Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
14. apr 2009

Blondy já si dávám pořád něco, nějak jsem nedojedená......super, že ses donutila a teď máš dobrý pocit....co to oko, už OK? nebo ještě zarudlé?

mirusch
14. apr 2009

Zuzi, dakujem 😅 Modra vzadu? 😕 aha, myslis asi na spolocnej fotke - a videla si ich aj jednotlivo odfotene? Lebo inak ta modra dala najviac prace (pri domalovavani) 😀 Takze az tak jednoduche to nebolo.
Ked ti ucenie dnes nejde, tak sa na to vykasli. Este mas chvilu cas. Ja praveze dnes nie som velmi hladna, ved aj mam dost zasob, co som do seba napchala za tieto sviatky 🙄

Blondy, tiez dakujem. Mojim favoritom je zlta, ale ved kazdemu sa nieco ine paci... Rozmyslam, ze este misky dokupim a dorobim, aj do tej mojej novej izby a tak...

Nuz, chcela som tiez cvicit, ale nestiham, ale dobre, lebo ma trochu boli hlava. Ale presla som sa do obchodu, takze aspon nieco. Prave dosiel manzel, frcime o chvilu. Ano, dnes Schnucki dojde, hadam sem stihneme pomedzi kecanie nieco napisat 😅 Pa.

zuzka11
14. apr 2009

Miri já nemylela že je jednuduchá pro tebe 😉 Věřím, že ty co vypadají nejsnadněji, jsou naopak nejnáročnější......ano, myslela jsem ji na společné fotce, pak jsem si ji okoukla i jednotlivě🙂)

Na učení se vykašlat úplně nemůžu, kašlala jsem minulé dny, kdy měl manžílek volno....tak budu aspoň číst povinné knížky a třeba odpoledne to sedne líp.....

Užijte si to se Schnucki!

mirusch
14. apr 2009

Zuzi ja viem ze si to tak myslela. O to viac si to cenim, lebo ak to vyzera jednoducho (motiv), tak som to urobila dobre 😉 Nuz, niekedy mi aj trpezlivost dochadza, namiesat niektore farby, lebo mam len zltu, cervenu, modru, hnedu a bielu. A z toho musim miesat 😕 Hlavne tie zelene su problem. Ale hrozne ma to bavi.

Diky, uzijeme 😀 Oki, idem, ozvem neskor. Pa.

blondynka400
14. apr 2009

Zuzka, jen si dej, pak to vysportuješ 😉 . No oko to hlavní trošku vybledlo, ale popraskali mi další malé žilky a je to trošku i na druhém, tak nevím 😖
S tím učením, nevím jak to máš ty. Ale já když se mi prostě nejde, tak i když bych to toho brejlila celý den (tedy brejle nemám 😀), tak v hlavě stejně moc nezůstane. Takže jsem to řešila tak že když to nejde, prostě to nejde, vždycky jsme to pak dohnala, když jsem měla náladu. to si to stačilo pak jednouo přečíst. Ale každá jsme jiná.... S tím čtením je to docela dobrý nápad 😉

Mirusch, a nechceš mi taky jednu poslat? Červenou? 😵 Vyměním za sušené brusinky 😀

meleri
14. apr 2009

cau holky,

tak se s váma předběžně loučím páč v pátek teda letím..tedkom je mi nic moc, chytla jsem střevní chřipku a tak jsem ráda že žiju. nejvíc mě děsí aby to nechytl malý, no zatím je v pohodě. bohudíky za ten svátek včera, manžel se staral a já jsem ležela. ale dneska je to už lepší.

no nemám fakt moc sílu vás dočítat, tak se nezlobte. mějte se moc pěkně!

blondynka400
14. apr 2009

Meleri, tak ať ti je co nejdříve lépe. A hezky si to v čechách užij 😵

zuzka11
14. apr 2009

Přidávám se, Meleri, užij si to doma, získej odstup, odpočiň si.....a dej se do kupy, ať jsi v pohodě!

Blondy bojím se že to mám stejně, takže proto ta knížka.......

blondynka400
14. apr 2009

Zuzi, hm, tak to ti nezávidim. Pamatuju se, když se mi "nechtělo" a za 2 dny jsem třeba měla dělat zkoušku, byla to občas docela legrace 😝

Co vůbec musíš číst?

zuzka11
14. apr 2009

2 knizky, jedna o chlapúovi, ktery podvede svoji zenu a z toho uletu je dite....a druha je klasika pro KDS - vztak nemce a svedky na pozadi druhe svetove valky, ale docela to jde......

blondynka400
14. apr 2009

Zuzka, tak alespoň že se to dá číst 😉 . Měla bych ukildit, ale vůbec se mi nechce. Je hrozné, kolik je na baráku práce..... Pořád abyhc uklízela. to se mi v bytě nikdy nestalo 😖

mirusch
14. apr 2009

Bry vecer! Tak sme tu, Schnucki tlaci do hlavy, vraj ma hostinu ako u kralov.... 😀 vsak ked mysli...
Urobili sme si vyletik do urciteho specialneho obchodiku a neodisli sme naprazdno 😀 😝

Ste tu vlastne niekto?

Meleri, chudatko nase, este aj crevna chripka ta trapi ☹ No ale aspon sa ti postaral o maleho, to ho cti. Skore uzdravenie.

Zuzka, podarilo sa ti nieco naucit?

Blondy, myslis cervenu misku? Taku riadne cervenu s ruzami, inymi kvetmi alebo nejaku abstraktnu? 😕 😉 Vsak ked najdem cas, tak ti spravim. A dojdes do Mnichova na zraz aj ty a urobime vymenny obchod 😵

schnucki
14. apr 2009

ahojik holky, nestiham vas docitat, tak se jen hlasim

ladybirth, to je super ze uz mate restauraci, konecne 😵

jaky byli velikonoce? nam maminka od pritele prinesla kupu vajec, tak jsem v pondeli nic jineho nejedla 😝 ....

zuzi, blondy, co je u vas noveho????

ted basti mirusch, tak tu oxiduju 😀

a kde jsteeee??????

blondynka400
14. apr 2009

mirsuch, čím červenější tím lepší 😀 . Jojo výměnný obchod, ok, beru 😅

schnucki, u mne nového celkem nic... Pořád mi je tak nějak blivno, ale jinak mám až podezřele dobrou náladu, dcoela zajímavá kombinace 😀
Samá vajíčka? Já sním tak jadno a mám dost 😝

schnucki
14. apr 2009

mirusch si zapisuje ... staci ti miska namalovana na cerveno?? 😀

blivno? ... to bude asi z antibiotik, snad ti bude lip .... ale dobra nalada, tak to je v poho 😀

ja jsem momentalne naprana ....

a ten specialni obchudek nezaujal tvou pozornost????

blondynka400
14. apr 2009

schnucki, žo je jsi, napraná? 😕

Asi a nebo z toho duphastonu, nevím neřeším to.... Hlavně ať přijde MS 🙂. to je stejně hrozný, těšit se na příchod MS 😀

schnucki
14. apr 2009

neznas slovo naprana????? .... trosku vice jsem se napapala, jsem takova zasicena, no proste se flaknout na gauc a nepohnout se 😀

😀 to jo, tady se tesit na ms 😀

schnucki
14. apr 2009

mirusch me tu vykrmuje a chce me zitra hodit do pece 😝 ..... bylo mi tu s vama krasne 😀

blondynka400
14. apr 2009

schnucki, jo, jasně že znám. Ale nějak mi to nedošlo 😅. Copak jsi měla dobrého?

Jé mě vlastně nedošlo, že jsi na návštěvě 😅. Já jsem fakt dneska nějaká natvrdlá 😀

Tak z tebe bude nakonec Mařenska jo? Jé tak to já přiletím, když půjdeš zíra do pece, tak budu napraná 😀

schnucki
14. apr 2009

ano, spravne .... spim u mirusch a mozna vyuzijeme to, co jsme si koupili dneska v tom obchode 😀

blondynka400
14. apr 2009

schnucki a co je to za speciílní obchůdek? Prozradíš? 😕

schnucki
14. apr 2009

nooooooo ..... trese se to ... co je to???

jo tak k obydku by sis me dala, no teda .... 😀

schnucki
14. apr 2009

mirusch vzkazuje - neflakaj se 😀

schnucki
14. apr 2009

No teda Blondy, kde si zmizla 😕 My uz pojdeme o chvilu spat.....

zuzka11
14. apr 2009

Prý spát - kecat budou, kecalky jedny.........já chci takyyyy vědět co to je za obchůdek.........

schnucki
14. apr 2009

Jeeeeeej Zuzi, hura, skoro sme tu zaspali na stole... inak tu je Mirusch 😀 Hrame kocky.

Obchudek....noooooo....mali tam veci, co sme ani nevedeli, ze existuju alebo na co su 😀 A polovica sa z nich triasla....no, co to je? A z nakupenych veci budu mat uzitok viaceri.....

schnucki
14. apr 2009

No tak kde steeeeee ☹

mirusch
14. apr 2009

Dobru noc prajeme, tak sme si teda s vami nepokecali, mozno zajtra. 😉

kleopatris
14. apr 2009

ahojky, konecne sa hlasim aj ja

mirusch my sa nebudeme stahovat kazdy rok, neboj 😀 sa stale este rozhodujeme, samozrejme pojdeme tam, kde manzel najde pracu, ale regensburg by sa nam pacil...je tam vela priemyslu, vysoka skola a relativne blizko k SR tak preto. Mnichov sme zavrhli pre vysoke ceny vsetkeho.....kedze nikto nevie, ci ja najdem pracu tak by sme si ho asi nemohli dovolit a este deti k tomu...takze preto. teraz uz bohuzial aj vieme aj to, ze sme urobili s tym blbym rakuskom asi najvacsiu kravinu v zivote, ale zase este neni neskoro to napravit......ale teraz do toho ideme s chladnou hlavou a pekne pomaly ....
a tvoje dielka boli nadherne, joj aj ja by som to tak chcela vediet, tie kvetinaciky a ramiky, no krasne 😲 naozaj si sikulka 🙂

meleri maj sa krasne doma a stastnu cestu 🙂

tak vam prajem este krasny vecer a ja sa zase niekedy dostavim, len teraz nejak nestiham 😒

blondynka400
14. apr 2009

Holky bohužel jsem se sem dřív nedostala, byla jsem obraná o net a vy už evidentně spíte, tak zítra 😀