Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
28. máj 2009

😀 uz jsem zase prvni na strance 😀

zuzka11
28. máj 2009

Lucy - krasne fotky a Jessie je super!🙂)) Btw.brali jste se v USA nebo v Anglii? Snad to nepletu a byliu jste pred USA tam, nechce se mi jit zpatky v diskuzi 🤐

Schnucki - a co nozky, pises "letim" do skoly, takze porad jeste nechodis? 😀 Klucici mame skoro od zacatku jasno, teda od zacatku naseho vztahu, jeste asi jednou sjedeme kalendar a pak se definitivne rozhodneme, to holcici jsem davala jako kviz, protoze me zadne nebralo za srdce....a vidis, neni potreba........stejne je to parodie, vsechny babske rady ukazovaly na holcicku - nejim ted moc maso, ale ovoce, sladke = holka......a je tam kluk 😀 takze na zadne babske rady nikdo nedejte! 😉

Btw.Schnucki - co ty vitaminy, jeste je pritelovi po nich blbe?

Meleri - co planujes na dnesek?
Simi, Luby - holky co vy?

Ja dneska budu dohanet resty doma, hora pradla jak na vyprani tak vyzehleni prevelect postele, proste zabavicka 😝

schnucki
28. máj 2009

ahojik zuzi,

prvni prednaska mi dneska odpadla, tak tu jeste strasim, .... nozky jeste furt bolej, ale mam volnejsi boty, tak to jde 😀 😝 .... smim se zeptat jake jmeno pro kluka mate???
ja nikdy moc nedavala na babske rady, ono nekdy se povede ze klapnou, ale vetsinou ne .... ono to jeho boleni bricha pry s tema vitaminama nema co docineni, takze bere vitaminky dal , uvidime co z toho zas vypline, furt ma neco 😝 .... ja ale doufam ze to nebude nic hrozneho ....

ok, takze preju vsem kraaaasny den a ja letim 😀

papa holky, zitra se ozvu ...

lubinka9
28. máj 2009

ahooj,
tak ja som zasa raz dotukla ulohu z nemciny 😎 , umyt hlavu a pomaly sa vychystat.

vcera sme si kupili take lehatko polohovacie na balkon, ked bude krasne budem sa na nom opalovat. Som sa tesila, ze uz dnes ale rano burka, mraky, zima a dazd 😖 takze dnes nic.. Ale snad ho tu vyuzijem. Buduci pondelok je volno, tesim sa, snad sa nam podari nejaky vyletik. Inak to krupobitie co bolo u nas mi dost ponicilo moje petunie na balkone 😠 snad to ale zvladnu chudence a spamataju sa. Tiez si sadite kvietky na zahradach, balkonoch?

zuzi, noze prezrad to meno. 😉 Po manzelovi? Moj by chcel syna po sebe pomenovat. Ale to uz by bol v jednej rodinnej linii 3x Peter. A to si neviem predstavit pri spolocnych obedoch 😀
..a nechaj si nejaku robotu aj na zajtra 😝

lucy, inak fotecky fakt parada, na zavidenie. More, slnko, plaaaz. Ach joo. Ako pise schnucki, doteraz som zavidela Blondy, teraz uz aj tebe 😀

meleri, to ma nenapadlo s tym obleckom, kym je miminko male fakt asi zbytocne.. Ked je to ale take rozkosne 😵

zuzka11
28. máj 2009

Lubi - ze se nestydis, ukoly takhle na psoledni chvili 😀 lehatko jeste vyuzijes, uvidis!

Schncuki - hlavne ze ti dali vedet a nejelas zbytecne 😝

Holky, jmeno prozradim, az po dovce, tam jsme si rekli, ze jeste jendou projedeme kalendar, tak at vas nemystifikuju, jinak po manzelovi to nebude, ani po dedecsich -Jaroslav 🤐 Jinak s nasim jmenem je problem, klasika, vsem jsme ho rekli uz pri snazeni a dva pary ho dali, takze nas to nakrklo....to je jedine, kvuli cemu premyslime o zmene........

zensky, kecavy, ja jeste nezacala se svyma dnesnima povinnostma, radsi tady s vama krafu 😀

lubinka9
28. máj 2009

zuzi, nieje aj tvoj manzel Peter? ci sa mi to zda 😕
ked mne sa inak nedari tie ulohy robit. Dala mi ju vcera, ked som prisla domov tak zrazu som mala vselico ine, potom sme sli na nakup. To sme sa vratili uz bolo osem, nieco pokukali na webe a sli sme si citat do postele, no a potom som uz na nemcinu nemyslela 😝

zuzi a kam idete na dovcu? My nejak stale nevieme. Drahy ma nariadenu 3tyzdnovu dovolenku v juli, mozno by sme pozvali niekoho z rodiny do DE. Ale minuly rok sme neboli na dovolenke, iba ja v marci s kamoskou v Egypte. A chceli by sme skusit mozno Turecko alebo Grecko-tu sme uz ale boli na Samose a nadhera nadherna. A rozmyslame tiez ist do Svajciarska na trek. Tak vidis, je toho vela a nevieme sa rozhodnut. Mozno ale prideme zbaleni na letisko a tam sa rozhodneme.

meleri
28. máj 2009

Ahojte holky!

Luci to je nádhera! A máte tam pořád teplo nebo je někdy aji zima? jo to moře vám taky závidím! já jsem takový vodní maniak, plavala bych pořád...🙂 jo taky se mi to potvrdilo aji tady, že jsou lidi všude stejní, sympatičtí nebo ne, zbytek je už jenom o tom že byli jinak vychovaní..

no nakonec jsem zjistila že jsem azpomněla přebalovací tašku včera u doktorky, tak mě to štve, ale manža slíbil že tam zajde..

Zuzko,

jinak jsem tu zas jak kůl v plotě, obě dvě kamarádky mi odjely někam do tramtárie a nevím kdy se vrátí. dneska sem uklízela a tedkom už nevím co dělat, odpoledne půjdu ven s malým, ale už mě to fakt nebaví bez toho auta, nemůžu nikam jet, pořád jenom tady..příští týden asi sednu na vlak a udělám si malý výlet, jestli se mi nevrátí.

simonecka91
28. máj 2009

ahojte holky, ja jsem vam tak uz kvuli tomu studiu tady nasrana jelikoz jako jedinna v celem clausthalu studuju tady ten obor neb jeste neni oficialne zavedeny zbytek jede podle stareho ja jedu podle noveho nezavedeneho tak nevi z ceho me zkouset atd.takze me prehodil na pristi mesic neb si vsiml ze jsem z ekonomky a ne technik chtel po me vselijake grafy atd a pak ups vy jste ekonomka no vite prijdte pristi mesic ja jsem myslela ze me trefi!!!

jinak zuzi jsem si objednala kabelku z brand4friends 🙂 s gutscheinem a s postovnym jen za 10 euro no nekup to a k dzinam na leto super 🙂 sleva z 50-ti euro 🙂

ja bych chtela kluka ten by byl Thobias a holka bude Cecylia 🙂

jinak ja dneska jen zarizovala do banky skola a ted se musim nasnidat jeste jsem nic nejedla :(

meleri ja vim ze ve francii je moje kamoska ale kde presne to nevim akorat vim ze je tehotna tak je ted u sveho pritele.

u nas je uplne hnusne a prsi no des

tak papa

zuzka11
28. máj 2009

Simi gratulace ke kabelce! jsem ostuda, ale behem odpoledne ti napisu IP kvuli tomu ladycupu, OK? tady je pod mrakem, ale neprsi.....holka, nasnidej se aspon, to by ti babicky a rodice daly 😀

Meleri - a co vylety do hor, uz to jde? ze bys maleho nechala u manzela na hlidani a odstrikala? At prijdes na jine myslenky, musi to byt pakarna........

Lubi - jojo, manzel je petr, dedecci jaroslavove - takze ani jedno! Sice petr se mi libi, ale nehcceme mit doma juniora a seniora 😉

Jinak jak jsme se dozvedeli, ze to bude kluk,tak hned vcera musel koukat na finale fotbalu, aby mu pry neco neuteklo 😀

ja hlasim vyprano a vyzehleno, zbyva vytrit apovlect postele.....ale to az za hoooodne velkou chvili, ted se mi nechce...... 😝

simonecka91
28. máj 2009

hehe ja stale strasim na netu a potrebuju zehlit neodkladne neb se mi to tu hromadi 😖

jdu si dat musli a mliko klasika 😀

jinak jsem vcera byla jeste plavat a krasne do sauny ach pohoda 😵

ok zuzi ozvi se ohledne ladycupu jo ja ti pak napisu do ip jak jeste vic usetrit z te ceny co tam je proste cinani jsou cool 😀 😀

zuzka11
28. máj 2009

OK, jdu na postu a pak ti hned napisu🙂)))) At zijou cinani🙂)) A doboru chut k snidani 😉

zuzka11
28. máj 2009

samozrejme DOBROU 😀 😝

zuzka11
28. máj 2009

Uplne jsem zapomnela - Lubi - jedeme na tyden do Lindau k Bodenee, uz jsme tam byli 2x, jednou asi pred 5ti lety na jazyk.kurz a loni jsme Bodensee objizdeli, je to tam parada, super na kola, na behani, plavani, pesi vylety....puvodne jsme chteli Kretu, ale pak jsme si rekli, ze si jeste pred odjezdem uzijeme nemecko.......

Simi - to je teda pekny opruz....jak je mozne ze jsi sama, ktera to studuje? A odlozit o mesic je docela podraz 😝

simonecka91
28. máj 2009

je to strasne komplikovane na vysvetlovani neb jsem tady poslana z moji vysky z ostravy kde jsem v master programu tady se jede jeste na diplomy, master je az od roku 2010, ale abych tu mohla studovat tak me zapsali uz do masterprogramu. no a jsem tu jako pokusny kralik!!! 😠 je to o hovnousovi!!! 🙄

jak uzit nemecko?? hä??

ja bych tez nekam jela ale asi nic no 😖 znate to ze kovarova kobyla chodi bosa??? tak u me to plati mam mati v cestovce a ja sedim na dupe a ona si lita po svete ted byla v Indii a tak aspon mi tam nechala usit zupan z praveho hedvabi jsem ho chtela tak rikam mati prosim te chci cerno-bily jo jasne hovnous cernobily koupila sobe a moji budouci svagrove a me koupila jakysi uplne jiny 😒 no ale darovanemu konovi na zuby nehled tak drzim hubu radsi neb priste bych nedostala uz vubec nic 😀

lucylulu
28. máj 2009

kleopatris schnucki zuzka11 lubinka9 a vsetkym dakujem len to nie nezavidte ja sa rada podelim (mozte ma prist vsetky pozriet ) 😉 Nebudem popierat je tu krasne ale ako som povedala po case clovek na to zabudne a ja moc plaze nemusim poprechadzat sa to ano ale opalovat to vobec .Ano brali sme sa tu v californii jul 2007 bolo to krasne ale von bolo 40 stupn. 😒 vsetkym pekny vecer a vela trpezlivosti 🙂

simonecka91
28. máj 2009

ahoj lucy a tvuj manzel je american?? oni asi nejsou tak chladni jako nemci co?? 😀

hehe ja ti tez plaze zavidim neb v tom studenem nemecku to je nekdy o nicem :(((( a jeste ti zavidim ty nakupy v Americe hehe ale ja jsem nakupovanim asi posedla 😀 😀 😀

taky ti preju hezky vecer 😎

meleri
28. máj 2009

cau holky, hlava se mi motá tak se mi to nechce dočítat..stavila se kamarádka a šly sme se projít ale je zas dost teplo.

Simonečko, a ta kamarádka je tam s čechem nebo francouzem? ty jsi z Ostravy?? Já taky! 😅 ať žije Stodolní .... 😝 I když teď je to prý komerční jak prase ta ulice...

Zuzko,

já tedkom zas nemám tolik mlíka abych mohla odstříkávat, prostě je to pryč to období kdy sem v každém prsu měla tři deci.. ☹.ale zrovna dneska jsem potkala známého z Alpinistického kroužku tak mi to přišlo líto jak vyprávěl kde byli v sobotu...zatím zvládáme menší asi 3 hodinové výlety s malým v Manduce, ale je to záhul...s těma lidma jak sem chodila dřív tak to jen tak hned nebude.... 😢

lucylulu
28. máj 2009

simonecka91 nie moj manzel je slovak tak to asi nie nemci su nemci 🙂 no tak tie nakupy zboznujem aj ja a veci neuveris tu je to o polovicku lacnejsie ako naprilad minuly tyzden som si kupila 3 pary topanok peknych za 20 dollarov 😉 tak sa prestahuj sem a ako dlho si uz v nemecku ? papa ja letim do prace ja mam teraz rano 8.00 hod caute

simonecka91
28. máj 2009

wow hehe ja se chystam pristi rok do ameriky na 4 mesice jen pracovat a hned to utratim za nakupy 😝

hlavne v USA maji ten parfem ktery se uz tady neda koupit a ja ho tak miluju ale tady uz ho nedelaji 😖

v Nemecku jsem uz dva roky studuju tady a navic pritel je nemec takze ten me pusti tak max. na 3-4 mesice pryc a pak zpet k nemu 😀

jinak ja jsem jenom simca nebo simon 🙂 jen nesnasim to nemecke ZIMONA 😠

meleri
28. máj 2009

Simonečka,

a co je teda s těma němcama, oni sou nějací studení? Hele přijeď do Fr. tady jsou chlapi romantici...🙂 A dokonce aji rodinné typy, a nejsou to mača jako Spanělé a Italové (promiň Blondýnko, kromě tvého.. 😝 )

Jo to je pěkné s tím Simonem..to je vůbec pěkné jméno..ještě se mi něm. jméno líbí Andreas.

Lucylulu,

o tom že je tam levněji co se týče hader a tak, to musí být super!

Já teda na parfémy moc nesem, ale jednou jsem dostala pravý arabský parfém, a teda to jevůně! Je to už sedm let co ho furt mám, nekecám, šetřím to jak můžu a furt to voní jak nazačátku! je to úžasné..evropské parfémy jsou sračka proti tomu..nejhorší je, že jak dojde, tak je to v pytli.... 😔 sice sem viděla že se dá objednat po netu ale na jakýchsi pochybných stránkách tak bůhví co pak pošlou (snad né výbušninu).

schnucki
29. máj 2009

ahojik holky,
vy jste teda zas ukecane .....

simon taky gratulace ke kabelce, super cena 😉 .... ja se taky pridam, vcera jsem si koupila botky na leto za 15euro, tak jsem byla mooooc spokojena ....

jinak zuzi u bodensee je to py opravdu pekny, taky se tam chceme jet nekdy podivat .... a kdy tam jedete???

simon tak to je teda pekne na hovno ... tak, jsem to rekla 😀 .... fakt podraz takhle te soupnout az o mesic pozdeji .... ale aspon mas jeste casek .... tak to je dobry, mamka v cestovce a ty sedis doma 🙄 ....

lucy ja miluju plaze, dokazu se cely den valet na plazi a opalovat se, takze ja bych si to uzila 😀 ..... to musela bejt krasna svatba, i kdyz 40 je na me teda moc 😝

meleri neboj, za chvili bude malej vetsi a pak uz ty vylety pujdou 😉 ..... parfem z arabie??? a 7 let??? tak to jses borec 😀 .... a neda se to objednat na nejaky mene pochybny strance???

letim si dat kavicku a ucit se, ale mrknu na vas ....

lucy a co delas??? jako praci .... musim pocitat - je mozny ze je mezi nama 9h rozdil?? jako ze u nas je 9h a u vas pulnoc??? ja jsem hroznej poctar 😅

jinak mirusch pozdravuje!!!!!!!

meleri
29. máj 2009

Ahoj Schnucki,

učís se? tak držím palce, ať to leze do hlavy..🙂

dneska asi bude zase vedro...ach jo...

včera mi manžel koupil plínky do bazénu teda né jako mi, malému.. 😀 tak se tam asi o víkendu vypravíme..

Jinak ten parfém nevím, pochybuju že se to dá sehnat, to bych musela jednou na dovolenou někde do Dubaje a to asi nehrozí, to já tak radši chladnější kraje jako Morava, atd...🙂

holky mějte se, zachvíli mi přijde návštěva, a kamarádka je vysazená na pořádek a já tu mám celkem bordel, tak jdu trochu poklidit...🙂

schnucki
29. máj 2009

ahoj meleri,
dekuju, tady je kraaaasne teplo, tak jsem vytahla deku na terasu a snazim se ucit a zaroven chytnout nejakej bronz 😎 .....

tak plinky jo 😀 ... byli jste s malym uz na bazenu?? urcite se mu to bude libit 😉 .... uzij si navstevu ....

lubinka9
29. máj 2009

ahojte,
idem si vziat trochu z vasho pozitivizmu..
..totiz..mala som skvelu noc 😖 celu som ju stravila nad zachodovou misou..
v noci som sa zobudila o pol jednej na neskutocnu bolest hlavy, jak som sa pohla hned mi to preslo na zaludok a uz nastal kolotoc. Este sa mi taketo nic nestalo. V zavere som uz len presedela v kupelke, bolo skoda vobec chodit spat do spalne. Som total nevyspata aj moj chlap, furt mi je zle, jem tu suchare a cucam vodu. Ale ta bolest hlavy to bol extrem, potom mi to preslo zo zadu na oci, normalne som mala pocit, ze slepnem. Oblieval ma pot. No a v zavere ma este prehnalo 😝
sorry za takyto naturalisticky popis 😀 , normalne som zvazovala zachranku 😲

chcela som dnes pobehat nejake obchody a vecer tenis a nic z toho, cestou zo spalne k pocitacu sa mi rozhojdal zaludok, este to neni OK. Takze dnes na sucharoch a vode.

tak dufam, ze si den uzijete aj za mna. Mame tu docela pekne i ked fuci, chudence tie moje kvietky, cele potrhane ☹

schnucki
29. máj 2009

lubi prosimte co nam to vyvadis?? nemuze to byt treba nejaka drsna migrena?? .... myslim na tebe at se ti dneska udela dobre, ale je to naky divoky ....

jinak ty kyticky, my pomalu zvelebnujeme taky balkon, nevim jestli si kyticky povesim, ale urco bych tam chtela treba maly stromek, co ale maly zustane 😀 ..... myslim ale ze se tvoje vzpamatujou ... 🙂

posilam uzdravovaci objeti

schnucki
29. máj 2009

a kde se toula zbytek???

ja uz tmavnu 😀

kleopatris
29. máj 2009

ahojky 🙂

schnucki ty sa mas! u nas je hnusne, kosa, prsi a fuci, myslim, ze hlasili 12 stupnov a este k tomu musim sediet v praci a nudit sa ☹

simonecka91
29. máj 2009

ahojte tak u nas je taky hnusne ale da se to prezit mohlo by byt lepe teda 😒

jinak mam naladu pod psa a ani nevim proc. 😠

zuzka11
29. máj 2009

Luby - to me moc mrzi! ☹ Doufam, ze uz je lip.......tyhle migreny mate spolecne s Miri, mozna si muzete navzajem poradit nejaky figl? Urcite je figl nenechat to rozbehnout.........

Simi - to je dneska nejake nakazlive, ted mi prisel manzel a je taky spruzeny a nevi z ceho:((((

My jsme meli dneska sraz s Hausmaistrem, kvuli stehivani, vyznelo z toho, ze nic nemusime - bilit atak, ale nejak tomu nehcceme verit, radis to dame pisemne....aby pak nebylo prekvapko.......