Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
26. jún 2010

Krasny den,teda uz odpoledne 😵
Jsem mela uzasne probuzeni rano v sedum 😵 😵 😵 mala zacala pekne kopat 😵 sice uz je zase pres den vklidu ale uz vim,ze si semnou potvurka hraje🙂 i manza rikal jaka mala potvurka jak nam zkousi 😀

Od rana mam pracovni den s castyma prestavkama.Nic se nema prehanet.
Zacalo to spolecnou snidani pak vareni kapusty s masickem na obed a peceni vyborne bananove babovky 🙂,prevleceni posteli a vyprani 3pracek,klasicky uklid a uz zbyva jen podlaha a sesit manzilkovi roztrhane kalhoty 🙂 No nejsem ja vzorna manzelka 😀 😀 😀
Ted mam ale minutku relax,tak se vas pokusim docist.
Uz je mi o dost lepe ale stale mam zahleneny krk 😒 ale nalada paradni 🙂

barbora87
26. jún 2010

@finfrle tak vidis malinka vas pokusa🙂hlavne ze je vsetko ok!no to si teda vzorna manzelka kludne by si sa aj u mna mohla stavit🙂ja dnes nejako vobec nefungujem akurat co som spravila ze som sa odstahovala do obyvacky...ale ani spat nemozem

finfrle
26. jún 2010

@barbora87 🙂 mam hotovo uz sedim a pujdu jen sit ale ze jsem si makla 🙂 ale vazne jsem dobre naladena 🙂
Dnes mi manza rikal,ze chrchlam jako nejaky stary kurak 😀 tak uz budu ted jen relaxovat 🙂
Pockam na manzu az prijde domu a dame cajik a buchtu 🙂
Barbor ja se stavim priste 🙂 dnes uz mi to stacilo 😀

barbora87
26. jún 2010

@finfrle ok tak na buduce ta cakam🙂 obdivujem vas ze kde beriete taku energiu...ja som bola teraz rychlo v obchode nakupila som vsetko len nie to co som chcela lebo to uz nemali...ale ja vzdy z obchodu idem ako vianocny stromcek...teraz si rychlo robim papanie a pojdemsa okupat uz sa citim lepsie a ked manzelik pride tak ideme na tu osla u...
Finfrle ty odpocivaj zasluzis si to!

finfrle
26. jún 2010

barbor ja jsem nemela energii do 20 tydne tehu 😀 a i ted jsem na tom podle pocasi 😀
Jsem si tehu neuzila vubec ale dnes nastesti jo ale zacalo me pred chvili skrabat v krku tak si pujdu lehnout a dam si lzicku mediku.
Jo manza koupil uz barvu do pokojicku 🙂 zelenkavou jeeeee to bude ale hezke.

ivanajelinek
26. jún 2010

Ahojte kocky. Ja len tak narychlo...Vcera sme boli na narodeninach tej kamaratovej malej, boze tam bolo detiii 😀 Mala mala uz 1 rocik. Jeho zena je zasa tehulka, teraz v stredu ma uz termin. A to este nema ani tasku zbalenu, a bola uplne kludna.No nechapem 😝
Dneska som bola pozret baby v praci, tak sme trosku pokvakali. Potom sme boli zasa v dvoch detskych obchodoch, v Ikee a este aj nakupit. Tak som uplne k.o z toho tepla. A teraz som sa rychlo osprchovala a idem ku kamoske na narodky. Povedala ze mame doniest aj plavky, ze maju novy bazen...Ale ja asi budem len kukat na ne..Moc sa mi uz teraz vecer kupat nechce... tak si vsetky uzite pekny slnecny vikend...

emily327
26. jún 2010

ahojte, dakujem za povzdbudenie do dnesneho dna 😀 Uz som doma, boli sme na nakup a zase sme kupili asi 5kg melon a je neskutocne dobry. Najlepsie sa nam osvedcili v Lidl. Kazdy co kupime, tak je skvely. Som na nich posledne tyzdne normalne zavisla. V praci toho nebolo vela ale rychlo to ubehlo a vychutnavam si posledne chvile, fakt ma ta praca bavi. Od 2 starsich dam, sme pre malu Sonicku dostali taku decku, tak ma to milo prekvapilo. Len dufam,ze ked sa so mnou budu ludia v stredu lucit,ze nedostanem kopec veci pre malu, lebo neviem ako to odnesieme domov, kedze sme uz vsetko poslali domov a nechali sme si iba priestor na nase veci, co tu este mame. Ved dam vediet, co sme este dostali 🙂 Ale je to od nich mile,ze si vazia moju pracu a dostala som kopec komlimentov a hlavne,ze im budem velmi chybat,ze taku casnicku urcite uz v tej restike nebudu mat..... Tak som rada,ze to co robim nie je len tak a ze ti ludia si to vazia a su spokojni 🙂

barbora87
27. jún 2010

Ahojte babule tak sa hlasim este sme na oslave aj som si trochu potancovala a za chvilu ideme domov...som uz dost unavena a chyta ma hlad...
Emily super ze na teba tak myslia...to je velmi mile a komplimentov clovek nedostava nikdy dost...cas leti a uz mas len par dni pred sebou...
Prajem vam dobru nocku

ivanajelinek
27. jún 2010

Jeej Barbor, ty si vydrzala tak dlho hore? Ja som uz okolo pol dvanastej isla z oslavy domov, lebo som bola unavena hrozne...
A ako vikendduju ostatne kocky?
My pojdeme mozno dnes na chvilku na plavku, chcela som ist na krytu si zaplavat, lebo by tam nebolo urcite vela ludi, ale maju este tyzden zatvorene 😒 Tak asi na normalnu, ale tam bude urcite vela vela ludi...

emily327
27. jún 2010

Ahojte,
Barbora, no pekne dlho si vydrzala. Ja uz mam problem byt hore dlhsie ako do 1:00 rana. A ako ti dnes je?

Ivana, prave sme dopozerali spravy,kde sa vyjadroval gynekolog o kupani sa v tehotenstve a neodporucal tehotnym zenam sa kupat v jazerach,preplnenych kupaliskach a riekach, kvoli infekcii,ze najbezpecnejsie je sa kupat v mori 🙂 Dokonca tam vysvetloval,ze tym zena moze nepriamo ohrozit babatko. Tak reku,ze ti to napisem, ked pises,ze sa ides kupat.

Ja mam dnes volno a tak budeme s drahym relaxovat, som nejaka utahana. Ale uz mam oprane a caka ma len navarenie obedika. Upratane mame, priatel vcera vsetko upratal .... Pojdeme sa iba niekam prejst do mesta mozno na nejaky nakup, co este potrebujeme. A co mas v plane ty?

barbora87
27. jún 2010

Ahojte babule
tak prisli sme skpro o pol5domov a potom som si este lustila osemsmerovky...asi mi preskocilo🙂no neviem ako som to tak vydrzala stal sa asi zazrak🙂teraz som uz hore ale nieco spapam a budem dalej hajat...my mozno pojdeme k znamemu grilovat

schnucki
27. jún 2010

ahojik holky,

@emily327 super ze na tebe takhle mysli ... je urcite super vedet ze si lide tvoji prace vazi, to muselo hodne potesit ...

@barbora87 tak to ja bych teda tak dlouho nevydrzela, bych odpadla ... naposled jsem vydzela do pul 3, ale byla jsem hotova ... super ze jste si to uzili 🙂

ja jsem taky slysela ze by se v rekach nemelo a v preplnenejch koupalistich ne tak csato .... kazdopadne jsem od hodne holek slysela ze si berou tampon, ze by mel alespon trosku pomoct ....

jinak my jsme vcera byli na nakupu, mam doma 10kg melouna 😀, pak tu byli sousedi a dneska budem grilovat ... je tu strasny vedro, vcera bylo 28° a v tydnu to ma jit az pres 30°, to se upecu az pojedu v utery na kontrolu 😝 ale uz mam saticky, vcera jsem je mela na nakupu a uplne super, ta volnost, i v aute uplna parada 😵

barbora87
27. jún 2010

@schnucki no musim povedat ze mi bolo fakt dobre...len ku koncu ma uz nejako vsetko bolelo tak som ledva chodila...a dala som si vcera eden radler to je pivo miesane s malinovkou a asi mi to zlepsilo naladu🙂lebo sme chceli ist uz o polnoci domov ale tak nevadi...ved to bola posledna oslava narodenin co sme takto boli

jee ja uz sa tiez tesim ked si dam tie saticky🙂tu bolo vcera 24stupnov ale cez tyzden tu ma byt okolo 28...tak uvidim co ja budem podnikat ale do horucav velmi chodit nechcem aby som zase neodpadavala

meleri
27. jún 2010

čaute

tak naše nemoc se nelepší takže zítra naklusávám k dr snad vyfasuju něco na posílení jeho imunity.....když si to spočítám tak od lonského listopadu byl malý nemocný každý měsíc, z toho po dvou očkováních. takže to nesnáší dobře.

Schnucki,

ňam ňam melouneček....jo ta vedra jsou naprd....teda dokud jsem neměla dítě tak to bylo moje nejmilejší období v roce....furt na bazéně nebo u vody někde, ale ted to prostě moc nejde.....tady má ale snad pozítří pršet, jupí tak se snad ochladí...

holky snad vám v tom vedru není moc blbě..

včera jsem byla zaskočit za kamarádkou a už se držela za břicho, tak si říkám že dneska už možná bude malá nasvěte....oni se rozhodli rodit doma, ale když jsem je včera viděla tak měli strach.

barbora87
27. jún 2010

Ahoj meleri
urcite chodte k dr ked sa to nelepsi...chudatko...

Jeee tak doma by som nerodila lebo by mi aj moji hafani chceli asistovat a to nie🙂))ale keby sa inak rozhodli tak moze ist aj do nemocnice alebo?

emily327
27. jún 2010

Barbora, fuuha do pol5 to by som ja urcite nevydrzala. Ale pokial mas tolko energie, tak je dobre, hlavne,ze to nepraktizujes kazdy den. Raz za cas je to v pohode. Treba vela oddychovat. No ty si uz v 2 trimestri a to ja som mala tiez kopec energie. Nam sa uz zacal 3 trimester a poviem ti,ze uz citim unavu a aj teplo mi nerobi moc dobre. No a to este tu nie je az tak velmi horuco cca 21 stupnov, tak dufam,ze horucavy na Sk zvladnem...

Schnucki, aj ja mam v chladnicke melonik a poviem ti,ze som od nich fakt zavisla 😀 Je to super, ma to vela vody, stavnate a studene mnam mnam nic lepsie ked je teplo nie je 😉 A tie saticky ti fakt zavidim. Ja neviem nic nikde na seba najst. A ak nie su tehotne, tak v nich vyzeram hrozne.... Budem sa musiet po niecom pozriet na Slovensku. Je to super mat len jeden kus oblecenia na sebe, ze? Tak prijemnu grilovacku dnes 😉 A inak ano, je to dobry pocit,ze si moju pracu niekto vazi. To vzdy potesi 🙂

Meleri, to ma fakt velmi mrzi,ze ste stale chori ☹ Asi to bude fakt nieco s imunitou. Inak svagrov syn ma presne to iste. Ale je pravda,ze on ovocie skoro ziadne nepapa. No od kedy mu davaju kazde rano nejaky rozpustny C vitamin do vody, tak uz asi 3 mesiace mu nic nie je. Skus sa na to opytat lekara. Drzim palce, nech ste co najskor v poriadku. A ze kamaradka chce rodit doma???? Coze? No to by ma ani nenapadlo hm no ale zase kazdy ma svoj rozum.... To akoze bude sama s mm rodit, ci tam bude nejaka porodna baba?

meleri
27. jún 2010

barboro,

děkuju, snad se to už nějak vydrží..ono to není nic vážného prostě furt rýma, ale už je to fakt dlouho.

aha, no jo tak to s psama by bylo horší...no je tady nemocnice ale nemají tu porodnici tak nevím...ale oni k tomu měli mít porodní asistentku.

Emily

páni fakt že jo už jsi v třetím trimestru! to to letí! 😵 jo to horko je pitomé...ale už budeš jenom odpočívat!

já si myslím že mu to pos...alo to očkování. po každém očkování byl nemocný ...pak jsme změnili dr, a ta zastává názor že čím mín očkovat tím líp...takže má ted chudáček pokoj do 5 let..jinak tady ve Fr je to šílené kolik vaccín se dává...tak malý ovoce jí, skoro všecko, já právě doufám že nám nějaké vitamíny předepíše, byla bych vděčná i za nějaké homeopatika...

jo podle všeho už asi porodila! 🙂 tím jak jsme zdechlí tak tam nechcu otravovat...teda jo já bych to taky nedala, jedině že by u toho byl doma doktor.

meleri
27. jún 2010

tak jsem se zrovna dívala na předpověd počasí a ten slibovaný déšt se nebude konat....:( bude to smažit celý týden....se upečeme!

emily327
27. jún 2010

meleri, u nas prave prsi. Tak posielam torsku dazda aj k vam 🙂

meleri
27. jún 2010

jej pošli pošli to bude jen fajn! já fakt doufám že se s tou předpovědí pletou! páč koupaliště se otvírají až 4.7. a stejně když je pořád nemocný tak stejně nikam nejdu.

schnucki
27. jún 2010

emily uz treti trimestr, no ani mi nemluv 😝 ... jinak ja taky pocituju ze toho zvladam min a vedro mi dava nekdy zabrat ... zkus se na slovensku podivat kdyz nic nesezenes v irl, ty satky jsou z H&M 🙂 je to fakt super mit ted v lete jen jeden hadrik na sobe, hlavne na cestach .... jinak ja mam kratasy co jsou super volny, mam je padly pod briskem a vubec netlacej, tak v tech litam doma a pojedu v nich i na grilovacku ....

meleri tak snad vam doktor neco da, protoze kazdy mesic marod to je fakt hodne .... ja bych se teda bala rodit doma, ani me nenapadlo o tom premyslet ....

finfrle
27. jún 2010

Pekny den,
tak rano jsme vstali brzo a dalisi snidani na gauci a koukali na krasnou pohadku Zvonilka 🙂
pak jsem hned odpadla,protoze me stele moc skrabe v krku a i ryma se me nechce pustit ☹
Spinkala jsem az do ted a stejne to nezabralo na to jak se citim.Asi je to zmenou pocasi je divne...prsi,slunce,prsi a tak se to strida co 5min.
Mela bych neco uvarit...byla v planu rajska s pecenyma plnenyma paprikama a knedlikem ale na to vazne neni sila.
Bude tedy jen kase a rybi prsty 😀 to jsem zase ale zenuska 😅
Mala si krasne hraje v brisku a dela mi radost alespon to 🙂
Pak vas doctu 😉

meleri
27. jún 2010

schnucki,

doufám že někde v chládku odpočíváš, tady je to dneska masakr...ale zvládli jsme to. ráno jsem se šla projít do lesa, bylo ještě moc dobře, ale odpoledne to začlo, tedkom se pomalu ochlazuje, což je úspěch protože jsou dny kdy se tady ochladí až v 5 ráno...

jinak jo, ona tedkom má od 3 rána silné kontrakce a furt nic! ani se pořádně neroztahuje to děložní hrdlo ani nepraskla voda, tak nevím jak dlouho to tak vydrží, mám o ni fakt strach...

ivanajelinek
27. jún 2010

Ahojte babuulky...Tak boli sme chvilku na tom kupku, ale sedela som len v chladku tak som sa ani neopalila. Boze a bolo tam toolko tehuliek. Ani som neplavala, len som sa 2 krat namocila. A napodiv nebolo ani vela ludi.Urcite kvoli futbalu, ved dneska hrali nemci...Teraz sme este s kamaratmi grilovali, akurat odisli a ja sa idem osprsit a do postele. Mam nehorazne bolesti chrbta a preraza to az dopredu pod rebra.Ked stojim tak sa mi az zatmie pred ocami.Tak sa mi neda ani sediet ani lezat ani stat. Taketo bolesti som este nemala. ;Myslite ze to moze byt tym ze male rastie?

schnucki
27. jún 2010

ahojik holky,

tak grilovani byli super, jsem se tak najedla ze se jeste ted citim plna ....

meleri ja na slunicko dneska nelezla, zjistila jsem ze me pak zacne bolet hlava a unavuje me to .... jinak tady je taky pekny vedro ... a nepremyslela ze by radeji zajeli do nemocnice? aby se jeste neco nepokazilo ....

ivus to me mrzi ze mas takove bolesti zad .... ja nevim jestli to muze byt malou, ono se rika ze muzou zada bolet, ale vetsinou az v poslednich tydnech ... zkusila jsi o tom mluvit s doktorem? jinak mirusch rikala je jeji kamaradka si v tehu poridila takovej ten pas na bricho, ze to pomaha zadum ...

meleri
28. jún 2010

čaute

holky tak já jedu k tomu dr, no mám i pár jiných problémů, snad mi poradí dr...

Schnucki,

ňam co jste opékali? 😵

no ono mu pokaždé skoro nic není, prostě klasika - rýma, někdy trošku teplotka v nemocce tady jsou trošku nerudní..

no musím už končit...🙂

lubinka9
28. jún 2010

hojky kocky,

meleri, co to mas v pase, ze 4tt?? 😕 😕 Nieco mi uniklo?? 😵

lubinka9
28. jún 2010

inak nam v piatok prisiel RL pre maleho, takze huraaa na SK 😵
este by sme ale chceli skocit k Ostsee na nejake 3 dni, nic moc som totiz z Nemecka nevidela a teraz jak v septembri odchadzame tak mi je to luto. Aspon Berlin a more 😕 ktovie ci sa sem este vratime, priatel hovori, ze ano ale.. 😒
od 5.7. ma dovo 3 tyzdne, tak by som to chcela vyuzit. No ale cestovanie s mrnavym a v takych teplach ake zacali.. a vlastne vobec neviem ako s balenim, este som s mrnavym necestovala, uz teraz mam stres.. A este by som v tom case chcela zacat s prikrmami, no neviem ci je vhodne s tym pocas dovo zacinat. Ked budeme lietat od jednej navstevy k druhej..
Blondy ako je to s balenim, kolko dni predom treba? 😀

emily, my sme blavaci. Dubravka 😉

ivanajelinek
28. jún 2010

Dobre ranko 🙂 No moje bolesti nepresli, tak neviem ☹ Termin u dr mam buducu stredu.Ja som sa jej sice uz pytala ohladom tych bolesti a povedala ze to je normalne. Ja uz ich mam troku dlhcie, este ked som chodila aj do prace.A mam este aj stale taky drazdivy kasel, tak neviem ci nemam aj svalovicu na buchu z toho.
A vy ostatne babulky ako sa mate?

emily327
28. jún 2010

Meleri, ty si tehu????

Lubi, ano ste blavaci? No to je super, my budeme byvat v Rovinke, tak to je super, tak sa potom urcite stretneme 😉 To ked pridete bude uz aj malinka na svete 🙂

Ivana tie bolesti v chrbtici musia byt fakt hrozne ☹ Mala by si zajst k lekarovi alebo aspon mu zavolat, trapit sa do buduceho tyzdna je dost dlho. Mna hrozne bolievali krize, ale to je ine. Som rada,ze v tehu mi to prestalo. Fakt neviem ako ti pomoct. Ale ja by som to urcite nenechala len tak, lebo to sa len trapis moja ☹ Skus mu aspon zavolat. Myslim na teba, cmuk na ten kasel skus medik, mne vzdy pomohol 😉

Ja som velmi zle spala, som zase ako mechom udreta. Ale uz iba dnes a potom 2 dni a koncim v praci, tak si hadam oddychnem. Vcera sme spolocne s priatelom vyberali spotrebice, ktore by sme chceli do kuchyne a hlavne aby sme mali predstavu o cenach na sk a tiez sme pozerali ponuky aut. Dostali sme pozvanku na promocie od priatelovej sesternice, takze 13.7. pojdeme gratulovat a potom bude posedenie na zahrade s celou rodinou. Tak sa na to velmi tesim. Len dufam,ze sa do niecoho navleciem, lebo nemam ziadne tehu saty nic... A vela casu na nakupy nebude ked sa vratime je to hned v utorok a my priletime v nedelu. Ale nevadi, nejako to budem musiet vymysliet.....