Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
6. aug 2010

@finfrle Ahojky no vy tu frcite ja teraz odpocivam periem uz tretiu pracku...ale kamoska ma pozvala na obed tak sa pojdem okupat a pripravit aj ked by som najradsej zaspala...
Citala som za tu snuru no poviem vam ze tu to stoji vyse 2000€a na to bohuzial nemame :( ale keby som mala tu moznost tak by som to mozno aj dala...ale citala som na to rozne veci...ze nie je istota ze to pomoze...a aj zevraj ked dostane dieta leukemiu ci co to bolo tak ze sa niekedy ani ta pupocnikova krv nemoze pouzit lebo by mohla obsahovat zase tie latky...takze tak...na sk to stoji necelych 800€ ale tam je problem ze doktori nemaju v tom prax takze aj keby bola krv nevedia ako to pouzit

barbora87
6. aug 2010

@lubinka9 Lubi je mi to tak luto co prezivate :((( je mi tiez z toho do placu ze take male nevinne mimi tak trapia :((( dufam ze budete coskoro v poriadku!!!bud silna pre maleho myslime na vas!!!

schnucki
6. aug 2010

tak ja hlasim ze se cely den jen valim, chvili jsem spala, ale nejsem nejak schopna nic delat 😝
jdu se ted pustit do obeda a neco pojim

ivanajelinek
6. aug 2010

@finfrle neviem co varit.Ale mam este kuracie prsia, tak nieco z toho...ale co 😕

ivanajelinek
6. aug 2010

@barbora87 ja uz tiez periem tretiu pracku.Som teraz este dozehlila.Vonku je pekne, tak nech to vsetko poschne.Ja by som tiez upiekla, ale tak hrozne sa mi nechce ist do obchodu.Uz hrozne nerada jazdim niekam autom, uz mi hrozne zavadzia brusko 😝 ...Jednoducho sa mi nechce.Je mi lepsie ked ma niekto vzdy odvezie.

finfrle
6. aug 2010

@schnucki pochvala velkaaaaaa 😉 no znamenam si ...hvezdicka 😀
@ivanajelinek no ja uz pojedla a mm me nutil do repy.Tu jim normal v CR ale tady chutna tak hnusne malem jsem se pozvracela 😅
Jsem chtela na vikend udelat rajskou ale zapomnela jsem koupit rajcata a raj.juice 😒 hlava derava....

ivanajelinek
6. aug 2010

@finfrle a v zahradke svojej nemas rajcata?

schnucki
6. aug 2010

@finfrle dekuju 😀 ... jeee, ja bych klidne na tu rajskou zasla 😀

ja dneska delam kruti na kousicky se zampionama a omackou a k tomu kolinka 😀

finfrle
6. aug 2010

Tady rajcatka no fuj to by bylo,stale tu jen prsi a slunicko zadne!
No pocka to do pristiho tydne.
Schnucki klidanko se zastav 🙂 ale az pristi tyden driv nebude hotova 😉

finfrle
6. aug 2010

Jeee tu je mrtvo 😕

ivanajelinek
6. aug 2010

Ja som normalne na hodinku zadriemala 😵 A idem si urobit palacinky 😝

finfrle
6. aug 2010

@ivanajelinek mnam 😝 ja se sice natahla ale neusnu 😒

schnucki
6. aug 2010

@finfrle tak pristi tyden jsem u tebe jak na koni na rajskou 😀

@ivanajelinek spravne, odpocinek ma byt 😉 ...

ja jsem byla chvili na cajiku ... zitra budeme asi u rodicu grilovat, vazvednu u maminky od manzela bodycka a pry neco nakoupila ... abych je mohla pristi tyden vyprat .... no a v nedeli bude pritel pomahat sousedum pri stehovani detskeho pokoje a ja do toho budu jen kecat 😀

jinak jsem se bavila se sousedkou (rodila ve stejne nemocnici jako chci ja) a pry nepotrebuju zadne vlozky kupovat a ani plinky pro malou ... maji tam pry vseho dostatek ... takze super

ivanajelinek
6. aug 2010

Takze palacinky hotove 😉 Som stale sama, mm je v praci este ☹

@finfrle ja som sa natiahla, lebo ma bolel chrbat a akosi som zadriemala...Som zvedava co budem robit v noci 😀

finfrle
6. aug 2010

@schnucki Budu cekat 🙂

@ivanajelinek a cvicis jeste?

Me popravde neni moc dobre mam hlad a kdyz neco snim dela se mi zle a tezko.Mam divnou chut v puse proste nic moc.Posledni tak 2-3 tydny se necitim vubec ve sve kuzi a mam pocit,ze mi stale neco je ...no nic moc.Tak ted utiram prach a snazim se zamestnat at mi neni tak tezko.Uz jsem umyla i okna v obyvaku a ted pujdu na kuchyn.
Dnes jsem domu prinesla krabici abych poslala do CR balik a ona mi ho zabavila kocka 😅 uz v ni spinka.Ona proste miluje krabice a pelisky nemusi...

meleri
6. aug 2010

čaute holky loučím se s vámi, fakt už nevím ani co mluvit jak padám únavou. malý dneska strašně zlobil a nechtěl spát...usnul až ted.

emily327
6. aug 2010

ahojte, tak my sme sa boli prejst okolo jazera a dali sme si langos s kecupom a prave som dopiekla drahemu pernik. Som nejaka unavena a divne ma picha v podbrusku. Pojdem aj ja spinkat. Este zajtra mam net, tak dufam,ze este napisem 🙂

finfrle, neviem v ktorej casti septembra sa nastahujeme. Uvidime podla toho ako nam namontuju kuchynu a skrine. Dufame,ze do konca augusta to stihnu a potom sa mozme stahovat. Ved vas budem informovat. 😉

schnucki
6. aug 2010

holky ja vam popreju dobrou noc, jsem dneska fakt jak sipkova ruzenka 😝

bych si taky dala langos 😵

papa zitra

finfrle
6. aug 2010

Dobrou noc slunicka!
Musim vam napsat 🙂 Tak ja tu litam po baraku a umyvam okna a suruji a do toho me prepadla sousedka a ze jde nachvilku na navstevu.Ja tu takovy bordel a ona me prijde navstivit a jeste k tomu poprve jeje...mi rikala,jak mame krasne uklizeno 😅 a tu pulka baraku v bordelu 😀
No ale pozvala nas v patek na velkou party u ni doma k mamincinym narozeninam 82let...DJ a plno studeneho i tepleho jidla...a pry jen 40 az 50+ lidi 😀 😀 😀 tomu se rika mala oslava 😀
Tak jsem zvedava.jak takova Irska party bude vypadat.Pry to zacina v osum vecer msi a vysvedcenim baraku...a pak to pry rozjede DJ 😅 to bude zazitek.Jen si tak rikam,ze Irove me tam asi usahaji bricho 😀 jakmile uvidi,ze jsem tehotna nebude klid ...
Manzel me uz navezl,ze neco upecu 😀 tak to pry budou kolacky...
Nemuzu spat,tak jdu pokracovat v uklidu papa rano!
Mala je dneska nejak klidna ale uz dvakrat reagovala na tatinkove pohlazeni briska 🙂

ivanajelinek
7. aug 2010

Dobre ranko 😉
@finfrle Ty o pol noci upratujes? kde beres tu energiu? 😵 Juj tak sa dobre zabavite na party...A ze mala oslava 😀

mirusch
7. aug 2010

@finfrle Nejaka si akcna, nezda sa ti? 😕 Ale upratovacie zachvaty poznam. Ked ma to chyti, tak kludne aj v noci 😅

schnucki
7. aug 2010

dobre ranko,

@finfrle dobry 😀 ... u me teda takove zachvaty nehrozi 😀
dej pak vedet jaka byla party 🙂

my dneska budem u rodicu grilovat, mnam mnam ....

emily327
7. aug 2010

Dobre ranko, no finfrle ma taketo zachvaty casto 😀 Akcna to mamina 🙂
Tehulky neviem ako vy, ale ja uz viac ako mesiac neviem v noci spavat. Uz sa mi da spat iba na chrbte alebo na pravej strane. Na lavej vobec, neviem ci malu tlacim alebo co, ale ak si lahnem na lavu stranu, tak ma zacne v pravej strane velmi pichat a musim zmenit polohu. Tak ako som kedysi milovala spanie v noci, tak teraz som rada,ze je den.
Pernik pochvalila aj svokra, vyskusala som novy recept a je fakt super. Co mate dnes v plane? Tu je dost chladno a prsi. Ale som rada,ze tie 35 stupnove horucavy ustupili, lebo fakt mi nerobili dobre.

schnucki
7. aug 2010

emily ja uz dlouho v noci nemuzu spat, casto se budim protoze se musim prevracet ... ja muzu spat sice na obou bocich, ale mam ve zvyku skrcovat nohy a to me pak tak divne bolej, jako kdybych mela dostat krec ... no a krece mam nekdy taky 😝
super ze se pernik povedl 😵

ja pojedu ted nakoupit a vecer jdeme k rodicum na grilovacku

jinak tady asi po 14dnech vysvitlo slunicko 😎

emily327
7. aug 2010

@schnucki no krce som mala aj ja prve dni, ked som prisla na SK. V lydkach to bolo fakt neznesitelne pocas noci ☹ Ale uz to preslo. Aj ti opuchaju chodidla? Lebo mne aj hej. Nie velmi ked je chladnejsie ale ked sa nehybem, tak ano. Inak ta kontrola co som mala u lekara a kontroloval ma zospodu, tak od vtedy mam divne pichanie v podbrusku a pocit, akoby som mala dostat MS. Mavas to aj ty? Neviem ci je to ok. Ale opytam sa to pri dalsej kontrole.
Tak si uzi grilovacku s rodicmi. Moji pridu na navstevu k nam (svokre) buduci vikend, uz sa ich neviem dockat. Nevidela som rodicov od oktobra.

schnucki
7. aug 2010

@emily327 me diky bohu nohy neotekaji, ani v nich zatim nemam vodu .... jinak me nikdy v podbrisku po kontrole nepichalo, jak jsme byli narychlo v pondeli u doktora tak me koukal taky zespoda a v poho, tak se na to radeji zeptej, klidne tam v pondeli zavolej ... je mozny ze to normalni je, ale ja to nikdy nemela, a lepsi plasit zbytecne nez neplasit a ....
to jsou manzelovi rodice, u nasich jsem byla naposled zacatkem cervence na dva tydny a prijedou az se mala narodi 🙂 .... to jsi vase tak dlouho nevidela?? panejo, to verim se uz se moc tesis 😵

finfrle
7. aug 2010

@ivanajelinek Novim co to semnou je vecer uklizim a pres den jsem uplne bez elanu ale ne dnes 😵
@mirusch 😅 no jo jsem divna ono umyvat okna vecer 😀 alespon mam pulku dneska hotovou 🙂
Jak se citis a zoubek je stale ovinen krasnym doktorem 😕 🙂
@schnucki Krasne rano,tak na kolac prijde rada az dneska,vlastne zachvilinku.Jeste otazka to davas vse jen na jeden plech,neni to pak moc vysoke?Dekuji.Uzij si pekny den a snaz se o hvezdicku at nemas cerny puntik za to,ze jsi dnes zase silela a neodpocivala 😀
@emily327 😀 to mas pravdu ted v tehu uz me nic neprekvapi 🙂 Ted uz jen koupelny a podlahy ale s tim pomuze i manzilek takze parada 🙂

Holky krasny den! 😵 😵 😵
Spala jsem jak zabita celych 7hodin a bez zachodu a pak dalsi 2no neni to nadhera.Jsem jak slunicko.Rano me probudila pisnicka do ouska z Mrazika 😅 asi na nic jineho si manzel nevzpomnel 😀 a mam krasny den!!!
Dnes pouklizim a upecu kolac od schnucki a pak se uvidi.Asi prijede navsteva se 3detmi... 😝 ale bude to fajn.No uvidime...

finfrle
7. aug 2010

@schnucki @emily327 ja rodice nevidela od minuleho cervence ☹ a dlouho neuvidim do letadla nikoho nedostanu...no nevadi hlavne ze je ten internet a telefony jinak nevim.
Predcasem jsem posilala par dopisu a sestrenka mi pres icq rikala,ze jsem cvok,ze jeste pisu.Vite ale jakou meli odezvu!!!Normalne jsem koukala....

schnucki
7. aug 2010

@finfrle zalezi na tom jak velky ten plech mas ... ten muj je dostatecne siroky, takze moc vysoky neni .... takze ano, davam vsechno na jeden plech, chce to vyzkouset, ale on moc nenabehne .... neni tam drozdi, takze moc vysokej nebude neboj 🙂
jinak ja ho budu dneska pict taky, pro rodice od manzela, ale musim si nejdriv pujcit mensi plech protoze ten muj je moc velkej a ten kolac je pak moc hubenej ....
no ja jsem dneska vyzehlila ctyri tricka a ted se zas flakam .... pak jen nakoupit a na grilovacku 😀 tak to snad puntik nebude 😀

jinak ja mam rada dopisy, ale bohuzel je dnesni doba tak uspechana, ze malokdo si najde casek odepsat ... holt doba internetu ....

emily327
7. aug 2010

@schnucki uvidim. nie je to velmi zle a mozno je to len tym,ze sa mala dost v brusku mrvi a ked je hlavickou dole, tak zatlaci a to mozno boli. Zatial to necham tak a ked pojdem na kontrolu, tak mu to poviem. Nechcem panikarit.
Je super,ze ti nohy nepuchnu ani nie su naliate. Mne len chodidla. Inak pohoda. Ale je pravda,ze ani ja uz nemam tolko energie ako kedysi. Som uz dost unavena a ked napriklad rychlo hovorim pri telefonovani, tak mam problem s dychom. A aj pri chodeni a hovoreni 😀 Som ako starenka 😀 No ale od vcera som uz v 8 mesiaci, takze uz je to aj tym. Vela bab mi radi pit caj z ostruziny malinovej? Rozmyslam,ze to zacnem pit aj ja len neviem ci to nie je este skoro. Co som sa docitala, tak pisu,ze mesiac pred porodom. Ja mam este 2 do porodu. Hoci mam podvedome pocit,ze porodim skor, neviem preco 😖 No je to dlha doba, co som nevidela rodicov. Pridu teraz na vikend a potom az ked sa mala narodi.

@finfrle zlatinko s tym sa vobec netrap, keby sme sa nevratili na Slovensko, tak ani moji rodicia by asi neprisli lebo sa tiez boja lietania. Nasi sa velmi tesia,ze budu stari rodicia a aj draheho rodina sa nevie dockat malej princeznej 🙂