Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
24. jan 2009

nazdaarecek! 🙂 😅 😀 😀 😵

mirusch
24. jan 2009

Ved nazdaaarek Meleri, my ta vidime, len nestihame 😀

meleri
24. jan 2009

holky je to smutne, ja taky nenavidela vsecky tehotne, vyhybala jsem se jim jak cert krizu...

mirusch
24. jan 2009

Meleri, ale ja voci tehotnym necitim nenavist. Mne to nevadilo, ze kamosky boli tehotne. Mna len bolelo to oznamenie...ten prvy moment, vtedy mi bolo vzdy straaaasne smutno. A teraz to, ze uz si ziju v inom svete a nie sme tak v kontakte. Chapem, ale co mam robit? Zalozit si klub bezdetnych?

mirusch
24. jan 2009

Baby, na 3SAT bezi relacia o Slovensku...prave teraz o Levoci a okoli. A moj manzel vykrikuje...bol som tam, aj tam som bol 😀

zuuuzana
24. jan 2009

mirusch presne tak nadych vydych ooommmmm. ani u nas to nevyzera lepsie ked sa nieco robi. keby si pocula ako moj nadava ked sa mu nieco nevydari fuuu to radsej vezmem ja do ruky hammer.

meleri nazdarek

mirusch
24. jan 2009

Veru Zuuuzka, aj tapety som strhala radsej sama, keby som cakala na manzela, tak doteraz to nie je. Aj ked ma to stalo migrenu. A ako este frflal, ked som chcela dat dole ten zvlneny dreveny strop! Ja som presne vedela, v akom stave to bude pod tym - opadavat a plesnive. A on sa iba cudoval potom, ale nepriznal, ze som mala pravdu. Tak ako domaci tvrdil, ze zateka zvonku z dazda alebo z kurenia. Mna nikto nepocuval, ked som tvrdila, ze nad nami je kupelna, ze to bude odpadova - vodova - rura. Niiieee, tam nie je ziadna kupelna 😠 Samozrejme, ze zistili, ze je a ze zatekalo z odpadovej rury 😠

Ozi, kto to chcel so mnou preberat boyfriendov? 😀 Lebo o chvilu frcim nieco robit.

A "krepy"...to fakt neviete? to je slovo typicke pre region, odkial pochadzam.

mirusch
24. jan 2009

A kde je Schnucki? Vala sunky? 😀 Alebo sa snazia cely den? 😕

zuuuzana
24. jan 2009

hi hi hi mirusch asi sa snazia 😉
no nevedela som krepy ale neviem ani teraz nedala si preklad 😉

mirusch
24. jan 2009

Ved som nedala 😉 Krepy je sprosty. kak prosto, nie?

zuuuzana
24. jan 2009

mirusch tak to slovko si zapametam 😉 to sa z casu na cas zide. idem k tym oknam baby paaaaaaaaaa

mirusch
24. jan 2009

Tak teda caffff, potom prid umyt aj mne, ok? Ja frcim tiez, potom este kuknem.

mirusch
24. jan 2009

Zuuuzka, prave citam, ze si z okolia BB....ako je to mozne, ze nepoznas potom slovo krepy??? Ved to pochadza odtial 😀

violoncielka
24. jan 2009

Ahojte babeny,

pripomenuli ste mi 5 rokov v BB 😀 .Tam som hrala v orchestri...ano bolo mi to smiesnea este nocaaak ,na Sasovej som sa tiez bavila ale aj na Foncorde....

Presne Mirusch aj ja radsej mam ked sa novinky dozviem smskou aby som mala cas to predychat.Inac ja som ako ty,nezavidim tym tehotnym babam,ale neviem preco vzdy mi padne prva do oka ta co je tehotna 😀 .Niektore dni vidim iba same tehotne...potom zapnem telku a davaju filmy o tehotnych,porodoch,alebo problemoch s otehotnenim...atd. 😀

Ja som mala iba jedneho boyfrienda pred manzelom,ale nazvala by som ho skor manfriend 😀

zuuuzana
24. jan 2009

violoncielka tak aj tebe je bb znama. je baby to je pekne. je sasova a foncorda.
moja vestica byva v sasovej je fakt dobra 😉
mirusch nie nepoznam asi mi este nikto nepovedal, ze som krepy. alebo mozno povedal a ja som nerozumela a myslela som si, ze to je kompliment. hi hi hi to je dobre.
mirusch aj ty si z okolia bb?

ooo to poznam je to ako zacarovany kruh presne ako vravis violoncielka. vtedy ked poli pohlad na kocik tak ich je vsade. a tehu ani nevravim. a v telke tiez o nic inom, len o babatkach. alebo sa my az prilis na to sustredime ? hmmm asi to bude tak 😉

zuuuzana
24. jan 2009

baby hlasim, ze okna umyte. uz mozme konecne aj denne svetlo vidiet 😀
a konecne par mesiacov bez zavesov ked pride navsteva hi hihi.
ja len zartujem, aby ste si nemysleli, ze som tak darebna. mirusch a vies co je darebna?

mirusch
24. jan 2009

Violoncielka....Sasova a Foncorda 😀 😵 Na tychto dvoch miestach som aj ja byvala! Naaadhera.
A si predstav, ze v decembri sme boli na veceri s kamosmi, oni uz sedeli za stolom, ja som len kukla na tu zenu a vedela som, ze je tehu a to vtedy bola len v 3. mesiaci a vooobec to nebolo vidno, aj tak sedela. Proste som to citila. A potom neskor sme sa to dozvedeli. Uf.

Zuuuzka....Ze si krepy alebo krepa 😀 ? Tak uz vies. Teda, nie ze si, ale to slovo co znamena 😕 Ja som rovno z BB.

mirusch
24. jan 2009

Zuuuzka, jasne, ze viem, co je darebna 😀 To som teraz ja, lebo sa mi nic nechce. Teda, vybrala som sa cistit steny, otocila som lampu, lampa kaput, no a ja, ze eeeeeee a roboty bol koniec 😅 Ale aspon som zlikvidovala plesen.

zuuuzana
24. jan 2009

hi hi hi mirusch aj ja takto upratujem. a potom ked z casti vazy porozbijam utesujem sa, ze si mozem aspon nove kupit. ale lampa uuu lampa je uz drahsia.
je mirusch ja som z podbrezky patri to este do okresu bb. ale nasa rodina byva z vacsiny v bb a v ulanke 😉.

mirusch jaj zensky rod krepa hi hi hi 😀 som sa teraz pobavila sama na sebe. no pises s hotentotom 😀

zuuuzana
24. jan 2009

moje mile kocky, na dnes koncim. vcera mi mirusch narobila chute s indickou kuchynou, ale kedze tu indicku nemame tak sa idem aspon s cinskou uspokojit paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa krasny vecer 😵

mirusch
24. jan 2009

Ok Zuuuzka, tak prijemnu veceru prajem 😵
No, ta lampa nie je nasa a je opravitelna, len sa vytiahol nejaky drot. Tak ma to netankuje. Ale tma je tma 😀
Jaj, teraz som si vsimla, ty mas novu fotocku...jeeej, pjekna.

schnucki
24. jan 2009

ahojik holky,
teda vy jste se dneska rozjeli 😝 ja jsem uz od 7 na nohou a teprv ted jsem dorazila domu, jsem vyrizena, takze se pokusim vas docist, pak se pujdu nalozit do vany a koukat na dvd, a pri tom asi usnu 😀

co se jmen tyce, tak nemci zkratky fakt neuznavaj, ja jsem mela co delat je naucit Misa, stejne mi ale vetsina rika Michaelo, coz me toci, ale clovek si tak nejak zvykne

zuuuuuzi preju hodne stesticka s ivf a budu drzet vsechny palecky co mam 😀 jak se rika, do tretice vseho nejlepsiho 😉

ted jsem si precetla jak jsi mirusch psala kde se flakam, ze se asi cely den snazime, a zacala jsem se tu rehnit, üritel vyrizuje, ze z toho celyho snazeni bude mit zitra muskelkater 😀

ahoj violoncielka, jak se mas?

zuzi a co ty, co ctes za knizku? ja se taky za chvili do jedne pustim, ale musim az po zkouskach, prvni dil uz mam precteny a nemohla jsem se od nej odtrhnout, druhej dil bude to a samy, tak cekam 😝

holky jdu se nalozit a natahnout, krasny vecer vsem a zuuuuuzi dobrou chut

mirusch
24. jan 2009

Schnucki, no tak teda prezrad, ze co ste to tak velmi vyrabali 😀 to si mu fakt povedala, co som napisala? 😕 Hehe. No, ved aj z toho moze byt muskelkater, ked to rozjedete ....
Idem vecerat, ale jednym okom som tu, takze pis.

schnucki
24. jan 2009

v 7h jsem vstala, a jela k pritelove segre, jak se vyflakal s autem, tak mela auto pujceny, ktery musela dnes vratit, tak jsem jela k ni, ze tam s ni zajedu, aby se mela jak dostat domu, .... jenze ona snidala, pak delala neco na netu no a asi kolem pul 10 jsme se vyhrabali. Pak jsem s ni jela do prace, kde jeji sef nebyl, takze zbytecne .... pak k jejim rodicum, kde se zasekla na dalsi pomalu hodinu, pak zpatky k ni domu, vyzvednout deti a jet do frankfurtu na letiste (hledala tam clovicka co leti do Omsku, aby mu dala Einladung pro toho jejiho pritele), no asi hodku jsme tam byli, pak jeste chteli do Zoo obchodu, kde se zas zasekli no a po ceste nazpatek zase k rodicum, kde jsem vyzvedavala pritele, ....

no vynervovana jsem po celym tom dnu .... chytraci vzali psa sebou 😕

ne uplne 🤐 jak jsem se tu zacala rehnit, tak se pta - co pisou holky? - mu rikam, ze si myslite, ze jsme celej den nevylezli z postele, ze se celej den valim - a on na to, - jo taaaak, no muskelkater dostanu - a rehnil se 😀

neboj, ja mu nerikam co si tu pisem, a kdyz uz se zepta, tak povim to, co neni tak tajny 😉 🤐

mirusch
24. jan 2009

Schnucki, tak ja by som ju asi zbila 😠 nechapem. Nabuduce sa neponukaj na pomoc. No ale coze, aspon si sa nenudila 😝
Vsak ja tiez vravim manzelovi vseobecne, alebo ze kecam so Schnucki...tak on len povie ahaaa Schnucki ... a je to 😀 No tak ved to dozeniete dneska vecer, to snazilkovanie, nie? 😀 Vsak my tu vooooobec o chlapoch nehovorime, ake tajneeee.... 😀
Nezabudni o tyzden v nedelu, na 12 mame byt v restike!

schnucki
24. jan 2009

ok, mam to zapsany v kalendari 😀 jeste si pak pisnem kdy se u vas (v kolik) mame objevit
noooo, uvidime co s nacatym vecerem 😉
ale ted uz fakt letim, vana ceka 😀

takze hezky vecer, a zitra se ozvu, musim uklizet 😝 dneska jsem to nestihla 😖

papa

mirusch
24. jan 2009

Dobru noc. Ja idem cucat do telky, manzel uz spi 😕 Tak to teda neviem, preco. Papa.

blackie26
24. jan 2009

ahojky holciny ch tela sem se omluvit za mou neucast ze sem tu nebyla...jsou tu nake novinky? u mne je zatim vse ok a uz se pekne kulatim je to zvlastni pocit uz to pekne leti...az se poperu s fotkama tak sem nake dam dnes jsme delali i prvni fotku briska tak to sem hodim a na porovnani tam dam jednu z leta jaka jsem byla vyzle..... 🙂

mirusch
24. jan 2009

Tesime sa Blackie 😵 Pa zajtra.

meleri
25. jan 2009

Mirusch,

tak ja se musim priznat, ze jsem je fakt nenavidela... 😔 byla jsem fakt hnusna zahorkla snazilka. ja nemam zadne tehotne kamaradky, takze jsem byla takova jen na cizi.

dneska jdu poprve po 7 mesicich na bazen!! 😵 😵

Holky zdravim vas uuuplne vsechny co tu jste! 😅 snad mate pekny vikend. a jestli mate slunicko, tak si ho pekne uzijte!

Violoncielko,
to je dobre ten manfriend. 😅