Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
16. júl 2010

Dobre ranko....Tak urazenu som nehrala 😀 Naco... 😎 Dnes rano som sa zobudila na palenie zahy...Tak som si dala pohar mlieka a uz nemozem zasa spat.vyzera to dnes tu na pekne horko.Kamosky ma volali na plavku, ale to brucho este stipe a je trosku cervene, tak budem radsej doma 😝 A vy co budete dnes porabat?

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle ja akurat pozeram tie latkovky a poviem ti ze som z toho blbec... 😒

barbora87
16. júl 2010

@ivanajelinek Ahoj ivi ja som od8hore je tu zase taaaak horuco ale v noci bola burka a taaak prsalo a tak bkbo ze priamo nam do okna tak sme tu o polnoci vytierali vodu v byte...no doobeda pride ku mne kamoska poobede budem trosku upratovat a musim par veci vybavit a vecer ideme pre ten kocik peg perego

ivanajelinek
16. júl 2010

@barbor aj nam vzdy naprsi do obyvky a do spalne. Lebo ja sa vzdy tesim ked prsi a necham vsade pootvarane 😀
Jej takze super..Uz aj vy budete mat kocik...Je to len sportovy ci aj hlboky?

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek Ahojky,a co ze se mm tak zdrzel?Jelepsi,ze nejdes na slunicko,prece jenom to chce klidek dokud se kuze nezregenuje!A co mimisek jak se ma?
Ja ty latkovky nechapala dobre 2mesice az ted uz tomu rozumim 😀 a to byli hodiny cteni abych vybrala dobre 😀

@barbora87 Tak si Barbor dnesek uzij 🙂
Co varite?
Mm me premlouva na kureci smichane s ryzi a zeleninou,fuj to ja nemusim takove rizoto nasucho 😝
Dnes v noci jsem celkem spala dobre az na to,ze vecer se mi zase udelalo zle od patere ale hned jsem to zaspala.Jen si pamatuji jak me mm hladil po cele a kontroloval,jak mi je. 😵
Mela jsem divoke sny stale o tom jak krvacim,a ze prichazim o mimi. 😒
No ale hned po probuzeni mala pekne kopala a byla jsem vklidu.
Ta nase kocka me stve se nejak naucila vriskat,ze chce ven uz jsem ji dvakrat musela honit a placnout aby pochopila,ze toto nesmi ☹

barbora87
16. júl 2010

@ivanajelinek no moj mm tu len nadaval 😀 ale tak som mu povedala ze ma zatvorit okna a on nezatvoril tak smola no...
no to je len sportak a potom dostanem od kamosky 3 kombinaciu este

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 To se bude ale mimisek vozit 🙂

barbora87
16. júl 2010

@finfrle no teraz sedim u pc a skusim hodit sem fotecky od mimi tak dufam ze sa mi to podari 😎
no ja mam od vcera vecera co som varila spagety bolognese tak mame aj na dnes
joj neblbni s takymi snami..ale to poznam nmne sa sniva ze idem na utz a srdiecko nebije..ale teraz ked uz citim mimi tak pohoda 😉 inak mam v brusku nejakeho certika vcera vecer ma zase terorizovalo

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle, ale mm bol este s chalanmi na pivko... 😵 sedel s kamaratmi a obidvoch ich priatelky su rovnako tehulky.Si to predstavte aka nahoda.jedna ma termin 18-teho februara a druha 19-teho februara. 😀 No moj prcek je zasa aktivny...Vcera ma tlacil cely den na moc. mechur, mala som pocit ze musim stale na wc-ko... No tak mne sa najviac pozdavaju tie Gro Baby All in One... Je to asi najlahsie ale aj to je docela dost penazi...
U nas budu dnes jahodove knedliky 😝 Hotovo, ziadne mäso.Cely tyzden sme mali mäso, a dneska nemusim...
Jakeho mas dobreho a starostliveho manzelika 😉 Super...

barbora87
16. júl 2010

@finfrle no mimisek bude mat na vyber :D ale nie tak ten co budem mat od kamosky je chicco ale chcem len tu vanicku a autosedacku vyuzit a potom budeme mat to v aute a tento peg perego budem mat doma

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 Me uz terorizuje vetrelec kazdy den 😀
Jen ukaz fota 😉

@ivanajelinek no pivko musi byt 😉
Podle soutezi to vyhrali Bum Genius AIO ja beru vice znacek pak ti to pisnu co vse beru.
Ja maso taky nemusim 😝 nejak mi nejede co jsem tehu jen malo kdy.

barbora87
16. júl 2010

@finfrle uz sa na tom pracuje :D no a uz viem preco mimi tak intenzivne citim lebo mam placentu vzadu a nie v predu...preto nemam ani brusko poriadne

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek Jo Ivan jeste k tomu cviceni uz jsem tu davala odkaz ale klidne jestejednou 😉
www.hejbejse.tv a dole v sedive liste najdes cviceni v tehotenstvi,cviceni v sestinedeli a po sestinedeli!
Jsem to zkousela a parada dnes jdu do toho zase.

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle a tam su stale rovnake cviky alebo sa to meni? Aj ja idem cvicit 😝 No pozrem teda aj tie Geniusky...

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek Mas to v IP 😉
No jsou ruznorode ale potrebujes mic a taky je tam protahovani.

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle to vyzera dobre to cvicenie...

barbora87
16. júl 2010

tak fotecky mam vo fotoblog

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 stejne ti povim jak ty deti vypadaji srandovne 🙂 i ta nase mala 🙂

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek je dobre jen po 2minutach jsem byla ruda a mokra 😀 ale vydrzela jsem pul hod.Rozhodne to nechce prehanet.

barbora87
16. júl 2010

@finfrle no to si tiez hovorim dokonca vcera mi dr pri utz povedal ze mimi vyzera ako e.t. bo ho zobral tak zo strany..ale ta 3d fotecka je uzasna

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 jsem pridala sve fota z 18tt+2 😉 muzes porovnat

barbora87
16. júl 2010

@finfrle Jeee ved mas super fotecky!!!krasne si tam
lezi!!!to mne dr dal vcera 3fotky z utz ale na ani jednej nema clovek
sancu nieco spoznat!to mame nejake sidlo!dr nemohol ani jednu normal fotku urobit!

meleri
16. júl 2010

ahoj holky,zdravím malý spí no a odpoledne program jako vždy, voda....nevím jaksi co napsat, vůbec nic se neděje, akorát jsem dost unavená dneska, manžel teda zítra půjde na to plavání dětí a já si snad odpočinu, i když mě čeká vytírání podlahy a vysávání, moje nejoblíbenější činnost... 😝

barbora87
16. júl 2010

@meleri Neblbni ved odpocivaj!potrebujes to!a kedy ides teda k dr?

meleri
16. júl 2010

barboro,

já bych strašně ráda, jenom lehla a nic nedělala ale prostě to nejde.....malý tu po chvíli začne vřeštět že chce ven a prostě s ním vvypadnout musím a jinde než k vodě se to nedá..
kdybyste ho včera viděli! všechny děti si hrály v bazénku s něčím, i tak staré jako on, ale on? lítal po kachličkách, z jednoho bazénu do druhého, furt chtěl něco zkoušet, no po hodině odpadl jak on tak já....doma mi pak "žaloval" že s ním ještě nechcu být venku tak sem mu řekla že lítám kolem jeho zadku celý den tak at mi dá na 30 min pokoj..asi to pochopil protože si šel hrát sám....ale je to masakr....není rozpustilý, je prostě strašně živý, objevil že se dá běhat a ted pořád běhá no a já za ním....sedne si jedině když se čtou pohádky nebo hraje divadlo....

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle tak cvicila som asi hodinku...To je fakt namahave 😝 Som sa pri tom normalne spotila. Idem rychlo do sprchy a potom neviem.Dnes nemam akosi energiu na nic... ☹

barbora87
16. júl 2010

@meleri No to hej s malym je to tazke ale nerob si este stres s upratovanim!

emily327
16. júl 2010

ahojte, tak my dnes mame za sebou gratulaciu a navstevu dedka a potom sme boli u svagra na obedik. Mala som skvele cestovinky s hribovou omackou mnam mnam a doma ma cakala tvarohova strudla. Za hodku vyrazame do Brna pozriet auto. Som zvedava ci nieco privezieme spat. Tie horucavy su na nevydrzanie, hlavne pre mna kedze som 4 roky bola zvyknute na maximalne 22 stupnov. Ale co uz, nejako to musim vydrzat. Malinka si v brusku kopka a tak je super. Nohy opuchaju zo dna na den menej a menej, tak som rada. Idem do sprchy a potom smer Brno, vecer vam dam vediet, ci sme nieco kupili. Mrzi ma,ze nemam cas na citanie vas, ale vzdy si to priebezne pozriem.

Barbora, ake ceny su plienok v Rakusku?Napr. 108 ks balenie Pampers pre babyborn?? Chceli by sme to porovnat s cenami tu a potom v Madarsku, lebo tu su hrozne drahe ☹ vdaka

barbora87
16. júl 2010

@emily327 Ahojky myslis tie pampersky v zltom obale?ked hej tak tu som nevidela take velke balenie ale to normalne balenie stoji myslim v müller 10-11€ a v bipe a dm myslim 13€ ale neviem
kolko kusov tam presne je

emily327
16. júl 2010

@barbora87 aha no musim pozriet este presne tu. Nevadi a ako ako sa moja mas? Nevolnosti presli? A co malinke uz kopka? citis pohyby?