Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
15. jún 2010

čaute holky jsem nemocná, ale fakt nic moc, mám teplotu a v krku knedli, takže super, dneska jsme ani nebyli venku zato jsem se krásně prospala s malým...celý den jenom prší ach jo, snad mi bude líp nemůžu takhle vegetovat dlouho kvůli malému..naštěstí manžel slíbil že přijde brz oz práce tak se o malého postará....

schnucki,

tak to je super! to je zážitek když člověk vidí to miminko takhle! 😵
neboj strie třeba vůbec nepřijdou, dobré je se mazat....super jsou ty krémy z DM babylove, strašně mi to ve francii chybí, ta jejich kosmetika...

emily327
15. jún 2010

tak som konecne doma z prace. Poviem vam,ze tych 11 hodin spanku poslednu noc ma omracilo na cely den ☹ Som ako mechom udreta, duni mi hlava a chce sa mi hrozne spat. Od dnes uz iba 8 hodin a to je maximum.
Viete mi poradit nieco na opuchnute nohy? Mam ich fakt fest naliate ☹ Vypila som za den viac ako 2 litre vody ale aj tak su hrozne naliate..... A co vy ako sa mate?

Meleri, skoro sa uzdrav moja 😉

Lubi, to treba zacat odnaucovat hned to cucanie prsta, moja sestra ho cucala do 9 rokov a nevedeli sme ju odnaucit, az raz mamina jej v noci ten prst namocila do cierneho korenia a od vtedy bolo po cucani prsta 😀 Ale to by som na tak malom babatku neskusala... Drzim palce 😉

Schnucki, to je super,ze u lekara vsetko ok, no malinka v brusku sa hraje to musel byt fakt zazitok xixi to si aj nieco za to 4D platis? Lebo tolko 4Dciek ako mas ty tu ziadna z nas nemala Tak si to vychutnavajte cmuk

Blondy, tak ako vidim s malinkou to uz mate pestre 🙂 To krmenie bude fakt velmi zabavne hlavne z toho bude mat zabavu mala xixi Aspon to uz nemate streotypne 🙂 Tak si to spolu uzivajte.

blondynka400
15. jún 2010

Ach jo, napsala jsme příspěvek a asi nefungoval net a nenapsalo se mi to...

schnucki, jojo je to legrace, kdyby jen ta mrkve tak nebarvila 😝 😀 😀

emily, neboj, taky tě to čeká... Ono na jednu stranu je to lepší a takové zajímavější, ale kojení je značně pohodlnější a rychlejší 😀 Jo a měla by jsi se šetřit 😉

schnucki
15. jún 2010

ahoji holky,
meleri uz jste zase nemocny?? doufam ze se brzo uzdravis, musi to bejt na palici ...

emily tak to ti bohuzel neporadim, bez se natahnout a klidne si zdrimni, ja se ted plne orientuju podle toho jak se citim, uz se pres hodku valim na gauci v zupanu, mam nejak prehozene spani, dneska jsem tu v pul 5 rano myla nadobi a prevlekala periny 😀
my jsme ten 4D utz meli v balicku s tim vysetrenim organu, stalo nas to kolem 200 euro ... doktor to bude zkouset tak dlouho, dokud se mala radne neukaze, dneska nam dal i pra videi, ale furt ma neco pred ocickama, potvurka ....
musim rict ze byl fakt zazitek videt jak si taha za nohu a pak se nohou dotyka nosu, uz vim z ceho me to bricho tak boli kdyz tam dela takove lotroviny ... a jsem rada ze i tatka byl u toho 😵

blondy to jo, mrkev je potvurka ... ale hele, zase se s malou neudis 😀

blackie26
16. jún 2010

ahojky jen jsem vam chtela rict ze cekame dalsi ..tak to snad zvladnem.mala je uzasna tak snad nebude pro blem

barbora87
16. jún 2010

@blackie26 velka gratulacia!!!neboj urcite to zvladnete!a kolko ma mala rokov?

yarden
16. jún 2010

Dakujem Blondy za odpoved.
A do kolkeho tyzdna si lietala lietadlom? Lebo niektore spolocnosti maju urcite striktne pravidla na prepravu tehotnych zien. Sem nizkonakladaovky nelietaju, ale asi let pre mna vyjde lacnejsie ako kazda kontrola u miestnych doktorov.

Blackie26,
velka gratulacia. Ale nie je to zavcasu vediet ze si tehotna,ked uvadzas 2tt?
Ale drzim palce.

lubinka9
16. jún 2010

babule, mate niekto mailik na nasu Zuzku? Ja som ho niekde odpalila. Ked tak IPnite mi ho. Dakujem

emily, viem, ze je to tazke odnaucit, preto to len tak nenecham a bojujem, teda vlastne bojujeme obaja. 😝 Kukala som aj jednu temu na MK o odnaucani, jedna tam pisala, ze ma 56 rokov a este stale sa prichyti s palcom v ustach 😕 😕 😲

kleo, v tvare ani velkosti to nieje. V porodnici mal dokonca ovela vacsi a bolo OK. A ked ho nakoniec udrzi v puse tak je OK, nic ho netrapi.. Takze viem, ze len vymysla a skusa, proste ten palec je ale lepsi 😠

no a take radikalne oducanie ako sol alebo korenie.. tak nad tym sa mi rozum zastavuje. Este nejaku neskodnu masticku, ktora zrovna "nechuti" by som vyskusala ak nieco take vobec existuje. Nenatrafila som zatial.
Ale mame nejake nove hracky, ktore pasuju pekne du ruk a maju kadejake vystupky na okusovanie a to ho bavi.. zatial.. 😅

schnucki
16. jún 2010

ahojik holky,

blackie velka gratulace, drzim palecky aby bylo vse v poradku 🙂

barbor a jak se mas ty??

lubi poslano 😉 ... 56 let? tak to snad ani neni mozny 😲 😲 ... drzim moc palecky aby se povedlo ho to odnaucit ...

ja jsem pekne nachlazena, vcera jsem mela vecer lehce zvysenou teplotu a byla mi strasna zima, tak jsem lezela zachumlana na gauci, boli me v krku a mam rymu 😝 ja kdyz jsem takhle nachcipana tak vubec nemam hlad a male to ocividne nevadi, ale snazim se jist ... ale prospala jsem krasne celou noc 😀 .... ach jo, nejak mi prijde ze co jsem tehu je to telo strasne nachylny, nikdy jsem takhle casto za sebou nachlazena nebyla 😝

yarden
16. jún 2010

Ahoj kocky,

este taka otazka od zacinajucej tehule.
Mali ste ranne nevolnosti? Mne zatial nic nie je. Obcas citim len blby pocit na zaludku, ako ked niekto cestuje autom a ma slaby chvilkovy pocit nevolnosti. Len mam chut na maso, hlavne hovadzie steaky, co ja som nikdy nejedla. Ale inac ziadne divne chute, nic. A kuracie maso nemozem ani vidiet.

A barborka, este nevies co budete mat?
Ked si pisala, ze budeme spolu tehulovat na konci, to je super. A teraz uz aj Blackie...
No snad sa coskoro objavi aj dalsia tehula...

Ja tu mam v zahranici dve kamosky, slovenky tehulky 15 a 16 tt. Vcera ma zobrali na nakup tehu veci. Bolo to s nimi zabavne.

schnucki
16. jún 2010

yarden,
ja jsem nevolnosti vubec nemela, mela jsem sice casto silne bolesti briska, ale vubec jsem nezvracela, snad jen jednou 🙂 .... jinak s tim jidlem je to normalni, ja jsem 14 dnu zjistovala co mi chutna a co ne, spoustu veci se vyhodilo ... a asi od konce 4 mesice jsem zacala jist normalne 🙂
jez hodne ovoce a zeleniny, potrebujes vitaminy, a vyhni se syrovemu masu ....

yarden
16. jún 2010

@schnucki
Dik. OVocie a zeleniny tu mame az az. Surove maso som nikdy nejedla, ja som skor bola ten akoze vegetarian, ale teraz tie steaky. Az sa mi opat zbiehaju sliny. A vacsinou mam chut na veci, ktore tu vobec nedostat.

finfrle
16. jún 2010

schnucki davej na sebe pozor mamino!Udelej si cajik a zustan v teple!
To ti zavidim,ze jsi nevolnosti nemela 🙂 ja bych mohla vypravet 😀

Yarden pokus se do sebe ted dostavat co nejvice zdravych potravin,jak psala schnucki,snad ti nevolnosti neprijdou ale kdyby jo at mas zasobu 🙂 Jis listovku!? Zacni i vitaminky pro tehule 🙂
Maso jen dobre uvarene(pozor i na kureci)
Plisnove syry taky ne!
Jak se vubec citis tehulko?!

U nas to byl vcera den a dnes to vypada,ze to pokracuje.
Rozbilo se nam auticko a tady na samote je to problem.Manzel s nim chtel dojet ted k mechanikovi a ono ani uz nenastartovalo ☹ a to musim v patek k lekari a na socialku a v pondeli do nemocnice !!!To ani nemluvim jak me mrzi to,ze nemuzeme v nedeli za Emilkou...
No asi s tim nic nenadelam jojo
Mala kopka cim dal silneji 🙂 to je ma radost,jeste,ze ji mam a jsme na to dve 🙂
Jsem zvedava co me ceka v nemocnici zase za vzruso 😀 to vam pak hned poreferuji 🙂

blondynka400
16. jún 2010

schnucki, no to ne 😀 dneska zkusíme sladké brambory, jsem zvědavá, jak jí to bude šmakovat 😀
@blackie26 jé další, velká gratulace 😉 A jak je severně od nás? 😀
@yarden naposledy jsem letěla někdy v 32tt, v 34 tt jsem jela domů autem, protože jsem ho doma potřebovala a pak jsem si sem malou zas přivezla, novorozence bych v životě do letadla nevzala...
U vetšiny leteckých společností můžeš letět do konce 34tt, někde musíš mít potvrzení od doktora, že můžeš, vyjímečně pak i do 36tt. Je potřeba si to ověřit u dané letecké společnosti. Ale po mně nikdy nikdo žádné potvrzení nechtěl, i když ono je fakt, že den před porodem jsem měla bříško jako většina holek někdy v 6 měsíci ) 😀

yarden
16. jún 2010

@finfrle
Ahoj finfrle,
citim sa zatial velmi dobre. Len trosku unavena. Ale mozno to bude aj pocasim a velkym vlhkom.
Listovku uzivam uz od novembra (listopadu) a mam aj tehu vitaminy.
Ale mam aj vela listovky v zelenine, v salatoch.

@blondynka400
My lietame vzdy len Austrian, a oni maju uvedene ze do 38 tt v pohode. Ale mam este cas vsetko prezistit a porozmyslat. Ked teraz poletime domov, to by som mala byt v 13-14 tt.
Dufam ze velkost bruska je dedicna, aj moja mamina mala malinke brusko, no ale ja som sa narodila mensia ako ostatne deticky a aj lahsia.

@barbora87
Preto som sa len pytala ci uz nahodou neviete co budete mat, lebo tie kamosky 15 a 16 tt uz to vedia. Tu to nejako zistuju asi skor.

blondynka400
16. jún 2010

@yarden tak to jsou tedy vyjímka,... Většina leteckých společností má fakt ten 34 max 36tt. Ale já bych osobně užv tom 9 měsíci tedy nelětěla....
Hele jeak je to s tou dědičností a veliksotí bříška nevím, protože meoje mátinka měla vždycky velké, moje obě dvě ségry taky a já měla malé 😀

schnucki
16. jún 2010

yarden ja si ted treba ujizdim na melounech 😀

finfrle dneska uz je to lepsi, ale mam hlavu jak balon, zalehly usi ... nevite nekdo co mam delat aby mi odlehly? je to z toho vecnyho smrkani ... do toho se mi rozbehla alergie v plnym proudu, takze se tu vsude valej kapesniky a ja nedelan nic jineho nez smrkam a hepcikam ... kamaradka ma tu svatbu i s obradem venku, tak snad me to tam neprepadne 😝
to je pekne naprd s tim autem, nedaj vam tam nahradni od servisu nez to spravej? tady ta moznost je, kdyz auto fakt potrebujes ....

blondy dej pak vedet jak male chutnaly brambory ... ty uz ale delas sama, ze?

ja teda nevim jestli je brisko nejak dedicne, ale myslim ze az tak moc ne .... spis to bude tim, ze treba ja mam hodne podobnou postavu jako moje mamina, takze je treba velka sance ze brisko bude podobne 🙂

dneska jsem byla rychle nakoupit, mam takove to tricko kde stoji na brisku napis - dva v jednom a jsou tam dve male nozicky ... pokladni se na me usmala a ze pry v jakem tydnu, tak ji to povidam a pani za mnou se zacala smat ... no a nechapala, az z ni vypadlo, ze je ve stejnym tt jako ja 😀 akorat ze ona mela nejak vetsi prsa nez brisko, takze jsme si nikdo nevsiml toho ze by byla tehu ... ale dobra nahoda 😀

emily327
16. jún 2010

schnucki, skore uzdravenie moja, to nachladenie je dobre na nervy, ja som ho uz mala asi 4 krat pocas tehu a bolo to na nervy. Tak nech to co najskor prejde 😉

finfrle, neboj stretneme sa ak nie tento tyzden tak buduci cmuk vobec sa netrap, hlavne nech sa mas ako dostat do nemocnice 😉

lubi, drzim palce moja s tym oducanim, o tej masticke som nepocula, mozno by v lekarni vedeli poradit alebo pediater.

blondy, vela trpezlivosti s dokrmovanim 😉

utekam do prace, dnes nohy nie su az take opuchnute, tak dufam,ze to uz bude ok. Nasla som v jednom obchode take specialne ponozky - podkolienky na cestovanie, ktore pomahaju prekrvovaniu. Tak si ich kupim na let domov lebo to som mala opuchnute nohy aj ked som nebola tehu. Pisu na nich,ze si ich treba dat 30 minut pred cestou ale nepisu ako dlho ich mozem mat na nohe, neviete poradit? Rozmyslam nad nimi,ze by som ich nosila do prace.....
Pekny dnik, vecer napisem pa pa

finfrle
16. jún 2010

Schnucki jojo tak to tu nechodi s nahradnimi auty...vypada to,ze nam to za zitrek mechanik opravi ale musime behem dneska sehnat dily jeje tak ted zacne stres a litani jojo
Holky na usi no to ti neporadim ja jen vim,ze na zanet ucha pomaha nakrajena cibule v kapesniku ale pak smrdis jako cibule 😀 snad se ti lepe ulevi.

Emilko at ti to utece!S temi ponozky nevim ☹ neporadim

To je tak krasne a zvlastni ty kopance 🙂 konecne to citim lepe a lepe 🙂

barbora87
16. jún 2010

@yarden cooo?a odkial to uz vedia?aj ja chceeeem

schnucki
16. jún 2010

emily ja uz jsem z toho docela na prasky, ale co, nejak to preziju 🙂
covece ja ti bohuzel taky neporadim jak dlouho se muzou nosit, co se zkusit zeptat v lekarne, nebo tam kde je kupujes, meli by vedet co a jak 🙂
jinak podle me neni spatnej napad ze bys je nosila i do prace, pokud ti to ulevy noham, proc ne ....

finfrle je to na palici s tim autem, nase uz ma taky par let za sebou a casto se nam neco kazi, takze tohle litani znam .... manzilek ma ale diky bohu kamarada co mu to auto opravuje, takze spoustu veci nam i zaridi ... kazdopadne na vas myslim at je to zitra uz v poho 😉
ja si nemyslim ze bych mela zanet ucha, ale jak casto smrkam tak mi zaleha a ja pak nic neslysim 😝

je to super vid, malou takhle citit 😵 pockej az ji i uvidis jak ti tam cuta, ja ji pozoruju vzdycky vecer, to je aktivni, pres den si tam ocividne taha za nohy 😀

meleri
16. jún 2010

caute holky
dneska je mi už líp asi je to nějaká angína, páč mi to sedlo do krku, ale horečka je už pryč....jenže kvůli tomu nemůžu jít ke kamarádce, a musím sedět doma....malý ted usnul..tak mám klid!

Schnucki

vidím že píšeš že jsi taky nemocná asi je to ted nějaký virus nebo co....:( tak se brzo uzdrav..

Yarden,

vítej, ne já nevolnosti neměla, taky jsem měla zvláštní chutě ale celý první trimestr mi moc nechutnalo, ale vyloženě nevolno mi nebylo..

dědičné bříško... 😅 to já fakt nevím jaké měla moje mamka, já ale moc velké ne, protože jsem porodila v tom 35 tt...

schnucki
16. jún 2010

barbor ono se da zjistit i z plodove vody pohlavy, to se podle me da zjistit driv jak na utz ... ale jak driv si nejsem jista ... kazdopadne to podle me bude neco za co si zaplatis, protoze me o tom doktor treba vubec nerikal, ale nekde jsem o tom cetla .....

schnucki
16. jún 2010

tak mi prisel zas mailik a mala by mela vazit uz cele kilo 😀 ... a doporucujou chodit plavat ... a taky tam pisou ze otvira ocka a kouka a dokaze vnimat svetlo, vidi pres kuzi ruzovou a cervenou, tak zkusim vecer jestli bude nejak reagovat na baterku 😀 ... pry i casto jsou porodni saly natreny na ruzovo .... zajimave

meleri
16. jún 2010

schnucki
tak to je zajímavé... 🙂

finfrle
16. jún 2010

schnucki jj je to krasne mala si sem tam kopne ani me nevaruje 😀
Vecer je to,jak pises...kolem jedenacte mi zacne tancovat cele brisko 🙂 snad se mala po narozeni v noci uklidni a bude pekne spinkat 🙂
Nahradni dily mame objednany a rano je musime vyzvednout a pak rychle k mechanikovi,jen za dily musime dat 200eu ☹ no ale co nadelame,kdyz uz mas auto neco to stoji.To jsem zvedava,kolik si rekne mechanik.
Jdu papat 🙂

yarden
16. jún 2010

@barbora87
Povedal im do doktor pri UTZ. Mam pocit ze taky UTZ sa v SR robi okolo 18-20 tt a tu v 15. Aj mi ukazala foto a videla som aj ja maleho pipika 🙂

barbora87
16. jún 2010

@yarden jeee supis no ja idem v18.tyzdni tak hadam nieco uvidi

schnucki
16. jún 2010

meleri taky preju brzke uzdraveni ... podle me je to trosku i pocasim, prece jen je pres den hicak a k veceru trosku chladno ...

finfrle me nevaruje nikdy, vzdycky nakopne jakoze at vim ze tam je ... a nejvic je aktivni kdyz si lehnu, potvurka ....

yarden nam to doktor povidal ve 20tt, ale stejne jsme radeji cekali do dalsiho terminu na potvrzeni, kdyby se nahodou ten pindik tam prece jen objevil ... ale v 15tt si nedokazu predstavit ze by uz bylo neco na 100% poznat ....

schnucki
16. jún 2010

taky zalezi jak male lezi ....