Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
16. jún 2009

zuzka, jojo, to já vím... No teoretickxy vím, že hodnoty v těhu by měla být o něco vyšší než v luteální fází, a tam, což je, ale přesné hodnoty jsme nikde nenašla, tak jsem si to chtěla jen potvrdit...

mirusch, ne panka určitě ne. Ale jako tutovku bych to fakt neviděla 😀

schnucki, ono ještě nedorazilo? no tedy 😠

Jinka margotku mám taky ráda, nejradši rozinkovou, ale musím jí sníst hned jak jí koupím protože když jí náhodou nehcám ležet doma, manžel mi jí hned sní 😝

zuzka11
16. jún 2009

Vidis Blondy, tak toho se nebojim, manzel je chipsovy, ja cokoladova.....ale oba jen obcas, jinak bychom neprosli dverma 😉 Skvela souhra 😀

blondynka400
16. jún 2009

zuzka, tak to ten můj má rád obojí 😀 , Večně ho od toho musím honit 😝

zuzka11
17. jún 2009

Dobre ranko!

Ja hned mizim, mam sraz s kamaradkou, ale i tak hezky den vseeeem!

miri - uzij si muzeum, vim, je to zadaco....ale jsi mezi lidma a co vis, koho tam potkas.........

Blondy - tak zamykas lednicku, vid? 😉

Ja mam od vcerejska nejakou prectilivelou naladu, jako ze jsem hnusna a nikdo me nema rad, ach ty hormoooony...jdu si ji zlepsit na to kafco.......mejte se moc hezky!

kleopatris
17. jún 2009

Dobre rano aj ja prajem 🙂

ja len hlasim, ze konecne mam gynekologicku 😀 a dufam, ze je super, co som citala vo forach a tak, tak sa zdala kompetentna. Termin sme ale dostali az 29.6., lebo som chcela vecer, tak snad uz bude aj srdiecko klopkat, no uvidime. A bude ma to stat mesacne 105 EUR a je v tom uz vsetko vraj, ultrazvuk, krv a tak.....tak idem sa dalej tvarit ze pracujem 😒

pekny dnik prajem

lubinka9
17. jún 2009

ahojte,

zuzka, tak nech sa nalada zlepsi. A nemaj obavy praveze v tomto obdobi si krajsia ako kedykolvek predtym 😉

kleo, super ako si to rychlo vybavila. A ten termin je tak akurat ked uz bude aj srdenko. Tak drzim palce nech je vse OK. A krv ti uz brali?

u mna vsetko po starom ☹

blondynka400
17. jún 2009

ahoj holky.

lubinka, stálůe není lépe?

kleo, tedy za ty peníze to je suepr. Tady by to stálo minimálně 5x tolik 😝 . Kolikátý DPO nebo DC vůbec jsi? 😕

zuzi, neboj, my tě mámi rádi 😀

U mě taky celkem žádná změna, nešpiním, dneska mi není ani tak bblě takže docela pohoda. Akorát jsem slaměná vdova, do pátku 😢

simonecka91
17. jún 2009

Ahojte holky, tak po dvou dnech jsem vstala pocasi me teda hodne potrapilo, me nepomuze nic vsim jsem si prosla cvicit taky cvicim proste doktorka mi rekla ze me to prestane bolet az umru!!zdravotnictvi v cesku 🙄 jsem mela pred 6 ti lety bouracku v aute proste nektere zenske ridi jako kravy, proste odbucujeme si na zelenou klidek a najednou prask do nas auto, proste krava blba do nas napalila v plne rychlosti projela to na cervenou neb ji spadla kabelka a ona se pro ni musela sehnout a nevsimla si ze ma cervenou p....blba!!! 😠

takze tak trpim docela mi pomohly nejake naplaste nejaka cinska medicina docela to pomohlo!!

Kleo takze tehule to je super gratuluju to se to krasne mnoziiii za chvili tu nebude uz zadna snazilka za chvili schnucki lubinka treba vas holky nakazi no ne 😉 Kleo gratulace 🙂
a ja tu pak budu oxidovat sama 😀

uz jste vyzkousely artycokovy caj?? je vazne skvely ale u nas nejde sehnat kamoska si ho nechava posilat z vietnamu a je fakt dobry mnam, pry dobre pusobi na zenske telo 😝

jinak u me beze zmeny polovicka stridave zlobi a stridave se snazi vse urovnavat 😀

tak se mejte moooc hezky dneska je u nas nadherne ja jdu i s laptopem k jezeru opalovacka 🙂

kleopatris
17. jún 2009

no mame teraz nejaku systemovu kravovinu, takze mame pauzu do 13:30 😀 jupiii 😀

tak krv mi este nebrali, sme sa boli tam len pytat a termin spravit a kedze som chcela len vecer, kvoli praci (nechcem aby sa nieco vytusilo), takze preto az 29. a tiez si vravim, ze dufam, ze uz uvidim srdiecko 😵 a dnes som si robila testik a obe ciarocky konecne rovnako tmave, tak to je snad dobre znamenie, ze tmavnu....
inak s tou cenou sme si tiez vraveli, ze je to celkom ok, hlavne ked budem mat vsetko v jednom dome a nemusim behat na UZV tam a na krv hentam a tak...vsetko pekne pohromade 😝 no a som nejaky minimalne 14DPO (podla fertility), podla mna 18DPO...

lubinka a ake mate pocasie? ked sa vycapis troska na slniecko nepomoze to troska? to je fakt des s tou tvojou teplotou 😒
blondy a kde mas polovicku? ale sak my ta samu nenechame 🙂
simi to mas pravdu, ze niektore zenske, ale aj chlapi nemaju co za volantom robit...moja mamka sa tak prekotila s autom na strechu, lebo jeden idiot nevidel, ze ho prave predbieha....a skoro sa zabili 😠 ja by som takym nadobro vzala papiere a este ich zbila 😠

meleri
17. jún 2009

hojky, holky!

Kleopatris, gratuju k těhotenství, už se to tady pěkně rozjíždí! 🙂 to máš dobré že to máte všechno blízko. my to měli naopak, že jsme museli dojíždět, a fakt musím říct, že je to fakt naprd.

Simonečko,
to je mi líto, to je teda zážitek. my jsme měli podobnou nehodu, naštěstí se nám nic nestalo, ale napálil do nás zezadu magor, je to už rok a půl. ale zničil nám celý kufr naštěstí to pojištovna uhradila a blbec musel platit.

Blondy, jé škoda, to já bych tě navštívila kdyby to nebylo tak daleko..hm no relativně bydlíme celkem blízko od italských hranic..

Ahoj Schnucki,

vítej zpátky! hm no samé dobroty jsi dovezla..

Zuzko, Lubi,

tak at je líp!

U nás pořád vedra a vedra, nedá se nikam moc s tím malým jít, jenom někde pod stromy...už se těším na víkend..

zuzka11
17. jún 2009

ahoooooj!

Hlasim ze je lip 😉

Blondy - diky 😀 i my te mame radi, tak nesmutni ze jsi do patku sama, pokud nespadne Kun budeme te porporovat!!!!! 😉

meleri - vikend je za paaaar 😉

Simi - artycokovy caj? O tom jsem neslysela 😕 Ani v zadne cajovne jsem ho nevidela..........

pata31
17. jún 2009

Kleo, ty si tehu???? 😕 jeeeeeej...supeeer 😵 😵 , drzim palceky, aby bolo vsetko ok...ale si nam to mohla napisat aspon do nasej starej temicky 😕 ale sa tesiiiim 😵 😵

zuzka11
17. jún 2009

Paty nezlob se na Kleu, ono to tady zatim poseptala..........jinak vam to urcite napise..... 😉

pata31
17. jún 2009

ja sa nehnevam 😉 som feeest radaaaaa 😵

lubinka9
17. jún 2009

som tu zas. Stav nezmeneny.. uz neviem co zo sebou, sperkovnica naplnena, caj uvareny, nic ma ale nebavi. Ked sa zacitam do knizky tak o chvilu zaspim.

meleri, hned by som s tebou to pocko menila
kleo, nad tym som uz uvazovala, je sice slnecno ale nie moc teplo.
zuzi, kociarik stale nic?

pata31
17. jún 2009

Kleo, tak ked to budes mat potvrdene od dr, tak sa prid pochvalit aj k nam, ok? budeme cakaaat 😵

zuzka11
17. jún 2009

Paty pokud zapomene, tak ji za tebe vycinim 😉

Lubi - porad zadne zlepseni? 😝 To je ale opruuuuz! Dneska jak jsem byla s tou kamoskou, tak rikala, ze tu lita virus, priznaky podobne chripce,ale bez teploty - bolest hlavy, trochu krk, klouby...ze to mela cela rodina...a to same mi rikal vcera a dneska rano Petas.....oje.......Tak sperkovnice uz naplnena? 😀 Jeste vcera tam bylo miiiista, ze tys neco dokoupila, priznej se 😀

lubinka9
17. jún 2009

zuzi, cakam na znizenie teploty a hned vlitnu na dalsie schmucky. Sperkovnica je naplnena ale nie plna 😀

zuzka11
17. jún 2009

Tak ty jsi takova milovnice bizu - to jsem netusila 😀 Vidis a ja konzerva moc nestridam....ale na ostatnich se mi to libi....nosim taky snubak a zasnubak apak mam rada dobre hodinky......ted mam vyhlednute nove 😎 uvidime jestli to klapne, kdyztak pak vyfotim.......coz je rozhodne vetsi vydaj nez bizu 😵

Co ta dovca Lubi, naslas neco?

Ted jsem si precetla, ze ses ptala na ty kocary.....jsem ostuda, nikam jsem nesla, ja mam proste vybrano a je to......jen koukam na netu, kde se daji objednat a asi to pomalu poresim...barva mi je celkem jedno, vsechny jsou OK, tak ted je jenom rozdilna cena.......

Co knizky, psalas ze ctes, ted teda ne, to usinas, ale jak to jde s nemeckyma?

kleopatris
17. jún 2009

s tymi virusmi to je hrozne, lubi a nechces si fakt aspon krv dat vysetrit? aby si nemala nejaky skryty zapal a z toho teplotku alebo nieco take....ako to mas vlastne so zdrav.poistenim? Si poistena cez draheho? ja som najprv bola len na SK a v DE som nikdy k lekarovi nesla, az ked som mala svoje...

Zuzi to verim, ze ked si "zalubena" do kocika je tazko zachovat objektivitu 😀 ale sak ty si maminka tak si spln sen 😵

inak ja si tiez furt nejake sperky kupim alebo dostanem a potom lezia doma v supliku....lebo jedny su mi tazke do usi, do druhych sa mi chytaju vlasy 😝 nosim iba jak ty zuzi, zasnubak, snubak a hodinky a uz aj tie dva prstene su mi niekedy privela 😅

aach jo chcem ist spat...mna to tu neba

lubinka9
17. jún 2009

no tiez som zatazena na hodinky, este ze som si pokupila v predstihu kym som este zarabala. Teraz ich deriem.
a bizu mam fakt dost, keby to bolo len zlato biele/zlte nemohla by som to tak striedat k obleceniu. To sa vzdy vyradim 😵

no kukala som tie linky kde ste boli vy Lindau,.. pozdava sa nam to, este sa musime presne dohodnut na termine a potom to rezervovat. Potrebujeme to ale zladit s mojimi a Petovymi rodicmi s cestou na SK

no nemcine teraz, bez mucenia priznavam, moc nedavam. Mam ale ulohy tak sa do toho skor neskor pustim.

zuzka11
17. jún 2009

Pustis se do toho az budes OK, netreba prehanet 😉 Aaaaaaa, tak mam dalsi fanynku hodinek, to me tesi 😉 jake mas nejoblibenejsi?

lubinka9
17. jún 2009

kleo, ked sa to nezlepsi, skocim asi na tu krv.
poistenie mam komplexne privatne, plati mi medzinarodne. Na SK si ale samoska platim do ZP, ved tu nepracujem tak musim. A hej plati mi to draheho firma, je to v ramci podmienok kontraktu.

kleo, ved si nekupuj neprakticke, ktore potom nenosis 😀

kleopatris
17. jún 2009

tak to je super, ze ti firma plati 🙂 ja som mala len zahranicne poistenie co som si platila na SK, ze na uraz alebo tak...ale bolo to niekedy fakt na prd....

no ja kupujem v ten moment prakticke a az to mam na sebe pol dna zistim, ze je to na prd 😀

blondynka400
17. jún 2009

kleo, ale pracovně pryč, někde na balkáně, ani si přesně zemi nepamatuju, abych pravdu řekla 😀
Tak to jsi ještě docela za začátku, já nevím proč jsem si myslela že o nějaký den víc 😅

meleri, hm,návštěva by se šikla 😵. Jenže sem by jsi to měla od francouzských hranic minimálně tak 1200 km 😝 😀

zuzi, já nejsem smutná. Jen je to takové naprd, jak nic nemůžu..koupat se kvůli té noze taky nemůžu... 😔

lubinka9
17. jún 2009

zuzka, ja mam na hodinky narocne poziadavky, inak by som ich mozno mala viac 😝
musia mat ukazovatel datumu, zretelny ciselnik, vodotesne je vyhodou a ked maju rucicky, ktore svietia v tme tak su pre mna idealne 😀 Mam oblubene Esprit. Ale take vysnivane mam jedny uz dlho, to je ale fakt, ze u nich je draha hlavne ta znacka (Tissot) i ked splnaju aj moje poziadavky. Mozno az ked vyrastiem.. 😉 Teraz ich nutne nepotrebujem a je to taka draha cacka. I ked su z tych lacnejsich 😀 😀

kleopatris
17. jún 2009

blondy to mas to koleno tak moc rozbite?

no ja som uplne na zaciatku, ale nevydrzala som to vam to nevyzvanit 😀 ale nikomu som sa inak este nechvalila, len drahemu a vam 😀

lubinka9
17. jún 2009

kleo ani rodicom nie? 😕 😀

blondynka400
17. jún 2009

lubinka, ty máš ráda hodinky esprit? 😀 Tak to máme další společnou vlastnost, já mám od nic asi patery a jsou super 😵 . Jinak pak mám ráda docela hodinyod gueesu a pak movada, ale to už je drařší záležitost... Teˇˇd jsem si vybrala jedny omegy, ale zdají se mi moc drahé 😔

Jinak moje rodiče ani manželovi to také nevědí.....

kleo, no docela ano. Ale konečně se mi tam udělaal strup, tak ho nechci hned rozmočit....

kleopatris
17. jún 2009

no ja im chcem povedat az to bude aspon z krvi potvrdene alebo UZV, sa bojim, ze co ked ma testy klamu alebo ktovie co sa este stane a mamka by chuda potom asi preplakala dni a noci...tak radsej pockam 🙂