Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
1. jún 2010

finfrle ja jedine ceho se budu drzet je, ze kocarek dame k rodicum ... jinak veci normalne kupuju 😀

ja jsem premyslela koupit skrinku na prebalovani, ale takovou, kde se odenda ta podlozka a muze to byt jako mala komoda, to chceme koupit .... ted nevim jakou vanicku myslis ....

finfrle umis nemecky?? ... ja to hledala na nemeckym googlo, ne vsechny kocarky co jsou tu jsou treba v cechach, ale jestli neumis, mrknu se ti na ceskym a neco ti poslu 🙂

barbor ja vyjizdim v pul 3, tak pak pisnu 😉

schnucki
1. jún 2010

finfrle poslu ti ty stranky az prijedu od doktora, ok? ... letim se obliknout a vyrazim,
ozvu se az prijedu, zatim papa

finfrle
1. jún 2010

schnucki jj dekuji at je vse u lekare ok pacek

schnucki
1. jún 2010

tak ja jsem nazpatek 😀 ... kontrola dopadla na jednicku 😀 ... dneska kontroloval tlak v pupecni snure kvuli kysliku, vsechno v poradku, takze se nemusime bat ze by pozdeji nastaly problemy ... a koukal na plodove luzko a taky vse v poradku 😵 ... tak jsme mooooc spokojene ...
pak jeste delal 4D utz, ale mala byla zas k nam zady, tak pry ze neni hodna, uz minule byla takhle otocena 😀 ... tak jsme do ni stouchali, domlouvali, ale nedala si rict, strcila si ruku pred oblicej a jeste vic se natocila dozadu, pry at ji dame pokoj 😀 ... tak ji mam na priste domluvit a za dva tydny prijit znova, to pujde s nama doufam i tatinek a ukaze se ....

jinak jsem se konecne radovala ze mam vic kilo nez pred tehu a doktor me lehce zprazil ze jsem pribrala za 3 tydny 5kilo a to je dost, ze takhle teda pribirat nemuzu, tak musim omezit moji oblibenou limonadu 😝

pak jsem jeste bloumala po obchodech a koukala na ty kolebky, a promluvila na me pani, ze jestli tohle chceme koupit, ze ma doma od chicco a ze pokud bych mela zajet proda mi ji za 3euro 😕 .... tak jsme na zitra na 1h odpo domluvene ze se sejdem u skoly (pracuje jako ucitelka), ze ji veme sebou, i autosedacku od Maxi cosi a ze se na to muzu podivat 😀 .... omrknu i tu autosedacku, ale tu bych pak jeste zkoukla s manzilkem, tu bez manzilka brat nebudu, ale mam na pani cislo tak nebude problem se domluvit treba na vikend az bude manzilek doma 😀 ....
podle toho co pani popisovala tak by to mela bejt kolibka jako na obrazku, jen nevim barvu a tak ... tak zitra uvidim 😀

schnucki
1. jún 2010

finfrle najim se a polsu ti ty adresy

janulka04
1. jún 2010

@schnucki ja ho mam to lehatko....je fajn, lebo je polohovatelne aj na nohach aj opierka chrbta, navyse da sa prenasat, co bolo u mna podstatne, vela lehatok sice uska ma, ale prenasat sa nesmu...a da sa prat...je uz doma...ja mam tuto farbu...

a spalila som si pri vareni brusko, husa som...by som si nafackovala, aj sa mi pluzgier sravil..ach jaj...ale ze mala je dobre skryta, ze jej by sa nic stat nemalo 😔

janulka04
1. jún 2010

a sudok v 42tt 😀 😀

barbora87
1. jún 2010

Super schnucki!tesim sa!no mala je hanbliva a uziva si klud v brusku hihi

jezis jani a co si robila???joj davaj si na seba pozor alebo chces malu rozhybat von?🙂

ja zatial zihem bola som konecne na ppslednej heilgymnastik!potom som zbehla este do obchodu kedze papam len to na co mam chut a chcela som nieco teple...teraz lezim v obyvacke a cakam na manzelika

janulka04
1. jún 2010

@barbora87 vysplechla na mna voda, som robila knedlu 😔

barbora87
1. jún 2010

Joj jani:( tak ruky prec od vsetkeho a odpocin si!a pali ta to este?

janulka04
1. jún 2010

barbor, uz nie, len tam mam pluzgier...ach jaj

schnucki
1. jún 2010

ja doufam ze to bude neco podobneho jako mas ty jani ... uvidim zitra a kdyz se mi bude libit, beru ho 😀

jani co nam to vyvadis, takhle nas desit ... ale aspon ze to bylo jen par kapek a ne neco horsiho ....

barbor dekuju, jsem rada ze i tahle kontrola dopadla dobre, vzdycky je to takovy super pocit vedet ze je vse ok 😵 .... jojo, mala si z nas dela srandu 😀

schnucki
1. jún 2010

jinak jani radnou vanu uz mas 😀 uz je tam male urcite tesno tak pujde za chvili ven 😉

a kde mame zbytek?? ...
emily jak bylo dneska v praci?
ivus co povidala doktorka?

ivanajelinek
1. jún 2010

Ahojte 🙂 Tak u hebamme vsetko v poriadku...Dr. aj hebamme povedala, ze sa mam ale setrit, ze aj z tej mojej prace mam take bolesti chrbta, ze mam zacat chodit plavat.A dala mi teda Bescheftigungverbot az do Mutterschutz...tak neviem co dalej, ci mam ist zajtra do prace alebo ako. Rano o 8-mej pojdem za nasou uctovnickou, ona by sa tomu mala rozumiet, lebo nas sef je na 2 tyzdne odcestovany...Tak neviem ako mam postupovat.Zavolam este rano do Krankenkasse a opytam sa ze ci oni vedia.ale normalne by to mala uctovnicka vediet.Som si bola dneska pre tie stahovacie pancuchy.Ale to su len take ako keby samodrzky. Ale poviem vam, ze do toho sa napratat je umenie.My to tam ukazovali ze ako to je najlepsie natiahnut. No hroza. Potom sme boli s mm nakupit a este som sa stavila u kamosky, ta mi dala kolisku, takze super. 😉
Schnucki super ze kontrola dopadla dobre...a coze sa tak malinka schovava?

schnucki
1. jún 2010

ivus no uz jsem si rikala kde jsi 🙂 ... super ze jsi ten papir dostala, je to lepsi, takhle by se ti bolesti jen mohli zhorsit ... ja bych zasla za tou ucetni, mela by to vedet ....
a jakou kolisku ti dala? nevim presne co si pod tim mam predstavit 😅 nektera slova nevim jestli spravne rozumim 😅

asi se mala nechtela nechat fotit, doted nam oblicejicek ukazovala, ale dneska pry at ji trhnem nohou 😀 asi ze tam u toho nebyl tatinek 🙂 doufam ze priste bude moc tatka s nama a mala se natoci spravne 🙂

jinak plavani v tehu doporucujou

janulka04
1. jún 2010

@ivanajelinek ivi, aj ja ich mam..ale mna sa pri objednavani pytali, ci chcem pancuchy ci samodrzky..ale to je cisty neopren ti poviem 😀 , mala som ich ai trikrat, to ked uz som ozaj ze skapinala na nohy....aj teba premeriavali???
@schnucki veru, mam poriadny pupok....ale niet sa co cudovat..zajtra poradna o pol tretej...fuj 😝 , nechce sa mi a mam pocit, ze moj doki pojde kvoli mne do predcasneho 😀 😀 😀

emily327
1. jún 2010

babulky ahojte, nemam silu ani pozerat na monitor, som velmi unavena v praci ma nechali ubehat sa, lebo poobede uz nikoho nezaujimalo, ci mame alebo nemame ludi, tak som tam na vsetko bola sama. Idem si oddychnut, docitam a napisem pa pa dobru nocku 🙂

finfrle
1. jún 2010

Ahoj holky to ja se nejak k plavani ne a ne donutit a to jsem pritom chodila plavat pred tehu....
Schnucki jsem rada,ze u lekare vse ok 🙂

schnucki
1. jún 2010

jani on si odpocine az bude mala na svete 😀

emily ti tvoji sefove maj taky dost, to te nemuzou alespon trosku setrit??

finfrle ja zatim na plavani taky nebyla, ale mam to v planu v lete, pry to pomaha odlehcit zada a jelikoz uz budu mit asi radnej balon, tak to nebude od veci 😀 .... dekuju, jsem taky rada ze vsechna vysetreni mame v pohode 🙂

schnucki
1. jún 2010

emily hezky si odpocin, preju dobrou noc 😉

ivanajelinek
1. jún 2010

Janulka, hej ma merali ze clenok, koleno, stehno... 😀 a mali ich aj na sklade tak mi ich rovno dali..No proste sexi pancusky 😀
Schnucki ja dufam ze uctovnicka bude vediet co dalej, lebo ja nie.Mozno sa na to uplne vykaslem a zostanem doma...Sama neviem.No dala mi ze Wiege...Je to rozlozene, musime to zlozit odfoti a hodim sem fotecku...
Emily boze ved to nemozes vsetko sama robit...To je urcite moc, nie?Tak pekne oddychuj.Dobru nocku.
Idem aj ja spat, rano vstavam 🤐

barbora87
2. jún 2010

Dobre ranko
tak ja zase strasim od5!sa z toho zblaznim!tu od vecera stale prsi takze nic moc a boli ma spanok na pravej strane:(ppjdem si dat jogurt a budrm dufat ze zaspim...zase som mala nejake psycho sny...ja by som sa tak rada normalne vyspala...vy este spinkajte do ruzova myslim na vas🙂

schnucki
2. jún 2010

dobre ranko,
barbor ja uz taky strasim 😝 jak jsem nachcipana tak se mi moc dobre nespi ... ale uz mam perinu a polstar v obyvaku a placnu se k televizi a cele dopoledne se nehnu, zkusim se vylezet a jeste usnout .... odpo mam pak sraz s tou pani a chci se podivat do toho lidlu ....

ivus dej pak vedet co ti pani poradila ... ono by mozna nebylo od veci, kdyby to slo, toho nechat, prece jenom je to narocna prace i kdyz tehu nejsi, no a kdyz tebe jeste tak zlobej ty zada a nohy ....
urcite hod fotecku, jsem na to zvedava 🙂

meleri
2. jún 2010

finfrle,

vanička je fajn, určitě je využiješ, přebalovací komodu, osobně jsme nekupovali, přišlo nám to jako vyhozené peníze, přebaluju na starém kuchynském stole kde mám vše, zásobu plín, vodu, atd....ale vanička je uričtě fajn..🙂))

schnucki
2. jún 2010

ahojik meleri,
ja jsem taky tu prebalovaci komodu kupovat nechtela, protoze mi to prislo zbytecne, ale pritel ze tak mame dalsi skrinku kam muzem ulozit veci a proto chceme koupit normalni komodu na kterou se da ta prebalovaci podlozka a pozdeji to mas jako normalni skrinku malou 🙂

myslite vanicku na koupani?? ... ja videla vanicku s takovym pultikem, tak premyslim jestli se to vyplati, kamaradka to ma taky, ale ja zatim nenasla nic v nejake cenove relaci 😝

schnucki
2. jún 2010

tak ja uz jsem byla nakoupit a ulitla jsem si v lidlu na decce 😀

barbora87
2. jún 2010

Jeee ta je super!a schnucki keby ja som mala tvoju energiu🙂

schnucki
2. jún 2010

dekuju, taky se mi moc libila a nebyla ani draha .... barbor nekdy se musim premlouvat, ale ja v prvnim trimestru byla taky casto unavena ... neboj, jeste energii mit budes az se budes divit 😉

emily327
2. jún 2010

dobre ranko, tak sme sa vybuvkali do ruzova 🙂 Poslednou dobou mi je hrozne teplo. Asi to bude tym,ze som tehu 😀
Inak super schnucki, ze kontrola dopadla dobre. Jaj ked citam ake vsetky vysetrenia a kontroly urobil tvoj lekar, tak ja mozem o takom niecom snivat. Moj nikdy pupocnu snuru asi ani nevidel 😀 Ale uz iba mesiac a som doma, tak uz to vydrzim a gynekologicku poprosim o kompletne vysetrenie.

Este dnes v praci musim vydrzat sama resp. so sefovcami a zajtra uz pride kolegyna, tak mi drzte palce, aby som to zvladla. Ja zase nerobim za 3ch ale tym,ze je tam velmi velmi teplo a do toho clovek nevie co skor, tak vam poviem,ze som vcera bola rada,ze to skoncilo. Chvilami som mala problem sa nadychnut ☹ Dnes musim ist este na socialku lebo moja sefka, klasika zase ma problem s vyplnenim papiera ohladom materskej, takze tam musim ist sa opytat, ako to vlastne v jednom bode myslia. Dufam,ze mi povedia to co som jej povedala ja vcera no ale nevadi, pre pokoj tam pojdem.
S finfrle mame stretavku buduci tyzden v pondelok aj s nasimi polovickami a pridu oni k nam na par hodin a potom nas vezmu k nim. Jaj uz sa fakt neviem dockat. Konecne nejaka zmena.
Tak vam prajem pekny dnik a ak budem mat trosku energie, tak vas vecer precitam a napisem cmuk zatial pa pa opatrujte sa.

emily327
2. jún 2010

barbora, presne ako schnucki pise, ja som bola ako mechom udreta prve 3 mesiace a potom ako keby niekto pouzil carovny prutik a ja mam energie za 3ch 😀 Je to zvlastne, lebo uz mame aj brusko a je coraz vacsie a aj kilecka navyse a mame ovela viac energie, tak to este chvilku vydrz a potom pochopis o com piseme cmuk lebo teraz sa ti to cita tak,ze hm no pekne sa to cita ale citis sa velmi unavena. Drzim palce, nech ta unava je znesitelna a hlavne si domka, tak mozes oddychovat kolko chces. Ja som taku moznost nemala, kedze cely cas pracujem. cmuk