Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
15. jan 2010

ahojte, tak som tu aj ja 🙂 konecne..... Zase utahana ako kon ☹ Ako vidim mali ste tu super temicku, co papat a co nie pocas tehotenstva. Na nete je to neskutocne vela ale v praxi, ked tak rozmyslam nad tym co denne jem, tak asi vela veci budem musiet vynechat, asi budem hladna casto 😀 alebo budem papat to iste.

Mirusch: ako sa mas? Uz je ti lepsie?

Katka: to ma moja mrzi,ze si dostala jahody 😢 tak aspon zacni merat BT a ja verim,ze sa to buduci mesiac uz na 10000% podari cmuk

blondy: ahoj idealna tehulka, ako sa dnes mas? co mala?

Lubi: ak ti chyba zelezo, tak to moze byt spojene s tou unavou. Ale mozno aj pocasim a tlakom, ja by som spala nonstop 😀

Este zajtra posledny den do prace a nedela volno, super, tesim sa, fakt ten den volna potrebujem. Ale ked vidim kolko mam zehlenia a to na mna caka uz od minulej nedele a musim upratat, tak vlastne ani den volna mat nebudem ☹ a rozmyslam,ze upeciem nieco dobre drahemu, taku strudlu by som si dala. Lubi, budem vdacna za recept 😉

blondynka400
15. jan 2010

mirusch, tak mě většinou bývá nejhůř první den a pak už je to v pohodě....
V tomhle případě moc pomoct nemůžeš, ale být za vrbu občas pomáhá 😉

emily, malá se má dobře, ta zto moc neřeší... Já docela taky, i když mi od rána večně tvrdne břicho, k tomu bolí jako při silnější MS. Takže to vypadá, že mě dostihly pořádní poslíčkové, protože na porod to fakt ještě necítím 😝 😀

meleri
15. jan 2010

Blondýnko,

jo je to naprd, mi ani nevadilo že jsou cizinky, měla jsem je ráda, byl na ně spoleh, stačilo jen zazvonit a už jsme něco podnikaly...bud se šlo ke mě nebo jen tak projít nebo jsme zůstali u ní...i s jejich manželama byla celkem sranda...no ta druhá tu furt je takže do března s ní ještě budu, ale pak už konec..

Mirusch,

to je mi tež líto, je to zapeklitá situace..člověk to nesmí vzdávat...ale zas němci jsou dost aktivní, třeba v nějakém kroužku? ale asi jsou trochu uzavření? no neznám moc německou povahu, přišli mi trochu podobní angličanům, že si drží to svoje soukromí..tady lidi ani tak ne, rozvážou se, popovídáš si s nima celkem upřímně..
Jinak ti přeju ať se brz ouzdravíš..letos je to nějak naprd s tím zdravím!

Lubinko

máš pravdu, ted s malým mě to víc chytlo...🙂 navíc to dělám i kvůli němu, zvykl si hrát u kamarádky, je tam další miminko, atd...prostě je to sranda..na tématu ve Francii jsou dvě super holky ale bydlí strašně daleko..a zbytek jsou takové náfuky, ale už mlčím.. 🤐
zas vy máte super že se pak budete vracet na Slovensko.

holky už končím jináč furt budu psát o sobě a to je pitomé, no zítra už bude líp, určitě to rozchodím a budu veselé mysli 🙂

ahojte!

blondynka400
15. jan 2010

meleri, jen piš, nám to nevadí 😵 . Člověk to musí ze sebe nějak dostat, od toho tu přeci jsme, ne? 😉

emily327
15. jan 2010

presne tak ako pises blondy 😉 Neboj moja aj to pride, myslim porod 🙂 Malinkej je urcite v brusku dobre, tak nech si tam este chvilku pobudne. V ktorom si tyzdni?? Ci uz by sa aj mohla pytat von??

kkatka78
15. jan 2010

Emily 39 tt 😀

blondynka400
15. jan 2010

emily, dneska jsem začala 39tt. Vedle nicku máš týdny 😉 A v albíčku mám i přesné dny.
Ven už by mohla v každém případě, dle medicínského hlediska už je teď plně donošená 😉

kkatka78
15. jan 2010

Uz dozrelo jablcko malicke 🙂

meleri
15. jan 2010

Blondy,

super už jsi na konci a jak se cítíš, mě furt každý říkal že ke konci už se člověk prý nemůže ani pohnout! no ale furt se mi to nezdá, to bude nějaká kravina ne..

ahoj Kkatko, zdravím! 🙂

no manžel mi tu chrápe v telce nic není a já nevím co dělat s volným časem, ale už končím jdu si aspon číst!

holky mějte se! a pěkný víkend! 😵

kkatka78
15. jan 2010

ahoj meleri,

a mozem sa spytat kde ty zijes? Vo Francii? to sme len par tisic km od seba 😉
Co drobcek?

blondynka400
15. jan 2010

meleri, no každý to tvrdí. Ale mě to tedy nepřijde, sice mě bolí kyčle, nemůžu chodit moc rychle a celkově delší chůze je špatná a pak taky mi vadí ohýbání, ale to je přes bříško logické 😝 😀 . Ale jinak úplně bez problémů, pořád můžu cvičit a dělat všechno tak jako předtím... 😉

katka, ty jsi teď v práci nebo doma? 😕

kkatka78
15. jan 2010

ja som blondy uz doma...chvalabohu dalsi pracovny tyzden za nami

kkatka78
15. jan 2010

Holky mne sa na to fertility friend vobec neda prihlasit... ☹

blondynka400
15. jan 2010

katka, můžu se zeptat co vůbec děláš? 😕
Nejde? Myslíš tu prvotní registraci?

kkatka78
15. jan 2010

ja som nanny, mam rodinku rano od 7.30 do 12 a potom dalsiu od 3 do 6

No nejde mi ta prva registracia,ale nasla som nieco ine.... www.babyhopes.com a tam krane vypise kedy su najlepsie dni a kedy je ovulacia a kedy dokonca mate den porodu ak ste tehotne.... 😝

emily327
15. jan 2010

katus vitaj 🙂
blondy: aha ano som nejaka unavena tak nerozmyslam. ( tyzdne v nicku) Tak je dobre, ze je mala donosena. Uz mas vsetko pre malinku kupene? Kociarik, postielku, vybavicku.....

kkatka78
15. jan 2010

ajoj Emily,
mas sa? No tie moje jahody este nie su celkom jahody....ale uz s toho aj tak asi nic nebude....ale mozno bud.mesiac... 😉

mirusch
15. jan 2010

Katka a sla si cez to okienko napravo, ze "Join now, it´s free"? Musis cez to.

Meleri, jasne, kludne sa stazuj, ved sa tu stazujeme kazda, tak coze, nato sme tu. 😉 Teda, ja sa nejako velmi nestazujem, tie znamosti tu mi stacia na beznu komunikaciu, dokonca som sa zoznamila s jednou chorvatkou, ktora robi v opatrovatelskom domove, kde bola moja svokra. Je presne v tom veku ako ja, asi mesiac je rozdiel medzi nami a s nou si obcas skocim na kavu alebo si zavolame, ona aj velmi tazko znasala, ked moja svokra zomrela a to ju poznala len 3 tyzdne.
No a ked sa potrebujem tak riadne, naozaj riadne vykecat ako sa iba s najblizsimi, tak sa stretnem na Skype s kym potrebujem. A Schnucki je tiez fajn butlava vrba 😅 A este je tu babenka, tiez z tejto temy, ale to skor po telefone, od nas je hodinu cesty.

Idem aj ja spat, prajem vam dobru nocku.

kkatka78
15. jan 2010

Hej skusala som to asi 2-3x a nechce ma to pustit,mrcha jedna 🙂

Presne Mirusch kazda si tu postazujeme,ale ved na to sme tu....my vsetky sme butlave vrby 😉

blondynka400
15. jan 2010

katka, tak to jo. Tak to máš docela dobrý, ne? 😉
Ten web co uvádíš neznám, ale jestli ti bude vyhovovat, proč ne.

emily,no většinu mám a zbytek se dokoupí dle toho co bude potřeba.

blondynka400
15. jan 2010

katka, on fertility občas zlobí, ale dá si říct, jen to chce zkoušet 😉

mirusch
15. jan 2010

Katka, to je blbe, kuknem este na to. Ta stranka, co si sem dala, tak to je sice fajn, ze ti to vypocita ovulaciu, ale ako sme tu uz spominali, to je iba zovseobecnena teoreticka informacia, ktora pasuje len na niektore zeny. Bazalna teplota je bazalna teplota, to je predsa len o niecom inom. Ak by sa ti nedarilo na fert. friend ani zajtra, tak si to zatial pis do grafu - dolu dni, vlavo kolmica s teplotou, min. na 1 desatinne miesto. Ku kazdemu dnu si daj bod na prislusnu teplotu a spajaj body ciarou.

kkatka78
15. jan 2010

Hej mam to v pohode, mna praca s detmi bavi...a ta prva rodinka ma 7 mesacne dievcatko,tak si to uzivam 😉

Ale uz by som chcela aj vlastne,nie len o cuzdie sa starat...Urcite budeme skusat...ja som to fertility friend chcela koli tomu kalendaru a zapisovaniu si BT...ale ked to bude zlobit,tak zi to budem zapisovat a robit graf sama..

kkatka78
15. jan 2010

Urcite budem skusat sa tam dostat a ak nie,ako som uz pisala,zatial si to budem zapisovat sama. 😠

mirusch
15. jan 2010

Katka, ja som sa tam teraz prihlasila, len tak akoze s novym nickom a bez akychkolvek problemov!
Klikni na to okienko vpravo, ze Join.... vypln: meno, e-mail, ako si sa dozvedela o stranke a klikni na Next, tam skontrolujes udaje a vyplnis okienko, ze ako ta identifikuju, keby si zabudla heslo, ides dalej a tam kliknes, ze akceptujes podmienky. Potom ides na mail, kde ti poslu tvoje meno a heslo a je to.
Skus znova, fakt to nie je problem.

mirusch
15. jan 2010

A potom vlavo v menu, hned pod Home, mas My Chart a tam si robis graf, zadas 1. DC a ine udaje, prestuduj si to. Ja som zadavala iba silu MS a pripadne vytok. Ale da sa vselico v tom grafe sledovat.

mirusch
15. jan 2010

Inak, ja som si kupila teplomer speci na toto meranie, s ohybnym koncom a na 2 desatinne miesta, aj graf je potom krajsi a presnejsi 😵 By the way, najlepsi je digitalny teplomer, vyrad si na tento ucel jeden.

kkatka78
15. jan 2010

mam presne taky aky pises Mirusch, digitalny a s ohybnym koncom... 😉 no idem teda este skusit,ci sa tam dostanem....

emily327
15. jan 2010

katka: tak ak som to spravne pochopila, tak este jahody nemas?
blondy: tak to je super, jaj uz sa tesim na malu 😉 myslim foto 🙂
mirusch: cauko cauko, ako sa mame?

Inak ja som tu uplne opustena, tak jedina moja spasa, ste vy 🙂 Fakt co sa tyka takychto intimnych problemov a pocitov, zdoverujem sa tu iba vam, nikdy som to ani naj kamoske nepovedala, resp. s nou o tom nepisem 😀 lebo nikto nevie,ze snazilkujeme. Inak dnes ma neskutocne bolia bradavky, nikdy som o nich ani len nevedela a dnes pri sprchovani som az ajkala pri sprchovani, nechapem to ☹

emily327
15. jan 2010

katka, dosala som tip od kamosky,ze vraj v UK su lacnejsie baby testy, vies cca kolko u vas taky kvalitny baby test stoji? Ked uz budem v UK,tak by som si nejaky kupila a usetrila 😀