Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
10. mar 2009

Tak se hlásím z kontroly, gyrosek je nekooperativní miminko, furt nám ukazoval jenom hlavu, ale aby se nechal přeměřit z boku ho nenapadlo, tak jsem tam s rozcapenýma nohama ležela sakra dlouho 😖 Ale vše OK, kontrola zase za měsíc.....

Kitten - taky veliká gratulace!!!

Blondy - konečně víš na čem jsi....ostatní hormony OK???Strašně mě štve, co sis teď za ten měsíc a půl vytrpěla...pořád nějaká nejistota, doufání.....moc na tebe myslím, ať už teď je všechno dobré.......Jak jsi psala, vaříš denně teplé večeře? 😕
Do debaty o akvárku se nezapojím 😀 nemám, nevím, ale znělo to zajímavě 😉

Schnucki - OK, jsem z toho na větvi....zatím se mi vytiskly 2 testy ale na 70!!!!!papírů!

Miri - čau fialová dámo!!!Super, že na nás myslíš!!!Užij si návštěvy a neboj, my tu s Blondy něco uděláme - třeba ji zakážeme večer Koně, aby byla u manžela 😀

blondynka400
10. mar 2009

zuzi, hlavně, že je vše v pořádku. A co ta fotečka, máš? 😀
No moc toho nevím, prý jí poslali jen to hlavní mailem a zbytek zítra s ostatními výsledky. Prostě se to někde ztratilo 😒 . Navíc sestřička mi toho stejně moc neřekne, budu muset vydržet do začátku dubna, to půjdu i na tu hysteroskopii....
Hm, bylo to teď docela náročné. Navíc myslela jsme že ovu už proběhla, del všeho to tak vypadalo, ale dneska mi nějak divně klesla teplota. Docela vážně přemýšlím, že se na to meření vykašlu... ☹
No chtělo by to udělat něco s manželem, asi na něj přichází jeho jarní krize (má to každý rok), a zrovna v tu nejnevhodnější dobu 😠

blondynka400
10. mar 2009

zuzi, ještě jsem ti zapoměla odpovědět. Ano vařím denně teplé večeře, tady mám na to čas, v čechách to pravidelně rozhodně nebylo 😝

schnucki
11. mar 2009

ahoj holky,

dneska jsem doma, tak mam na vas casek 😀

kitten blahoprejuuuuuuuuu!!!! az budes mit casek, hodis prosim nejakou fotecku?? rady by jsme henryho vydeli 😀

zuzi 😀 koukam se gyrosek asi nerad ukazuje vid .... jinak s tema papirama me to mrzi, ale uz bys tam balicek mela mit, vsechno jsem ti poslala, tak uz to tisknout nemusis, mela jsem to udelat hned ☹

blondy dekuju, my to zatim planujem, musime jeste par veci zajistit, ale az nekdy neco bude, vym na koho se obratit 😀 .... ja doufam ze ted uz bude vse dobre, natrapila jsi se uz dost .... jarni krize?? jak to u nej vypada??

jinak my varime denne alespon 1 teple jidlo, o vikendu pak obed i veceri, ve vareni se trosku stridame 😎

mirusch ahooooj, to je hezky ze ses na nas koukla, teeeda takova koca, jsem na ne zvedava jak vypadaj 🙂 .... uzij si navstevy a miminka a kdyz budes mit casek, ozvi se, ju .... joooo a mohla bys mi prosim privezt gorbaciky??? a mate tam susenky mila??? pisnu radeji i sms

blondynka400
11. mar 2009

schnucki, jarní krize? Že je protivnej a nic ho nebaví 😀

No to my kdybychom se střídali tak to bych se já asi nenajedla. Ale mně vaření nevadí, spíše naopak 🙂 . O víkendu většinou taky vařím dvě teplá jídla, ale teď jsme si zas zvykli chodit na oběd to restaurace... V čechách jsem chodila vždycky tak 2x na večeři v týdnu a minimálně 2x o víkendu. Ale pak se mi ti jejich jídla už trošku přejedli. Domácí jídlo je domácí jídlo 🙂

Jinka Mila je slovenská sušenka ne? 🙂

schnucki
11. mar 2009

a jak dlouho u nej trva?? doufam ze ne moc dlouho .... pritel ji nastesti nemiva, ale obcas takovou naladu ma, to bych ho zakousla ... nesnasim odpoved - "me je to jedno" 😠

ja se musim priznat ze vareni jeste objevuju, muj pritel ma vareni rad, umi michat uzasne koreni, nacoz ja jsem uplny pako, takze to kolikrat delame tak, ze ja udelam zaklad a on to dochuti 😀 .... kolikrat me z kuchyne vyhazuje 😀 .... on jak jezdi na nocni, tak vlastne spolecne obedvame, ja si kolikrat pak vecer namazu treba chleba

ja prave nevim jestli je Mila slovenska, ja ji u nas doma vzdycky s mamkou jedla k snidani, no a pritel ji u nas jednou ochutnal a zamiloval se do ni 😀

kleopatris
11. mar 2009

ahojky babulky 🙂

no Mila je slovenska, pecivarne Sered 🙂 aj ja ju mozem, mnam 🙂

aj u nas v kuchyni je vzdy boj, ale vacsinou sa dohodneme a striedame. Moja laska jedina tiez velmi rada vari, lenze nerad umyva kuchynu, takze mne ostane zakydany sporak, kopec riadu a tak....takze ho nie velmi rada pustam varit 😀

blondynka400
11. mar 2009

Jo schnucki, to je každé jaro to trvý jinak dlouho 😝 . Hm to je dobrá odpověď a nebo taky zbožňuju odpověď nic mi není nech mě být, co pořád máš. A přitom je evidentní že něco je, podle toho jak se tváří 😀 . Ale nějak to neřeším, známe se už dlouho, ale na začátku mi to docela dlouho trvalo, než jsme to pochopila, že za to nemůžu... Navíc lstí už s tím taky umím pracovat 😉

Hm, tak to já si k obědu kuchtím něco rychlého, většinou co moc nemusí nebo si dám nějaký zbytek a večer vařím normálně... Chlapi většinou mají ve vaření větší kreativitu a nebo jí se experimentovat. jo už si vzpomínám, to jsi ty omáčky z pytlíku, co? 😀

Kleo, dík že jsi mi to potvrdial, já si to myslela. 😎 . Nejsou špatné, ale sušenky nejim....

Teda holky, vy se máte, ten můj má jako za vrchol svého kulinářského umění míchaná vajíčka a to jsou ještě všude po kuchyni 😠

schnucki
11. mar 2009

jooo tak to me to jeste bude chvilku trvat nez se naucim ho pri jeho naladach nechat, ... bud si to vyresi sam a nebo prijde, ale ja si kolikrat tu otazku "co je" neodpustim a pak me jeho "nic" vytoci ... ale uz na tom pracuju

jo, to jsem ja, omacky z pytliku 😀 ... ja se teda musim priznat, ze on uvari, umeje nadobi, utre ho a kuchyn je kolikrat cistejsi nez predtim 😅 .... ja ma totiz tendence nechat nadobi umyte lezet, mam teorii ze to stejne okape 😀 nebo veci hezky postavim, ale uklidim az pozdeji, tak se pomalu ale jiste propracovavam k tomu, nadobi hned i utrit, aby mel mily klid

ale na druhou stranu kolikrat najdu ponozky pod stolem 😀 .... takze holky nebojte, perfektni neni 😀

ahoj kleo, no vydis, to jsem ani netusila ze jsou slovensky, a takovou dobu je uz bastim 😅 jsem ostuda

blondynka400
11. mar 2009

No mě to taky chvíli trvalo neboj... On má občas ty svoje nálady i jinak v roce, prostě vším se nechá zbytečně vytočit, nevím jak bych to popsala. Všechno by chtěl mít jednoduché, bez problémů a než něco řešit, tak to rovnou smete ze stolu, jenže takhle to bohužel v životě nefunuguje... Navíc on je ten nejlepší, nejchytřejší a tak. no prostě klasický chlap 😀 Ale zas na druhou stranu musím říct, že v posledních letech zaznamenal pokrok, už si totiž všímá, že je na mě "občas protivný" a pak se to snaží žehlit, to kdysi nebývalo...

S tim nádobím, mám myčku, tsakže to tam naskládám, občas jí zapnu a pak až je to suché tak to vyndám. V čechách jsem většinou nechala nadobí tak dlouho, až to nevydržel a umyl to 😀 .

Takj to já mám zas výhodu, ponožku pod stolem jem ještě nikdy nenašla, vždy to dá způsobně do špinavého pradla. Hold každý má svoje 😀

Nejsi žádán ostuda, je to tam napsané česky, tak co. Já si to pamatuju, že byli ještě za komoušů a bylo to psané jenom slovensky, tak proto to vím, jinak bych na tom byla stejěn jako ty 🙂

kleopatris
11. mar 2009

no aj ja mam zmätky este v tych komancovskych produktoch...vtedy boli vsetky spolocne, teraz musime rozmyslat 😖 a nie vzdy sa trafime.....

no u nas je to s tym poriadkom hrozne (ja neviem, ako to bude ked pridu deti,dufam, ze to nezdedia) my sme obaja taky bordelacikovia, a este aby nam nestacilo, tak nam nas zajacik trusi po byte piliny....takze niekedy to u nas vyzera 😒 ale nastastie to nevadi ani jemu ani mne, tak sa aspon nekritizujeme 😀

blondynka400
11. mar 2009

Holky taky vám ten koník tak zlobí? Napíšu odpověď a nejde to odeslat 😠

kleo, v čem musite rozmýšlet, české věci nekupujete? 🙂. V čechách se toho slovenského moc neprodává, navíc mně je to jedno, hlavně že mi to chutná...

Jinka určitě to zdědí, a když náhodou ne, tak to velmi rychle odkoukají 😀

schnucki
11. mar 2009

blondy me konik neblbne, teda ne v odesilani odpovedi, ale zlobi casto 😠

my jsme mycku nevzali, jsme zatim jenom dva a tak jsme si nechali misto toho skrinku, bylo nam receno, ze pokud by jsme casem prece jen mycku chteli neni to zadny problem, odendaj se dvirka a sup, mycka je tam 😀

ja jsem na ty jeho ponozky nikdy moc nenadavala, sama nechavam kolikrat veci lezet, dokonce mame v loznici takovou mensi stolicku, kam davame veci, treba jako ja teplaky, nebo tricka a tak, to mame spolecny, 😀 ... myslim ale, ze to neni dulezity, dulezity je, ze ty dva se respektujou a vychazej spolu .... muj tatka vzdycky rika "je to tvuj bordel, tvuj bytecek a je mi jedno jestli mas v koutku hromadu pradla na zehleni a neumyti nadobi, nebo se vsechno blejska, hlavni je, ze jsi spokojena" ... takze kdyz maj prijet snazim se poklidit vic nez normalne, ale vim, ze nemusim mit vsechno nablejskany ....

presne, jedno od kud to je, hlavne ze je to dobry 😀

blondynka400
11. mar 2009

schnucki, tak možná je to připojením, nevím...

Tak my jsme tady v pronájmu, takže jsme chtlěa plně vybavenou kuchyni, přece jenom návštěv tu míváme dost a v létě to bude ještě horší, takže se hodí. Když jsme sami, zapínám jí tak jednou za 3 dny, až se naplní....

Řekla bych že tvůj táta má dobrou teorii, plně souhlasím 😉

Ach jo, je mi dneska zas tak divně, akorát tu ležím jak mrtvola.... 😒

kleopatris
11. mar 2009

jasne, ze kupujeme 😀 len ked sa takto niekto opyta, tak si nie som ista, ci to je CZ alebo SK 🙂
my kupujeme väcsinou len to co je made in europa 🙂 ale neda sa to vsade, predsa len Cina nas nici 😖

kleopatris
11. mar 2009

inak aj mne je blbo, boli mna brucho a je mi naprd 😖 dosla mi mrcha, comu som aj rada, kvoli dovolenke, ale ze by to muselo tak boliet.....co uz, musim vydrzat. Najhorsie je, ze som v praci a nemozem sa zachumlat do postielky 😢

blondynka400
11. mar 2009

kleo, made in china taky nemusim, ale třeba hračky jiné než z číny skoro ani neseženeš 😒
Mě vždycky na tohle pomáhá pohyb, jak se tělo okysličí, je to lepší než nic nedělání... Akorát je problém se donutit 😀 .
Já pojedu za chvíli civičit, musím dneska vyvinout alespoň nějakou aktivitu... 🙂

schnucki
11. mar 2009

mycka je dobra vec, jen jsme se rozhodli mit ji pozdeji 😀 .... vid, taky se mi ta jeho teorie libi, na zacatku naseho spolecneho bydleni jsem mela trosku rozepre s jeho rodici, vzdycky jsem zavolala mirusch, nebo nasim a dostala rady co a jak, ja jsem totiz horka hlava ...

kleo tak to je blby, ja mam nekdy bolesti bricha nebo me bolej prsa .... to jsem jeste nezkousela to rozchodit, dobry tip blondy, priste to vyzkousim 😉

jinak made in china taky nemusim, ...

ja zehlim a varim 😝

holky preju vam at vas ty bolesti brzo prejdou 😉 .... ozvu se az dozehlim 😝

kleopatris
11. mar 2009

no, ale ja sa nemam kde pohybat 😒 sedim tu za stolom jak taka pipka a trpim a ani okno tu nikto nechce otvorit, lebo im je zimaaaa 😠

schnucki
11. mar 2009

nemas kleo treba prestavku na jidlo, ze bys zasla na chvilicku ven?? nebo rekla jestli muzes na 5min na vzduch ze ti neni dobre .....

meleri
11. mar 2009

myslím si že dřevěné hračky asi made in china nebudou....stačí mrknout na stránky těch ekologických obchodů a seženeš pěkné nekyčovní hračky..ale taky ta cena..

mi se moc dřevěné hračky líbí..třeba kostky, nebo tak...

blondynka400
11. mar 2009

schnucki, mám to od doktora a fakt to pomáhá 😉
Už zase žehlíš? 😕 Ty jsi ale pečlivka 😉

kleo, to sezení je fakt špatné. Jdi se alespoň projít, schnucki má pravdu, bude ti lépe 😉

schnucki
11. mar 2009

😀 ja zehleni nemam rada, a vzdycky jsem to odkladala a pak jsem mela ohromnou hromadu a jelikoz peru o vikend rekla jsem si, ze kazdy pondeli vyzehlim, tohle jsem ale nejak nemela naladu, tak jsem se premluvila dneska 🙂

ja to priste zkusim, kdyz nebude lejt jak z konve, dekuju za radu blondy 😉

meleri me se taky drevene hracky libej, ale kolikrat i ty made in china 😅

schnucki
11. mar 2009

jooo a miluju lego, od urciteho veku se mi nasi snazili kazde vanoce nadelit jednu stavebnici, mela jsem hrad, piratskou lod, a pak neurcite mnozstvi na staveni podle mych predstav .... tak se tesim az budem mit deti a budou vetsi 😵 doufam ze je to bude taky bavit 😀

jdu se ucit, tak se na chvilku odmlcim

kleopatris
11. mar 2009

no, ale uz aj lego je made in china ☹

inak je hrozne, ze uz aj kusatka a take veci nechavaju vyrabat v cine, tam mam fakt obavy ci to neni jedovate...asi babatku strcim radsej suchu korku od chleba ako cinsku gumu 😖

meleri
11. mar 2009

Schnucki,

můj manžel je blázen do lega..koupil si k vánocům poměrně drahé stavebnice hvězdných válek..tedkom tu máme v obýváku obří válečné lodi a stíhačky, a já nevím co všecko..jestli to tak půjde dál tak pořídím ještě jedno akva!

jo proti číně je to asi marné ten boj... ☹ taky se snažím dívat odkud co je...ale je fakt že českých nebo fr. věcí už moc není...

dají se právě sehnat na různých eko shopech super věci pro děti..a v německu tím tuplem, to máte vymakané, páč němci jsou fakt co se týče ekologie asi na tom nejlíp..s těma skandinávcema..

kleopatris
11. mar 2009

no dalsie plus 🙂 tak to aby sme sa stahovali naspat co najskor 😉
my kupujeme vsetko made in germany....moj drahy este aj potraviny pozera
🙂
keby tak vsetci uvazovali, neprislo by to s tou cinou az tak daleko 😒

schnucki
11. mar 2009

ja teda byla blazen jen jako mala 😅 ted jsem ujeta do puzzle, ale rada se s detma vratim do svych mladych let 😀

ono je to dneska vubec tezky, koukat co clovek kupuje, ono by clovek nesmel nakonec kupovat nic

zuzka11
11. mar 2009

Kecalky ukecané 😀

Schnucki - papíry ještě nepřišly ☹ Snad zítra, teď jsem si dělala předložky na netu, mám jen 80%, tak musím zamakat.......

Blondy - tyhle jarní nebo i podzimní nálady má můj taťka, krize, zakousla bych ho.....je ukňučený, prostě když to řeknu ošklivě" z chlapa se stává malé dítě",,,,,a k vaření? Neboj, nejsi sama, taky bych pomřela hlady, když by to bylo na manželovi.........možná tak omeleta a tousty, to by byl vrchol.........můj ex přítel vyvařovat, byli jsme na koleji, fakt namky, ale zase jako člověk nebyl až tak super, takže jsem ráda za to, co mám........ale někdy by se překvápko hodilo 😀

A Mila se prodává i u nás, ňamka 😀

A teď jsem zapomněla co všechno jste ještě psayl, jdu zase dočíst 😉

Jóoooo - myčka - život bez ní si neumím představit....a ten fígl nechat nádpbí, oblečení tak kde ho chlap odloží a on to pak uklidí, někdy...u nás nefachčí, jednou jsem vydzžela 14dní a nic, svetr, kalhoty si klidně ležely dál......talkže musím někdy vybuchnout

schnucki
11. mar 2009

ahojik zuzi,

no tak to doufam ze brzo dorazej, nekdy je ta posta na odstreleni 😠 .... dulezity je, aby si umela ty zakladni predlozky a zakladni spojeni s predlozkama ...

my milu kupijem vzdycky kdyz jedeme k nasim nebo nasi k nam, to si ji vzdycky objedname 😀

tak to jsi dobra, ja bych asi uz po tydnu vypenila 😝