Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
13. jún 2012

@kleopatris jo je to desny, letos vubec neni leto ani tady, touhle dobou uz byva vedro a nic...doufala jsem ze uz budeme mit klid aspon do zari a zase...kolektiv je v tomto blby, ze ty deti jsou tam furt nemocne.. jo brachove jsou vpohode, nemuzu si nijak stezovat, jsou hodni, trochu si pozlobi, a pak je to zas dobry...jen ty nemoce, to je fakt pakec....

blondynka400
13. jún 2012

@kleopatris tak to jsou dobré zprávy ne? Ikdyž ti to tedy fakt nezávidím, já jsem ráda, že už máme hotovo 😀 Jojo, už nějaký měsic bydlíme...
Nevím, minule nechtělo spolupracovat. A abych pravdu řekla, je mi to docela jedno, holčičku už doma mám, takže mám splněno 😎
A co ty jesle, už lepší?
@meleri ty si to hold umíš vybrat no 😝 😀 Zas dneska nestíhám napsat víc, jsme ostuda, vím 😅

kleopatris
14. jún 2012

@blondynka400 no dobre jak dobre 🙂 ale tak da sa 🙂 nie je to uplne dom podla mojich predstav (teda dom hej ale pozemok ee), ale na iny akosi nemame 😀 Mnichov je proste Mnichov...
Tie tvoje deti tusim nikdy nechcu spolupracovat, ja neviem kde na ne chodis. Same tvrdohlavky 😀
A jasle sme zmenili a uvidime, teraz je v tych novych este len dva tyzdne a zvyka si. V tych starych to uz neslo...maly mi vobec neje vdaka nim mäso a tak podobne 😠
A. je este s tebou doma? alebo tiez uz chodi do jasliciek? a tesi sa na babatko? Maxi miminka zboznuje, ale len ked su cudzie 🙂
Jej teraz kukam, ze mimco bude novembrove jak ja 😵

lubinka9
14. jún 2012

ahojte, kukam, ze druhe kolo zacalo. Gratulujem kocky, blondy, ivka aj "stara znama" zuzka 😉 nech je vse OK!

blondynka400
14. jún 2012

@lubinka9 zuzka? 😕 Něco mi uniklo?
@kleopatris to víš no, s pozemek je to vždycky boj Praha a okolí je taky šílenost. Já nakonec spokojená jsem,i když na vzdálenost je to víc než jsem chtěla, ale ideální spojení, takže na čas zas asi i méně. Ale rovina,plné sítě a klid a žádný satelit, co by člověk chtěl no 😝 😀
Tedy ty jsi vtipná. Prostě mi asi "normální" dítě mít nemůžem no 😅 😀
Jak kvůli nim?
No já hcodím na půl úvazku do práce, takže je na 4 dopoledne bez mne, zbytek mám home office. Většinou je ve školce (soukromé), od září jem jí kupodivu dostaal do státní. Někdy je tu tu jedna "teta", nědky tatík, tak to prsotě různě plácám. Zas echci, aby byal v té školce pořád, ale ty dopo jsou v pohodě, líbí se jí tam. Ona už děti hodně potřebuje, být semnou "doma" na to onauž prostě není.... Na mimi se těší, představy má podle mne zatím zkreslené, tedy ona hcápe i to, že na ní nebudu mít tolik času a atd, alr uvidíme, až jak to pak bude. Ale vzhledem k tmou, žei pak bude chodit alespoň na dopo do školy, mohlo by to jít.

kleopatris
15. jún 2012

@lubinka9 jee Lubi aj zuzka je tehu? wow, teda tu to fici 😀 😵 rychlo prec z tejto temy 😀 😀

@blondynka400 no ani my nie sme priamo v Mnichove, ale do prace to mam 17 km, takze super a tiez je to taka kludna dedinka/mesto a vsetko pod nosom, len pozemok by mohol byt za tu cenu kusok vacsi 🙂 a my budeme mat satelit rovno na streche 😀
A maly sa odnaucil jest mäso, lebo tam mäso videl tak raz do mesiaca....taky bio obed ze parky, ryza s rajcinovou omackou, pizza a podobne vtipnosti 😠 jasne parky by mi teraz jedol od rana do vecera, ale maso ani do huby neda a nasilu to nechcem (ked ho rozmixujem jak babatku a na tajnaca zamiesam do jedla tak ho zje....). Ak mas nejaky tip tak prosim prosim daj.
Maximu sa tiez v kolektive paci, bez deti by bol na prasky aj on aj ja...len tie rana 😝
a vidis uz chodi A. na nocnik/zachod?

barbora87
15. jún 2012

Ahojte babule
No co to tu citam???
Parada gratulujem ivi aj blondy!!!
To je krasa ked sa clovek dozvie take super veci!!!tesim sa s vami 🙂

lubinka9
15. jún 2012

no ja som si to nahodou vsimla, snad sa Zuzka na mna nenahneva, ze som ju "natrela" 😝

meleri
15. jún 2012
meleri
15. jún 2012

@barbora87 ahojky Barco jak se mas?

@kleopatris at se vam dobre prestehuje. a zahrada je lepsi mala, ver mi, az ji budes jednou tydne sekat, ocenis mensi prostor 🙂)))) mozna ze s masem to ma jen takove obdobi, urcite mu zase zachutna. sam ma taky rad parky a pastiku...

blondynka400
16. jún 2012

@lubinka9 myslíš zuzku11 ( kdysi z Německa? ) 😕
@barbora87 to víš no, přišla bída na kozáky 😀 A co ty? 😕
@kleopatris tak tip nemám, já mám doma malou masožravku (když náhodou není maso tak se hned ptá a ve školce naštěstí maso docela mají snad každý den. Ale taky tam obědy moc nejí, ale není tam pokaždé a po obědě si jí stejně vyzvedávám a většinou má pak ještě druhý oběd semnou doma 😀
Co máte za problém ráno?
Jojo, chodí už dávno, je na noc na spaní ještě plínu má. Před spaním vypije 250ml mléka, takže do rána ani vydržet nemůže a ještě jí oto nevzbudí... Co vy?
@meleri ty mu dáváš paštiku? 😕 Jinak párky a uzeniny má rádo sand každé dítě 😝 😀

lubinka9
17. jún 2012

@blondynka400 jj presne tu zuzku 🙂

my sme inak tiez masozravi, jak nema k obedu maso tak sa hned pyta a masko nebude? 😀

blondynka400
17. jún 2012

@lubinka9 tak to je fajn, že se jim zase povedlo 🙂

kleopatris
18. jún 2012

@blondynka400
@lubinka9 to mate super, ze mate masozravcov 🙂 Maxi mi vzdy skomentuje das nicht! a ani to neda do ust a ked mu to schovam do ryze napriklad, tak to jazykom tak prefiltruje, ze mi maso vypluje spät...som dufala. ze v novych jaslach to bude lepsie a tam pre zmenu neje nic 😠 kolecko salamu si dal za cely den...parada 😝
Rano nechce aby som isla prec a tak, ale doteraz sme to mali take divne...lebo kazde rano chodila svokra a mi ho tam vodila a tak, takze nic moc....hlavne ked ja ju tak mozem 😅.
Maxik ma plienku skoro stale, len poobede jak je doma so mnou tak nema a chodi krasne curat, len ked kaka tak len do plienky 🙄, ale teraz ideme na dva tyzdne na dovolenku a dufam, ze sa tam odplienkuje komplet 🙂 teda v noci nemusi, ale kakat by mohol uz na zachod.
@meleri dakujem, ale nez sa my budeme stahovat este vela casu uplynie 🙂 jasne, zase nejaku velikansku zahradisko by som nechcela, ale aspon taku kde sa mi da bazen 😀 na nasu sa da maximalne maleho nafukovaci 😀 a vidis, vy uz byvate na tom dome od babky, ci od koho to bol?

blondynka400
18. jún 2012

@kleopatris třeba to jenom chvilkové a za čas zase bude. U nás tas nejí skoro žádné ovoce (občas sní jablko a lesní jahody), ale zeleninu jo a tu považuju za důležitější.
Mně třrba taky nehce teď moc snídat, ona tomu tedy ráno nikdy moc nedala, ale jak teď vidí, že "pospícháme", tak im to dělá schválně 😠
Tak to jste v odplenkování na správné cestě. Jen u toho kakaání na něj moc netlač, u nás z toho ěmla evidentně psychický blok a následnou zácpu, ale naštěstí to smao přešlo asi za 2měsíce. Zpětně bych ale na níc asi tak netlačila... Ona tjí to totiž v sedě prostě nešlo a do kalhotek věděla, že se to nesmí ..... 🙄

meleri
18. jún 2012

@kleopatris ahoj tak to je pravda, teda nemam predstavu jak velke to mate, my mame zase tak velkou ze to posekat je pro me nocni mura, ale zas je to jediny sport na ktery mam cas 🙂 jo je to dum od tchyne, jsem fakt rada ze tu jsme jen mi obcas chybi civilizace 🙂)))

@blondynka400 jasne, my mame ale domaci pastiku, ne ty hnusy z konzerv....🙂 a parecky jojo obcas koupim a sunku mi odmita jist, jen maso a pak jeste jatrovy kolac ...

meleri
18. jún 2012

to s tim kakanim v sede, tak Samsonovi to taky neslo porad kadil ve stoje, posleze chodil normalne na zahradu a fakt vykadit se v sede na zachode byl pro neho problem. adrien kaka normalne v sede na nocniku a je mu to jedno, takze fakt je to zvlastni s tema detma....

blondynka400
18. jún 2012

@meleri no já jtára a paštiky nesnáším a je jedno, jestli domáci nebo kupované 😀 A nějak by mě nenapadlo to dítěti vůbec dá 😅 Šunku nějak teď taky nemusí, za to mi chodí na čabajku 😅 😀

meleri
18. jún 2012

@blondynka400 fakt ? ja to zboznuju, a dam si klidne i konzervu ale diteti bych to nikdy nedala a co zijem tady tak mame jedine domaci ze zabijacek...ja taky co nemam rada tak nedavam ani diteti proste to doma neni tak to treba ani nezna...ja ve francii sunku moc nejim, neni na to tady ten dobry cesky chleba a porezat si cele patro o namazany sendvic z bagety, to je fakt nic moc 😒 😅

blondynka400
18. jún 2012

@meleri fakt. Já to nikdy nejedla a mám k tomu nějak odpor....
Francouzi nemají dobré šunky? V It byly výbroné, ael tedy šíleně drahé. Ale je fakt, že to pečivo nebylo ono... Ikdyž jsem pak objevila takové houstičky z jedné pekárny a ty když byly čerstvé, mňam 😵

meleri
18. jún 2012

@blondynka400 ne maji sunky opravdu vyborne, zase domaci, tady je vsechno domaci, dela to reznik ze sveho masa ktere si predem vybere, teda zvire, a necha ho porazit, z toho dela ruzne veci, tak to bylo napr i v cr do te doby dokud komunisti neznicili vsechna remesla...samozrejme tu jsou pak supermarkety kde to neni domaci a taky to pak stoji za prd....ale proste mi to nesedi s tim jejich chlebem, je to desne tvrde ta bageta, ja ve fr skoro nejim chleb. da se tu sehnat podobny jako v cr ale jen v paru pekarnach a musela bych tam dojizdet. jednu dobu jsem chleba pekla, ale musela jsem zas kupovat kvasek, nikdy se mi nepodarilo ho spravne nakvasit takze jsem se pak na to vyprdla a chleba proste skoro nejime krome manzela teda, a reknu ze jsem tady francouze nevidela ze by si chleba mazali s necim, jenom to trhaji a jedi syrove k jidlu. oni totiz jedi odpoledne a vecer teple jidlo...

blondynka400
20. jún 2012

@meleri koukám, že je to dost podobné s It... A co pekárna a dělat si chleba ze směsí? To se taky dá... Jo dělat si kvásek to je už vyšší pekařská 😀

emily327
25. jún 2012

@blondynka400 ale neverim vlastnym ociam :D :D BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM 😉 :-*

emily327
25. jún 2012

@ivanajelinek ahoj ahoj, srdecne gratulujem 🙂 No super, tak som rada,ze sa druhe kolo rozbehlo :D :D kto este je tehu??? Ako sa citis?

emily327
25. jún 2012

Ahojte, no nedalo mi a nakukla som po dlhom case zase do snaziliek v zahranici a co nevidim? Same dobre spravy a pismenka od starych znamych :D mam v zivej pamati ako sme tu rozoberali nase zaciatky prveho tehu a uz je su tu tehulky, co su po 2x tehotne 😉 Velmi sa tesim a drzim vam velmi velmi palce, ako sa mate? Ako sa citite a zvladate to pri dietickach? jaj super, skvela sprava 😉

zuzka11
27. jún 2012

Cauki holky!

lubinka mi psala, ze to tu zase frci, tak se vase "stara zmana" risla podivat, poslat vam pusu na celicko a proste zase s vama pokecat....jojo, Lubinka psala pravdu, zase jsem zbouchnuta 😀 😵 Tesime se moc a moc gratuluju vsem maminkam, jak stavajicim, tak budoucim...

koukam, ze resite masozravost, nestihla jsme cele prcist, tak si necham moudra pro sebe a az vas nastuduju, tak pak se vam rpzepisu, kazdopadne mam strasnou radost, ze je tu zase stara garda, jojo, to je mi zase hezky..... 😉

blondynka400
3. júl 2012

@zuzka11 no nazdárek Zuzi, tebe ráda vidím 😵 Tentokrát nemáš předemnou takový náskok 😀 A koukám páreček, moc gratuluju... 😎
@emily327 tak ty taky, koukám 5tt 😀 To víš no, u mne to nebylo úplně plánované 😝 😀

finfrle
4. júl 2012

Ahoj no co to tu ctu jedna tehule vedle druhe 🙂 moc blahoprejeme a preji hodne zdravicka a sil.

schatzinkaschatzinko
10. júl 2012

caute baby, nemate tu niekoho z Leipzig, Dessau, Halle, Magdeburg?🙂 kludne aj do Ip🙂

kleopatris
10. júl 2012

@emily327 jej aj ty? 😵 gratulujem aj tebe moooc a prajem nadherne tehulkovanie 😵