Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
9. feb 2010

Emily,

to nevadí! 🙂 my to nějak zvládnem..teda já se strašně těším že to snad vyjde..

Kleopatris,

tak už to snad přijde! 🙂

holky u mě nic nového..jen mám nějaké problémy ted jak jsem dokojila, tělo s tím asi bojuje..

kleopatris
9. feb 2010

blondy ja mam kontrolu az v termin porodu 😖 a na monitore som bola len vtedy jak som mala paniku, kvoli jeho velkosti, tak som sa im natrepala do nemocky a museli mi ho urobit, inak by som nan nemala narok 😅
ale som sa s malym dohodla, ze sa zajtra narodi, lebo je pekny datum 😀 ha ha ha...ale pracujeme na tom, aby sme ho popohnali, aj tatinko velkoryso pomaha 😝 😝

meleri budem vam moc moc drzat pasticky, aby sa vam na prvy krat podarilo 😵 a kolko embryjek vlastne dostanes?

meleri
9. feb 2010

Kleopatris,

dík moc. i tobě držím palce at už porodíš co nejdřív. třeba si to už malý rozmyslí! 🙂

jo tak embryjko chcu jen jedno páč dvojčata fakt néééé.. 😀

mirusch
9. feb 2010

Lubi, Kleo, no ved preto, treba sa obcas ozvat, ze zijete 😉 , inak panika.
Kleo, tak tatinko pomaha 😀 😝 Vsak len nech pomaha, pekne od neho.

Blondy, to jo, on uz pochopil, ze to prepiskol. Vcera som sa s nim rozpravala, lebo som ho potrebovala k praci 😝, co sa da robit, ale este chvilu potiahnem s udrziavanim odstupu, nech si zapamata.

Meleri, len papaj kyselinu, aj po KET, tiez ti drzim palce, nech vam to hned vyjde, aby si do seba nemusela pchat tolko hormonov. Budes aj stimulovat?
A inak si myslis, ze jedno embryjko sa ti nemoze rozdvojit? Haaaa? Stava sa aj take 😉

mirusch
9. feb 2010

Meleri - kyselinu listovu mas papat, nie ze ta napadne nejaku inu do seba liat 😀

meleri
9. feb 2010

Mirusch... 😀

jo tak ještě mi mozek slouží zatím teda! 😀 😝

to víš že už i na to myslím no stalo by se tak by byly tři děti ale asi bych se zblbla. já mám ráda pořádek a s jedním dítětem to jde v pohodě ale s třema!

blondynka400
9. feb 2010

mirusch, tak hlavní je, že to pochopil 😀

meleri, a ty jsi předtím měla tak jen jedno embryjko? 😕

schnucki
9. feb 2010

ahojik holky,

koukam lubi a kleo stale 2v1 🙂 ... holky myslim na vas 😉

mirusch no prosimte, uz je ti dneska lip?? ... je dobre ze mu to nechavas pozrat, nevim sice co se stalo, ale jen at si to vyzere .... myslim na tebe, cmuk ...

meleri taky drzim palecky aby se to povedlo na poprvi 😵 ... kdy presne se na to chystate??

doufam ze zbytku uz je lip 😵

ja dneska vytirala schody v baraku, pritel ale pomohl, .. tak me to nejak zmohlo 😝
normalne nemuzu usnout na boku 😠 .... na brise uz to nejde a na boku se to prckovi nejak nelibi ....

blondynka400
9. feb 2010

schnucki, ty už si nemůžeš lehnout na bříško? 😕
Tedy ten prcek je ještě malý na to aby si vymýšlel, jak máš ležet, ne? 😕 😀 . Co budeš dělat za několik týdnů 😀

schnucki
9. feb 2010

blondy nemuzu, vadi mi to ....
jooo to jsem se dneska taky rozcilovala ze tak maly a uz si tak vymejsli .... ono asi proto, ze ja vecer lezim na boku u televize .... ale neboj, rano jsem se obratila na bok a bylo mi to jedno .... 😀

blondynka400
9. feb 2010

schnucki, já ležela na břiše jště začátkem 9 měsíce 😀 . Tedy ne úplně, spíš tak částečně, ale šlo to 😀
tak jen počkej až vyleze, jak si bude vymýšlet 😀

schnucki
9. feb 2010

blondy hodila jsem dve fotecky do albika jak uz jsme velky ... ale je to fuska to vyfotit 😝

myslim ze prekvapeni nasich stylu ze jim ukazem fotku z utz se nam nepovede 😀

jeste v 9 mesici?? 😵 ... ja jen na boku 😝

co mala? ... me prijde hezky koukat jak rostou a ucej se novi veci 😵

blondynka400
9. feb 2010

schnucki, tak už jsem koukla, já tam skoro nic nevidím, takové ploché bříško 😀 . Hold asi nemám srovnání, jak to vypadalo předtím...
Tak jak říkám, jen částečně, jednu nohu jsem musela mít pokrčenou jako žába, aby se ta stran, kde malá zrovna byla dostala výš...
Tak já toi pošlu nějaké fotky do mailu, ju? Jdu na to... 🙂

schnucki
9. feb 2010

holky pomooooc, prej plochy 😕 😀 ... nee, fakt vyrostlo, i pritel se divi jak uz je velky 😀

dekuju!!!

schnucki
9. feb 2010

jeee, mala je fakt kouzelna ... povedla se vam 😵 ... jeste jednou dekuju 🙂

jdu neco kuchtit na obed, tak se pak zas ozvu ...

blondynka400
9. feb 2010

schnucki, no jak už jsme napsaal, jaksi nemám to srovnání 😝 😀 . Ale něco se tam rýsuje, to je fakt 😵
Není zač 😉
Oběd? VE čtyři hodiny? 😕 Já si jdu pomalu dělat večeři 😀

ivanajelinek
9. feb 2010

Ahojte kocky.. 😉 aj my sa mame dobre..Sa uz neviem inak dockat dalsej navstevy u doktorky. Inak chodili s vami na utz aj vase polovicky? Lebo moj manzel by chcel aj ist, ale ja akosi nechcem...A ozaj neviete ako je to s chodenim do sauny pocas tehu?
Schnucki ty mas kedy termin u dr.? Natieras si uz aj brusko niecim?
Emily a tebe je uz lepsie?

blondynka400
9. feb 2010

ivana, semnuo byl manžel jednou a to na UTZ ve 20tt, kdy už tam bylo "něco" vidět i pro chlapa 😀
Jinak osobně bych ho tam mít taky nemusela, tohle byla vyjímka (a na tenhle jsem ho tam zaas zrovna mít chtěla, měla by jsi vidět ten pyšný výraz 😎 ).
Hold si to musíte vyřešit doma. Ale když ty nechceš, myslím, že by to měl pochopit... 😉

schnucki
9. feb 2010

ivana ahoj .... se mnou byl pritel hned na prvni kontrole, bylo to sice zvlastni behat tam pred nim polonaha, ale doktor ma pro tatinky zidli jakoby vzadu, takze i kdyz jsem poprvi byla na ty zidli, delal tenprvni utz posevne, tak pritel vlastne nic nevidel, doktor tam ma jednu obrazovku jakoby ve vzduchu, na kterou koukal pritel .... me to ale nijak nevadilo, byla jsem stastna videt jak mu zarej ocicka kdyz tam blikalo srdicko 😵

ja mam dalsi kontrolu pristi stredu, v pul 3 ... pritel mozna pujde zas se mnou, kdyz bude cas, me to nijak nevadi ....

jinak do sauny by jsi nemela chodit ...

blondy pritel jezdi na nocni kolem 5h, takze ja delam jakoby druhy obed, pro nej prvni, 😀 kdyz ja obedvam tak on vstava 😀

schnucki
9. feb 2010

ted me tak napadlo, muzu jist ovoce z plechovek? ... mam rada broskve ....

blondynka400
9. feb 2010

schnucki, aha, už chápu 😀
Určitě můžeš, na tom není nic špatného. Tedy krom toho cukru, ale ten tě taky nezabije 😀 . Já v těhu hodně ujížděla na kompotovaných broskvích a mandarinkách 😎

schnucki
9. feb 2010

tak to je moooc dobre 😀 .... myslim ze ten cukr mi moc neublizi, nejim totiz zadnou cokoladu, nemam na ni vubec chut ...

zuzka11
9. feb 2010

Holky, to je napinacka, jsem napnuta jak kšandy 😉 😀 tak kdo vyhraje - Kleo nebo Lubinka? 😵

Schnucki - kraaasne brisulecko, jsem zamackla slzu, uz mi to prijde tak davno.......

Blondy -ahoooooj, jdu docist jak valcis....

meleri - tak uz se chystate na KETik? taky budu moc drzet palce.....strasne moc.....

blondynka400
9. feb 2010

Jé ahoj Zuzi, ty taky žiješ 😎 😀
Já jsem úplně v poho... Co ty, co nového?

schnucki, taky si myslím, že ti neublíží 😉 😀

meleri
9. feb 2010

Blondy,

ne měla jsem dvě! a obě dvě se uchytily. jenom to jedno pak odešlo, a bohudíky za to..protože placenta praevia a dvojčata no nevim nevim..

Schnucki,

omrkla jsem fotky máš krásné pidi bříško! 😵 tak ať roste!

chystáme se na to kolem 5 března, podle toho kdy přijdou mencky.

Zuzko,

dík. já jsem strašná ale zapomněla sem to, vy jste to měli po IVF nebo přirozeně?

zuzka11
9. feb 2010

Blondy - ziju a mam se taky fajn, s Adamem je cim dal vetsi prca🙂))Ale taky vic "prace"....at uz je jaro....

Meleri - chces podrobnosti? 😉 zepredu, v posteli, presne 24.12 😀 Co vubec tchynka amantel, je to ted vsechno v pohode? A nejake spriznene duse v okoli kdyz se ti kamoska odsstehovala?

zuzka11
9. feb 2010

Mel to byt vtipek, nepovedeny, tygrik mi ho prerusil....Meleri - bylo to prirozene.... 😵

blondynka400
9. feb 2010

meleri, tak jsem si to pamatovala dobře, že jsi měla dvě, ale přežilo jen jedno... 😒 Ale je pravda, že prot tebe to byla vlastně výhra... 😉

zuzka, hm, to věřím... No já budu mít jaro o něco dřív, v IT je v březnu jako v čechách v květnu... 🙂

schnucki
9. feb 2010

holky dekuju 😵

jinak abych nezapomela ... ivana ... mazu si prsa a pomalu i brisko, ale zatim kremem, dostala jsem krem i olejicek, ten si nechavam na pozdeji ...

ahoj zuzi 🙂 .... to verim ze je s nim vetsi sranda, ale i prace 😀

jinak ja bych chtela taky uz teplo, uz mi ta zima leze na mozek 😝

mirusch
9. feb 2010

Zuzi to fakt, ze 24.? 😵
A vlastne preco sa Zuzka a Blondy nestretnete? 😕

Schnucki, este stale zle? Brusko by som rada omrkla aj nazivo, aby som mohla poskytnut objektivne ohodnotenie 😉

Ozi, co keby sme otvorili hlasovacie forum, ze kto bude prvy - Lubi alebo Kleo... Pripadne uzavierat stavky 😀
A o par mesiacov potom mozeme hlasovat za Schnucki, Ivanu a Emily ...