Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
24. júl 2010

zuzko,
pěkné fotky! hlavní je že se cítíš dobře!
u mě je to taky lepší, asi to bylo taky tlakem ta únava...za chvíli by měl být i oběd....jenže manža mi usnul i s malým...

yarden,

tak mě začla až ted, předtím jsem na nic netrpěla, ale minulý rok jak jsem kojila tak to byla síla....tento rok zase ale už mín...dost mě svědily oči, ale nebrala jsem na to nic, prostě sem to přetrpěla....navíc to mám asi na nějakou kytku tady, protože v česku nic...ale ta kytka je tu dost neblaze známá a francouzi ji ničí jak můžou protože s tím mají lidi problémy...
přeju ti at to moc nemáš....

s pásem nemám zkušenosti, ale tuším že Blondýnka a Kleopatris ho měly?

meleri
24. júl 2010

jinak holky je to mazec...pro mě je fakt každá návštěva lékárny peklo....je tam takový týpek, je to už delší doba prostě oba dva ze sebe nemůžem dostat ani slovo, a v poslední době je to horší....asi si to příště přinesu napsaný na papírku....za přítomnosti manžela se tam ani neodvážím....ted tam asi budu chodit častěji, pro horčík a tak....

finfrle
24. júl 2010

Tak jsem se konecne donutila prevleci 🙂
Ted popijim cajik a prdola se probudil a kopka 🙂
Je tu zima a skarede,koukam,ze sousedi nakupuji uz olej na topeni 😨 pritom zase takova zima neni 😕 no nechapu 😅
Dnes vari mm ale pry jen kasi a rybu co hodi jen do trouby 😀

meleri
24. júl 2010

finfrle,

čauec, tak tady je taky celkem chladno, a to jsem chtěla dneska na bazén s tím že je tam i venkovní, že si vezmu knížku a poležím na dece no ale nevím...:(
tak to máte pohodu...no my máme dneska ty nudle...malému to ale moc nechutnalo těžko se mu to jedlo...

finfrle
24. júl 2010

@meleri asi to moc nechapu toto mezi vama jiskri ci se nemuzete vystat?Klidne si to napis na papirek a je to 😉

meleri
24. júl 2010

finfrle,

asi to jiskří, a je mi trapně. jsem 7 let s manželem, z toho 5 let jsme sezdaní. nikdy se mi to ještě nestalo. nejhorší je že tu jiná lékárna není. a za dva týdny tam mám jít znova právě pro ten hořčík.

meleri
24. júl 2010

přitom fakt nevím co na mě vidí! 😀 😅 věčně v ryflách, nenamalovaná, s děckem na krku.. 😕

finfrle
24. júl 2010

@meleri ale to je poklona pro tebe!!! 😵 To by ti melo zvednout naladu 😉 vzdyt tim nic spatneho nedelas alespon vis,ze jsi stale kus 😉 a mm by to mel videt by si te jen vice predchazel 😉

meleri
24. júl 2010

finfrle!

neblbni! 😅 😀 je to strašný, já se cítím tak trapně že fakt sem rudá až naprdeli...mi se toto nikdy nestalo aby v obchodě někdo takový byl! no není to směšný? proč o tom píšu, včera se to stalo jak jsem tam šla a dneska sem si na to zas vzpomněla...manžel by ho zabil, znám ho...

finfrle
24. júl 2010

@meleri o tom to je!Proste je pekne,ze ma nekdo zajem ne!Vsadim se,ze ti to pokazde zvedne naladu 😉
Ja bych tam chodila jak bych mela depku,ti to zvedne naladu a sebevedomi.Nic spatneho tim vazne nedelas..

finfrle
24. júl 2010

@meleri jj kazdy chlap zarli 😀 ale je to pekny kompliment pro tebe! Prece nebudes hledat jinou lekarnu! 😉 😎

meleri
24. júl 2010

finfrle,
no mám takový zvláštní pocit z toho..tak nějak mi to připomíná ty doby kdy jsem ještě byla na vysoké, že když se mi někdo líbil tak jsme šli na pivo a tak...no a taková jakási lítost, že už to nejde! 😅

😀 no s tou lékarnou, jedna je 5 km ale fakt se mi kvůli tomu nechce....ale věříš že pro živočišný uhlí se mi tam nechce! 😀 😀

zuzanka7117
24. júl 2010

@meleri Dakujem....... a mas ty mas uz nejake brusko, mozno si to iba nahovaram....to ais speky sa tlacia von..... 🙂 A co pises s tym lekarnikom, mne sa take nieco uz tiez stalo,.....chcelo to potom iba trochu sustredenia, pred vstupom, a hlavne sa co najmenej pozerat do oci.......a pritom sa mi ten typek vobec nepacil, nechapala som tomu.... 😒

finfrle
24. júl 2010

@meleri tak to te chapu 😀
Ale je to mile 😵
Jsem dnes taaak unavena ale usnout nemuzu 😒 se citim takova otekla a ble...snad to prejde.

finfrle
24. júl 2010

@zuzanka7117 koukala jsem taky na fota,pekne!U vas hubenych to jde vitet hned,ja jsem baculka takze to zacalo byt videt az okolo pateho mesice 🙂

meleri
24. júl 2010

zuzko,

mi to ukazuje osmý týden těhotenství ale doopravdy je to teprv 5tý. takže nic nemám, jenom k večeru někdy, ale myslím že jsou to taky špeky....🙂 ale myslím že u první dítěte budeš mít břicho jako "klasické" tak v 7 měsíci..do té doby jenom takové malinké..u toho druhého dítěte prý to vykoukne dřív, protože je to už všecko povolené...🙂
jo je to trapné celkem takové okamžiky! No on se mi právě líbí to je na tom to nejhorší, že je hezký.. ☹

meleri
24. júl 2010

finfrle,
to je blbé s tou únavou! možná je to i tím blbým počasím!

finfrle
24. júl 2010

meler to vis jsem proste unavena,nechapu proc jsem nespala,jen jsem se tocila a kroutila na vsechny strany a spanek nikde.I pres tu trochu co jsem usnula jsem 4x byla na zachode,hernajs.Jsem jako curaci panenka 😀

meleri
24. júl 2010

finfrle

aha s tím čůráním to je blbé....já taky ty noci nic moc, nemůžu spát...chybí mi malý, spí ve své postýlce. někdy neodolám a přenesu ho k sobě, a hned spím.. 🙂 on je můj prášek na spaní....

ivanajelinek
24. júl 2010

Ahojte...tak my uz od rana behame..Uz o 8-mej sme isli nakupit, potom s kamoskou do mesta na ranajky...Pobehali som este dm-ko v meste a tak a teraz sme doma. MM ide na trening, A jednemu kamaratovi sem prisli rodicia zo slovenska, tak pridu na navstevu.On pojde tiez s mm na trening, necha tu maminu jeho a maleho (no hrozne komplikovane) potom chcu ist do mesta( mame v meste Stadtfest) tak uvidim ci sa mi bude chciet.Ja som chcela skocit do H&M lebo uz nemam dlhe nohavice ziadne.Su mi vsetky male cez boky co som kupila na zaciatku tehu...Ale neviem ci to dnes vsetko stihneme, akysi stresovy den, to nemam rada... Dufam ze vy sa mate vsetky dobre a ze mimina v brusku posluchaju...

zuzanka7117
24. júl 2010

@meleri Ano su to asi speky, ale tym, ze sa maternica zvacsuje, tak tie speky trcia viac von ako predtym....nie 😀

schnucki
24. júl 2010

ahojik holky,

tak mame kocarek objednany, skoukli jsme i autosedacky a pristi tyden mrknem na skrine ... pak jsme byli jeste u jeho sefa, ted do sebe rychle neco hodime a letime jeste nakupovat ....

zuzi koukala jsem na fotecky, moc hezky 😵

meleri ty tt se daji upravit, jen si to chce pohrat s datumem 🙂 ... s tim lekarnikem jsi to tu uz psala ze, si pamatuju 😀 ja bych to nejak neresila, proste je to poklona pro tebe ze se stale citis a neni nic spatneho na tom kdyby to videl manza, ty s nim nic nemas a aspon se manza bude vic snazit 😀

ivus koukam taky mas takovej rozlitanej den 🙂 .... tak litej pomalu 😉

finfrle
24. júl 2010

@meleri To je dobra tabletka na spani 😵

@ivanajelinek Snad vecer budes mit klidnejsi 😉 a jak se ma maly?A co palacinky delalas 😕 🙂

@schnucki Koukam,ze litas jako Ivanka 🙂
Kdypak budete mit kocarek doma?

Holky sla jsem si kolem poledne lehnout a podarilo se mi spat necene tri hodinky 😵 Probudila jsem se a sviti slunicko 😵 😵 😵 Jsem uplne nekdo jiny nez rano.Manza rikal,ze jsem slunicko,kdyz se vyspinkam.
Uvarila jsem trochu pozdni obed(v 16.00 😀 ) dali jsme si bramburky s rybou a k tomu jsem udelala rychly dezert(palacinky ) 🙂
Jsem nejak spokojena 🙂 mala spinka a je az moc hodnoucka.Snad zacne dovadet pozdeji.
Na veceri budu delat neco lehciho asi tzatziky ci jak se to pise 😉 s topinkou.
Co mate za pekne plany na vecer?

Lubi,tak jak maly?Snad uz nemel zadnou alergickou rakci!!! Zkousela jsi uz tu kasi?

finfrle
24. júl 2010

yarden jeste k tem alergiim,ja na to trpela jako pes a brala jsem spoustu leku,k tomu me silne astma...
Me pomohlo jedine a to je to,ze jsem se prestehovala do IRL a povim ti,ze se mi tu vsechny alergie a astma o dooooost zlepsili.To ti asi nepomuze co 😅 🤐
Vubec nevim,jak bych zvladala sve astmaticke zachvaty v CR s tehotenstvim!Mela jsem i 2-3denne a ted jednou za cas a ne tak zle.
Meleri jsem nad tebou premyslela v pelisku 😀 to jsem si ale vybrala misto co 😀 je to alespon fesak?Si muzete jen popovidat a mozna by jsi v nem nasla jen dobreho kamose ne!? 😕

barbora87
24. júl 2010

Ahojte babule
tak tu prsi a prsi tak parada 🙂
doobeda som bola so svokrou nakupovat to zase bolo 🙂 kupila som ku namdomov pracku,gumaky som si kupila potom nejaka drogeria a pre hafanov papanicko...
Inaksom v dmke nasla olej ma masaz hradze za dobru cenu lebo v lekarni stoji o 3€viac a je to od weleda takze dobra znacka...
Poobedie som hajala aj s hafanmi v posteli 🙂
svokra je v robote pride asi za hodku...ale asi pojdem prepadnut chladnicku 🙂
inak mimi sa asi nejak otocilo citim ho ale uuuuplne slabucko...dnes mam nejake vykuknute brusko...zajtra zacina 20.tt 🙂))

finfrle
24. júl 2010

@barbora87 Koukam,dalsi nakupujici 🙂 parada.Je fajn,ze si to uzivas a ze ti neni spatne,mam radost!
Vyplen celou lednici 😉 ale radeji zdraveji at se ti neudela tezko! 😉
20tt to je neuveritelne jak to leti!Ja se sama divim,si pamatuji,jak jsem tu holkam psala,ze jsem tehu a to jsem byla ve 4tt a ted uz mi bezi 26 😨

barbora87
24. júl 2010

@finfrle No hej dnes sme zase prehanali 🙂))
no zle mi neni ale citim sa taka chorlava ale to bude asi tym pocasim...
No neboj teraz si davam pozor co papam 🙂 asi si dam len nejaky chlebik...mimi si teraz kopka ale skoda ze to citim tak slabucko...
No ani mi nehovor ved uz budem mat polku za sebou!!!a od septembra tu zacina rodenie 🙂)) sa tesim ked budete pisat ze mimi su tu a date fotecky!
Inak dnes som mala take pobolievanie v podbrusku ako keby sa mi tam nueco nafukovalo...je to normal?

finfrle
24. júl 2010

@barbora87 ty se tesis a ja se toho trochu hrozim 😀
Mala se vubec nehybe asi dospinkava za maminku a nebo se pripravuje navecer abych se nevyspala 😅
Jak je to vlastne zasebou prvni asi schnucki pak ivanka,emilka a ja....uf

barbora87
24. júl 2010

@finfrle No pockaj nehovorim o decembri to tiez budem mat bobky 🙂
ale vsetko bude ok!no od sept kazdy mesiac bude porod 🙂 len myslim januar nikoho nemame...teda ja mam kamosku slovenku co sa s nou stretavam ta je januar...no a potom yarden meleri a zuzka 🙂)) parada!
No malinka si uziva ze je mamine dobre 🙂

finfrle
24. júl 2010

@barbora87 Je to desive,jak to leti nejdrive to bude mit zasebou schnucki tak pak budeme tahat rozumy 😅
Hlavne at se vsem tehulkam tady porodi zdrava miminka a bez komplikaci!
Mm se uz tesi az bude vozit,jsem zvedava jak dlouho mu to nadseni vydrzi 😀