Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
23. júl 2010

@finfrle Fotecka uz je na fb🙂
no ja radsej take veci uz papat nebudem fakt mi bolo otrasne...inak mimi sa teraz zacalo ozyvat ale len jemnucko asi je nejako otocene...

@ivi tak to ste mali super zazitok 🙂

finfrle
23. júl 2010

@barbora87 Spinka 🙂 je mu u mamy dobre 🙂
Ivi alespon jsi se s pradlem probehla 😀

barbora87
23. júl 2010

@finfrle No to dufam 🙂 ved ho vsade nosim so sebou 🙂))

finfrle
23. júl 2010

@barbora87 jeste aby ne 😀 😀 😀

ivanajelinek
23. júl 2010

No aspon niekde som sa prebehla...Ved sme chceli ist aj dnes vecer trosku do mesta pozret, ale leje ako z krhle...Takze bude gaucik a filmik...Dala by som si nieco sladke, nejaku waflu, alebo buchtu a nic doma nemam...A do obchodu sa mi nechce kvoli tomu... ☹

finfrle
23. júl 2010

Tak uz to ma kocka zasebou 🙂 veterinar se priritil a bylo 🙂 Ockovani probehlo uzasne rychle a v pohode.Jsem se bala,protoze injekce v zivote nepoznala jen pred mozna 10 lety kdyz ji kastrovali.
Byla uplne v poho ani to nevedela.Popravde ani nevim co ji pichnul 😀 Predtim jsem mu jen rekla ze ji chci naockovat kvuli miminku at jsem pak s malou vbezpeci proti nemocem.

@ivanajelinek na tu wafli jsi mela chut uz vcera,si zajdi koupit alespon se projdes a pak si das dobrotu!!!Nebo udelej palacinky!Ty jsou rychle!

ivanajelinek
23. júl 2010

@finfrle vies jak prsi??? 😀 No na palacinky by som mala mat vsetko...Zeby?

finfrle
23. júl 2010

@ivanajelinek jasne palacinky! a uzij si v naruci manzela pekny vecer a film 😉

finfrle
23. júl 2010

Tak spagety mnami jami 🙂 a ted jdu za tebou @ivanajelinek na palcinky 😀 😀 😀

schnucki
23. júl 2010

ahojik, tak jsem tu,

finfrle jsi to vystihla, ja fakt na tom gauci vytuhla 😀 ... pak jsem byla u sousedky na drbech, zajela nakrmit kocky a pro melouna a ted jsem uz doma 🙂

ivus jeeee, ja jak se pozoruju jak se pozoruju tak zadnou skitavku nepozoruju ☹ ....

barbor neboj, pozdeji ji budes citit kazdy den, ona jak tam ted jeste ma hodne mista, tak se chybe ale ty o tom vubec nevi ... nase paradnice si drive pri utz tahala za nohu a ja to vubec nevnimala, az pak pozdeji jsem zacala vnimat kazdy pohyb, takze v klidu 😉

meleri
23. júl 2010

Finfrle,

jej my chystáme špagety zítra, se smetánkou a k tomu kuřecí prsa na cibuli. tak doufám že i malý si dá...🙂

Schnucki,

jej meloun jaksi jsem na něho zapomněla....

Finfrle,

chudák kočka, no hlavně že to má už za sebou...a ta kastrace to jsme taky zažili a je to strašné...dost si vytrpěla...:( sme se zařekli že po tomto už žádné zvíře, jenom rybky....a jak se jinak cítíš?
já jsem si dneska dala záležet, a i na večeři jsem se najedla a je mi dobře! zítra jdu konečně na bazén, malý půjde s tatkou k prababičce...tak budu mít vegeeet..

finfrle
23. júl 2010

@meleri Jsem se ted prezrala dala jsem si dalsi porci jak mi chutnali 😅

finfrle
23. júl 2010

@meleri Pred par lety jsem mela uzasneho pejska a prosli jsme si 6x narkozou s operacemi,nakonec jsem ji pichala 2xdenne inzulin.Byla uzasna a davali jsme ji tolik lasky co to slo.I tak si nejak nedokazu predstavit zivot bez zvirete.
Cica ted spinka a je v poho babicka stara 🙂 patnactileta.
Hlavne si zitra vazne odpocin!!!Naber sily at je ti lepe 😉
Citim se dobre,trochu me pobolivalo brisko ale uz je to ok ted uz jen z toho prezrani 😅

@schnucki Takze jsi mela pekne odpoledne 😉
Ja mam gauc nepohodlny tak na nem nikdy neusnu 😀 ale do postele to nemam daleko 🙂 zeby jsem se pak dorazila melounem hmmmmm

meleri
23. júl 2010

finfrle,

jo je to smutné jak pak zvíře odchází....já si tím dost protrpěla, asi se budeš smát, s křečky...byla jsem malá, byli pro mě fakt hodně, bohužel fakt křečka bych svému dítěti nepořizovala, je to smutné totiž dítě si na něho zvykne a on za pár let umře...:( to už fakt radši kočku nebo psa....ale nevím, museli bychom mít domeček...já určitě na stará kolena pořídím psa nechci být sama...a na procházky do lesa je pes super!
ňam a co jste měli za špagety?

schnucki
23. júl 2010

finfrle my mame nastesti gauc v poho, takze na nem casto usnu pri televizi 😀

my chceme poridit pejska, ale pokud se nam podari mit baracek, protoze mame oba radi vetsi pejsky a ten do panelaku nepatri ....

holky jdu se natahnout, jsem nejaka unavena .... preju hezky vecer a pa zitra

meleri a ty si zitra radne odpocin 😉

finfrle
23. júl 2010

@meleri sama na stara kolena nebudes!Budes mit manzela,deti a vnoucata ale pejsem neni od veci.
Zalezi jestli chces spolecnika na prochazky ci jen nekoho doma.Pejsek je urco lepsi a jednou k detem poridim ne hned ale urcite ano pak si deti vece uvedomuji co je to zivot a zivy tvor.
Spagety jsem delala dnes na cibulce s kurecim a rajskyma,cesnek a bazalka 🙂 😝

meleri
23. júl 2010

finfrle,

no nevím nevím, mám furt takový pocit že tu skysnu sama...víš jak to, ženské se dožívají víc....a děti se rozutečou, ne vždycky jsou takové že chodí jednou týdně na návštěvu...no kéž by!!
mi se moc líbí jezevčíci, ale je na ně třeba mít výcvik, a nebo ti husky, ti jsou krásní, ale jako stará baba asi už nebudu mít takovou fyzičku abych utáhla huskyho! 😀
právě to mě na dětech se....e že každé žebrá kup mi psa a pak po týdnu ho to přestane bavit a rodiče pak mají o starost navíc....

finfrle
23. júl 2010

@meleri nesmis myslet tak negativne! Nikdy nevis co ti stari prinese 😉
Jezevcici jsou fajn 🙂
Mas pravdu,ze tesi pes nebavi a pro rodice je to navic ale ja si rikam,ze jazde venceni psa je super unik.Vem to tak deti zustanou s tatou doma a ty se zajdes vklidu projit 😉 jsem vycurana co 😀

barbora87
24. júl 2010

Ahojte babule
tak ja som od 7.30hore ale stale ma nieco budilo tak som taka o nicom...celu noc tu prsalo tak parada!ramo som hned isla s hafanmi von a zimaaaaa...dnes budem oddychovat nic sa mi nechce tak asi si budem citat knihu...proste taka pohodicka
a co mate vy v plane?

finfrle
24. júl 2010

Ahooj 😔 tak jsem spala jen necele dve hodiny a vypadam jako zombi.
Koukam tu na tv a jen cvakam uz od ctvrte rano.
Pocasi mame podpsa.Jak se mate?
Barbor a mimi uz kopka?Me za cele vcerejsu odpoledne koplo 3x a dnes jednou nic vic,jsem ti rikala spinkaji 😉

schnucki
24. júl 2010

dobre ranko holky,
ja vcera vytuhla na gauci, takze jsem pak v noci nemohla spat ... 😝
ja se jdu pustit do snidane, umeju nadobi, kolem 10 se mi zbudi manzilek a pocitam ze tak kolem pul 11 vyrazime 😀
urcite si prckove davaj slofika 😉

finfrle
24. júl 2010

Jen si pekne uzijte vikend 😉 ja asi zustanu v pyzamku a ani se nehnu.

schnucki
24. júl 2010

finfrle to mi budem delat zitra, zitra mame v planu vubec nic nedelat a jen se valet 😀

hlasim ze jsem konecne videla jak ma mala skytavku, bylo to srandovni 😀 se tam pak chudak zacala prevalovat .... tak jsem to hned zapsala do knizecky 😀

finfrle
24. júl 2010

@schnucki je taky pises knizecku? 🙂
Nase mala spinka ani se nehne.

yarden
24. júl 2010

Ahojte dievcata...
Dnes v noci tu bola strasna burka. Blesky osvetlovali cele hory a nadherne prsalo. Ale nemohla som spat a teraz sa citim ako udreta mechom...Dost sa aj schladilo.
Dnes oslavuje moj dedo narodky 88, tak som mu vcera urobila tortu. On ma velmi rad sladke 🙂

Ma niektora z Vas bezpecnostny pas do auta pre tehule? Som to pozerala aj na inete a objavila som to aj v obchode. Maju dva druhy, jeden je ako podlozka pod zadok a druhy sa dava medzi nohy. Asi su v podstate rovnake... Nemate s tym skusenost? Ja som rozhodnuta si to kupit, soferujem dost a casto...

A druha otazka... Ma niektora z vas alergiu na pel, travy a podobne? Mna to vzdy chyti len doma v SR a dost teraz kycham. Neublizi to mimi? Vzdy mi stiahne brusko a potom sa brusku hned ospravedlnim 😀
Dik.

schnucki
24. júl 2010

@finfrle jojo, dostala jsem od kamaradky Denicek naseho detatka 🙂 takovy jednoduchy, tak tam pisu dulezite veci 😀

@yarden ahoj, tady se taky ochladilo, ale bourka zatim nebyla zadna ....
ja ten pas nemam, sice ridim taky docela casto, ale nejak k tomu nedoslo abych si ho koupila, kazdopadne spatna vec to urcite neni ... blondynka ho mela, sice se tu uz delsi dobu neobjevila, ale pisni ji IP, urcite ti poradi .... jinak ja si musim pri rizeni pas povolovat, jinak me tlaci ... ale jezdi se mi uz docela spatne, protoze jak drzim volant tak me podprsenka tlaci do briska az to nekdy docela boli 😝 tak se snazim jezdit malo ....

jinak ja jsem alergicka na pyl a co ja vim na co, takze s kychanim mam velke zkusenosti ... neboj, mimcu to neublizi ... ja se na to ptala, protoze me nekdy pri kychnuti az v brisku pichlo, ale mimi to neublizi ... jen blbe je, ze ti na to nic nedaj, takze se to musi pretrpet bez prasku ... ja teda kycham skoro kazdy den, a pokud jsem nekde kde kvete neco co mi vadi, i me kolikrat oci palej ....

yarden
24. júl 2010

@schnucki Dik. Si rychla ako blesk. Oci ma zatial nepalia, len to kychanie a svrbenie v nose. A v brusku ma teiz pichne a preto som sa bala, ale ked to mas aj ty a tvrdis, ze je mimi aj tak v poriadku, tak som rada.

schnucki
24. júl 2010

@yarden nemas zac 😉 me ta alergie trapi uz od kvetna, proto i vim ze mala je naprosto v pohode 🙂
me nejcasteji pichlo kdyz jsem treba lezela a chtelo se mi kychnout, tak ted uz vim ze si musim rychle sednout ... a tak nejak automaticky se vzdycky chytim za brisko 😀
ale opravdu neboj, prckovi to neublizi 🙂

me ty oci zlobili nastesti jen dvakrat, ale tech posmrkanejch kapesniku ....

a jinak jak ti je??

yarden
24. júl 2010

@schnucki Je mi dobre. Nevolnosti nie su, len ked som hladna rano, tak usim rychlo rychlo nieco zjest, aby mi nebolo zle. vcera ma len boleli lytka. Take krce som v nich mala a nikde som nechodila, len soferovala. Ale mozno to bolo od zmeny pocasia... Preslo to samo.
A ty sa ako citis? O par tyzdnov uz mas malinku u seba. A aka je teraz velka v brusku?

zuzanka7117
24. júl 2010

Ahojte baby, co mate noveho.Prepacte ze som sa chvilku neozvala, ale nejako mi to nevyslo. Konecne som si urobila prvy album, mam tam sice iba 4 fotky, ale aj to je zaciatok....ak chcete tak sa kuknite. 🙂 Tu mame dnes nadherne, na oblohe ani mracika, normalne by sa dalo opalovat, parada. A ja sa citim uplne super.....zatial, nechcem to zakriknut. A vam sa ako dari