Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
1. aug 2010

@ivanajelinek Snad to na schnucki neprislo drive 😕 holka zijes?
A co ty Ivan co jsi delala pekneho?

ivanajelinek
1. aug 2010

Nic..Ako vzdy..Pol dna v kuchyni, potom okolo 16-tej prisiel mm, tak sme sa naobedovali, a pozerame telku a tak..nic zvlastne...Nudna nedela 😖

schnucki
1. aug 2010

ahojik holky, zijuuuu a jsem stale dva v jednom 😉
, dneska jsme byli se sousedama v jejich novem bytecku, budou se stehovat a manza pomahal tapetovat a pokladat podlahu, ja vetsinu casu kecala se sousedkou nebo davala pozor na malou 🙂

jinak hlasim ze mi bricho tvrdne kazdy vecer, manzilek ze me vcera nemohl, jak nemuzu v noci spat a ani poradne lezet tak me furt chtel vizt do nemocnice 😀 ale s doktorem to ve stredu proberu ....

a jak se mate vsechny, doufam ze jste meli nedeli v pohode 🙂

ivanajelinek
1. aug 2010

@schnucki jej vitaj 😎 mas v stredu termin? sa ho radsej opytaj na to tvrdnutie bruska. Ale citala som ze je to normalne uz v tychto tyzdnoch...

finfrle
1. aug 2010

@ivanajelinek Ja ty nedele tak nerada at jsem doma ci pracuji je to takovy divny den,a zitra tu mame volno tak je dvojita 😒

@schnucki Konecne jsi se ozvala zijes a nerodis,dobre 😀
To tvrdnuti je asi vazne normalni no radeji se na to poptej.Hlavne at je vse vporadku 😉

schnucki
1. aug 2010

@ivanajelinek jojo, ve stredu mame zas termin, kolem 3h tak se ho na to zeptam ... volala jsem si dneska s nasima a mamka taky nic nerikala a sousedka to pry mela taky ... no ale radeji se optam ....
muj tatka si myslel ze mam jeste dva mesice cas, tak jsem ho lehce vyvedla z omylu 😀

ivanajelinek
1. aug 2010

@finfrle joj to ani ja nemam rada, ked su tu nejake sviatky, vsetko zavrete no nuda...
@schnucki tak to musel byt tatka prekvapeny, co 😀 Aj pridu va 😀 i ked sa mala narodi?

schnucki
1. aug 2010

jo a jinak uz mame 107cm a zatim zadnou strii 😀 tak doufam ze se zadna neobjevi ...

ja mam nedele rada, je to vetsinou pohodovej den .... mozna i proto ze mam manzilka doma a neco vyvadime nebo se jen tak flakame 🙂

finfrle
1. aug 2010

@schnucki Me vcera dobra znama napsala,ze jsem nazacatku a pritom uz jen 3mesice zbyvaji a to zacatek uz nebude 😅

yarden
1. aug 2010

Ahojte pisatelky...
Dnes nejako konzumujem vsetko a vo velkom mnozstve. Teraz som si nakrajala zlty melon, sladky ako medik a tak mam pc na nohach a povedla seba melon... V telke je nejaka strielacka z iraku. Nuda.
Ako si tak sledujem brusku a pupik, vzdy som mala pupik hloboko dnu a s takym mini uzlikom. Teraz sa mi nejako roztahuje a vystupuje. Kedy sa meni pupik? AKo ste to mali vy pokrocilejsie tehulky?

schnucki
1. aug 2010

@ivanajelinek dohodli jsme se s mamkou ze az se mala narodi tak prijedou na vikend a az bude mit manza po dovolene a bude zas chodit do prace, tak prijedou treba na tyden .... ja nad tim az tak nepremyslela a myslela jsem ze prijedou uz na zacatku treba na tyden, ale mamka rikala ze to bude pro nas nova situace na kterou si budem muset zvyknout a najit si system a ze nechtej jakoby prekazet .... a v jednom ma pravdu ....

treba kamaradka jak jsem ji byla na svatbe tak rikala ze prijedou az po tom sestinedeli .... a i manzilek rikal ze nechce aby se k nam hned hrnuly kopy navstev, najdeme si hezky system a pak se muzou hrnout navstevy 🙂

schnucki
1. aug 2010

@finfrle to je taky dobry 😀 se znama kapanek sekla 🙂

@yarden me jak zacalo brisko rust, tak se mi pupik roztahovat a zmensoval ... ted trosku vykukuje a je totalne na krivo, vubec neni v puli 😀

finfrle
1. aug 2010

@schnucki Holka slysela jsi nekdy o Kanavit a Vigantol kapky pro novorozenata?Pry je to v CR povinne davat detem ale ja zase nic nevim me picne...

schnucki
1. aug 2010

@finfrle o tom jsem nikdy neslysela 😕 a na co to maj bejt zy kapky?

ivanajelinek
1. aug 2010

@finfrle o tom sa ani ja nikdy nepocula...

finfrle
1. aug 2010

@ivanajelinek dobre alespon nejsem sama,psala mi o tom kamoska a ja se uplne lekla,ze nevim 😝

ivanajelinek
1. aug 2010

Ja sa pre dnesok lucim, idem sa natiahnut k telke alebo citat...Dobru nocku..

schnucki
1. aug 2010

tak o tom jsem fakt neslysela, ani ze by neco bylo povinne ....

dobrou noc ivus, hezky se vyspi 🙂

schnucki
1. aug 2010

jdu se taky natahnout ... dobrou noc vsem

finfrle
2. aug 2010

Ahoj ospalky 🙂
Nejak uz hodinu chodim a nemuzu spat,tak jsem se rozhodla upect kolac ale az zachvilinku.
Mala se vcera poprve natahla tak,ze jsem citila rucicky i nozicky najednou 🙂 bylo to moc krasne!
Dnes tu mame pocasi podpsa,uplne cerno a vypdato,ze bude brzy prset!

schnucki
2. aug 2010

dobre ranko,
uz jsem taky vzhuru, ale kdybych mohla, spim dal 😝
finfrle normalne tebe bych chtela mit doma, takhle po ranu pict kolac 😀 ... prijdu na kavicku ju

jinak tady prsi uz od vcera

ivanajelinek
2. aug 2010

Dobre ranko.Ja som sa az teraz vyhrabala z postele, ale tiez sa mi nechcelo vstavat...Tu mame tiez pod mrakom..Teraz si vypijem kavicku a pojdem mozno cosi porobit...

finfrle
2. aug 2010

@schnucki 😀 klidanko se stav,zacala jsem jen diky vam delat dokumentaci 😀
Manzel se probudil prisel do kuchyne zhrozil se kolik uz mam udelano a zase zaparkoval do postele 😅

Ja to vidim zachvilku na mirneho slofika 🙂

A jak se holky mate co briska a miminka?

Schnucki jsem se ptala kamosek na uplne jinych strankach,kde uz chodim roky a ptala se na ty kapky...a vsechny relki,ze to znaji 😕 😨 Pry kdyz kojis musis to mimi dodavat ale jinak v sunaru to pry je pridano.Asi zavolam sve byvale detske lekarce a poptam se...

kleopatris
2. aug 2010

baby nam dali ten vitamin K (kanavit) este v porodnici, potom este raz detsky lekar a ten vitamin D (vignatol u nas sa vola inak) sa ma podavat do konca 1.roka, teda aspon v rakusku

finfrle
2. aug 2010

@kleopatris Kleo a myslis,ze je to uz automaicke vsude? Budu se tu muset poptat v nemocnici.Dekuji 😉

Jinak zase abych vas nezklamala,ze nedodam foto 😀

meleri
2. aug 2010

tady taky prší...mám sice auto ale vůbec nevím kam pojedu, co budu dělat. navíc jak má malý pořád ten průjem tak ke kamarádce nechcu moc chodit, ještě aby to to malé miminko nechytilo.

Finfrle,
tady jsou taky takové vitamíny, bralo se to myslím do roka, a pak už jenom co pár měsíců jedna dávka..sakryš to mi připomíná že jsem na to jaksi zapomněla!! a už vůbec nevím jestli to ted neměl mít...:( bylo to co 3 měsíce.

meleri
2. aug 2010

co tři měsíce do 6ti let věku. určitě tam taky něco takového bude!

finfrle
2. aug 2010

@meleri Koukam,ze vsechny znate a vite...jeste,ze mi to ta kamoska napsala jinak bych to pominula a nic nedavala 😕

lubinka9
2. aug 2010

caute,

my mame za sebou 3 super noci. Dnes sa mrnus zobudil prvy x o 3:30 a potom az o pol 8. No som nadsena, snad nezakriknem. 😝
No a vyzera, ze nam trci uz prvy zubok, sice malinko ale snad je to on. Potvrdim vam zajtra ideme k lekarovi skrz ten ekzem na lici. Ten nas posle k dermatologovi ale chce to najprv vidiet. Museli sme to popohnat, maly si to v noci cez vikend do krvi doskriabal a zacalo to mokvat. Poviem vam tolko krvi, za nechtami, na tvaricke, na pyzamku aj plachte 😔 Chudatenko. Tak teraz ma stale na pravej rucicke rukavicku aby sme zmiernili dosledky skrabania, inak sa neda, to by som mu cely den a noc musela drzat ruku.

@kleopatris presne jak pises tak to bolo aj u nas, tu je to Vigantolette a nie kvapky ale tabletky.. Nastastie..
@finfrle pocuj gazdinka, a co vasa hladina cukru v krvi? takymto tempom to uzeniete rychlo.. 😀 😝 Ale klud, to je len ticha zavist. 😀
@schnucki tebe to uz pomaly odratavam.. 😉 na to tvrdnutie sa urco spytaj Dr.