Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
7. jún 2010

barbor a ty jsi dneska byla na normalni kontrole nebo na NT?? nejak mi to uniklo ....
jinak nomrlani vysetreni te czdycky zvazej, zkontrolujou tlak, pokud mas priplaceno udelaj utz, kontrolujou moc a nekdy berou i krev, sestricka mi minule vysvetlovala ze v knizecce je napsano kdy se ma kontrolovat krev ... nalacno se jde kdyz ti delaj testy na tu cukrovku 🙂 ... jinak super ze je vsechno v poradku 😵

blondy super ze je u vas vsechno v poradku 😵 ... ja byla se sousedkou a malou kdyz ji bylo 10mesicu na nausnickach, tady to totiz detem vubec nedelaj, az ve vou letech, .. meli jsme sebou hracky, mala si trosku pobrecela a vsechno bylo super 😀

schnucki
7. jún 2010

blondy mala je uz na svete ... 5.6. v 00:52, 51cm a 3700g 😀

barbora87
7. jún 2010

Schnucki bola som na NT v nemocnici ani krv mi nebrali len som mala rozjovor s hebamme a ten utz

blondynka400
7. jún 2010

schnucki, fakt až tak pozdě? 😕 V čechácj e je tedy názor, že čím dříve tím lépe. Protože je to méně bolí, netahají si za to a tak... Prý po půl roce je to trápení 😀
No uvidíme, pči očkování fakt skoro ani nezabrečela, jen tak pískla a blbě se zatvářila...
Dík za info, 3,7 to je tedy řádný kousek 😀 Normálně přirozeně?

Janulka, jsi šikula, ohromná gratulace 😵 😵

schnucki
7. jún 2010

ale pri NT se krev bere, delaj mereni na utz a posilaj to do laboratore spolu s krvi ... to je divny

blondy my museli s malou do tetovaciho salonu, nikde ji ty ouska nechteli propichnout ... ja to vubec nechapala, jsem rikala ze to necham male udelat u nasich, protoze se to prijde taky pak jak trapeni ... presne jak pises, tahaj si za to a zbytecne to pak muze hnisat a tak ....
jojo, prirozene, teda myslim 😅 ... nepsala ze by jinak, jen si ted nejsem jista jestli ji davali vyvolavacku nebo ne, to bych ted kecala 😅

blondynka400
7. jún 2010

schnucki, tak nech píchnout u nás a máš to....
To je v poho, dík moc... Já jsem jeden příspěvek od ní našla ale víc ne, asi jsem slepuňa 😎 😀

barbora87
7. jún 2010

Schnucki no tu ked chces aj aby ti krv odobrali tak platis 75€!ja som povedala zrle uvidime co bude na utz a keby dr mala pochybnosti tak si to necham urobit ale nebolo treba

schnucki
7. jún 2010

blondy urcite necham, protoze i v tom tetovacim salonu to delaj az od roku, to jen ze tam nebyl sef a pani chapala ze chce sousedka driv, tak je male pichla, ale stejne mi to prijde pozde ....

aha, no ja platila za NT mereni kolem 150euro doktorovi a 50 euro jsme platili za laborator, ja tenkrat dostala papir s vysetrenima navic a tam jsme si zakrouzkovali ktera chceme a byli tam i ceny ... to je zvlastni ....
ale hlavne ze je vse v poho 🙂

emily327
7. jún 2010

ahojte, ja len tak na rychlo, rano som este chystala obedik a uz cakame na finfrle s mm. Obedik uvareny, strudla upecene, upratane, tak navsteva moze prist 😀 Tak vam prajem pekny dnik a urcite sa vecer ozveme. Pocasie nam velmi nevyslo, ochladilo sa a aj poprchava ale hlavne,ze sa stretneme a uzijeme sa navzajom. Docitam vas neskor cmuk vsetky vas pozdravujem cmuk cmuk

schnucki
7. jún 2010

emily uzijte si to 😀 preju at mate presto hezky dnik, a chceme videt fotecky z nakupu 😵
a poslete nam kousek strudlu 😵 .... vecer se ozvete 😉

barbora87
7. jún 2010

Schnucki no to NT robia zadarmo jedine co budem platit ked budem chcet organn screening ale ja pojdem na 4d asi na slovensku no uvidim este...no tiez som rada ze je vsetko vyborne

emily pekny dnik prajem

meleri
7. jún 2010

Ivčo,

tak at to zvládneš a hlavně si to doma užij..snad budete mít pěkné počasí!

Blondy,

to je pěkné že si už sedla, to je šikulka! at zvládnete ty náušničky.

Schnucki,

jo včera to byla fakt akce, navíc je to moje chyba, že jsem nepřibalila pláštěnky.. 😖 sem si za to pěkně nadávala..

meleri
7. jún 2010

emily užijte si návštěvu! ňam štrůdl bych si dala! 🙂

meleri
7. jún 2010

čaute holky, pro dnešek končím musím požehlit a pak jedeme k prababičce. přeju všem pěkný den.... 🙂

janulka04
7. jún 2010

ahojte. hlasim sa este z porodnice. pustia nas v stredu, kvoli tazkemu porodu, mala mala zelenu vodu a pri porode som zacala silno krvacat. tu sa mi tazko pise, no mala je sladka. stale spi, vypije prsnik na supu. moja laska. poslem schnucki fotky

janulka04
7. jún 2010

blondy, rodila som prirodzene, ale porod trval skoro 19 hodin. najprv som sa neotvarala, potom sa malej nechcelo, vytlacala som ju pol hodiny. ale bez nastrihu, 2 male stehy mam. no mne stacilo, bol to hrozny porod

lubinka9
7. jún 2010

ahoj Jani,
teda klobuk dole. Zvladla si to perfektne. 😵 Tak nech si rychlo fit a tesime sa na fotecky

barbora87
7. jún 2010

Ahoj janiiiii joj uz sa tesim ked nas budes informovat z domu!no 19hodin teda s panom bohom!ale dufam ze uz je vam obom dobre!tesime sa na fotecky

schnucki
7. jún 2010

ahojik holky,

jani super jsi to zvladla ... klobouk dolu 😵 mala je krasnoucka, moc se vam povedla 😵

holky ja se omlouvam ale bohuzel nemam ten adapter na mobil abych mohla stahnout fotecky do kompu a nemame na notebooku tu moznost vlozit tam simkartu .... zkusim to jeste nejak jinak ☹

schnucki
7. jún 2010

tak jsem poslala fotecky ivus, snad se ji povede je sem hodit 🙂

barbora87
7. jún 2010

Jooo fotecky🙂babule ja som dnes tak stastna...

barbora87
7. jún 2010

babule kde ste????

schnucki
7. jún 2010

ahojik,

jsem tu, mela bych zehlit, ale vubec se mi do toho nechce 😝 to necham na zitra 😀

mala si asi zas dela plac, dvakrat me dneska bolelo nad pupikem 😝

ivanajelinek
7. jún 2010

Ahojte...Tak jka som konecne prisla domov... 😝 Som bola u kamosky strazit maleho potom s druhou kamaratkou na kavicke, boli sme popozerat po obchodoch a som dost unavena...Schnucki mi poslala jednu fotecku Janulkinej malej.Pockam na mnazela, lebo neviem ako sa to tu dava a potom ak to pojde tak ju sem hodim, okay?
A vy co ste dneska vsetky porabali?

ivanajelinek
7. jún 2010

Tak ja uz som nieco pozehlila dneska rano..Aspon vsetky manzelove veci 😝

barbora87
7. jún 2010

jooo konecne ste tu uz som na vas cakala:D no vy ste ale usilovne...no ja som zaspala o 12 a chrapala som si 2 hodky a poobede som telefonovala s kamoskami a tak...ale nic uzitocne som neurobila:D manzelik je na inline trening tak som sama zase...som sa osprchovala a uz lezim v posteli aj ked asi este nieco spapam hihi

jo ivi ked sa bude dat tak daj fotecku

ivanajelinek
7. jún 2010

Schnucki a ked si bola na ten test na cukrovku, kedy si naposledy vecer jedla? A rano nemozem ani kavu? Alebo sa niecoho napit?

schnucki
7. jún 2010

jeee ivus ja jsem fakt antitalent na techniku 😝 myslela jsem ze dokazu poslat vsechny tri fotecky najednou, no nic, uz jsem ti poslala zbytek 😀

me se dneska vubec nic nechce, ... jsem uz v zupanu placla na gauci 😀

kdyby to ivus slo bylo by to super, ja je do kompu bohuzel nedam 😅

schnucki
7. jún 2010

ivus ja jsem smela jist naposled v 10 vecer, takze jsem koukala na hodiny a chvili pred 22h jsem do sebe soupla jeste dva chleby 😀 ja jsem si nebyla jista jestli muzu neco pit, protoze sestricka rikala nepit a nejist, tak jsem ani nepila ....
pokud by sis do kavy nedala cukr nebo sladidlo tak by snad vadit nemela, problem by byl kdyby jsi rano treba i cucala bonbon, to by byl ten test nanic ....

janulka04
7. jún 2010

Kocky čo tu stvarate? ked nič, v stredu dodám 🙂