v londyne

luciebx
30. okt 2009

no presne tak taky nas takhle poslali pryc.. teda ja si nechala udelat vsechny testy pritel taky a sla sem na laparo a udelali rentgen vejcovodu coz byla pekelna bolest a tak rekli ze se mame rok snazit min 4x tydne a pak kdyz nic mame dojit.. to je dost na hlavu si myslim... ja letim domu a v dubnu ted sem tam byla... skocim s mamkou k jeji doktorce pac doma nemam pojisteni a necham si napsat hormony od ni... a je to.. pac tito doktori jsou fakt magori

majuska7979
30. okt 2009

no su tu tupci, ale co som pocula ak su vecsinou indosi, to si robia licenciu v ich kraji, a prichadzaju sem, este aj bez praktiky, neviem co je na tom pravdy ale to som pocula 😠
ale ja si tiez pojdem na kontrolu doma, je to istejsie a je to mojej mami kamaratka, 😉 a moja byvala doktorka, takze uvidim, mam medzinarodnu karticku, tu eu, a zevraj to funguje, aspon kamoska sla ku gynde a vzala ju na tu karticku 😉
ver mi ze uz sa mi zda ze je s nami nieco nie tak, uz sme sa snazili 4 mesiace a teraz ide 5?? ja viem ze to nieje vela, ale ja som nebrala ziadnu antikoncepciu, nic, 😒
uvidime uz iba 18dni, normalne ich odpocitavam 😀

luciebx
30. okt 2009

no na tu eu karticku sem se taku snazila jit ale nevzali pry je to jen pri akutnich pripadech jinak si musis zaplatit... to mi rekli u nas na gynde... maj tam neprijemnou sestru a ta dokonce volalal na pojistovnu. mrcha jedna...no uvidime.. jako my sme udajne zdravi tak uvidimeno.. .asi si jen necham napsat hormony a tak...

majuska7979
30. okt 2009

a moja znama sla k tej co pojdem aj ja a vzala ju na tu karticku 😉 tak sa spolieham na to iste a este poviem maminke nech jej zavola ci ma vezme 😉 ale to si myslim zalezi aj od sestricky 😠
ja este neviem ci sme zdravi, ale uvidime, beriem vitaminy, pregnacare, od dnes 3 krabicku a myslim ze to bude aj posledna 😠
a od kedy sa snazite/???

mirusch
30. okt 2009

Ahojte, ja len rychlo kukam.
Lubinka, aj ja si prosim IP s menom, nemam tu kalendar a som hrozne zvedava 😅

Blondy, skontrolovala som tvoje brucho 😀 , rastie, rastie, je vidno. Skryvas tam krasne babatko.

Kleo, dakujem.
No, mame stale co robit a vybavovat, takze to ide. Pondelok bude tazky, ale zvladneme to. Citim take prazdne miesto, zrazu nemam za kym ist, o koho sa trapit. Teda, clovek sa vzdy ohladom niekoho trapi, ale viete, ako to myslim... 😒

luciebx
30. okt 2009

majuska... my se jako snazime a nesnazime proste spolu spime a nic nepouzivame uz 3 roky takze je to divne... ale opravdu se zacnem snazit tak v lete... po svatbe.. ale rikam si nikdy neni prilis brzy premyslet co a jak
jinak s tema indama to mas pravdu samej chytrej na vsechno ti tu daj prasky na bolest.. hruuza

majuska7979
30. okt 2009

no my to sme si davali pozor, i ked musim priznat ze dakedy sa nam smyklo 😉 ale nic z toho nebolo, no v tom case to som bola happy, ale pravdu povedat, keby som vedela ze to bude take tazke otehotniet, to by som skusala uz pred svadbou ☹

lubinka9
30. okt 2009

miri ahoj,
mas to v IP. A v pondelok budem na vas mysliet. A tie pocity su prirodzene ☹

luciebx
30. okt 2009

no ja vedela ze to nikdy nebude jednoduchy od ty doby co sem zacala chodit na gyndu.. .mam totiz otocenou delohu na druhou stranu takze se vajicko bude jentak tezko uchycovat.. takze my sme si nikdy nedavali pozor.. vlastne je fakt ze poslednich 5 let sem si nedavala pozor ani se svym byvalym pritelem se kterym sme uz meli pohovor v brne na repromedie.. .tam je jedna moooc sikovna pani doktorka... no ale nejak sme se rozesli a zapomeli na to.. .no a stimhle.. radsi chce svatbu a mimi az pak jako souhlasim ale jak vidim ze to nejde ani kdyz chci a pozor si nedavame je to tezke..

lenkove
30. okt 2009

Mirusch,
😔 prazdne miesto ostane navzdy, taky je zivot 😔 Hore v nebi je starkym fajn, len my tu dole si na to musime zvyknut... 😔 myslim na vas 😔

ahojte 😎

mirusch
30. okt 2009

Lenka, ako si to dobre napisala, ze v nebi je starkym fajn 😉 To je fakt. Je to nieco ine, ako ked zomrie mlady clovek a hlavne necakane...
Inak, mna dost prekvapilo, ze jedna opatrovatelka mi volala a plakala do telefonu. Ta jej bola este predtym 2x upratovat este doma, tak ju poznala o trosku dlhsie, ale aj tak. Oni by teoreticky mali byt na smrt tam zvyknuti, ale nie su, ludia im prirastu k srdcu tiez.

Lubinka, dik za IP 😉

Joj, babule, zase zapasim sama so sebou ohladom svagrinej. Drzim si odstup, ale normalne komunikujem, som myslela, ze sa zobudila, ale sa nie. Vcera ma rozosmutnil jej komentar. Snazim sa jej vyhybat. Taky pocit mam z toho, ze ved ked sa treba starat a vybavovat, tak moj manzel a ja a ked ide o peniaze, tak oni vsetci traja surodenci a ja som cudzia a nemam tam co robit. Smutny pristup, smutny 😔 Len som sa chcela postazovat 😅 Vsak aj tak vsetky informacie mam ja a musia prist za mnou ... 😝 🙄

meleri
30. okt 2009

Blondýnko,

já sem slyšela že v té jižní Itálii se i dost střílí či co! 😕 no třeba jsou to jen kecy, každopádně tam musí být krásně, vy jste úplně na jihu? já byla v Itálili jenom párkrát ale moc se mi tam líbilo..blahopřeju k rostoucímu bříšku, roste pomalu ale jistě..

jinak musím dát za pravdu Blondýnce, všude kudy chodím a hlavně v porodnici byli samí kluci, holek moc ne..je to sranda...mi je to samotné jedno co je nebo bude..i když holka jako druhé dítě by bylo fajn.

blondynka400
30. okt 2009

mirusch, děkuju 😀
V pondělí se drž, ju? 😵

meleri, no my jsme v tom nejhorším místě kde můžeme být (co se týka bezpečnosti a tak), v Neapoli. to, že se tady střílí je bohužel na denním pořádku... Ono tady je hezky, jen ta kultrua a bezpečnost tu moc není 😀 .
Jojo roste, i když mi tedy pořád každý říká že je nějaké malé, ale mě už to neva, zas na druhou stranu je to dobře. A stejně si myslim, že to ještě pak doženu 😀

mirusch
30. okt 2009

Blondy, nenechaj sa vynervovat. Jedna kamoska nemala takmer ziadne brusko, az posledne 2 mesiace jej vyskocilo, strasili ju vsak, ze babo bude male a tak, chuda, no a nakoniec chlapec ako buk sa jej narodil. Velky, krasny. Ak vies, ze je drobec v poriadku, tak kasli na vsetkych. A hlavne sa neprechadzaj tam, kde sa striela 😝 😖

meleri
30. okt 2009

blondýnko,

ty brďo.....tak to je celkem drsné...teda tady občas vyhoří telefonní budka, nebo auto, občas se tady kamenuje,a můžou za to naši tmavší spoluobčané neromského původu... 😎 ale už to máme vychytané - oni moc nemusí kopce a hory, takže až jednou bude domeček tak určitě na kopci, tam oni neradi..ale už mlčím.. 🤐
na to kašli, hlavně že se dobře vyvíjí, a vůbec pokud jste malí tak je to možná tím...
I když Sam byl taky hodně malý a pak se vytáhl a ted už je větší než většina francouzských miminek, takže ho každý typuje na víc...

to že nemáš břicho, (nechcu být ted hnusná vůči jiným) to je tím že nežereš! 😅 já taky moc nežrala,a břicho sem neměla, a každ ý to řešil, ať si trhnou!! 😝 je to závist, bo každé ženské udělá radost těhotná s břichem než ta štíhlá... 🤐

majuska7979
31. okt 2009

dobre rano baby,
no lucie, tak to ti verim ze chces najprv svadbu 😀 ja som tiez chcela, ale nemyslela som ze to bude take tazke, ohladom gyndy, no nebola som dlhsi cas, tazke budem musiet ist teraz 😠 zistit ci je vsetko na spravnom mieste 😉
ako je pravda ze sa moc neponahlame, len to ze to babo sa bude nosti 9mesiacov, a myslim ze uz by sa mi aj patrilo 😉 jak chcem ma velku rodinku 😎
moja neboj pride to ked to budete najmenej cakat, dufam ze sa vam to podari velmi skoro 😉 budem drzkat palceky, 😀 😀 😀

blondynka400
31. okt 2009

mirusch, děkuju. Já už to fakt neřeším, malá roste přesně tak jak má, naposledy byla dokonce i o malinko větší.
Jo, to je tady občas těžké, to bych nemohla chodit nikam a i tak by to nebylo na 100% 😀

meleri, no jo, ve Francii to taky není ideální, co tak občas dávají ve zprávách..
Malá není menší, spíš naopak teď minule byla i o něco větší než je průměr.... Jo a ráda bych tě poopravila, žeru jak zjednaná, hlavně v poslední době 😀 . Ale chodím cvičit a vůbec se hodně hýbu a tak a to podle mne dělá hodně... Ale jinka máš pravdu v tom co píšeš 😉

luciebx
31. okt 2009

ahojky holciny tak je sobota vecer a nuda..copak delate vy?

mirusch
1. nov 2009

Ahojte, dnes nic?
Zajtra sa tu asi neukazem, tak len aby ste nepatrali ...