Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
26. jan 2010

mirusch, dakujem moja velmi velmi pekne 😉 Ako sa mas?

ivanajelinek
26. jan 2010

No ak sa to este zajtra zopakuje, tak jej rano zavolam a opytam sa ci je to normalne...Idem si lahnut pri telku, nech na to nemyslim...Dobru noc..

A Emily zajtra rano napis ako dopadol testik... 😎

meleri
26. jan 2010

Ivano,

to je mi líto že se tak trápíš, určitě se netrap! já si pamatuju že jsem otěhotněla ve stejnou dobu jak jedna kočka která taky špinila, ale pak ji to přešlo..jasně každý je jiný ale prý je to fakt hodně časté..já to teda neměla ale celkem mě bolelo břicho tak divně, jako mencky, ale pak to přešlo..

Emily
tak snad tam budou dvě čárky!

holky vyste toho napsaly! 😅

ivana98
autor
26. jan 2010

Miso 😵 a uz tomu veris?? ta apostila je taka blba peciatka, ktorou vyssi urad potvrdzuje/overuje spravnost udajov "normalneho uradu".. kuk http://de.wikipedia.org/wiki/Apostille

Ivi, nastav si pas, nech vidime, ako ti pribudaju tt 😉 skus mysliet pozitivne.. ale pravda je, ze sa odteraz budes o mimco strachovat cely zivot 😅

Emily, drzim palce... mozno fakt budu //... snazili ste sa poctivo? 😀

Mirus, tvojmu manzelovi sa menilo meno kvoli nevlastnemu otcovi, alebo snad kvoli exmanzelke? To tu vidavam castejsie, minule mi o tom rozpraval kolega, ze uz sa nechce volat Mayer 😀

schnucki
26. jan 2010

ivus verim 😀 😵 .... pani to fakt cetla v te knizce, ze neni treba, ... ale my chceme stejne az dame vsechno dohromady to k ni prinyst at se na to koukne, jestli je vse jak ma byt, pry to i urychli obrad ....

emily drzim palce, dej zitra vedet 😉

mirusch proc se mu menilo??

ivana lehni si a nemysli na to, vsechno bude v pohode 🙂 ... jinak klidne doktorce zavolej, ja tam ze zacatku volala asi 3x 😀 ...

meleri a co u tebe noveho??

emily327
26. jan 2010

ivana, dobru nocku a oddychuj vela 😉 Neboj vsetko bude ok 😉

ivana98, hmm ci poctivo, nebolo to kazdy den 3 krat 😀 Ale ako unava dovolila 😎

schnucki, ako tak citam, tak ste sa uz pustili do papierovaciek, drzim palce, nech to mate co najskor za sebou 😉 a ten tvoj plan co sa svadby tyka, sa mi fakt paci 😝

schnucki
26. jan 2010

dekuju emily, 🙂 .... chci mit papiry co nejdriv, abych mela klid ....
myslis tu nasi party po uradu?

emily327
26. jan 2010

schnucki, ano ano tu party 😀 papierovacky su fakt asi najhorsia cast z vybavovaciek co sa svadby tyka.

mirusch
26. jan 2010

No, menilo sa mu, lebo jeho rodicia este neboli zobrati. A neboli zobrati, lebo jeho otec nemal v poriadku doklady, bol Nemec, ale z uzemia, ktore potom pripadlo polsku a pocas vojny im vyrabovali dedinu a vsetky doklady v cudu. Tak mu to trvalo, kym to dal dokopy, nemohli sa ani brat, ani uznat otcovstvo. Az potom, po svadbe. uf.
Ale napr. moja kolegyna - ta blazniva, tak ta si nechala meno, lebo sa nechcela volat po manzelovi turkovi, smiesne meno ma a teda on prijal k svojmu menu aj jej. Ale uz sa zase rozvadzaju 😝

Emily, stastnu cestu a oznam nam vysledok...
Mam sa ok, len mam so seba nervy, lebo mi cas bezi ako dostihovy kon, nic nestiham. Ach jo.

kkatka78
26. jan 2010

Ahojte bambulky, este som necitala,co ste popisali....ale budem mozno zajtra. Takze som zasa spat....je mi trosku smutno za priatelmi a rodinou ale to zasa prejde....

Emily urcite daj vediet,co testik a uzi si to v UK 😉

emily327
26. jan 2010

katka, uz som na teba myslela,ze by si mala byt spat z Sk. Vybavila si vsetko co si mala? To je vzdy smutno, ked clovek odide z domu.... Dakujem pekne uzijem si to, dik moc. Dam vediet zajtra ak nepride MS.

mirusch, hm no ty si ale busy zienka. Len sa opatruj, aby sa ti nevratila choroba 😒 Neboj si sikulka, vsetko zvladnes 😉

schnucki
27. jan 2010

dobre ranko,
vytuhla jsem vcera na gauci 😀

mirusch teda to je pribeh 😵 ... a ta tvoje kolegine, to je fakt rizek 😀
jen v klidu, neboj, vsechno dozenes 🙂

ahoj katko, vitam te zpatky 🙂 ... vzdycky je smutno kdyz clovek jede zpatky, ale je hezky mit se kam vracet 🙂

emily tak jak, jsem cela napjata ...

emily327
27. jan 2010

dobre ranko, ako komu 😀 ja som celu noc nespala a teraz sa tu stresujem a nervacim, lebo nafotila som testik a samozrejme ked som ich davala na konika, tak ze iba 700kb, skoro ma porazilo, moj super fotak 😀 to ani mensie ako 2.5 MB nevie nafotit a tak som vytiahla stary fotak a tam nemam nabite baterky a kvalita fotiek no hruza, ale ano ano dobre dobre, dostavam sa k podstate 😀 testik .... urobte kuk do mojho fotoalbumu a .....

emily327
27. jan 2010

som zvedava ako prezijem dnesny den, fakt som ani oka nezazmurila a to ma caka vylet v Londyne celodenny 😎 test som robila o 5:00 rano 😀 drahy nechapal, ze co sa deje 😀 chudacik moj 😀

schnucki
27. jan 2010

emily super, mas je tam 😵 ... takze sup sup udelat termin u doktora 🙂
potichoucku gratuluju 😵 .... jinak neni na skodu si o par dnu udelat jeste jeden, jestli bude carka silit 😉

mam z tebe radost 😀

koukam tenhle rok je povedenej ....

schnucki
27. jan 2010

urcite byl rad, vid ...

emily327
27. jan 2010

schnucki, jaj ja som tiez tomu neverila, ked som videla aka ta ciarka je silna ( myslim na to,ze je to len 27DC) tak som sa velmi potesila budem testovat v piatok a potom este v nedelu, tak dufam,ze ked sa v nedelu v noci vratim spat do IRL,ze vam budem moct vyvesit uz silnejsiu ciarku na teste 🙂 nemozem tomu uverit 😎
a co sa lekara tyka, tak k nemu zajdem az asi o take 2-3 tyzdne. Tu aj tak pojdem iba k obvodnemu lekarovi a ten mi len zoberie krv a aj tak je to este asi skoro.

schnucki
27. jan 2010

my se budem kazdopadne v nedeli tesit 🙂

ty budes jezdit k doktorovi na slovensko nebo proc pujdes k obvodnimu?? ... ja teda volala hned na termin aby jsme vedeli v jakym tydnu jsem 🙂

kkatka78
27. jan 2010

Schnucki, dakujem moc...ja viem,vzdy sa tak citim...ale viem,ze to prejde

Emily este som nepozerala,ale GRATULUJEEEEEM z celeho srdca....takze to zostava este na mne 🙂

ivanajelinek
27. jan 2010

Emily aj ja potichucku gratulujem... 😎
Ja som volala akurat frauenärztin, a povedala som jej o tom vytoku..Povedala ze to je mozne z toho vysetrenia co som bola v pondelok...Ale ze ak sa to bude opakovat tak mam prist.Tak uvidim, co dneska a ak aj dneska nieco bude, tak zajtra rano tam hned zajdem...A pytala som sa jej na ten roztok, co som dostala u zubarky a povedala, ze v ziadnom pripade to nemam brat...Takze tak..Ja uz idem dnes pracovat, dufam ze mi to tam rychlo ubehne...Uz aby bolo toho 22-ho februara...Som si nikdy nemyslela, ze budem mat taky strach, ked budem tehu...Lebo ja vsade pocuvam, ze ked je to prve, ze je to normalne ked sa nieco stane a tak..Ale mam aj vela kamosiek, co mali prve a vsetko prebehlo v poriadku..Tak musim zacat mysliet pozitivne...

emily327
27. jan 2010

schnucki, no nie pojdem tu v Irsku, ale tu nemaju gynekologov ale chodi sa cele tehu k obvodnemu GP. Ja si to viem cca vyratat,ze v ktorom som asi tyzdni... Ale podla vsetkych stranok na nete sa odporuca ist k Dr. ked meska MS tak 2-3 tyzdne. Uvidim....

katka, zatial nekricim hop, lebo este to nie je na 100% ale prekvapila ma ta ciarka,ze je dost silna na to,ze cakam MS az v piatok 😀 ale velmi velmi velmi velmi sa tesime 🙂

lubinka9
27. jan 2010

ranko,
no neee, emily parada! tesim sa a potichu gratulujem. 😵 Nech je vsetko v najlepsom poriadku! Ta ciarka je jasna!

Kocky pekne tu preberate stafetu 😵 😀 Len tak dalej.

no idem si vas docitat, zasa ste toho popisali 😉

schnucki
27. jan 2010

aha, to jsem nevedela ... a to dela i ty kontroly a tak?? ... to jsou veci ... ja byla u doktora co jsem mela dva tydny spozdeni, ale uz po tydnu spozdeni mi brali krev ...

ivana tak to me tesi ze je vse v poho a drzim palecky aby se to neopakovalo 🙂

ahoj lubi, jak ti je??

emily nevim presne kdy jedete, tak preju stastnou cestu 😵

emily327
27. jan 2010

lubi, dik dik ano aj mna ta ciarka prekvapila,ze je taka silna, klop klop nech je vsetko ok. Ozvem sa ked sa vratim v nedelu v noci z UK 😉 opatrujte sa mi tu a myslite na mna 😉 cmuk cmuk

emily327
27. jan 2010

ivana dakujem velmi pekne a dufam,ze budes v poriadku, drzim prsteky cmuk

schnucki, dnes letime odchadzame za hodinku 😉 pa pa opatruj sa cmuk

emily327
27. jan 2010

ok zienky utekam ja, prajem vam pekny zvysok tyzdna a tesim sa na vas v pondelok 🙂 cmuk

lubinka9
27. jan 2010

ivi, ja mam slovaka. Na obcianstvo mame narok po 8 rokoch ako sa tu uz pisalo. V nasom pripade bude mat maly narodnost slovensku kedze sme slovaci. Narok na DE by mal tiez az po 8 rokoch.

inak ste ma troska vystrasili s tymi starymi rodnymi listami. Ja mam tiez taky co vyzera jak zly toaletak. To mi ho nemusia uznat? Ja ho musim predlozit v nemocke matrikarke. 😕 😕 Ked sme boli riesit uznanie otcovstva tak mi pani povedala, ze teda musime v nemocke predlozit nase pasy, rodne listy a tie nech prelozime, ale ze nemusia byt uradne overene. No a este to potvrdenie o Vaterschaft a Sorgeerklärung. Tam mi daju nejake potvrdenie o narodeni a do tyzdna by sme mali mat rodny list na matrike k vyzdvihnutiu.
Inak je to sranda, maly bude automaticky na otcovu zdravotnu poistku, plus ho VW privatne pripoisti. A musi ho drahy nahlasit na svoju danovu kartu a doniest kopiu rodneho listu do prace kvoli uprave platu. A este zahlasit na miestnom urade kvoli potvrdenie, ze tu ma prechodny pobyt.. nam dvom prislo to potvrdenie az pol roka po nahlaseni 😠 No som cumela co vsetko treba. A mozno toho bude este viac.

schnucki, dik, mam sa fajn. Som viacmenej rozhodnuta, prave riesim s dvoma lekarmi cez maily moznosti anestezie, nech mam second opinion.
a este som negratulovala k svadbe 🤐, tak nech je to parada 😵

inak niekto tu spominal castost navstev u gyn., tak ja som chodila uplne zo zaciatku kazde 3tyz., po tych najdolezitejsich testoch raz za 4tyz. a po 28tt kazde 2 tyz. Cakala som, ze po 36tt to bude kazdy tyzden ale je to kazde 2.

lubinka9
27. jan 2010

ivi, dufam, ze uz je vse OK a preslo to. Ja som teda nic take nemala ale vela kociek to ma/malo. Ved keby sa to znova objavilo tak hned k Dr.

kleo, moj maly uz tiez znizil intenzitu pohybov. Ked tak sa vie poriadne zapriet. A dnes rano ma dost vystrasil cikulak jeden, vzdy vstava so mnou a dnes nic. Uz som zacala byt dost nervozna a som ho trocha stuchala, tak si to nakoniec rozmyslel prdolak. Viem presne o com hovoris, aj ten strach poznam. Ale vsetko bude OK!
a drzim palec na dnesnu kontrolu 😉

meleri
27. jan 2010

čau holky

my jsme tak v prdeli....nejenže jsme už fakt byli finančně na dně tento týden, ale ještě se nám někdo napíchl na manželovu kreditku a proběhly transakce za 1200 €, manžel blokl kartu a dneska ráno šel na četníky a taky volal bankéřce, ale fakt nevím co se bude dít...jsem z toho fakt v prdeli.. 😔 manžel říkal že prý jsme na takové věci pojištěni ale kdo ví jak to dopadne..tolik peněz, svině jedny.. 😠 nějaká firma z kolumbie vůbec nevím jak se na nás dostali!

schnucki
27. jan 2010

tak to vypada ze budu muset do cech, ten doklad o zpusobilosti uzavrit snatek mi udelaj hned pokud se dostavim osobne, a rodicum jen tehdy, kdyz budou mit plnou moc 😠

meleri tak to je v haji ... ale banka by vam ty penize mela vratit zpatky, teda aspon tady se da dokazat ze jste to nebyli vy a banka vam ty penize ma vratit .... myslim na vas ....

lubi dekuju ... jsem rada ze jsi rozhodnuta a ze je vse ok 🙂