Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
17. jan 2010

aha,no to nie je tak dlho, tak to tam este vydrz tu dobu co je potrebna 😉

Inak dnes je tu nejako ticho hm no ☹ Stale rozmyslam nad tymi mojimi bradavkami, nikdy ma takto neboleli, hm nechapem to a to som mala raz taku "ocistnu" pauzu v brani HAK na pol roka a vtedy ma vobec neboleli. Aj prsia mam nejake plnsie... ale to sa mi mozno len zda 😀

mirusch
17. jan 2010

Emily, ked si ja tak spomeniem, ako som sa ja pozorovala na zaciatku 😀 Ale uzi si to 😉 Pri troche stastia to nie su len hormony po vysadeni, ale aj nieco ine. Ved zistis.

Ja som zase na notebooku, vyhodena od noveho PC 🙄 Co uz. Ale boli ma hlava, kurnik, asi to dnes zabalim dost skoro a pojdem pekne do postele...

emily327
17. jan 2010

mirusch: nie ani to nie je sledovanie, ako skor by som povedala nieco nove pre mna, fakt. Nechapem to :( Ale kaslat na to, nie je to nic co by sa nedalo prezit, tak pohoda 🙂
No pekne, ten tvoj muzik si ten comp nejako privlastnil, nie??? 😎 Oddychuj moja a snaz sa to vyliecit co najskor, budem drzat palce, nech si co najskor zdrava cmuk 😉

mirusch
17. jan 2010

Emily, jasne, uzivaj si novych veci. Aj ked bolestive bradavky az taka sranda nie su 😝 Ja som mala pocas liecby take bolesti, ze som uz druhu varku odmietla proste brat. Manzel sa ma nemohol ani dotknut, tak to bolelo. Proste hormony 🙄
No, ked pojde zajtra do prace, tak na pocitac zasadnem ja, chi. Ak teda nebude zase hlava, mam dojem, ze chytam migrenu. Ak ano, tak musim rychlo tabletku zobrat. Ach jo.

kkatka78
17. jan 2010

Ahojte Babule...
Mirusch my to mame vyriesene,co sa tyka PC ja mam svoj laptop a on svoj... a je pokoj 😝

blondynka400
17. jan 2010

mirusch, už zase migréna? 😕 Ty jsi naše chudinka 😖 😵

emily, to víš hormony jsou mocné 😀

emily327
17. jan 2010

mirusch: nie nie migrena nie 😖 tak ak to tak citis, tak co najskor zober tabletku ☹ jaj no ja som sa fakt bala,ze odkedy som vysadila HAK,ze budem mat nonstop migrenu ( inak lekari sa divili, pretoze sa migrenickam neodporuca HAK, kedze sa po nej zhorsuje migrena) ale klop klop nemam a uz je to 2 tyzdne 😉 Nakoniec zistim,ze vdaka HAK bolo moje uplne mimo 😠

Katka cauko, kde si sa cely den tulala???

blondy, no to ano, hormony su mocne 😀

emily327
17. jan 2010

Tak zienky, konecne som si sadla ( hoci z mojho pisania to vyzera,ze tu sedim cely den 😀 ) mam upratane, upeceny kolacik, varila som si obedik - pirohy, este ma caka vana a mozno uvarenie obeda na zajtra. Ale to az neskor. Teraz si chcem chvilku vydychnut 😀 Tak a moj den volna je u konca 😀

kkatka78
17. jan 2010

Ahoj Emily, ja som tu skoro cely den,teda vzdy len tak nakuknem....

Mirusch, no podarilo sa mi tam prihlasit z priatelovho notebooku a pod jeho emailom ...len zakazdym ked sa tam budem chciet prihlasit musim ist na jeho PC a to krutil nosom 😀

blondynka400
17. jan 2010

emily, tedy ty jsi byla dnes tak pracovití jo? 😀 Já jsme udělala tak půlku z toho co jsem chtěla, měla jsem dneska nějakou línou 😝

katka, tak když už jednou jsi přihlášená, máš uživatelské jméno a heslo, mělo by to jít z jakéhokoliv počítače....

kkatka78
17. jan 2010

Blondy a nejde...ja neviem,aky v tom maju system...ale vobec mi to nechce ist...taka hlupost..ale nasla som podobnu stranku fertilityfriens.co.uk tak sa tam idem kuknut 🙂

blondynka400
17. jan 2010

katka, to je divné... Mně to šlo normálně na víc počítačích... Jedině bezplatná registrace jde jen z jedné IP a občas to zlobilo

kkatka78
17. jan 2010

Ja som myslela,ze je to free....tam to nakoniec aj pisu.....no zabijem sa,nejde to.... 😖

lubinka9
18. jan 2010

caute zienky,
kukam, ze tu zas bolo rusno 😉

my sme cez vikend prehadzovali izby, mrnuchovi sme to trochu pripravili. Dali sme prec stol s pocitacom aby bolo miesto na postielku a prebalovaci pult. Postielka je viac menej ready, i ked matrac je este zabaleny a nedavala som plachtu a hniezdo. To este moze chvilku pockat. No a pultik je zatial rozlozeny, oprety o stenu.
No ale uz sa to zacina podobat na detsku izbu 🙂
Ako rada by som dala nejake detske motivy alebo obrazky na stenu, to by ma asi majitel v zuboch rozniesol. 😒

No a mam uz aj vsetko oprate a pozehlene. Celkom v predstihu, tak som rada.

a stihli sme aj varit a dokonca piect 😝

blondy, nech je vse OK na kontrole 😉

a kde mame kleo?

mirusch
18. jan 2010

Ahojte, tak ja si to uz asi fakt hodim 😝 Vcera som si hodila tabletku, migrena ok, ale rano znova, tak sa teraz spamatavam pomaly z nej aj z tabletky, idem konecne skusit nieco zjest. Nuz, mam MS, tak to preto. Vzdy mam pri MS migrenu 😔
Okrem toho ma drhne, cize pomaly mi to ide na priedusky, no som zvedava, co z toho. Nerobim nic, ehm, musim prat, lebo mam tieto dva dni miesto na susenie, potom by som to musela vesat po byte. ach jo.

Katka, este jeden pokus, kuk IP. Ale fakt to nechapem, mne sa dalo na pocitaci aj druhykrat prihlasit (toto meno a heslo ti posielam). A s mojim starym na roznych pocitacoch v roznych statoch. Tak neviem. Mozno ta vyspehovali a just a just ti nedovolia 😀
A ked nic, tak proste chod na wunschkinder a trochu sa popasuj s nemcinou 😀 Tam je ten graf dokonca krajsi, farebnejsi...

Lubi a preco nemozete na steny nic dat? Nechapem. My si tu mozeme robit co len chceme, iba keby sme chceli burat stenu, tak by sme sa ho hadam spytali 😝

schnucki
18. jan 2010

dobre dopoledne, teda vy jste kecalky 😀

ja se rano probrala s kaslem, se na to vyprdnu, chodim tu nabalena jak medved a stejne mam kasel 🙄 tak dneska nic nedelam ....

mirusch koukam ze pocitac ma uspech 🙂 .... jinak myslim na tebe at se z toho brzo dostanes ....

katko tak to je divny, normalne by to melo jit z vice pocitacu .... no drzim palce at to konecne klapne, pis si to zatim na papir 🙂

lubi proc nemuzete dat na stenu obrazky?? to je naky divny .... u nas je to jak pise miruch, muzu si delat co chci, jen bourat ne 😀

blondy co ty, jak se dneska mate??

emily tak doufam ze to nebudou hormony ale neco jineho 😵

lubinka9
18. jan 2010

kocky, no my mame tapety, takze je to potom problem so zatieranim dier v stene. A to si veru nemozeme vyskakovat ako vy 😠
Ale tak aspon, ze v tej izbe je tapeta pekna a farebna- zlta. Ved ja sa potom vyradim na SK, to bude maly aj farebne veci viac vnimat 😉

miri, tak nech sa ti uz ulavi. A kasli na pranie dnes, no a co my to tiez mame na susiakoch v izbe i ked by som mohla pod povalou. Ale to je mi nejak blbe aby mi tam chodil Hausmeister ocumovat spodare 😀 A ved to je pri kureni 1 max 2 dni v izbe. Keby som chcela strcim to do susicky ale nejak nemam v nej doveru 😕

schnucki tak tekutiny a citron s medom.

mirusch
18. jan 2010

Schnucki, ale ten kasel nemas odo mna 😝 Tabletky nemozes, tak aspon caj a med...

Lubi, no, uz periem, len musim nazbierat silu to ist vyvesat 😖 Len vies, ty mas velky byt, ja ked sem vylozim susiak s vecami, tak nemam kde chodit 🙄

lubinka9
18. jan 2010

aha no miri, tak to je ine. No sak ty to mas urcite premyslene 😉

ja som dnes nejaka leniva, nic nerobim. Nastastie ani varit nemusim, mam z vikendu 😝

schnucki
18. jan 2010

lubi tak to je skoda, ale zluta je hezka 😵 ... a pak se vyradis na slovensku 😀

uz jsem do sebe lupla caj, tak uvidim .... jsem jak prejeta parnim valcem, se mi chvilema mota i hlava 😝 .... a kdyz si postezuju pritelovi, ma na vsechno odpoved - "to je ted normalni" 🙄

mirusch ma lubi pravdu, uz by se tam nepohla ..... az to povesis tak se hod na gauc a odpocin si .... posilam uzdravovaci myslenky, at ses brzo zdrava 😉

holky, bude mi zitra delat jen ultrazvuk nebo na me i koukat? (na ty zidly)

schnucki
18. jan 2010

lubi tak to mas dobry, ja si tu lamu hlavu co uvarit 😝 nic se mi nechce

meleri
18. jan 2010

čauec holky,

nevíte někdo jak na hnisavou rýmu? každé ráno se vzbudím knedlík v krku, fuj...to samé s nosem..přes den se toho zbavím ale v noci nemůžu spát, furt kašlu, fůj hnus...zbylo mi ještě trochu toho Tamiflu od té prasečí chřipky, tak když tak si to dám a bude po svinstvu...

blondynka400
18. jan 2010

Ahoj holky,
ten tamiflu bych si být tebou nebrala.... Nechceš spíš skočit k doktorovy? 😕

schnucki, no to je doktor od doktora. Ale asi spíš ne, oni se snaží v těhu dovnitř pokuď možno nelézt, když to není potřeba, ale fakt jak kdo. Každý doktor to má jinak 😉

mirusch, tedy ty máš dny.. ☹

lubi, ty si nemůžeš vymalovat stějny jak chceš? Vždyť se to dá přeci pak dát zas dolů, ne? 😕

U mne na kontrole vše ok, já i malá... 🙂

schnucki
18. jan 2010

meleri ja byt tebou tak taky radeji skocim k doktorovi ....

blondy tak to je super ze je u vas vse ok, delate mi holky radost 😵

lubinka9
18. jan 2010

schnucki, mne na prvej navsteve robil vaginal UTZ ci je vsetko umiestnene kde ma, je to presnejsie a lepsie viditelne. No a bolo to na takom polohovatelnom hydraulickom lehatku 😀 Pozerali sme uz aj srdiecko ci blika a blikalo 😵 To bolo 6tt4d
No a hned brali krv na testy, tlak a tak.. Budem na teba mysliet 😵

blondy, super, ze je vse OK. Na akom ste sa teda dohodli termine? Alebo nas prekvapis uz s malinkou? 😵
no veru nemozeme si vymalovat, su tu vsade tapety. Mne by sa ani nechcelo ale nejake obrazky som chcela 😝

meleri, teda teba sa to nejak drzi. Tak nech je coskoro lepsie.

mirusch
18. jan 2010

Meleri, ja si tiez myslim, ze treba k Dr. a zrejme antibiotika. Aj mne Dr. povedala, ze ked dostanem teplotu a prejde na priedusky a cojaviemco, tak antibiotika treba. Mne je teraz nanic hlavne kvoli hlave a tabletke, choroba sa drzi v medziach. Proste, ak neprechadza, tak radsej k Dr., aby ti to nechytilo pluca.

Schnucki to iste, keby sa ti zhorsilo, k Dr.!! Ale treba povedat, ze si tehu. Hlavne teraz bud v teple a ziadne kratke rukavy a velke vystrihy, ako mas vo zvyku, pekne hruby pulover a hrube ponozky 😠 !!! A cajikov vela, ale pozor na cierne - nie vela a u bylinkovych si treba zistit, ktore mozes v tehu, s bylinkami je to zlozite, niektore vyvolavaju stahy maternice, takze prekonzultovat v lekarni alebo s Dr.!!!
Blondy, myslis, ze ovocne su bezpecne?

Blondy, super, ze ste ok. Predpokladam, ze sa neotocila ... 😕

Ja som sa az teraz konecne hodila do sprchy a prezliekla z pyzama a skusim podat nadludsky vykon a sice vyniest smeti a vyvesat pradlo (mam 4 varky, ale ved postupne) 😅 Esteze nemusim jest, ked mi je tak divne a len teraz som ranajkovala. A manzel sa musi postarat sam o seba a basta.

lubinka9
18. jan 2010

inak sa tu zasa rozculujem s tou materskou..
prehadzuju si moje maily medzi sebou, teraz mi poslali uplne prazdy email, teda bez odpovede za to ale s celou cestou jak si to 3 holky forwardovali medzi sebou. No chapete? 😠 🤐

mirusch
18. jan 2010

Schnucki a co som ti povedala, ze si mas pytat ultrazvuk?! Ale to by ti mal spravit automaticky - vaginalny. Tiez by ti uz malo byt vidno srdce, lebo si myslim, ze si rozhodne viac ako 3. tt. A pytaj si fotku, povedz ze chceme vidiet!!!

Lubi, myslim si, ze keby ste boli na dlhsie a nielen na dobu urcitu, tak by ste si tiez mohli renovovat a robit co by ste chceli. Ale ste len na kratko, tak asi preto.
A neda sa ti to tam pricapit na stenu len nejake plagaty takou tou "plastelinou", proste hmota, co lepi, ale da sa odstranit? Ale coze, dietatu to je jedno, das mu na postielku kolotoce a bude.

mirusch
18. jan 2010

Lubi, tak im to pekne forwarduj naspat a spytaj sa, ze co to ma znamenat 😠

Inak ma konik stve, je taky pomaly, ze hadam porodim kym sa mi nacitava 😒

blondynka400
18. jan 2010

Jojo, neotočila se, dělala i biometrii a měla by mít kolem 3,2 kg...

Já jen vůbec nevím co mám dělat, včera jsem zas měla rozhovor s manželem na téma CS nebo normál... A jak jsem si myslela, že by mě mohl i podpořit, takp o včerejšku to tak nevypadá, a vzhledem k tomu, že se evidentně na svět nechystá, i ta váha bude hraniční. Vůbec nevím, co mám dělat, nějak jsem si konec těhu představovala jinak, že se budu na malou těšit a tak. A Teď se místo toho akorát nervuju ☹