Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
23. nov 2009

no aj my mame radary na navigacke, ale asi nie uplne vsetky 😀 hlavne tie rakuske chybaju..ti mu davaju najviac pokut, no ale zabijem ho ked je moj? a dlhe nohy by aj mal, ale nic moc nefunguju 😀

ja by som asi vybrala ruzovu 😵 ked dievcatko tak ruzova (jasne nie vela, ale ked uz tak uz) 😵

a okrem ineho 🙂 lepsie riesit taketo blbosti jak nieco vazne 😉 take riesim aj ja najradsej

a aj tebe stastnu cestu tam aj naspät 🙂

mirusch
23. nov 2009

Blondy, jaaa? Ja som si z teba nikdy srandu nerobila 😀 😀
Nuz, najdolezitejsie je, aby bolo babo zdrave. Na farbe skutocne nezalezi. Ak bude zdrave, tak kludne mozu byt sedadla pasikavo vlnovkove a sedacka kockato gulockovita a bude to fakt jedno. A toto si srandu nerobim.
A v najhorsom ju teda bude prevazat iba manzel a hotovo 😝

Baby, ja som skoro odpadla z toho mojho chlapa. Sa hrdil, ako potvrdil rezervaciu hotela faxom a odoslal zalohu, no ale ja som to pre istotu kukla a on to fakt urobil, ale v tom hoteli ani diva svina netusi, kto im to teda potvrdil a zaplatil. On samozrejme vie, ze to poslal, ale mu nedoslo, ze v hoteli nemaju odkial vediet kto, ked tam nenapisal nikde svoje meno. Ach jo. Tak som to dodatocne riesila z jeho mailu. A nie aby sa mi podakoval, nahucal do mna, ze co ho kontrolujem, nie? Chapete?

schnucki
23. nov 2009

ahojik holky,

rekla jsem si ze se pokusim se casteji ozyvat ..... vy pisete jak divy 😝 😀

co jsem tak stihla, blondy stastnou cestu a at je vsechno v poradku 😉

lubi takovy zasoby 😀 ja jak ma nekdo prijet z cech na navstevu tak pisu seznam 😀 .... tak mame ted taky male zasoby ....

jinak to fakt neni vymluva 🤐

blondy ruzova je hezka, kdyz neni moc kriklava, a pokud se hodi i ke kocarku vic, tak je to jasny 🙂

lubi s tim jmenem se netrap, je to vas mrnous a na vas jak se bude jmenovat, oni si zvyknou 😉

kleo hneda s modrou je zajimava kombince, neda se manzelik jeste ukecat??

blondynka400
23. nov 2009

kleo, to chce pravidelnou aktulizaci a pak tam máš všechny. A zrovna na Rakouskou je datábáze super, je ale otázka, jaký sowt používáte... Ale máš pravdu rakušáci jsou v tomhle hrozní, s němi se těžkou smlouvá...

mirusch, tak ty sis ze mně nedělaal nikdy legraci jo? Alespoň nekecej 😀 😀
Jenom manžel jo? to neím jak bych udělala. to bych nemohla z baráku vytáhnout ani paty. Navíc mi to máme trošku prohozené, když někam jedem spolu, tak vždycky řídím já 😀

No to je tedy fakt dobrý 😀 Je to prostě hclap no. Co by jsi chtěla 😎 😀

schnucki
23. nov 2009

mirusch typiskej chlap, nez aby podekoval tak ti jeste vynada, protoze on prece vsechno zmakne 😀

blondynka400
23. nov 2009

schnucki, tohle je taková ta jemně růžová a ještě ani ta sedačka není celá růžová jen částečně v kombinaci s šedou... 😎
Jo a hlavně že se tedy nevymlouváš. Protože si nám tady chyběla 😅 . Už byl manžel na tok kontrolním spermiu? 😕 Nebo jakto s vámi vypadá?

schnucki
23. nov 2009

blondy dekuju 😵 .... tak to musi vypadat super, se sedou 😵
bohuzel nebyl, jezdil ted hodne dalky, coz znamenalo v po brzo rano vyjet a v patek bejt doma, takze jsem nemela sanci ho tam nekdy dostat a ted uz je podle me pozde ..... psala jsem email jestli vubec ma cenu na ten kontrolni prijet a pani odepsala ze jo a ze mame privezt papiry od pojistovny, tak jsem dostala pocit ze to bere jako ze jdeme na ivf ..... snazim se myslet na to dohodnout termin, nevim ted jestli tam zajedu sama nebo pritel pojede se mnou, musime udelat pauzu, na ivf ty penize nemame, takze chci o tom mluvit s doktorem, jestli az budem na ivf pripraveni se jednodusse ohlasime a tak .....

mirusch
23. nov 2009

Blondy, no to vies, ja som taky anjelik, ja len vsetkym dobre a vazne a tak 😅 Inak, jemne ruzova so sedou je nadherna kombinacia, ja to tiez tak rada kombinujem. Ale tiez mysli na to, ze ak je to dost svetle, tak na tom bude vidno spina dost zavcasu 😝

No, hotel nam odpisal, ze vsetko v pohode, ta pani je proste fakt sikovna 😵

Schnucki, no asi to fakt oni beru tak, ze uz idete na IVF. Nedajte sa do toho dokopat, ked este nechcete, nemate na to a hlavne nie ste zobrati. Fakt to treba riesit az po svadbe, ved vies ako to je v DE bez. By ste sa nedoplatili. A kontrolny spg je teraz asi fakt zbytocny. To bolo treba hned po dobrati tych vitaminov, nech mate prehlad, ci pomohli alebo nie. Ja by som asi pockala na vasom mieste po svadbe a potom to riadne riesila. Ale aby ti bolo jasne, ze ked sa do toho pustite, tak ti drahy nemoze len tak odist na kamione prec, lebo tam ked nieco nie je na den presne, v konecnej faze na hodinu presne, tak je to cele naprd, vyhodite peniaze a mozete odznova. Pripravte sa na to. Pamatam si, ako som tam raz sedela v cakarni a zufala sestricka volala kazdych 5 minut manzelovi, nevedeli ho zohnat a potrebovali ho do 2 hodin. Takze tak.

schnucki
23. nov 2009

mirusch dekuju, uz jsme to rozebirali a jsme si jisti ze to musime resit az po svatbe, penize na to nemame, takze ted to rozhodne nepujde .... ja bych jen rada to s doktorem probrala, aby vedel na cem jsme a ne ze se nekdy pak jen tak zas ozvem ..... ono to vubec bude sranda s nama, protoze sef ted mluvi o tom, denni a nocni zrusit a udelat dalsi fernverkehr, coz by znamenalo ze by pritel jezdil uz jen dalky, asi pristi rok uz, v cemz ja mu branit nebudu, dela mu to lip na zada .... ach jo .... ale uvidime az to prijde a az budem tak daleko ...
stale mame nekde takovou tu malou nadeji ze co kdyby prece 🙂

to je dobre ze vam to s tim hotelem vsechno klaplo .... a kam to vubec pojedete? nejak mi to uteklo 😅

mirusch
23. nov 2009

Schnucki, uf a chce to vobec este robit? Nevravel, ze si bude hladat nieco ine? A v com mu tie dialky budu robit dobre na zada? 😕 Inak, nechcem byt velka negativistka, ale s vasimi vysledkami by som sa velmi nespoliehala, ze sa podari. Jasne, ze moze motyka strelit vzdy, ale aby si sa na to velmi nespoliehala 😔 A zvladnete to vidavat sa len cez vikend? Sice, ty si uz zvyknuta, ja by som to asi nezvladla...Ja mam radsej chlapa doma na gauci, pod dohladom 😅
No, o dovolenke ti potom porozpravam, prideme teda v sobotu, ok?

schnucki
23. nov 2009

my jsme totiz zjistili ze mu nakladani a vykladani nedela dobre na zada, to jezdeni zvlada ..... jedina takova nevyhoda je, ze se mi kulati, takze pokud by fakt jezdil dalky, tak vikend pekne sportovni .... jasne ze nechce jezdit celej zivot, ale praci bude menit pokud by prisli deti, nebo az ja budu pracovat, ma tam totiz dobry penize (dalky jsou jeste lip placeny), s mensim platem by jsme to tak nezvladli .....
neboj, ja se na to nespoliham, ja pocitam s tim ze do ivf budeme muset, jen si myslim ze ta mala nadeje nas drzi nad vodou, nebo jak to napsat .....
ja jsem casto na nej vnitrne nastvana protoze jsem tu v noci sama, ale tak nejak jsem se s tim smirila .....

sobota plati, nic si neplanujem 😀

meleri
23. nov 2009

ahoj holky moc nestíhám, jak se máte všecky, vidím že Schnucki i Mirusch jsou tu to je super!

holky malý mi každý večer kadí do vany, tak mě to štve...

schnucki,

chudák přítel, to je dost nepříjemné jak bolí záda.. no snad se jednou poštěstí a najde se něco klidnějšího..
ted sem zapomněla, ale psalas kdysi že ta IVF v německu stojí celkem dost..možná kdybyste si vzali půjčku, sice byste pak museli splácet úroky ale aspon je to pak na delší dobu..
já bych se aji poptala na to IVF ICSI přecejen je to lepší..

holky du se už umýt a taky umýt nádobí ...🙂
ahooj

mirusch a díky za všecko! 😵

kleopatris
24. nov 2009

dobre ranko 🙂

mirusch super, ze ten hotel klapol 🙂 esteze ma ten tvoj manzelik taku super manzelku 😵

schnucki mate to tazke 😒 celkovo je praca kamionistu podla mna hrozne narocna...ja ked to tu u nas vidim, no neni co zavidiet ☹ a s tym IVF je tiez nanic, ze jak slobodna matka mas smolu 😠 to akoze nutia ludi k svadbe, len aby mohli mat babatko 😠

meleri do vane? 😲 mozno mu ta tepla voda pohybe bruskom a on jednoducho musi 😅

inak moj den zacal "uzasne", zase som po dlhsej dobe vygrcala cele ranajky a som riadne unavena dnes ☹ boze este 7 dlhych dniiiiii
a este som sa vcera dozvedela super spravu....svokrovci aj s manzelovym dedom sa k nam natrepu minimalne na tyzden od 5.3.! to bude mat maly maximalne 2 tyzdne, teda ak bude v termine, ak nie, tak mozno 5 dni a oni uz tam budu 😠 akoze ja neviem uz co si mam mysliet, chapem, ze chcu maleho vidiet, ale svokra asi zabudla ake je to na zaciatku....budem mat dost starosti sama so sebou a malym a nieto este troch ludi obskakovat!!! a k tomu som sa tesila, ze ma manzel po porode dovolenku 3 tyzdne, ze budeme vsetci traja si pekne na seba zvykat a ucit sa byt rodinou...a prd z toho 😢 je mi z toho fakt do placu 😢

lubinka9
24. nov 2009

ahojky,

meleri, prepac ale vazne som sa musela zasmiat. I ked tebe to asi uz smiesne nepripada.. 😅 Ktovie preco to robi. 😕

schnucki, no byt sama pocas tyzdna to by na mna bolo prilis. Klobuk dolu ako to zvladas. A este sa pokusat aj o mimi.. Ale drzim vam palce nech to vyjde akymkolvek sposobom.

miri, to poznam.. ja sa stale musim pytat a kontrolovat ci su zaplatene faktury, nie vsetko mame formou trvalych prikazov. A tiez ked na nieco pridem tak sa mi drahy nepodakuje ale na mna hundre, ze nech to teda robim sama ked to tak zvladam. Nie je v tom nic insie ako chlapska jesitnost 😝

kleo, tak sup sup doplnit ranajky. Aby ti nechybali 😅
a k tej navsteve, ved sa postav na zadne, ze s tym nesuhlasis. To je ozaj trochu moc. A 3 ludia naraz. I ked by tvrdili, ze sa nemusis o nich starat, ze to zvladnu sami, never tomu. Vzdy je to inak. A na mm sa tiez velmi nespoliehaj, ja som to teraz videla pri navsteve. A to tu boli len vlastne 1.5dna.
Keby chcela prist len svokra pomoct tak pochopim ale vsetci? Ved to si fakt len vy dvaja este len budete zvykat na mimco.
Mna sa aj nasi pytali ako to chcem riesit, tatko sice hovoril, ze pomoc budem potrebovat hlavne prve dni ale tiez sa mi to nepozdava. Podla mna by sa malo zachovavat tych 6tt na adaptaciu a pod. A potom nejake navstevy. I ked u mna su to rodicia a pre teba svokrovci, to je tiez rozdiel.
urcite trvaj na svojom..

kleopatris
24. nov 2009

no lenze oni si uz buchli nejaky hotel v tirolsku a odtial planuju ist k nam....ale ze ja budem este krvacat jak zabite prasa, zacinat kojit a celkovo to nikoho netrapi...vsetci si to predstavuju jak hurvinek valku 😠 a ked som sa stavala na zadne, tak som dostala este vynadane, ze stale nieco proti nim mam 😢 ale kto by nemal?? ja si tiez myslim, ze odtoho sa sestonedelie vola sestonedelie a nie jednonedelie.....akurat budeme vsetci nervozni, svokra sa zase rozplace jak najväcsia chudera....a okrem ineho ja chcem moju mamku pri sebe mat v prve dni, takze je mozne, ze tam bude pocas ich navstevy aj ona 😅 aspon budem mat psychicku podporu z jej strany....predsa len svokra ma za sebou jedno dieta a koniec a moja mama 3 vlastne a 3 vnucata, takze kto mi viac pomoze....a manzel, ze sak ti aspon navari atd...no uz si viem predstavit, co mi zase navari, bud sa z toho povracam ja alebo chyti maly koliku....sak maleho este nebudu moct ani kocikovat ani nic....bude taky malinky ☹
ja som za nech pridu, ale nech si vezmu posahany hotel a nie sa k nam napaskovat na 10 dni non-stop, este s 87 rocnym dedom...aby mi nebolo malo, este budem musiet wecko dokola drhnut, aby som do mojich pripadnych stehov nechytila infekciu 😠
ach jo sorry, ze vam to tu pisem, ale musim sa niekomu "vyplakat", mozno som hnusna, ale ked to tak citim :(

lubinka9
24. nov 2009

kleo, uplne ta chapem. Tiez by som to tak prezivala. A to manzel s tym plne suhlasi?
a hotel sa neda prebookovat? O 2-3 tyzdne?

no mne svokra aj nasi povedali, ze sa mam rozhodnut a tak bude. Ochotni su kedykolvek len tiez to chcu vediet dopredu.

ale toto je teda sila..

meleri
24. nov 2009

Kleopatris 😠 😠 😠 , tak to se ti nedivím! to dost člověka rozruší! Hotel objednali ale však ještě nezaplatili? já být tebou tak zatlačím na manžela ať to zruší. to by ti měl někdo pomáhat, a né tam přijet na návštěvu.

podle mě manžel asi neví jak náročné to bude, určitě mu to všechno vysvětli, že to prostě nedáš, zvláště po psychické stránce je dobré mít doma klid..

no je to drsné. a to se jako ani nezeptali??

hlavně je že mamka přijede.. 😵
😀
holky,

jo je to směšné že kadí do vany, já se tomu taky smála ale už mě to začíná štvát, páč je to pravidlo, a včera jsem mu už řekla že to tak dál nejde...nechcu aby si zvykal na takové věci.

jinak je ale pohoda, je moc hodný..prostě zkusím být pohotovější a šoupnout ho na nočník....zatím byl vždycky rychlejší než já.

mirusch
24. nov 2009

Ahojte.
No Kleo, normalne som sa rozculila 😠 😠 Moja, nemas to tiez lahke. Ale poradila by som ti len jedno, bez ohladu na reakcie a nasledky. Urob tak, ako to citis a trvaj si na tom. Este som nepocula, ze by sa cela rodina nastahovala k niekomu, co prave porodil 😠 😠 Kazda jedna moja kamaratka si vyziadala pokoj, dokonca niektore zakazali navstevy, aby sa male nenakazilo, vsak imunita je este nulova, niektore si zavolali mamu, pretoze to tak citili, ze chcu. Ze oni sa budu starat iba o seba a o dieta a mama uprace a navari. Ktora mama by to nespravila pre svoju dceru?
Kleo, dupni si. Skutocne mas na to pravo. Este aby si sa nahanala po operacii 😔 Ak maju hotel uz zabookovany, tak ok, nech ku vam pridu, ale v KAZDOM PRIPADE nech si aj u vas zarezervuju hotel a basta. Pokus sa im to vysvetlit, ze preco a bud to prijmu alebo nie a budu dudrat a ohovarat, ale to ti moze byt jedno. Keby boli u vas, ty by si sa o nich nezvladala starat, ohovarali by tiez a navyse by ste sa hadali a plakali a este horsie by bolo.
Naozaj, vysvetli to aj manzelovi, ze v ziadnom pripade nechces, aby tvoje dieta rovno ochorelo, aby si ty musela upratovat a vsetkym varit po narocnom porode, ze si budes zvykat na svoje dieta, ono na vas a budes mat co robit, aby si zvladla samu seba. Ak si chces zavolat mamu, to je super vec. Ta ti isto rada pomoze so vsetkym a bude ti drzat stranu.
Vysvetlovat, vysvetlovat a ked nepomoze, tak ser na to. Ale nepolav zo svojich poziadaviek. A ked je jeho rodina blba, tak sa neda nic robit. Pripomina mi to rodinu mojho manzela. Neviem cim rozmyslaju, ale mozgom urcite nie. Mozno by pomohlo, keby si sa na to opytala Dr., ze tolko ludi v byte s novorodencom, mozno ti to aj pred manzelom potvrdi, ze to je somarina. Alebo kukni internet, co o tom pisu.

Meleri, no musis ho od toho odnaucit. Asi sa mu to paci, betarovi. Kamaratka mi hovorila, ze jej mala sa tiez raz vykakala do vane, len sa otocila a uz sa stalo a dokonca to stihla aj ochutnat 😝 Ale zrejme nechutilo 😀

schnucki
24. nov 2009

ahojik holky,

dekuju 🙂 lehky to neni, ale kdyz chci byt s nim, tak to nejak zmaknout musim .... zkamaradila jsem se se sousedkou, muj vek, tak je to ted pro me jednodussi 🙂

kleo tak to me moc mrzi ze mas takovy rodice od manzela, ale ze zkusenosti ti radim, dupni si .... moje kamaradka tady to ma taky, maj 6ti mesicni holcicku, jeji mamka bydlej daleko, ale tchyne skoro za rohem, vecne ji vola, vecne ji radi co ma jak delat a jen co prijeli z porodnice uz tam u nich byla, malem se kvuli ni rozesli, ale ona to stale nechape .... dokonce me vola kdyz ma tchyne prijit, nechce s ni byt sama ..... a to ze chteji prijet ve trech az budes doma z porodnice je prehnane, chapu ze chteji prcka vydet, ale je to tvoje prvni miminko a musite si na sebe zvyknout, musis si najit system jak co a jak a do toho jeste oni?? to musi pochopit a jestli ne, tak at si jsou nastvany .... ze prijede tvoje mamka chapu, ale oni musej pochopit ze je to tvoje a ty potrebujes cas .... stuj si za svym .... hotel se da urcite presunout, vsechno jde kdyz to vysvetlej ... a urco je tam budes mit kazdej den, takze se nedej a at prijedou pozdeji, musej respektovat to co ty chces a co je pro tebe nejlepsi ....

lubi taky si myslim ze je to na kazdym .... nekdo chce mit prvni dny u sebe mamku, nekdo to zvladne sam .... ale kazdopadne to sestinedeli ma nejakej smysl, jen tak si to nekdo nevymyslel .....

meleri asi budes muset byt trosku prisna kdyz to udela, aby pochopil ze to nesmi .... drzim palce at toho brzo necha ....

kleopatris
24. nov 2009

diky babulky, ze mna aspon vy chapete 😵 ja som s mojou mamou dohodnuta tak, ze si najprv skusime poradit sami a ked to nepojde dalej, tak proste pride....tiez sa mi tam nasilu nepaskuje...proste bude na telefone pripravena startovat 🙂
aach jo, nie je nad manzela z decaku......

meleri
24. nov 2009

Souhlasím s Mirusch,

prostě tvrdě si stát za svým....asi si manžel myslí že to bude veget, ale však uvidí jaké to je být u porodu, pak se starat o dítě, myslím že sám to pak zavrhne...

s mamkou to je jiné, i když ti možná bude do lecčeho mluvit, tak furt je to tvoje maminka, je to prostě jiné...
ale je fakt že odzačátku by si manžel měl zvykat na to že je otec, a na fakt, že je třeba pomáhat jak to jde...

ale uvidíš, po porodu sama přitvrdíš..v těhotenství je každý takový naměkko ale jak porodíš tak už si servítky brát nebudeš jak půjde o tvoje dítě a rodinu... 😝 myslím že jestli ti rupnou nervy tak svokra pomaže rychle zpět odkud přišla... 😅

Mirusch,

je to doslovně nahovno...dneska se vykadil taky, a to sem mu to pěkně vysvětlila jak stál u vany že kaka ne..no a ještě než zatlačil tak se na mě podíval, ale zatlačil stejně, a než sem popadla nočník už to tam bylo... 😠
teda s kamarádkou fakt dobrý! tak malý měl tendence na to šahat..
já mám pocit že to dělá proto aby se pak mohl postavit a dívat se jak to v té vaně plave..to se mu moc líbí.. 😠 😅

Schnucki

a on je často pryč? zkus trávit čas co nejvíc s kamarádkami, člověku je pak líp....no snad najde brzo něco jiného..anebo ho to možná baví?

jo snažím se být přísná a on je fakt hodný zatím, no uvidíme doufám že s tím přestane...

holky dobrou noc, jdu mu navařit nějaké ty kompotky..

mirusch
24. nov 2009

Kleo, on je z decaku? A to su teda jeho rodicia, ci ako? 😕

Meleri, si to uplne super napisala, ze svokra pomaze odkud prisla 😀 V kazdom pripade sa Kleo musi pripravit na to, ze si povie svoj nazor a aj tvrdo, ked bude treba a ze jeho rodina proste bude blbo reagovat, ale ako som pochopila, oni si aj tak myslia co si myslia a nikto to uz nezmeni, tak to je uz aj tak jedno, ci si budu mysliet o jednu vec viac alebo menej . Neviem, ci chapete, co som myslela 😅

No a s tym tvojim synom, sa mi zda, ze on dobre vie, ze nesmie, ale aj tak skusa, ze co to spravi, ked ta neposluchne 😝 Daj mu kludne po zadku, nech sa nauci, inak mas smolu asi....

meleri
24. nov 2009

Mirusch,

😀 jo mám pocit že to teď začlo, že zkouší co může..proto se snažím nepovolit, ale já nevím, pozadku to prostě nejde...spíš mě napadlo ho v tom nechat, ať si zaplave, ale to je fakt nechutné.. 😝 a navíc bych pak musela mýt jak vanu tak i děcko..

jo s tou svokrou to má fakt pitomý...ale když už si i tak nerozumí tak to prostě nemá cenu se snažit...teda někdo se snaží být celý život diplomat (jako moje mamka se svou svokrou-mojí babičkou) a někdo prostě řekne co si myslí, ale vyjde to nastejno! prostě blbé pindy budou mít dycky! prostě buď si lidi padnou do oka, a nebo ne, a můžou to zkoušet a zkoušet a stejně to bude naprd...tak proč se snažit...

kleopatris
25. nov 2009

dobre ranko 🙂

mirusch neni z decaku 😀 ale keby bol, tak by som nemala svokrovcov 😀 a to by bolo super 😝
no co uz, proste manzel mi slubil, ze to poriesi, ale akosi sa nic nedeje, tak je u nas viac menej ticha domacnost....ja uz vazne nemam chut sa stale prisposobovat, a najviac mna stve, ze vsetko sa dohaduje za mojim chrbtom, moj nazor je im jedno a pritom sa to vzdy najviac tyka mna! 😠 a ide o moje dieta a rodinu a hotovo, presne jak si napisala meleri 😵 a tu sa kompromisy robit nebudu!
a je mi uz druhy den riadne zle a aj som schudla 2 kila uz zase 😢 a to urcite blba psychika...hlavne, ze tehotne maju byt v pohode...

meleri ten tvoj maly 😵 to je vazne poklad 😀 ale zase take zazitky su najkrajsie, ked mu to budes ako dospelemu rozpravat, tak sa bude isto hanbit 😀 ze kakal do vane 😀

lubinka9
25. nov 2009

cauky,

kleo klidek, viem ze sa to lahko hovori, ja verim, ze nakoniec pridu k rozumu a najdete spolocny kompromis. Ale nie za cenu toho, ze budes chudnut! Musis byt teraz v pohode. A tvojho mm by som teraz vytahala za usi, nech to riesi! Ticha domacnost este nikomu neprospela.

meleri, no zasa si mi zlepsila naladu 😀 Tak to su zazitky, uz sa tesim na tie nase 🙂 Mozno mu pridaj viac hraciek do vane, asi ich ma malo 😀 Som hnusna.. 😀 😀

ja som vcera ucitelke podarovala 1 flasu Vinei, som zvedava co na to zajtra povie. Proste nikde nic take nezozenie, tak nech vyskusa.
Inak drahy doniesol do prace 1 Kofolu original a Nemcuri, ze aky divny Jägermeister 😀 😕 😀

lubinka9
25. nov 2009

no a na namesti nam stavaju Vianocny stromcek, vidim ho z okna, tak sa zacinam tak vianocne ladit 😵 Musim nejake dokoracie zbehnut kupit a vyzdobim si aj doma. A dnes zacinaju aj vianocne trhy, takze cez vikend pojdeme pokukat, snad pocko vydrzi. Teda aspon nech neprsi.

kleopatris
25. nov 2009

no kofola mojim nemcom nechuti 😀 ze fuj, jaka hnusna coca cola 😀 no asi ked nepijes od malicka, tak nechuti 😝
a vineu som este nedavala chutnat 🙂 ale dobry napad :D

inak na malom Samsulkovi sa musim aj ja stale smiat 😀 je to take chutne nechutné

kleopatris
25. nov 2009

aj my ideme na vianocne trhy v piatok v Bonne alebo Koline, este neviem kam 🙂 ale ja mam tie nemecke vianocne trhy rada, hlavne tie ich würstchen 😝 len sa mi zda tento rok fakt teplo, vobec mi nedochadza ze o mesiac su vianoce 😲

lubinka9
25. nov 2009

mne vadit nebude ked bude teplo, neviem porovnat s minulym rokom 😉 ale takto mi to vyhovuje. I ked teplo si predstavujem este teplejsie.
kleo, vy zajtra ficite, ze? Na oslavu? Tak to tam rovno preberte, s chladnymi hlavami 🙂

no vianocne trhy ja mam hrozne rada, zasa ale nie masovky. A sa tesim, ze zazijem aj nemecke, kedze sme sa tento tyzden dozvedeli, ze ten pobyt v DE nam ozaj asi skratia. O pol roka ☹ Takze s velkou pravdepodobnostou ideme spat jul-august.

meleri
25. nov 2009

Caute holky,

Lubinko, jo! 😅 jak se vykadí tak ty hračky nestačím vyndávat! 😅 ..

Kleopatris,

jo tak to bude moje pomsta, až bude veliký tak mu to pěkně řeknu jak kadil do vany každý večer...no ale počkejte, co budou vyvádět ti vaši! 😝 😝

tichá domácnost je naprd, musíš asi fakt na něho zatlačit. manžel tak jedná taky, se svojí matkou za mojimi zády, sice se to teď zlepšilo, no ale občas mě to taky nasere. ale určitě nepolev! i kdyby lítaly talíře!

holky musím končit malý se vzbudil.