Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
23. apr 2010

porod bol krasny 😵 a prijimala mna ceska hebamme, odrodila mna ceska a na oddeleni sestonedelia mna zase prijimala ceska 😀 takze jak doma 😀 ale mödling zacinaju myslim rekonstruovat, resp.burat a nanovo stavat tak neviem ci by boli do decembra hotovi ...

no ivi tu to je divne....este ani nevies ci mimco vlastne zije a uz musis mat nemocku 😖 ale to len vo viedni asi....
inak ked mas nemocku pod nosom tak chod tam...ja som vyrazila dost neskoro a 20 minut cesty do nemocky mi pripadalo jak vecnost a cestovat v osobaku ked mas uz dobre kontrakcie...brrrr

ivanajelinek
23. apr 2010

Schnucki, nevadi ked vybehne slzicka..To patri k tomu...Ja by som si hned nas svadobny den zopakovala...Ja som si ho hrozne uzivala, ziadny stres nic...zachvilu mame 2 rocne vyrocie svadby a neviem co vymysliet. Minuly rok sme boli na 4 dni v Parizi...Som povedala den pred tym vecer manzelovi, ze zbal sa, rano odchadzame do Pariza.. 😀 Ale tento rok neviem...

Barbora no asi ostanem tu.Ved co budem vymyslat...4.maja sa tam chceme ist pozret, lebo raz do mesiaca robia take obhliadky porodnice...A ked sa rozhodnej pre nejaku nemocnicu ale potom chces zmenit neskor, tak sa da?

ivanajelinek
23. apr 2010

No v tej nasej nemocnici je tiez na porodnici jeden doktor Cech.Ked som tam naposledy lezala, tak bol len tak za mnou sa porozpravat.Ze odkial som, kde tu byvam a tak... 😉

kleopatris
23. apr 2010

no mi hovor Lubi,, ale ja sa bojim striedat s kosickami, ze mi zase odmietne bradavku ☹ ale mastim jak diva tak snad to preziju 😒
my spime tiez, ale na ruke 😝 ale nevadi hlavne ze spi...kocik u nas nefunguje, ja uz sa s nim hanbim chodit aj von jak mi v nom reve 😀 🙄

schnucki aj ja som take nenapadne slzicky ronila (a manzel tiez, ale pssst) 😵

aj tu ma byt teplo, ale ci nas hucak bude chciet von 😀

barbora87
23. apr 2010

dakujem...no prave, ze clovek este neviem ci to mimi vobec zije a ty uz musis behat po nemocniciach...a ja uz som bola tam vcera tak nervozna ze som si chvilami myslela ze tam odpadnem 😀
ale tak zase mam aspon nejaku zabavu lebo som na pnke a do roboty pojdem az za 2,5 roka ked bude teda s mimi vsetko ok...
no vianocny darcek ale teda dufam ze 24. uz budeme doma lebo sa zblaznim...

kleo tak to si mala super...ale tak väcsinou zalezi aku chytis hebamme...ale tie vcera v lainz sa mi zdali velmi mile a v pohode...ale myslim, ze ked budem rodit tak budem chcet nech to mimi vyleze a bude mi jedno kto mi s tym pomoze 😀

ja vam poviem, ze stale tomu nemozem uverit, ze som tehu....

lubinka9
23. apr 2010

kocky ja som si nemocnicu vyberala podla toho ake maju vybavenie pre novorodencov, keby sa nieco domrvilo tak nech sa nestraca cas s transportom. Ale zhodou okolnosti bola tato nemocnica najblizsie, nejakych 11km. A prihlasit sa do nej a kuknut si ju som isla tusim v 35tt a v pohode.
Ja som sa ale musela snazit neporodit skor, pripadne niekde inde ako v Gifhorne lebo papierovacky ohladne priezviska a priznani otcovstva by sme museli riesit nanovo. Ine mesto, ina uradnicka, ina peciatka.. 😝

kleo, pocas pauzy medzi kojenim by som aj nejaku masticku natrela, lansinoh je dobra, aj babylove, nemusia sa zmyvat.

barbora87
23. apr 2010

ivanajelinek no to neviem ako by to bolo keby som chcela zmenit nemocnicu...myslis ze by som musela zaplatit tie vysetrenia...

kleo to mas takeho maleho nervaka?ale nehanbi sa ved aspon vedia ze v tom kociku mas fakt mimi ja uz som totiz videla par zenskych co behali s kocikom bez mimi alebo tam mali zviera

lubinka9
23. apr 2010

tak kukam kleo, ze si uz pisala, ze mastis. Ste rychle nejak dneska 😝

lubinka9
23. apr 2010

a neboj ak sa uz raz prisal tak sa prisaje znova. Neboj on rychlo zisti, ze skin on skin je to prave.. 😀 😀

kleopatris
23. apr 2010

lubi sak ja mastim, hned po kojeni...inak by mi asi uz odpadli 😝 predsa len uz to neni male miminko, co saje jak miminko, ale maly hladny drak 😀

barbi to mas super, ze si doma 🙂 sice sem tam nuda, ale lepsie jak sa natriasat vo vlaku 😉 no mas pravdu, ze chces babo co najskor porodit, ale od hebamme zavisi dost ci budes v dobrom alebo zlom na porod spominat 🙂
a co manzel ? bol stastny, ze 😵 ste sa dost dlho snazili. super, ze to klaplo 😵

lubinka9
23. apr 2010

u nas je zasa problem, ze doma mi vobec nezaspi. On zasa len v kociku. Respektive vo vanicke bez podvozku..staci vycapit na terasu a je zalomeny. Jemu asi ten dedinsky vzduch, hnoj a kobylince robia dobre 😀 😀 😀
a vecer je tak po tom celodennom mykani so sebou tak unaveny, ze spi uz pri obliekani do spacieho vaku 😀

schnucki
23. apr 2010

teda holky vy jedete 😝

ja se rozloucim, letim ven, na urad, za kamoskou, vyzvednou skoro manzela a zamluvit kytky, tak se ozvu az vecer .... jo a jeste musim vykoumat co si vezmu na sebe 😝

preju vsem krasny den 😵

kleopatris
23. apr 2010

barbi on je celkom pohodak, ale s kocikom sa moc nemusia 😀 uz nas podla revu pozna cela dedina 😀

musim povedat, ze uz mi ani tak brutalne negrga a je ovela rychlejsie napapany a hlavne mu tolko nezabieha mlieko....kosicky su super vec, ale nie na stalo 😎

kleopatris
23. apr 2010

lubi aj nas sa myka jakkeby isla cely den elektrina do neho 😀 a jak si niekedy udrie do ksichtiku 😀 uzasne ich sledovat 😵
nam ani vona kobylincov nepomaha 😝

schnucki tak vyberte krasne kvetinky 😵

barbora87
23. apr 2010

kleo no manzel bol stastny ako blcha 😎 no ani sme sa nesnazili lebo januar februar som brala zase tabletky a 3.3. som zobrala poslednu a hned sup a stalo sa takze teraz sme s tym vobec vobec nepocitali...ale tesime sa....
no ja budem na porod len v zlom spominat 😀
ale tak nech si poplace:D ale to sa divim ze sa mu v kociku nepaci...lebo deti vzdy zaspia v kociku hihi

blondynka400
23. apr 2010

schnucki, no vy tro máte přeci jenom jednodduší, než bych to měla třeba já... to české občanství se dá dodělat vždycky 😉

barbora,velká gratulace 😉

kleo, neboj, oni si bradavky zvyknou. Mně to bolelo asi prvních 14 dní, od té doby absolutní pohoda. ikdyž ona ujž má teď fakt sílu a když pořádně zmáčkne ty svoje dásničky 😅

blondynka400
23. apr 2010

kloe, s tím řvaním v kočárku, asi před měsícem měla malá nějaký blbý den (potřebovala se vykakat, ale to jsem zjistila až potom 😀 ), řvala mi kočárku jak pominutá, což nikdy nedělá. A všichni na mně koukali, co jsem to za matku, že jí nechám takhle řvát. No kdyby si viděla ty pohledy 😝 😀 .

barbora87
23. apr 2010

dakujem blondy....
jeee no tak oni si potrebuju niekedy aj pokricat 😵
ja uz sa tesim na to ked moje mimi zacne revat ako o zivot a ja budem na prasky z toho 😀

emily327
23. apr 2010

dobre ranko, no nam sa spi velmi dobre 🙂 Len sa vzdy zobudim na to pichanie v podbrusku na pravej strane ale idem na wc a potom je to uz ok. Inak uz som si povedala,ze na to vobec nebudem mysliet co sa tyka vysledkov NT. Urcite bude vsetko ok. Kamoska mi pisala vcera,ze jej povedali,ze mala urcite bude postihnuta, lebo mala zle vysledky a ona sa aj napriek tomu rozhodla,ze si ju necha, lebo v rodine nemaju ziadne ochorenia a predstavte si,ze malinka sa narodila uplne v poriadku nic jej nebolo.Ale uz dost o negativnych veciach, uz to mazem z hlavy. Neviem preco ale zacinam mam pocit,ze to bude chlapcek
😀 no uz nech sa nam drobcek ukaze....

barbora, gratulujem k tehu 😉 Otehotnela si na prvy sup ako ja 😀 Tak si to uzivaj a nestresuj sa informaciami,ze srdiecko nebije a podobne. Ked si precitas starsie prispevky o irskom zdravotnictve, tak by sa tu clovek mohol zblaznit lebo prvy krat ma UTZ skoro az v 16tt. Takze ziadnu paniku a vsetko bude ok. Ak ti zacnu tehu nevolnosti, tak ti negativne myslenie moc nepomoze. Tes sa z toho,ze sa vam to hned podarilo, mne to velmi pomohlo 😉 Opatruj vas a iba pozitivne myslenie. cmuk

ivana, dnes nemam volno, idem do prace a este zajtra a mam potom volno nedela, pondelok. Som hrozne unavena. Asi preto,ze v praci toho nie je vela a aj mi je uz dlho stat na nohach 6 hodin denne. A co mas dnes v plane ty? uz si ozehlila??? 😝
kleo, drzim palce, aby to bradavky zvladli a nezacali ti krvacat, ako vidim, zena netrpi len nevolnostami a zdravotnymi problemami v tehu ale aj po 😀 No ale ty si silna a urcite to zvladnete.

schnucki, pekny dnik, vyber pekne kvietky a tes sa na svadbu 😉

lubi, tak to je super ze maly spinka uz pri obliekani 😉 To je odmena za to,ze si si tolko na zaciatku vytrpela cmuk

barbora87
23. apr 2010

ahoj emily....dakujem...no vies ako clovek si vzdy robi take starosti...o seba som si nikdy taketo starosti nerobila ale ked vies, ze v tebe nieco malinke rastie tak rozmyslas inak...a ty kde robis?no ja som bola posledne 2 dni tak extremne unavena...a nejako mi nechutia veci co mi pred tehu chutili tak neviem co budem jest...stale by som nieco zjedla...

jeee a kedy sa schnucki vydava?

blondynka400
23. apr 2010

barbora, ono si časem zvykneš. Mně tedy řvaní vyloženě nikdy nevadilo, ale je fakt, že malá moc neřve. Ale tedy když začně, fakt to stojí za to, mi vždycky mále prasknou bubínky 😝 😀 . Horší je to s manželem, ten to jaksi snáší značně hůř 😀

emily, určitě bude vše ok, pro by nebylo 😉 . Hele pormiň, že se ptám, asi jsem to přehlídla, ale ty ještě nemáš výsledky v 17tt? 😕 A nebo byo něco špatně?

blondynka400
23. apr 2010

barbora, on až to z tebe vyleze ven, je to ještě horší 😔

ivanajelinek
23. apr 2010

Emily akurat som vsetko ozehlila.... 😝 Super....A teraz neviem co budem robit.Nieco popracem a ked pride mm z prace tak pojdeme nakupit alebo na zmrzku alebo neviem.No ja tiez uz nevydrzim dlho stat, hrozne ma bolia nohy...Po tych 6-7-mich hodinach som rada ze idem domov...

barbora87
23. apr 2010

hihi no ja uz teraz viem ze budem behat po byte ako blazon a mimi bude tu revat a ked este do toho zacnu stekat moji hafani tak skocim z toho 5.poschodia 😀
no manzel sa zblazni lebo on musi o 5 vstavat...

no ja ale fakt ani neviem na co mam chut a ked si poviem to mam rada tak mi to ani nechuti...a co je divne ze na sladke ani nemam chut...

blondynka400
23. apr 2010

ivana, jak já ti zavádím,že nevíš, co budeš dělat 😀

barbora, každopádně už jsem pochopila takovéty řeči, že má človek chuť to mim vyhodit z okna pod. Ten řev je fakt dobrý stresující prvek 😝 . Ale včera jsem se přistihla, že jsem se jí smála, když řvala a ještě jí říkaal ať si klidně pořve, že mně to neva. Vyloženě totiž protestovala a byla u toho horzně komická. Ale samo kdyř řve a já nevím proč nebo že jí třeba bolí bříško, je ot něco jiného...
To jsou ty začátky, to přejde a pak sníš co uvidíš 😀

barbora87
23. apr 2010

ale tak musis sa aj zasmiat:D ved to patri tiez k tomu...no ja dufam, ze budem len ja chcet skocit z toho okna a nie vyhodit mimi:D
no ja by som sa ale chcela tak dobre najest a neviem co...a pocuj blondy ako to je s tym farbenim vlasov v tehu?lebo ja som prirodne tmavovlasa len som sa odfarbovala a teraz mi pomaly odrstaju vlasy a neviem co so sebou...

ivanajelinek
23. apr 2010

No Blondy ale to uz dlho nepotrva... 😎 Za par mesiacov budem mat o zabavu postarane... 😉 A ake mate pocasie v Italii? Urcite uz pekne, ze?

No Barbora, ja som to mala s jedenim na zaciatku tiez krute...Musela som vzdy mat to, na co som mala prave v tu chvilu chut.Bolo to tazke.Ale teraz uz v pohode.Zjem uz vsetko...A ja som si uz tiez raz farbila vlasy...no niekto hovori ze nie, niekto ze nevadi...Tak neviem...

blondynka400
23. apr 2010

barbora, tak mně to naštěstí nikdy nenapadlo, ale už vím, proč to ty ženské "chtějí udělat". A když se k tmou přidají ještě zblblé hormony, které na mě nidky účinek neměli, musí to být hustý... 😝

ivana, jojo, už jen pár týdnů 😀
No hele dneska je docela hnusně, sice teplo ale zataženo a ráno dost pršelo. Ale jinak je tu jak v čechách někdy v červnu, takže pohoda 😎

barbora87
23. apr 2010

no ten problem je ze ja ani neviem nba co mam chut...napr vcera som si povedala ze by som si dala cestoviny zo sacku s nejakou omackou a ty brdo este vecer mi to trcalo v zaludku...akoze neni mi na zvracanie ale je mi z urcitych veci blbo...
a ja by som sa fakt chcela napapat a mat potom pocit ze mnam to mi chutilo...
no som fakt zufala s tymi vlasami lebo ja by som si ich aspon zase na tmavo nafarbila a az po tehu zase odfarbila ale neviem no...

blondynka400
23. apr 2010

barbora, to je normánlí. Já třeba na začátku měla na něco chuť, tak sjem si to uvařila a pak jsem to ani nemohla sníst 😝 😀
Ty začátky hold s jídlem jsou takové.
co máš za problém s vlasy? 😕 To mi nějak uniklo.... Já jsme si vlasy v těhu barvila normálně a není jediný důvod proč by se nemělo. Není jak by to mimi mohlo ublížit. Některým ženským akorát vadí ten smrad z barev, proto si vlasy nebarví, ale jinak se fakt není čeho bát....