Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
29. júl 2010

@meleri To je dost naprd, ze nemozete hned k lekarovi a musite cakat na peniaze. Nechapem taky zdrav. system, fakt 😠 Hlavne mu davaj vela pit.
Ved toto, prachy uz nemam ani ja, ked si predstavim, co ma bude tento zub stat. Celu dovolenku 😠

mirka7582
29. júl 2010

ahojte aj vy ste mali biely vytok ak ste brali utrogestan

finfrle
29. júl 2010

Jste se pekne rozpovidali 🙂

@mirusch Ja si pamatuji RH jsem na nej koukala,a byla jako mala peeekne zamilovana 😀 fesak jeden.

Schnucki nic si z toho nedelej praxe dela mistry 😉 i tak ji upec a bude to k jidlu a dobre,kolikrat to co vypada zle je pak nejlepsi 😉
Ivanko ja mam tak od kazdeho 8kousku na kazde 3mesice mozna i o neco vic...mala to podle me ani neunosi 😅
Barborko kdepak se nam loudas,jak jsi se z toho vseho vyspala?

mirusch
29. júl 2010

@mirka7582 no neviem ci si tu v dobrej teme, ale pokial viem, tak ten vytok kludne moze byt.

@finfrle Vsak fesak? Ja som si teraz kupila DVD - komplet celu seriu a cela prekvapena som zistila, ze tretia cast serie je vlastne s niekym inym (samozrejme, ked M. Praeda zabili 😝 ) a to sa mi uz ani kukat nechce. Ale som cela nadsena a kukam tie dva prve rocniky to dookola. 😅 Ma to taku inu atmosferu a fasa pribeh. Inak celkovo tie serialy z 80-tych rokov sa mi najviac pozdavaju.

mirka7582
29. júl 2010

@mirusch dakujem 🙂

finfrle
29. júl 2010

@mirusch No k sezrani 😵 😵 😵 Ano to mas pravdu na konci ho vymenili za nejakeho svetlo vlaseho co!?Ani jsem nevedela,ze je to k dostani na dvd,hned zkouknu net.Ja mam serialy rada i z tech modernich ale ty starsi z doby jako je RH 😵 jeste byl jeden takovy dobry,davali ho na ct1 ale jak se jmenoval...nevim jak se pise a presny nazev ale neco jako cavintn crost ci jak 😅 o hrade a jejim panovi a detech a poddanych jeee

finfrle
29. júl 2010

@finfrle K te dovolence ja kdyz jedeme do CR tak to rozhodne neni dovolena,jsme vice vyrizeni nez v praci!Vsechny navstivit a jen behas nezastavis se.Prvni dovolena byla ajn,kdyz jsem sedela na zadku doma to bylo fajn a nebo pak odjet nekam jinam,jak more tak i hory 😵 bych hned i s tim bruchem jela jeje ale jak pise meleri musim premyslet nad penezma aby bylo dost i do budoucna.
Mala stale nic ☹

meleri
29. júl 2010

Mirusch,
ony se nám ty prachy jako vrátí ale problém je že je musíš vysolit, malý sám pije hodně, hodně spí, no odpoledne zajdu do lékárny jestli existujou nějaké léky pro miminka na toto...já sama se vždycky léčím taky tak, k dr nechodím, přijde mi to zbytečné, jedině pokud třeba člověk nemůže přestat zvracet tak je lepší jet , ale on má průjem....naštěstí mu rýže chutná...

kdo je fešák? jaký RH?

finfrle
29. júl 2010

@meleri Hele dej mu jen neco sucheho a horky caj,to mi davali jako male na prujem i zvraceni...vic neporadim jeste mrne nemam.
A jdes do lekarny jo 🤐 😵 😅 😵 😅 hmmm taky bych se sla kouknou na dalsiho fesaka 😀 si delam srandu! 😉
Ze serialu Robin Hood 🙂 takovy jeden heeeerec 😀

meleri
29. júl 2010

finfrle,
mohla bych možná dát černý čaj no ale nevím, je v tom ten tein! jestli na to ještě není malý..zeptám se i na toto. zkouším tu rýži, taky ta bublanina, merunky z ní mu nedávám. tka uvidím no. já myslím že ho to přejde...sranda je že včera jsem potkala dr. v parku no mohla sem se ho zeptat co s tím sakra...

finfrle
29. júl 2010

@meleri kolik je ted malemu?A jen zavolat?Ja mam teda dnes taky prujem ale u me je to od 6tydne tehotenstvi 😒 jen nekdy se stane ze nejdu 2dny a pak zase prujem jojo.

meleri
29. júl 2010

ona tam zrovna dneska není..:( ale zítra bych mohla...ale odpoledne zajdu do té lékárny.

mirusch
29. júl 2010

@meleri No, zalezi od coho ten prujem ma. Ale ked mu nie je zle na zaludok, tak to by mohlo hadam aj same rychlo prejst. Moze sa vlastne davat dietatu cierne uhlie? To maju aj v Nemecku, to je dobra vec. A co tak banan?
Ozi, jo, fesak z lekarne 😀 😝

@finfrle Jasne, DVD su, aj po castiach, ja som to kupila na nemeckom Amazone, ale posielali mi to z UK - kukni na anglickom Amazon ( najradsej pozeram filmy v originali). Komplet vsetky 3 rocniky v jednom, je to najlacnejsie. Teda, ehm, 50 EUR, ale stoji to za to, lebo je tam strasne vela bonusov, kde do filmu este extra kecaju reziser, autor a pod., vela sa dozvies, potom vystrihnute materialy - napr. ako chudak Robin neuhol a schytal to medzi nohy 😀 😝 a pod.
No, mne sa este velmi pozdava Dempsey & Makepeace, aj od toho mam DVD.

mirusch
29. júl 2010

@finfrle A myslis, ze ten prujem nemas zo stravy? Mozno si v tehu citlitvejsia. Ja som tiez nemala predtym problemy a teraz zrazu kazdych par dni hrozne krce v bruchu a prujem a nakoniec som zistila, ze to je z hrozna 😕 Nechapem.
Aj mliecne vyrobky mozu robit problemy.

Ok, idem pracovat, musim zarabat na zuby 😝 😀

finfrle
29. júl 2010

@mirusch Koukla bych se na to moc rada,reknu mm 🙂
Jsem nervozni,ze mala nic moc jen dva mirne kopance ale jinak ji necitim...jako bych mela jen nazrane bricho a zadne tehotenstvi!
Jdu ted napsat nejake dopisy zase pocase pro ty starsi lidicky co mam rada a nemaji pocitace a techniku 🙂

kleopatris
29. júl 2010

@meleri skus sa spytat na Smectu, to mozu aj male deti do roka, takze Samsonko to moze urcite a je to super, a dokonca je to francuzsky liek, takze by to u vas mali mat 😉

finfrle
29. júl 2010

Holky ja uz vazne nevimmala se vubec nepohla ☹ to me tak stve jen to dela maminky nervozni cvrcci maly zlobivy!

yarden
29. júl 2010

Ahojte dievcata...

Som sa dhsie neozvala. No v SR nikdy nie je dovolenka, len same nahanacky a vybavovacky a podobne.
Akurat cakam doma na majstra co pride dokonci listy na podlahy, co nestihli pred rokom a pol...

Vcera som si kupila ten bezpecnostny pas pre tehotne a hned som ho aj vyskusala. A je skvely. Minuly tyzden som videla jeden, ale nejako sa mi nezdal. A hladala som od norskej firmy a nasla som ho. Sice dost drahy, ale bezpecnost je prvorada.

A popisali ste toho teda fakt vela...

@barbora87 A gratulujem k chlapcekovi. Nesmut. Hlavne ze je bejby zdrave, to je najdolezitejsie. Tesim sa s Tebou. Ja zacinam mat pocity, ze aj ja budem mat chlapceka. ASi preto, ze som videla v detskych obchodoch tie mini chlapcenske veci a som sa do toho zamilovala... Ale vsetky veci su nadherne...

barbora87
29. júl 2010

@yarden Ahojky dakujem...a si este na sk?

Ja som bola doobeda par veci vybavovat a samozrejme ze som sa stavila v c&a a h&m tak som ponakupivala pre maleho ale trosku väcsie veci az tak jesen a zima...lebo malych veci mam az moc...tak som uz taka lepsie naladena a v hm maju super frajerske veci 🙂

yarden
29. júl 2010

@barbora87 Ahoj, este sme v SR. Odlietame v sobotu. Zajtra idem k doktorovi po vysledky a s listom otazok, co vsetko sa chcem opytat. Uz zacinam byt nervozna, a to ja nikdy nie som. Dufam, ze bude vsetko OK. Mne sa furt zda, ze mam nejake male brusko. No neviem. Vcera som bola aj ja v H&M v eurovei a kupila som si prve tehu nohavice. Take tenke, su dlhe, ale daju sa aj skratit na podkolenove. Tak dufam, ze na jesen mi budu este dobre. Lebo zatial mi v nich bude v IL teplo... A detske veci som len nakukla. V septembri som spat v SR na vysetreni a tak uz asi nieco pokupim...

barbora87
29. júl 2010

@yarden A ako sa citis?no aj ja mam na20.tt uplne male brucho ale ze ono vylezie 🙂 no tak informuj zajtra co u dr...no tak v sept ti urcite uz povedia co to bude 🙂)) tak mozes nakupovat 🙂)) od tej doby co som lepsie naladena tak malinky v brusku kopka...vcera vecer sa asi bal ze mu budem nadavat ked som bola taka smutna...
Ale ma to vyhodu ked bzdem chciet cas pre seba tak poslem mm s malym von 🙂

yarden
29. júl 2010

@barbora87 Dufam, ze vylezie. Kamoske okolo 17tt trosku. Ja ho mam ako po tanieri gulasu 🙂 Ja stale neviem, co by som chcela. Obcas mam pocit na dievcatko a obcas na chlapceka. Len nejako sa mi ziadne dievcenske mena nepacia. KEdysi som chcela Sophie, ale teraz je kazda druha Sofia v SR a pojde do skolky a ked zakricia Sofia, otocia sa minimalne 4 deti... Chlapcenske mam, ale este nevyberam. Ty uz vyberas s manzelikom nejake?

ivanajelinek
29. júl 2010

@barbor presne tak ako pises...Posleme nasich malych frajerov s nasimi muzmi von a mi mozme relaxen 😎 A co si takeho pokupila?
@yarden ahoj...Takze este stale na slovensku?

yarden
29. júl 2010

@ivanajelinek Este dve noci. Stale sa tu citim tak prechodne. Ale este si to uzivam, hlavne pocasie. Dazd, sviezi vzduch, vetrik, mraky a tak... Tam bude len teplo, teplo, teplo...
A ty sa mas ako? Kedy to idete s Barbie nakupovat? Hned pridem aj ja...

barbora87
29. júl 2010

@yarden No to ja zase mam problem s chlapcenskych menom pre dievca sme mali mia rebecca chcela som dvojmeno ale raz sa hej dockam...pre chlapca uvazujeme max alebo dominik..Ale to este mm chce popozerat v knihe...tak uvidime...no u mba si dnes jedna predavacka vsimla ze som tehu tak sa vypytovala co to bude a tak..ale inak vobec nevyzeram na 20.tt

@ivi a my si pojdeme na kafco 🙂)) no kupila som bodynka na leto a na buducu zimu,pancuchy,tricko s dlhym rukavom,tricko s kratkym a snoopy body

ivanajelinek
29. júl 2010

No to by bolo super, keby ze mozme vsetky spolu..Ale mozme spolu nakupovat, tak nadialku 😀 Vybereme rovnaky obchod a potom si len zavolame 😀 😀 😀
Ale ujde to.Dnes mam pocit, ze sa chce maly prekopat na svet.On uz nekope tak normalne do brucha ale vsetko tak dole, jak je mechur.@schnucki mas to aj ty?

zuzanka7117
29. júl 2010

No ahojte baby, tak ja som sa vratila od gynekologicky a nemam velmi dobre spravy. Robila mi ultrazvuk, ale nevidela tam ziaden zarodok, iba prazdny amnialny vak, ktory ma 11 mm. Nerozumiem tomu co sa stalo, je vela moznosti.....bud ten zarodok je trosku pomimo, ze ho nie je vidiet, alebo nie som v tom stadiu ako som si myslela, ale o par tyzdnov menej, alebo sa tam proste nevyvija......vzali mi krv, na buduci tyzden mi znova vezmu krv a na ten dalsi pondelok ma znova prist na kontrolu a uvidime co sa deje......mam obrovsky strach a neviem co si mam o tom mysliet..... ☹

barbora87
29. júl 2010

@zuzanka7117 Joj zuzi nestras!!!drzim palceky aby bolo vsetko ok...mozno ta ukludnim u mna ked som bola na utz tak tiez bol len ten vacok vidiet a inak nic...mozno si neskor ovulovala...verim ze bude vsetko ok...hlavne mysli pozitivne!!!myslim na teba!!!

@ivi ok dohodneme sa ja mam do eu zdarma volanie tak ozme telefonovat 🙂))

ivanajelinek
29. júl 2010

@zuzi hlavne klud..Ja viem ze to bude tazke cakat az do pondelka...Nerob predcasne zavery, uvidis v pondelok...drzim palceky, budem na teba myslet...

yarden
29. júl 2010

@zuzanka7117 Nestras. Mozno tam este nie je nic vidiet, ak je zarodok este moc malinky. Mozno treba fakt len pockat. Drzim palce. Uvidis, vsetko bude OK.