Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
24. jún 2010

@kleopatris hele oni jsou v každé zemi jiné a mají jiný obal, takže ti asi neporadím. Já hlavně střídám dvojeznakčy plenek, protože se mi zád, že jí každé otlačují jinak, tak aby neměla otlačeninky 😀 Takže mám značku luvs, to u vás nekoupíš a pak pampers baby dry, ale navoněné tedy nejsou vůbec a vevnitř jsou takové zelené... A pak chci přejít na eko plenky u bio bavlny, ale mají je až od velikost 8kg...

ivanajelinek
24. jún 2010

Schnucki no uz len nejaku tu tlaciaren na tie eurace, inak to nevidim 😎

barbora87
24. jún 2010

Tak chcela som hajat ale presvihla som svoju hodinu tak som tu pobehovala a na kazdom rohu som zacala nieco robit...ale chytil ma hlad lebo som len rano o 8papala tak som si rychlo nieco urobila a teraz papam v posteli...mozno potom zaspim ked sa napapam🙂
no mne sa to tiez nepaci ked tehulam vyleza brusko z pod tricka...mne sa tiez paci ked je to obtiahnute ale nemusi vylezat...
Emily ideme na oslavu narodenin ale nie na dlho...

kleopatris
24. jún 2010

@blondynka400 no presne tie mame aj my, a ani tu nevonaju, ale slovenske hej. A tie ekologicke su jakej znacky? maju ich tiez len v IT?

meleri
24. jún 2010

Blondy,

mě se strašně líbil ten obrázek na tom, jenže jelikož jsme měli ještě spoustu těch indulon tak jsem to nechtěla kupovat, ted už ale pomalu docházejí...🙂
na nočník ho dávám kadil i čůral do něho ale ted má to období vzdoru takže tam sice sedí ale odmítá tam kadit...čekám že to období přejde prý je to kolem 2 let pak vklidu...mamka mi pořád říká že v 18 měsících jsme měli plíny jenom na noc... ☹ já prostě nevím jak to dělali, prostě já na to nemám chut ho pořád svlíkat a dávát co 30 min na nočník ale tak se to asi kdysi dělalo, a možná to bylo dobře. těžko říct....
jasně v roce můžeš na nočník dát, nečekej že to bude chápat ale jde o zvyk, aby si prostě zvykla na tom sedět..v dnešní době se s tím začíná dost pozdě, a mě šokuje že třeba ve 3 letech má dítě pořád plíny, to už mi fakt přijde že je lenost..

Ivčo,
podle toho jak to cítíš...já jsem strašný stresař a chtěla jsem mít už všecko hotové, ale myslím že to vklidu ještě může počkat....juj no mě to čeká dneska večer.... ☹

emily327
24. jún 2010

ivana, tak potom si jednu taku tlaciaren prosim aj ja 🙂 Inak ja planujem prat a zehlit detske vecicky asi tak v auguste nech je to nachystane pre istotu, ak by mala prisla na svet skor. Ale je to len na tebe kedy, ked to urobis, mas o starost menej. A vy uz mate vsetko pre maleho nakupene?

blondy, no je dobre,ze vies co jej robi na vecer dobre a co nie. Treba to asi odsledovat a potom tomu predchadzat. Ale vy ste sikovne baby, poradite si 🙂

Dnes je vonku zase otras pocko, nejaky divny tlak, som ako mechom udreta a to musim ist do prace. Len nech mame nejakych ludi, lebo tam urcite zaspim 😀 Tak vam prajem pekny dnik a vecer sa ozvem. Uz len 5 dni v praci 😀

blondynka400
24. jún 2010

@barbora87 jojo, máš pravdu, není nic ošklivějšího než vylézající těhu bříško hlavně pak v koneční fázi, jak tam některé mají vylezlé žíly a tak, k tomu ještě ten pupík.... Přitom když je to pěkné obtažené ale přirom schované, vypadá to moc hezky 😉
doteď mně mrzí, že jsme vlastně nikdy neměla takové to fakt pěkné těhu bříško, žej sme u před porodem vypdala jak v 6 měsíci 😠

meleri
24. jún 2010

Schnucki,
já mám dobré zkušenosti s plínkami Babylove. měli jsme je v česku když jsem nebrala látkovky, jsou levné ale nikdy z nich opruzeniny neměl.....je to ta značka z DM - drogerie market či jak se to jmenuje...my měli problémy s těmi Pampers New baby a pak ještě Moltex - to používali v nemocnici a měl z nich zadek do masa... 😢

blondynka400
24. jún 2010

@meleri jojo, vidím a tak jako ty...
No kdysi se dávali sedět děti od roku a každou půl hodinku...
Ještě uvidím no, já i manžel jsme byli v roce bez plín, tak byto mohla mít malá po nás 😀
@emily327 no ono to právě bylo už nějakou dobu ok, ale zase se to vrtátilo, tak snad to zase brzy odejde...
Každopádně už jse s ní přes den monhem lepší pořízení, dokáže se i sama zabavit a už je s ní fakt legrace, už to není takové to ležící miminko, které jen kouká a je na jednom místě 😀

emily327
24. jún 2010

blondy, no tak ja taky problem nemam 😀 Ja som v 6.mesiaci a mam brusko tak velke,ze uz by som ho neschovala aj keby som sa neviem ako snazila 😀 A to si neviem predstavit ake bude, ked budem pred porodom.... No co uz, ake narastlo take je. Myslis,ze podla velkosti bruska sa da odhadnut, ci bude babo velke alebo male? Lebo v robote ma uz strasia,ze to bude urcite velke babo, ked mam tak velke brusko hmm no ale kecala som s maminou a ta mi vravela,ze ja som bola jej prve dieta a tiez mala velmi velke brusko a ja som sa narodila s vahou 2150 gramov, Tak toa si nebude pravda,....

kleopatris
24. jún 2010

blondy no nic, musis teda mat to druhe aby si si uzila bruska 😉 a vyliezajuci pupik je hnusny...moj sa este nevtiahol svina, uz neverim ze sa da do povodneho stavu 😠

ivanajelinek
24. jún 2010

Emily ja asi tiez zacnem az v auguste. No mame uz dost pokupene, ale ved ked ja neviem stale ze co vlastne este treba. 😉

kleopatris
24. jún 2010

emily ja neviem, ale ja som mala take vacsie brusko, ale nic mega a maly mal 4,20... a nikto si podla brucha nemyslel, ze bude mat viac jak 3,5...podla mna to od brucha vobec nezavisi

meleri
24. jún 2010

blondy,

v roce bez plín! 😨 to musí být super!! přeju ti at je fakt po vás, to bys měla o půl práce mín. tož to bych taky brala ale u nás už je pozdě!! 😀 ale aspon v těch dvou letech kdyby to šlo..dneska seděl na nočníku tak jsem mu ukazovala jeho první slipy jaké jsou super, pak jsem mu je dala porovnat s plínkou a říkám mu už jsi velký kluk, plíny už nemusíš nosit, no a tak se vyčůral do nočníku. mě právě šokuje jak některé mamky mají předškoláky s plínama a moc to neřeší, já se modlím at tak nedopadnu....prý se má od 18 měsíců dítě nechávat zezačátku hoďku ve slipách nebo kalhotkách a postupně to prodlužovat, dávat na nočník atd....tak jsem pořídila ty slipy no jsou mu ještě trochu velké ale musím to už zkoušet...

blondynka400
24. jún 2010

@emily327 myslím že podle velikostí bříška veliksot miminka fakt neodhadneš. Je spousta faktrorů, co na to půspbí krom velikosti mimi 😀 . Záleží na tom, kolik má plodovky, jak máš stavenou dělohu, jak pevné máš břišní svaly, na poloze mimi, je toho dost.... 😉

@kleopatris no já už druhé s největší pravděpodobností mít nebudu, takže tohle si už asi neužiju 😝 😀
Hm, ono se mu očas moc zalézt nechce no. Tak snad ten tvůj dostane rozum a zaleze 😉

barbora87
24. jún 2010

Blondy no presne ako pises...je pekne ukazovat brusko ale netreba aby vylezalo...ale u mna to aj tak nehrozi lebo teraz ked niekto nevie ze som tehu tak si mysli ze mam take spekate brucho🙂a ked budem mat normalne brusko tak to bude na jesen a to nebudem chodit polonahata🙂 no a pred porodom v zime nebudem ani von vylezat ...

A tu tlaciaren na peniazky aj pre mna prosim🙂 clovek stale nieco potrebuje hroza...a este si teraz s drahym uzivame zivot vo dvojici tak sme boli aj v kine aj na veceri aj si pizzu objedname...a pre seba som ani nic nekupovala ale v minule som si aj make up kupila a tak ved si to zasluzim za to trapenie...ale tiez nam treba dat auto do poriadku nez sa mimi narodi a posledny julovy tyzden ideme stanovat tak sa tesiiiim ze vypadnem z domu trosku

blondynka400
24. jún 2010

@meleri hele synovec byl taky v roce bez plín, ale pak ja píšeš, přišlo období vzdoru a k plínám se vrátil. Kolem dvou let byla opět bez plíny, ale čůral jen venku u stromečku (na zahradě) a k dyž chtěl kakat, řekl si o plínu. takhle to bylo do 3 let, než šel do školky, tam se mu první den děti smály a od té doby už chodil normálně na záchod 😀
Hele a takovéty odnaučovací plenky jsi zkoušela? 😕

emily327
24. jún 2010

blondy, prepac ak sa mozem opytat, preco uz nebudes mat druhe mimi? 😲

kleopatris
24. jún 2010

este vam ukazem jak pijeme z hrnceka 😵 najprv sa s nim hral a potom z neho aj pekne pil 😀 sice vacsina skoncila na tricku, ale neva 😵

meleri
24. jún 2010

blondy,

jo to období vzdoru je svińa...🙂))) chceš pusu: nenenene, chceš papat nenenne, chceš na nočník nenenene... 😀
no já používám ty látkovky a to by mu mělo být nepříjemné, protože je to hned mokré že jo, ale jemu je to jedno....pak mám ještě různé svrchní kalhotky které se dají použít jako slipy a to je ještě nepříjemnější když to dáš bez plíny jenom ty kalhotky, to se pak tahá za lulinka přes tu plínu ale stejně si o nočník neřekne..

mě to právě děsí, do tří let to je fakt hodně.
moje neteř právě to zvládla ve dvou letech, pak myslím měla ještě plínky na noc ale po páru měsíích už ani ty ne...

Kleopatris,

to je šikulka šikovný takový malinký a jak už umí krásně pít sám! 😵

meleri
24. jún 2010

máš fakt krásné mimčo má moc krásné oči.

blondynka400
24. jún 2010

@emily327 no protože na druhé už nebude čas... Pracovní povinnosti volahjí a pak už budu stará, takže tak 😉

kleo, jé to je super fotka, Maxík je fakt šikovný a roztomilý. 😀 Tedy tohle jsme ještě nezkoušel, já jí dávám vodu z takového toho pítka, už se to krásně naučila, kojeneckou láhev jí vůbec dávat nechci 😝

blondynka400
24. jún 2010

meleri, no mě to přijde taky hrůza, ale zas znám i případ kdy sde fakt mimča snažila a klučík se to prostě naučil až ve 4 letech, ale souhlasám, že většinou je to sspíš lenost a pohodlnost 😝
Tak už si asi zvykl, že mu je to jedno 😀

barbora87
24. jún 2010

Kleo maly je uzasny!a ten jeho pohlad🙂nadhera🙂))a je sikovny ...

emily327
24. jún 2010

blondy, coze??? nebude cas? Ake pracovne povinnosti? A co ty uz mas po 40-tke???? Ale je to samozrejme kazdeho osobne rozhodnutie, my uz teraz vieme,ze chceme druhe babo a ja sa tiez nebranim pracovat, ak bude treba uz pri prvom. Ale chcem si malu uzit tak dlho ako sa to bude dat. ale je pravda,ze maximalne 2 roky......

meleri
24. jún 2010

blondy,

tak to jo, ale ty ještě stará nebudeš ne? je ti 30? já sem to zapomněla ale ty jsi tanečnice? to věřím že ti to asi chybí, jestli je toto tak to je krásné zaměstnání...

meleri
24. jún 2010

blondy
slyšelas o té metodě že se dítě dává na nočník (takový malinký) už jako novorozeně a prý postupně si s rodičema vypracuje nějaké signály takže ani nemluví ale rodič to pozná no a tyto děti prý bývají právě už v roce úplně bez plen...ale teda je to záhul já si to nedokážu předtsavit hlavně v zimě,a le oni si dokonce šijou s speciální gaťky s dírou na zadku že šup a je to.... 😀 ale to malé mimčo teda čůrá furt ...

blondynka400
24. jún 2010

@emily327 no nemůžu si v mé pracovní kariéře udělat delší pauzu, to bych se mohla na všechno rovnou vykašlat, navíc mi práce i chybí. A pracovat při mimi mi přijde jako nemysl, to si ho neužiješ a než aby ho hlídala celé dny chůva, to radši žádné mít nebudu... A V 35 mít prostě dítě nehodlám, to je pro mne moc velký genetický risk a do toho já nejdu. Takže prostě když to schrnu, tak není čas... 😉

emily327
24. jún 2010

ok, tak ja sa lucim idem sa nachystat do prace.... tak vam prajem pekny dnik 😉 pa pa

blondynka400
24. jún 2010

@meleri jé tak ot neznám, já znám vyloženš bezpelenkovou metodu, ale s tím umsíš začít už do narození a mít tedy hodně času a trpělivosti, a to já nemám, abych rozbalovala mimi co 15 minut... 😝

emily,užij si to 😉