Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
22. júl 2010

@meleri Snad se ti uz ulevi.Maleho dej na vikend nastarost mm at si odpocines,potrebujes vypnout!!!!!!!

finfrle
22. júl 2010

Jdu si dat sprchu a koukat na filmik 🙂
Zitra tu budu az kolem poledne tak vam to hlasim 😉 😀
Jedu do prace pro vyplnene papiry na materskou,tak jsem zvedava jestli to bude mit sef pro me hotove.
Preji vsem klidny spanek a krasne sny a tobe Meleri hooooodne klidny a dlouhy spanek.

barbora87
22. júl 2010

@finfrle Ahojky no doobeda celkom ok ale cele poobedie mi bolo nejako zle od zaludka...a bola som nejaka bez nalady...zajtra idem ku svokre uz teraz mi je smutno :((( mm uvidim asi az v stredu...joj neviem si to bez neho ani predstavit...teraz je na treningu tak som si hodila farbu na vlasy a dala som si maslu na tvar a uz lezim v posteli...mm mi mozno prinesie nieco na jedlo cely den som skoro nic nejedla :( inak dnes mam cely den vystrcene brusko ale mimi je nejake kludne...
A co ty?zajtra drzim palce nech su vsetky papiere ok

meleri
22. júl 2010

finfrle,

to máš pravdu, říkala jsem si kdyby jel k prababičce v sobotu, mohla bych si sednout do parku s knížkou, nebo se jen tak natáhnout....nebo skočit za kámoškou okouknout miminko...s malým se to nedá, on tam začne řádit, hlavně jak vidí to miminko tak se strašně před ním předvádí.....

barbora87
22. júl 2010

@meleri Tiez si myslim ze by ti to prospelo mat trosku cas pre seba...predsa len je rehu namahave a este k tomu ked mas doma maleho...dufam ze ti bude coskoro lepsie

barbora87
23. júl 2010

Ahojte babule...tak od5som hore...zobudilo ma ako kebx hrozne palenie v bruchu no na chcipnutie...co to moze byt?myslite ze by to mohlo byt palenie zahy?ja som to nikdy nemala tak neviem ake to ma priznaky...

ivanajelinek
23. júl 2010

Dobre ranko 😉 Tak ja uz som tiez od pol siestej hore.Zobudil ma manzelov budik...Asi sto krat mu vyzvanal a on to nepocul 😠
@barbor ahoj..No ja to mavam teraz tiez sem tam, ale nie v bruchu palenie ale trocha vyssie.Tiez som to este nemala tak neviem ci je to ono.Ale si myslim ze hej...

schnucki
23. júl 2010

dobre ranko, vcera jsem nejak odpadla a pak zas nemohla spat, od pulnoci do dvou jsem tu cumela na televizi az jsem u toho vytuhla 😀 dneska je zatazeno, tak se mi krasne spinka 😀

meleri presne, at se o maleho stara manzilek a ty si oddychni 😉

finfrle no uz jsme si rikali kde jsi celou dobu 🙂 hlavne ze je vse v poho 😉

holky paleni zahy je v krku a jde to vetsinou az mezi prsa, ja to mivam casto 😝 ted v tehu do radne boli, ale v brisku by to palit nemelo ... ono totiz jak jsou mrnouskove vetsi a vetsi tak jak tlacej na zaludek, tak jdou ty stavy nahoru a zpusobuje to paleni zahy .... me to nejvic pali od krku po mezi prsa 😝

jinak jsem zjistila ze uz nesnim takove porce jako driv, tak je to pry taky tim ze mi tlaci na zaludek ....

ja mam stale dilema s tim kontrolovacem dechu, nejdriv jsme se rozhodli ze ho nekoupime a pak me mamka tak zmatla ze nevim 😝

barbora87
23. júl 2010

@ivanajelinek Ahoj ivi no s tym budikom to poznam mm zvoni budik kazdych 10min...no moj mm ma od dnes dovcu tak som mohla hajat a ja strasim od 5...ale je mi fakt bleee...s tou zahou lepsie uz ale bola som uz aj 2krat na zachode no neviem veru...

schnucki
23. júl 2010

jinak ja jsem si na tu zahu ty tabletky od doktora koupila, jsou to jedine co v tehu beru, u nich jsem udelala vyjimku protoze me to chyta tak casto a tak hodne ze kolikrat fakt nemuzu 😝 ... Marax - kousaci s prichuti bananu 😝

ivanajelinek
23. júl 2010

@schnucki no ved tam myslim, ze ma sem tam rano pali...Od krku po medzi prsa...
To ty mas dilemu s kontrolovacom dychu ja s latkovkami...

barbora87
23. júl 2010

@schnucki ahojky no ja som pozerala na nete ze ake su priznaky...a ze moze byt aj palenie v bruchu...no neviem veru..je mi bleee...a za hodku mam idjazd ku svokre...
No my urcite budeme kupovat monotor dychu aj s babyphine v 1...

ivanajelinek
23. júl 2010

@marbor budete kupovat ten od Angel Care? Ten som aj ja pozerala...Ale ja ho zatial nekupim a potom uvidim..

meleri
23. júl 2010

tak jsem vzhůru, a KO jako vždycky....to zas bude den... 😖
vy jste už holky pěkně vzhůru! 🙂 já si dneska pospala...
jo zítra to tak bude, budu mít odpoledne veget.... 🙂
holky na tu žáhu stačí trošku mlíka, a nemusíte nic kupovat...🙂 teda aspon mi to zabíralo..

barbora87
23. júl 2010

@ivanajelinek Hej ten od angelcare ac401 to je tennajnovsi s 2podlozkami a babyphone...mne sa babule na babyparty nan zlozia...

schnucki
23. júl 2010

tak to mate paleni zahy ... me na zacatku zabiralo mleko, ale ted uz se neda ... tak snad vas to holky nebude trapit casto 😉

@ivanajelinek a vy ten pristroj kupovat budete? ... ja si to s tema latkovkama musim jeste radne precist, ale zatim jsem koukala na jednorazovky, ze bych uz nejake koupila, a pro male miminka jsou asi 3 druhy 😝 tak jsem tam na to vcera tak koukala, ze sem z toho byla az paf ....

@barbora87 my jsme prave taky vydeli s podlozkou a jednim pristrojem a i se dvouma pristrojema ....

ach joooo ....

@barbora87 ja paleni briska nemivam, tak jsem nevedela ze to muze palit i v brisku 🙂 .... zkus si dat sklenku mlika

barbora87
23. júl 2010

@meleri Ahojky no ja som od 5hore a je mi orrasne :((( no ja nlieko od6rojov nepijem :(((

schnucki
23. júl 2010

@meleri tak to je super ze si zitra odpocines, urcite ti to prospeje 🙂 ... me uz prave mliko nezabira a fakt to pali az me to boli, takze jsem si ty tabletky koupila, je to fakt udesna bolest 😝

jinak ja jsem taky koukala na angel care ....

ivanajelinek
23. júl 2010

@schnucki zatial ho kupovat nebudeme...No ja tie stranky studujem uz asi 2 tyzdne..je toho moc ale ja sa asi na to dam.

barbora87
23. júl 2010

@schnucki No tak boh vie kde ma mimi tlaci 🙂 neviem
no ale dala som si orechy a trochu sa mi ulavilo lebo ze mandle a orechy pomahaju aj ked by mali byt lieskove ale ja mam len normalne...no ale nedivim sa ved som vecer jedla toastchlieb s nejakou tvarohovou pomazankou a kantwurst potom cheeseburger od mekaca a brocolli cheese nuggets a potom som isla spat 🙂 takze asi tak...no dufam ze mi bude lepsie...len sa bojim tej cesty ku svokre...

schnucki
23. júl 2010

ja ten pristroj asi taky zatim necham ....

barbor hezky kombinace 😀 .... proc se bojis te cesty?

manzilek se mi jeste nevratil z prace 😖 normalne je mezi 5-6h doma, dneska psal ze je neco s pneumatikama u nakladaku, a vcera prijel taky az v 8h protoze byla nehoda na dalnici .... jdu mu zavolat ....

barbora87
23. júl 2010

@schnucki No lebo mi je zle az na zvracanie a este k tomu idu aj hafani tak sa o nich budem musiet starat ach jaj uz nech je streda a som doma...
No radsej mu zavolaj ci je vsetko ok

schnucki
23. júl 2010

barbor a jak dlouho to k ni mas? budu na tebe myslet 🙂

tak jsem mu brnkla, prijede mezi pul 10-10h, takze bude tak do 4h spat a v 5h pojede zas do prace ....

barbora87
23. júl 2010

@schnucki No neni to daleko je to 1,5hodky ale vies jak ked je cloveku zle tak ta cesta je nekonecna...normalne mam zaludok v krku...
Joj a preco pride tak neskoro?no to vela toho nenaspi :(

schnucki
23. júl 2010

@barbora87 to znam 😒 tak snad te hafani zabavej na tolik ze nebudes mit cas myslet na to ze je ti zle .... myslim na tebe, cmuk ....

protoze kolega co jezdi pres den s jeho nakladakem se o nej vubec nestara, a jezdi s nim otresne, muj manza rikal sefovi ze je potreba vymenit kola, ale on je vymenil jen ve predu ... a manza mu uz par mesicu rika at nekde koupi rezervu, coz sef taky neudelal .... takze mu prasklo kolo v zadu, prijel adac a zjistili ze tam neni rezerva, tak musel manza cekat az ten typek prijede s rezervou a kolo mu vymeni 😝 no proste na hlavu ....
no a zitra chceme uz tak kolem 10 vyjet pro ten kocarek, takze pocitam ze mi manza prospi celou nedeli 😀

yarden
23. júl 2010

Ahojte...

Ste toho opat popisali 🙂
Ja som tiez od 5 hore, ale lezala som asi do 7 a bolo mi zle od hladu, tak som sa musela hend v posteli najest a teraz mi je uz dobre.
Vcera vecer ma strasne bolel zaludok. Urobila som si cistu stavu z malin a ciernych ribezli zo zahrady a nejako mi to nesadlo a mala som v zaludku kamen.
uzivam si chladnejsie pocasie a tesim na vikend, ked ma prsat a ma sa schladit...
@barbora87 Stastnu cestu k svokre. A neboj, prejde to rychlo.
@schnucki Ahoj, a aky kocarek idete vyberat? Uz mate predstavu? Drzim palce...
@meleri Uz Ti je lepsie, alebo stale si velmi unavena? A ako brusko? Rastie?
@ivanajelinek Vy ste dnes vsetky ako ranne vtacatka... Pozrela som si foto Tvojho pomalovaneho bruska a je to velmi pekne.

yarden
23. júl 2010

@meleri A niekde si sa pytala, kto su Rusnaci. Je to oblast na vychode Slovenska, zasahuje aj do Ukrajiny. Rusini, za hranicami je to Zakarpatska Ukrajina... A rozpravaju tak dost vychodnarsky. Pre mna nezrozumitelne.

ivanajelinek
23. júl 2010

@yarden ahoj 😉 Tak ako dovolenkujes? brusko rastie? No tie pocity hladu poznam, vcera som sa tak zobudila 2krat 😀 Tu je od vcera tiez chladno okolo tych 20 st, to mi uplne staci 😝 Kedy sa vraciate spät?

schnucki
23. júl 2010

@yarden ahojik, my mame kocarek uz vybrany, jedeme ho objednat ... hodim ti fotecku ... je to dvojkombinace, takze ta druha fotecka je jak vypada s vanickou ....

schnucki
23. júl 2010

ja se teda posledni dobou malokdy budim z hlavu, asi je to tim ze se pred spanim vzdycky jeste najim 😀 spis me ale budi na toaletu ....

holky co budete dneska delat?? tady je tak hezky chladno 😵