Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
15. jan 2009

Schnucki,

jo je to sranda, tesim se na tu posledni serii, skoda, ze uz to konci. taky jsem mela rada Doctor house, ale taky konec asi.

ne, co je posranej patnik? 😅 😅

mirusch
15. jan 2009

Lucitaa, kuknem na to, teraz nestiham, ale urcite kuknem. Dik.

Schnucki 😕 patnik, co je posranej? 😀

schnucki
15. jan 2009

dobre ranko vsem,

prilitla jsem z nakupu, tak ho jdu vybalit a pak hura ucit 😝

jo meleri, doktor haus je taky dobrej, u nas uz snad zas bezi, ale ted si nejsem jista, ta nova serie je dobra, vcera jsem se zas narehnila 😀

jeste vas necham chvilku premyslet, napovym jen, ze je to jidlo .... ale myslim ze si to vymyslel muj tatka, zatim to nikdo, komu jsem to rikala neznal 😀

az si udelam pauzu mrknu sem a prozradim vam to 😉 slibuju

mirusch dej pak vedet jak si zavalela v pojistovne 😉 nedej se

zuzka11
15. jan 2009

Dobré ránko!

Přednáška byla včera super, dělal to nadšený alpinista, který nezdolává ty nejvyšší hory, ale třeba "jenom" MtBlanc ale nerychleji Nááádherné fotky, videa a moc super povídal....i když jeho poslendí projekt byly hory v Antarktidě, kde je přes den -40 st. a lezli na tu horu třeb 5 dní, všechno s sebou a ona byla úplně kolmá a i tak tam spali.......

Lucitta bříško máš krááásné 😉

Jdu vás dočítat, kecalky 😀

lucitta
15. jan 2009

Dekuju Zuzy 😉

zuzka11
15. jan 2009

Lucitt, asi jsem strašně zvědavá, omlouvám se, ale bylo imi plánované? A jak jsi poznala, že jsi těhu? Nejde mi do hlay, žes nedělala testy.....nejsem testovací maniak, ale tady je taková spousta holek co testujou už 10DPO a ty netestuješ a prásk! V kolikátém týdnu jsi byla na UZ? A co manžel na trojnásobnou zprávičku? 😉

Co vlastně škola, koli ti zbývá do konce?

Schnucki - pěkně se uč 😵

lucitta
15. jan 2009

Bylo to neplanovane, takze mi to rekl az doktor. A z toho duvodu zadne testy a tak..proste jsem to nedostala a bylo podezreni, tak jsem zasla k doktorovi. Ve tretim/ctvrtym tydnu.

Pritel napred neveril a potom byl stastny a je porad 😀

zuzka11
15. jan 2009

Supéééér. A co ta škola, jsi v posledním ročníku???

meleri
15. jan 2009

LUcitto,

😵

holky dneska se flakam, budu muset zacit zehlit, a taak se mi nechce.

Schnucki,

to je moc divne, ja myslela,ze to je nejaky vtip, a zatim teda je to jidlo? no teda...

schnucki
15. jan 2009

ahoj holky,

tak mam malou pauzu 😀

hezky brisko lucitta 😉

🙄 meleri taky musim dneska zehlit, ja nemam zehleni rada 😝

ok, takze posranej patnik si vymyslel muj tatka (doted jsem nepotkala nikoho, kdo by to znal) ... takze, veme se houskovy knedlik a nakraji se klasicky na kolecka (jako ke gulasi) , rozmackate jahody (na takovou kasi) a polejete jima ty knedliky, to vsechno posipete nastrouhanym tvarohem s cukrem a na to vse date naslehanou slehacku (nebo tu uz naslehanou koupenou) a nechate si cvachtat 😀 cvachtat znate, ne

v lete to delame casto, i pritel cvachtal, moc jim to tu chutnalo, zkuste to nekdy 😀

meleri
15. jan 2009

Schnucki,

tak to je dobry! 😅 😅
delas mi chute.
mam tady knedliky v prasku, jak budu mit chut tak je udelam. jenze manzel to nema rad.. ☹ takze to jim sama.
mozna si Samson casem da.

jo zehleni taky moc nemusim, boli me z toho nohy, a je toho moc. ☹

jdu se na to vrhnout dokad maly spi!

violoncielka
15. jan 2009

Lucci,krasa
Schnucki,az teraz som pozrela tvoj album 🙂 😀 .To si si kde dala prosim ta urobit?
Keby som taketo jedlo predlozila mojmu manzelovi,tak by to asi nezvladol 😀 .On nema rad knedlik a vobec sladke jedla.Na sk predavaju nieco ako parene buchty (poznate).Vlastne je to na podobnom principe ako toto jedlo a nasi to jedia v piatok (ked maju bezmasity obed- viete piatocny post,)
Zuzi ,no a ty ? robis dalsie testiky?

zuzka11
15. jan 2009

Tak dneska tady asi bude žehlící den, taky se mi to kupí..........a ještě těch domácích prac, víc, tak mám dneska předsevzetí, že je fouknu.

Tak patník mě dostal🙂)))))Ale zase na obranu holek Slovenek - to nemůžou tušit, taťka si to vymyslel, co? 😉

Meleri - taky nejsem knedíková, takže manžela chápu....a když už, tak bramborové....... 😵

violoncielka
15. jan 2009

Zuzi 😀

zuzka11
15. jan 2009

Bože já píšu jako hotentot, omlouvám se, snad mi rozumíte....... 😝

schnucki
15. jan 2009

ja jsem zkousela jestli to nekdo nezna, ale asi si to muj tatka fakt vymyslel, musim se ho zeptat 😀

ja teda knedliky muzu, bramborovy i houskovy, vozime si je z cech a davame je do mrazaku aby nam dlouho vydrzeli, pritel je taky muze a syn od pritelovi sestry se tu po nich muze utlouct, ji je sice vyhradne jen s kecupem, ale pokazdy kdyz jedem k nasim tak hlasi - a nezapomen na moje knedliky 😀

violoncielka je to internetova stranka kam das svoje fotky, tvou a manzela a ono ti to ukaze jak by meli vypadat vase deti, nejdriv jsem tam dala fotky z dovoleny kde jsme oba opaleny a to jsem se narehnila, co mi ukazal, pak jsem nasla ale dobry a vylezlo tohle 😀 jdu zjistit jaka stranka to byla a poslu ti odkaz

violoncielka
15. jan 2009

Co z toho vyslo? maly cernoskovia? 😀

lucitta
15. jan 2009

Dekuju holky 😉

schnucki
15. jan 2009

zuzi neboj, rozumime, ja taky kolikrat pisu rychle a prehazuju pismenka, pak to poslu, prectu a hrozim se 😀

violoncielka - www.makemebabies.com

jdu se zas ucit, papa pozdejc

schnucki
15. jan 2009

noooooo, trosku snedy byli a meli takovy ty kudrlinky 😀

ale ja uz fakt letim

prijemnou zabavu u tvoreni 😉

meleri
15. jan 2009

Schnucki,

😀 taky jsem to zkousela a spletla jsem se, a vysel mi cernousek!

tak jinak mam dozehleno, uf, konecne.

schnucki
15. jan 2009

tak ja si snad neco narvala do hlavy, taky jsem vyzehlila 😝 no a ted si to pujdu jeste cist, treba mi neco jeste zustane v hlave 😀

jinak ta prednaska zuzi musela bejt fakt zajimava, jak jsi k ni prisla?

zuzka11
15. jan 2009

Schnucki - kamarád koupil lístky a vždycky jich bere víc, ono je to hned vyprodané - kupovat je v srpnu! Ani jsem netušila jaký je to známý německý horolezec a že je tak populární....a mezi náma - hezký chlap 😀 Bylo tam, jak říkám já, pár "fotek pro slečny", kde byl se vým bráchou, nahoře bez, svaly....hůůůůůůůů 😀 😵 Ale hlavně fakt sympaťák!

Jinak já vyžehleno zatím nic, to plánuju večer, ale vyprala jsem - i ty růčo věci, které vždycky odklírám.....btw.taky tak nerady perete podprsenky ručně? a vytřela jsem.........samochvála smrdí, ale já se stejně chválím! 😉

Nějak mě nenapadá žádné slovo, které holky Slovenky nebudou znát....sakra......

zuzka11
15. jan 2009

Snad jenom jedna historka, která se mi stala v 1.ročníku na VŠ s kamarádkou Slovenkou - šli jsme na pivo, byli jsme na chodníku, ale hodně blízko slinice, u Sylvy těsně projelo auto a ona zahalekala - tyvole, ten mě málem vojel🙂))))Tak nevím, jestli jenom ona měla v těch předponách hokej........

mirusch
15. jan 2009

Uf, ale ste dneska aktivne. Mne sa zehlenie velmi paci, pretoze sa pri tom vzdy fajne zohrejem 😀
Ja som sa dnes trochu trapila, vzdy ked dostanem migrenu a zmizne po tabletke, tak sa vrati, kurnik, neviem preco. Ale nevadi. Najviac sa mi pacilo, ako som vzdy vybehla von iba v zupane ked niekto zazvonil a ti ludia boli v pomykove (haaa, viete, kamaratky cesky, co to znamena?). Najprv nejaky ujo mi predaval jablka, ale tychto poznam, kazdy rok chodia, tie jablka su fakt dobre, chcel mi predat 50 kg 😀 , nakoniec to skresal na 10. Tak mame jablka. No a potom konecne dosiel domaci so zenou, tak kukli izbu, ponadavali si a uznali, ze treba zavolat opravara. Tak sa len modlim, nech ich osvieti, spolu s opravarom a naozaj chybu najdu. Jeho zena len skonstatovala, ze to tam nevonia pekne 😀 😀 Veru, smrdi to tam riadne!!! Nuz, mokre steny....

Potom sme boli na oslave svokrinych 89-tich narodenin a teraz som celkom grogy.

Ozi, poistovna, aj to som stihla. Tak nic. Skusam zistit, ci by mi to neporiesil zubar v SR na jedenkrat. Lebo ak treba prist na viackrat, tak si to budem musiet zacvakat tu. Termin mam 2.2. Inak, ta zena v poistovni mi povedala, ze sme sa narodili do zlej doby. Ona s tym tiez nepohne. A ked som jej povedala, kolko to bude stat, tak len zalomila rukami "na dann halleluja" 😝
Inak, ten zub ma len teraz, ako mi to vyvrtala, zacal fest boliet. Niekedy, ked sa zabudnem, tak vidim celu Mliecnu drahu. 😠 😖

Zuzi, este skus raz testiky odfotit, verim, ze sa ti to podari 😵
Lucitta, fu, ale mas uz brusko! Len pekne fot, som zvedava ako vyzera brusko s trojickami, to som este nevidela. Ty si nejaka pohodacka. Boze, mna by pri sprave, ze cakam trojicky, rovno museli hospitalizovat 😀

Schnucki, tak o takom jedle som v zivote nepocula, len sa ty otca spytaj, isto si to vymyslel. A poznate taketo nieco?... Uvari sa husty osladeny griz. Ale fakt husty, musi v nom varecha stat. Necha sa vychladnut. Vykrajuju sa z neho kusky a urobia z nich asi 1,5-2 cm hrube placky. Obalia v muke a vajci a oprazia na oleji. Da sa na to jahodova konzerva a riadne posype Grankom. Mnaaaaaam! To vymyslela moja starka.

mirusch
15. jan 2009

Zuzka 😀 Takze vojel 😀 A to stihol?
Inak, sikovna si, chvalim ta. Ja som pranie podprseniek rucne uz vzdala. Mam take vrecka do pracky - male na podprsenky a vacsie na pulovre a tam to proste strcim a este sa nikdy ziadne podprsenke tam nic nestalo. A je to.

zuzka11
15. jan 2009

Vššchno s emi smazalo, tak dlouhý příspěvek jsem vám napsala 😠

Miri - v receptu jsem se daleko nedostala - griz je kaše????A pomykove taky nevím 😝 Takové mezery ve vzdělání.......

S tím zubem máš peklo.....zabírá něco aby tě to tak šíleně nebolelo????

S tím smradem v pokiji jsi mi připomněla přístup naší domácí - uháněla jsem ji lvůli topní, listiopad a netopilo to....tak jsem ji dotáhla k nám do obýváku a ona poznamenala - vy tu fakt máte zimu! jako bych si to asi vymýšlela, nebo co. 😀

Koukám, že jsi na Granko! 😉 Manža taky, denně si k snídani dělá "drink šampionů! 😀 Ale teď z Ja kakaa 🙂

schnucki
15. jan 2009

ja teda podprsenky taky rucne neperu 😝 vim jaky sacky myslis

jinak s tou pojistovnou je to teda des, to ti povym .... no pokud ten pokoj vydeli, tak toho profika zavolat musej, vzdyt to vypada hrozne 😨

ja teda zjistuju ze mam ve slovenstine pekny mezery, hruuuuuza

mirusch
15. jan 2009

Zuzi, mala rada...predtym ako odosles prispevok, skopiruj si ho. Ja to robim vzdy. Po par blbych skusenostiach. Ak sa ti zmaze, tak ho proste iba znova prilepis a je to.

Griz je po nemecky Grieß, asi krupicova kase po cesky. V pomykove netusim ako je po cesky 😅 proste ked clovek nevie, co by urobil, predstav si, ze si chlap a otvori ti zena iba v zupane a ty nevies ako sa spravat 😀

Nuz, ten zub ma az tak neboli, ked sa ho nedotykam. Ale akonahle mi nan pride jedlo a zahryznem, tak letim do vesmiru. Nechcem brat uz tabletky, tento mesiac som ich pobrala viac ako je zdrave. Tak len pockam a uvidim, ci sa to zacne liecit, inak budem musiet zase nastupit. Ach jo. A pritom som ho predtym ledva citila. Ale aspon vidno, ze bol fakt nanic.

Granko milujem, ale nepijem ho az tak casto. Kupujem si len male balenie na 3 mesiace.

mirusch
15. jan 2009

Schnucki, ved ja ta vytrenujem. Baby, baby, vidno, ze vy ste uz nevyrastali na ceskej telke 😀 Tak to ja este poctivo...
No, len aby zavolal profika a nie nejakeho lacneho somara zase.