Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

violoncielka
14. jan 2009

Luci,v Madride som nebola,ale sme isli okolo a videli sme ho zavaleny smogom 😒 ,je to stale tak?A Mallorka musi byt uzasna 🙂 .Ja mam kamosku Mirku,co ma manzela z Madridu,len neviem ci ziju v Anglicku,alebo v Madride 😒 .
Mmmk,ahoooj.U nas nove neuspesne IVF,a zmazanie v pase "snazime sa otehotniet". Uz sa nesnazime,len cakame na zazrak 🙂

mirusch
14. jan 2009

Oki, pa Zuzi.
No Marki, pekne....my ostatne ti za to nestojime?haaaa? 😀

Lucitta, nadhera. Mallorcu mam vyhliadnutu ako najblizsi dovolenkovy ciel, ale tento rok zrejme nie.

lucitta
14. jan 2009

V Madridu je to jak kdy, nekdy krasne a jindy treba smog, ale neni to tak strasny. Maloorca je uzasna

violoncielka
14. jan 2009

Ahoj Schnucki,neviem ci pojdeme do toho opat.Ja som nenapravitelny rojko a optimista.A ty uz mas nejake vysetrenia za sebou?

mirusch
14. jan 2009

Lucitta, tak mi odporuc, kam mam ist, ked nechcem Baleara, ale skor kludnejsie miesto s krasnou piesocnou plazou... Ja som bola akurat teraz v juni na 2 dni v Barcelone a aj to prsalo 😠 Ale aj tak som si to uzila.

schnucki
14. jan 2009

mirusch ja taky nestiham 😝

violoncielka to jste byli uz na dalsim nebo je to to, co jsi tu o otm psala naposled (ted si rychle nevtpomenu kdy to bylo) .... a to uz to zkouset pres IVF nechcete nikdy? je tam treba moznost jeste nejak jinak? ja este nejsem v tech vecech moc dobra 😅 pojmy, co kdy a jak, a tak 😅

6 let, ty jo, ale hlavne ze jsi tam spokojena ... a co studujes?

mirusch
14. jan 2009

Schnucki, dam ti rychlokurz ohladom pojmov, chces? 😀
Violoncielka, ja si myslim, ze by ste mali este skusit. Ved mate nieco v mrazaku, nie? To by stacilo KET...

mmmk
14. jan 2009

Mirusch, nemam tolik casu a prestala jsem se orientovat v tom, odkud kdo je. Copak my dve nejsme v kontaktu???? 😀 A se Schnucki jsme si ted vymenily taky par IP 🙂

Viol, to je mi lito. Na dalsi IVF se nechystate? 😢

schnucki
14. jan 2009

jeste tak nejak uplne ne, violoncielka, nastval me doktor a tak jsme se s pritelem rozhodli zajit do CAR, mame za sebou prvni pohovor, to nam vzali oboum krev kvuli hormonum, a ted tam mame zajit kvuli spermiogramu, doktor tam rikal, ze delaj rozsahlejsi nez urolog, tak pokud chcem, muzem ho nechat udelat u nich v CAR, takze jsme souhlasili, no a az tam pujdem kvuli tomu spermiogramu, nechame si rovnou rict jak to vypada s hormonama

takze jakmile budu vedet co a jak, dam vedet, uvidime

muzu se zeptat co je to rojko 😅

violoncielka
14. jan 2009

Ahoj Schnucki,nie chvalabohu mam za sebou len jedno IVF 😀 .Samozrejme,ze som otvorena aj dalsiemu IVF,ak to bude nevyhnutne.Najskor vsak niekedy na jesen.No a to ze sa nesnazime znamena,ze to nechavame na osud,v podstate je to pomocka pre mna,nech si telo aj mysel odpocinie od neustaleho ratania a cakania na kazdomesacny vysledok. Ale jasnacka,ze nezijeme v celibate 😀

schnucki
14. jan 2009

jojo, a jeste jednou mmml dekuju, jak se znam, jeste se urcite ozvu 😀

ja vim, nejak jsem si myslela ze rozumim, ale posledni dobou chodite s nazvama, to se chytam za hlavu .... ja si na vas taky neco vymyslim 😀

a co to teda znamena 😅

violoncielka
14. jan 2009

Rojko je ten co sniva a lieta v oblakoch 😀 .Ja pred dalsim IVF urcite zajdem do Prahy na imuno,genetiku a rozsiahlejsii spermiogram.

mmmk
14. jan 2009

Schnuck, jestli to bylo na me, tak se klidne ozvi 😀

Viol, tak snad se povede pristi pokus. Mela jsi kratky nebo dlouhy protokol?

meleri
14. jan 2009

holky vy ste se rozepsaly!

LUcitto,

gratuluju! jo s chuvou to urcite pujde!

Mirusch,

no nekdy lituju, ze precejen nejsou dva, ale dopadlo to jak to dopadlo..tak mi aspon zbyde trocha casu na uklid, jinak bych to asi taky nezvladla.

No ale urcite jen u jednoho nezustanem. 🙂

violoncielka
14. jan 2009

Mmmk a ty? co mas nove?
Dlhy protokol,ale bolo to uplne v pohode.

meleri
14. jan 2009

Violoncielko,

a nechcete to precejen zkusit? ono se rika, do tretice vseho dobreho...

jinak te moc zdravim! uz jsem te tu dlouho nevidela. No je fakt, ze ja sama jsem tu taky chvilku nebyla.

meleri
14. jan 2009

Mmk,

dik! jo je moc hodny! A jak ty? kde nakonec jste? v nemecku nebo v cechach!

holky musim koncit, jdu se umyt.

ahojte

schnucki
14. jan 2009

jojo, to bylo na tebe mmmk 😀 dekuju, ja se ozvu

ono to je asi i nekdy potreba violoncielka, odpocinout si, nacerpat nove sily, prijit na jine myslenky, ... my jsme pred vanocema renovovali novy bytecek a ja pri tom nemela ani mysleni na to, jestli jo, nebo ne, ze jsem dokonce zapomela zajit ke gynekologovi pro Überweisung (any jsem nemusela platit v centru 10 euro) tak jsme je zaplatili,
my to ted bereme s pritelem tak, ze to bereme s nadhledem, je pro nas ted dulezity zjistit, jestli je nekde chyba a kde .... nema cenu abych si kazdy mesic delala hlavu kdyz ani nevim, jak se veci maji .... a vypada to, ze v centru to konecne zjistime, tak jsme radi

mirusch
14. jan 2009

No, robite mi radost 😵 Tolko pismeniek. Ale teraz sa idem definitivne navecerat a potom este kuknem.

Violoncielka, no to by tak bolo, ze celibat 😕 Mas pravdu s tym oddychnutim. Ja odkedy viem na com sme, nic nemeriam, nesledujem, tak sa citim slobodnejsia, fakt.

Mmmk, ved jo, jasne, ze sme v kontakte, ale musela som podpichnut, chapes 😀

Este kuknem o chvilu.

violoncielka
14. jan 2009

Ahoj Meleri,mam za sebou nastastie iba jedno IVF 😉 .
Maly je krasny

mmmk
14. jan 2009

Meleri, jsme porad v Nemecku, jen jsme se prestehovali kousek k fr. a ch. hranicim 😉

Viol, u nas nic noveho. Beru antikoncepci, protoze si potrebuju psychicky odpocinout. Takze asi jako ty. Ja teda tu HA brat musim, aby se mi zas neudelaly cysty 😅

violoncielka
14. jan 2009

Mmmk moja svagrina mala diagnozu,ze nebude moct mat deti.Tiez mala aj cysty ako ty,brala antikoncepciu.Pred 4 rokmi,ked bola v Tatrach ta hrozna vichrica,boli na mieste cinu,stromy im znemoznili pristup na ubytovnu,takze nemohla zobrat pilulku...a otehotnela.Po porode jej gynekolog povedal,ze zmizli vstky cysty a teraz uz cakaju tretie babo 😉

mmmk
14. jan 2009

Jo, ja vim, ze to muze zmizet tehotenstvim 😉 Jenze ja mam syndrom polycystickych ovarii fakt hodne silny, takze u mne se zazraky vycerpaly tehotenstvim pred rokem, ktere skoncilo MA :-/ Proto pujdu stesti na proti, az budu stat zase pevne na nohach 😵
A co u tebe? Hrajes tedka nekde ve filharmonii?

schnucki
14. jan 2009

holky ja jsem ted u pritelovi segry a jdeme na dalku zapit kamaradky synka dneska narozeneho, symbolicky si prituknem .... tak se tu pak zas objevim

mirusch
14. jan 2009

Tak som tu, ale uz aj nie som 😅 Idem pekne do postielky, dnesny den ma vycerpal. Dobru nocku vsetkym.

schnucki
14. jan 2009

ja jdu cucet na desperate housewives,
takze preju taky vsem dobrou noc 😀

dneska jsme se ale rozjeli 😀

meleri
15. jan 2009

Violloncielko,

promin, tak jsem zas neco blbe pochopila. Prvni IVF ze nevyslo, tak nechci nic rikat, ale to prvni vyjde fakt malokomu. Tim nechci zas nikoho strasit, ale je to trochu jako s IUI, napoprve vyjde malo lidem. Urcite to chce si dat pauzu, od hormonu a od vseho.

Schnucki,
vy jeste mate desperate h. nam to uz skoncilo, byla to sranda.
Mmmk,

dik! A kde bydlite, jako v kterym meste? Ja znam akorat Heidelberg, mame tam kamarady.

mejte se!

schnucki
15. jan 2009

dobre ranko holky,

jsem tu na skok, zajedu nakoupit a sup ucit, prihlasim se zas odpo,

dobre ranko meleri, u nas skoncili tak pred vanocema, myslim, ale vcera zacala nova rada - po 5 letech, vzali to hopem, tak se zas tesim jak budu kazdou stredu cucet na serialy 😀 mam ten serial rada, vzdycky se u toho chlamu

vite co je posranej patnik? 😀 😎

lucitta
15. jan 2009

Dobre rano 😉

lucitta
15. jan 2009

mirusch: co treba Andalusie? V Benalmadene je krasne 🙂