Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
6. sep 2010

Ahoj zdravim uz napapana a strochu lepsi naladou.Nozicka me boli ale jde to.Mala si pokopkava a reknu vam co to je za dilo,ze miminko dokaze tak vyrust v brisku 😕 uzasne.Dnes se ji prozmenu vubec nelibila ma zebra jojo
V nemocnici me pomerili,zkontrolovali brisko a tlak i moc.V moci nebyla bilkovina a ni cukr a tlak se snizil.Musim stale lezet aby to tak vydrzelo.Mela jsem po prijezdu vazne depku ale pak jsem spala pres dve hod a citim se lepe.Asi to pocasi nepridava.

Pujdu se osprchovat a pustim si s manzilkem film.

Ivanko budu na vas zitra myslet a budu prisita k pc abych zahledla co nam napises.Preji ti moc stesticka a hlavne at to zvladnete! Ty i malinky mejte klidnou noc a rano s dobrou naladou 😉

Schnucki holka ty uz mas 39 😨 toto leti.Tak malinka uz vazne muze prjit kazdou chvili 😵 Odpocivej a spi co muzes at mas pak energii.Tesim se az budes drzet ten malinky uzlicek 😉

Blondy no to je uzasne,ze mala uz sedi a sama to zvladne 😵 sikulka mala.To nam pak zdokumentuj at ji tyky vidime a pokochame se!
Jsi tu psala o te mlikove polevce jeje to by me omylo toto varit to bych asi jooo zvracela ja totiz nesnasim teple mleko a jeste v tom maslo to je dobre po party kdyz je ti zle aby jsi se vyzvracel 😅 samo pro deti je to jine!

Meleri to jo to mas recht,ze male deti jsou prece jenom vice fixovani na rodicich a mamince ale manzelovi to nemuzes mit zazle,ze chce byt s tebou.To z nej dela dobreho manzela takze pockej az se bude porod libit a uvidis jak to nakonec dopadne.Se nestresuj dopredu 😉
Jak pise Blondy to budou hormony,jsi dobra mamina tak nadech vydech a bude dobre 😉

Barbor jak u tebe uz je snad vsechno vporadku a hormonky ti davaji klidek.Ja i ostatni vime,ze se tesis a tim strachem a obavama si tu projde kazda! 😉 Opatruj se be i malinkeho juniora 🙂

finfrle
6. sep 2010

Jooo psala Emilka,ze jim konecne montuji kuchyn a ze zvladla dat dohromady prni mistnost ale misto odpocinku umyvala okna a balkon.No taky na puntik...ale je stastna,ze uz brzy se budou stehovat a budou ve vlastnim.

barbora87
6. sep 2010

@finfrle Ahojky som rada ze je vsetko ok u vas...hlavne odpocivaj prospeje to tebe aj malinkej...
Dakujem u mna uz ok...ked mam deoku dam si cokoladu a je dobre 🙂
no dnes u nas v panelaku horelo tak ti poviem ze som mala ine stresy...horelo v druhom poschodi a my byvame v piatom ale mala som celu chodbu dymu no hroza!
V zivote som nieco take nezazila tak som sa az triasla...a aj moji hafani sa nedali chytit no hrpzny zazitok

finfrle
6. sep 2010

@barbora87 Ja to zazila jednou a to horelo o patro pod nami a des nastesti nic velkeho a uz je to nejky ten rok ale pamatuji si nic moc...
Ja to sladke tak nemusim ale zkusim si dat kousek.Preji ti pekne sny!

meleri
6. sep 2010

finfrle,
jo jsou dost fixované..ale myslím že kdybysme nebyli v cizině tak vidí babičku, dědu....kteří by je hlídali atd....v cizině je to horší...pokud nemáš fakt někoho kdo by byl obětavý tak je to v háji...:(

barboro
ajajaj kdo tam co vyváděl s ohněm? to jsou věci.....hlavně že jsi v pořádku.

u nás je to opět v pytli...sotva ho přešly ty průjmy a ted to nachlazení, tak si pořád škrábe oči. a já taky, ale mám alergii na ambrozii. tak nevím sakryš malé batole může chytit alergii?? jestli to tak půjde tak zas k dr....už fakt nevím kdy to nastaně ta doba že bude zdravý...

barbora87
6. sep 2010

@finfrle No poviem ti ze som mala bobky este k tomu ked mm nebol doma...a ten dym v byte no hroza!

@meleri ahojky dakujem sme ok len cela chodba smrdi po dyme tak vsetko vetrame...ale fakt som mala bobky
a co vy?ako sa citis?

schnucki
7. sep 2010

ahojik holky,

jsem se vzbudila na zachod, je mi nejak divne, jako kdybych to mela jit hodit, to bude z toho nachlazeni 😝

@barbora87 proboha kdo tam co vyvadel? jsem moc rada ze se vam nic nestalo, muselo to byt asi silene ... ale vsechno dobre dopadlo, to je hlavni 🙂

@finfrle super ze je vsechno v poradku, to nas moc tesi 😵 ... pozdravuj moc emilku, ze se tesime s nima 🙂
a z ceho si mela takovou naladu kdyz vsechno dopadlo v poho?
ani mi nemluv, uz malou premlouvame jak muzeme 😀

@meleri ja mam tu samou alergii co mamka, ale prisla na me az kdyz mi bylo tak 15let, ono se pise ze pokud je jeden z rodicu alergik je sance ze dite bude mit taky alergii ... boze ja ti tak preju aby byl konecne klid a sam byl v poradku 🙂

ivus drzime dneska moc moc palecky 😉

finfrle
7. sep 2010

Dobre rano 🙂
Tak ja nespala vubec.Byli jsme tak unaveni,ze uz v deset vecer jsme spali ale mala se rozhodla jen co jsem dolahla,ze zacne temer trihodinovou tanecni shou 😅 pak jsem zabrala jen na chvilku a jsem zase vzhuru.
Snidam melouna dost zvlastni,kdyz jsem mela hlavne chut na mleko 😀

@schnucki jenom aby to nebylo tady...hele udelej si cesnecku ta te z toho nachlazeni dostane ale jestli je to uz mala nevim nevim 😅 opatruj se kocko!

finfrle
7. sep 2010

@barbora87 Co dneska budes provadet?Ja mam urcite flakaci 🙂

@schnucki Ted na tebe budu stale myslet jestli to na tebe neprislo 😕
Ani nevim byla to vcera takova melancholie ale ted jsem vporadku.Trochu priblbla z toho chvilkoveho spanku ale jde to.
Malou premlouvat nemusite ona se ozve jen neboj.Doufam,ze ted spinkas a odpocivas a je ti lepe a jestli uz jsi v nemocnici taky dobre alespon budete mit uzlicek uz u sebe 😉

No kouknete jaky tyden zacinam no jeje 😕 😨 nejak to leti.

barbora87
7. sep 2010

@schnucki no poviem ti ze to bol dost neprijemny zazitok...nic sme nevedeli nikto nas neinformoval co mame robit a co nie dychat sa poriadne nedalo tak sme otvorili okna aby sme sa neotravili a ku dveram som prilozila mokry uterak...dnes som isla okolo a to cely byt vyhorel...
No schnucki neviem ci to nie je malinka co sa robi na cestu

@finfrle no tak to si sa teda nevyspala...hmm melon na ranajky?dobreee 🙂
ja sedim u dr a idem na odber krvi a potom zase domov do postele mame tu len 8stupnov a v byte musime vetrat lebo stale sa drzi ten smrad z dymu

@ivanajelinek ivi mooooc drzim palceky aby to dobre dopadlo a aby ste boli obaja v pohode!!!myslim na vas!!!

finfrle
7. sep 2010

@barbora87 Ja si uz rikala co to,ze jsi vzhuru 😀 a jak se ma maly?
Ivanko hoooooodne stesti!

barbora87
7. sep 2010

@finfrle No ver mi ze by som najradsej hajala...a v tej zime brrr no maly je nejaky divoch!vcera od rana az dokial nehoralo tak pokopkaval a vecer mal tiez party...mm mal ruku polozenu na brusku a pytal sa ze to co ma byt 🙂)) ze ved za chvilu vylezie 🙂)) maly sa totiz nejako stale stahuje a toci
no a teraz si tiez frci a toci sa v brusku...len niekedy sa nastahuje dost dole a to ma taaak boli!musim ho postuchat aby sa prestahoval
a ty uz mas tasku zbalenu?

Dnes sa mi snivalo ze som bola u dr a maly lezal akurat dole hlavou a vystrkoval pipika 🙂))

finfrle
7. sep 2010

@barbora87 Nene tasku jeste nemam ale budu muset pomalu na ni zacit pracovat.Jen si rikam,ze do toho malinkeho kufriku vsechno nedostanu.Uz jsem koukala po seznamech co vsechno potrebuji.
Mala si ted taky frci a uz premysli co bychom snedli 🙂
Tady je taky kosa a od predevcirka hnusne prsi uplne jsem zapomnela jake to je a ze je tu podzim.
Ja dnes asi zustanu v pyzamku a nic delat nebudu jen u pc.Co dnes varite babule?

barbora87
7. sep 2010

@finfrle No tak zacni balit lebo je lepsie mat zbalene...mna svagrova uz strasi lebo ona rodila v 26.tt!ale hovorim ze az po30.tt zbalim...aj ked tiez neviem ako kde a co zbalim...potrebujem len veci pre seba a pre maleho na cestu...
No lem zostan v pyzame aj ja sa hodim doma do pyzama zase...
Varit este neviem podla toho na co budem mat chut...vcera som len rano jedla termix a potom az vecer o 8kusok kuriatka aj to mi nejako neislo tak som si da hrozno

finfrle
7. sep 2010

@barbora87 barbor musis jist,donut se ikdyz nemas chut,tim skodis malemu a pak nebude jak ma!!!Neriskuj to a jez normalne alespon co 3hodky neco maleho vazne neblbni!Na to me upozornoval muj gynekolog v CR!!!
Jajsem uz zase priblbla asi si pak pujdu lehnout jeste to tu zkouknu a pak padnu a dam si dvacet na ucho 😔
Si tak rikam co holky....

barbora87
7. sep 2010

@finfrle No ja si myslim ze z toho stresu ako horalo...ale zjedla som
cokoladu vcera 🙂 teraz som uz doma v posteli zobrali mi krvi az az a oslabilo ma to...po ceste som si kupila chlebik a nektarinky tak budem oddychovat...
A ty si tiez lahni aoddychuj

finfrle
7. sep 2010

@barbora87 to je dobre,ze uz jsi doma,mas to asi kousek od baraku 😉
Ja se ted zacetla o masazi hraze.Uz jsem na to parkrat narazila ale nikdy jsem tomu nevenovala pozornost...

schnucki
7. sep 2010

@finfrle teeeda, melouna k snidani 😀 ja prijdu k tobe se nasnidat, ju ....
dekuju, ja jen doufam ze s jejim prichodem na svet to nebude jako s tema fotkama, ze si nas vychutna az do konce 😀 ... dneska jsem se vzbudila, manza prisel do loznice, jakmile promluvil mala me nekolikrat kopla tak ji povida ze dobre ranko a koukej jit ven 😀 ....

jinak mam porad rymu jak hrom, vytahla jsem kalhoty, a jak jsem je musela povolovat 😀

@barbora87 to muselo bejt fakt neco, ale hlavne ze jste v poradku ... jinak jak pise finfrle, snad se jist casto neco maleho ... ja jsem sice s tim jidlem taky nekdy na palici, ale vim ze jsem tenkrat na zacatku taky dostala od dr pekne vynadano 🙂

manza pripravuje snidani, tak se pujdu napapkat ....

jsem zvedava co ivus dneska

schnucki
7. sep 2010

@finfrle a co to ma byt ta masazi hraze??

finfrle
7. sep 2010

@schnucki jeee ty uz jsi vzhuru jo 😕 😅
Sama jsem byla prekvapena....hodim odkaz
http://www.emimino.cz/denicky/jak-se-dela-masaz...

finfrle
7. sep 2010

@schnucki Klidne se zastav 🙂 melouna tu mame az az
Ted zvazuji mleko a chleba se syrem ale to me nejspise prozene.Mala mi dava takove kopacky do zeber,ze si rikam,ze je ted hlavou dole ale u ni nikdo nevi 😀

barbora87
7. sep 2010

@schnucki No ja som bola vcera vystresovana tak preto som asi nemohla papat...Ale nez somisla na odber tak som ranajkovala a teraz nektarinka tak bude dobre...dufam ze sa mi podari zaspat som nejaka k.o. V noci som sa zobudilaokolo pol5 ze ci su hafani v poriadku...
Poviem ze ze stastie bolo ze som bola doma lebo inak su na chodbe a tam by sa mi otravili z toho dymu...no hroza...e sme ok tak na to radsej nemyslim...
A maly sa mi tak vystrka uz je asi velky 🙂

no masaz hradze budem aj ja robit teda mm...od 34.tt sa ma zacat...

finfrle
7. sep 2010

@barbora87 no vidis to ja o tom cetla ted prvne co to vlastne je.

barbora87
7. sep 2010

@finfrle No mam dr asi 5min z domu 🙂)) tak som rada lebo by som cestou asi odpadla...odbery nejsu nic pre mna...a este ma caka ten test na cukrovku no bleeee!!!
No ta masaz je dobra vec...ale ze zaciatkom je to neprijemne...je na to special olejicek od weleda alebo v lekarni nejaky sezamovy olej...
Ja uz mam olejicek kupeny a od 34.tt zacinam 🙂))
inak ten caj z malinniku som nedostala vo stvrtok idem do ceska tak skusim tam...lebo som citala ze od 26.tt sa ma pit 1salka a od 36.myslim 3-4salky denne

barbora87
7. sep 2010

@finfrle No ja mam niekde na to aj navod ale neviem si to predstavit ze ako to funguje ta masaz...ale mm bude asistovat 🙂))

finfrle
7. sep 2010

@barbora87 V cechach ho koupis normalne,ten cajik,ale nepila bych ho drive jak ok 34tt !!!Pak se neco stane proto se vsude uvadi od 34-36 vsechno(caje,lnene seminko,masaz) Prece jenom to uvolnuje krcek a aby se pak mimi nenarodilo drive!Prece jenom nema vyvynute plice!!!Pozor!
No co se masaze tyka si to predstavit dokazu ale nevim co by to delalo s manzelem 😅 to by se mohlo zvrhnout 😀 🤐

barbora87
7. sep 2010

@finfrle No ja som si tiez hovorila ze sa mi to zda skoro...ja sa teraz ani nicim takymnebudem zaoberat az neskor teraz len nakupim...no na slovensku som bola v 2lekarniach a nemali a ani v takej predajni kde maju vselijake caje...skusim pozriet v cesku vo stvrtok...
No mm je tiez pripraveny na masaz ale veru neviem neviem bude to tam studovat 🙂))

schnucki
7. sep 2010

@barbora87 ja bych ten caj taky pila az od 36tt, driv ne ....

tak ta masaz zni zajimave, ale asi by se to u nas zvrhlo 😀 i kdyz to by taky nebylo spatne, prece jen sexik pred porodem taky doporucuji 😀

barbora87
7. sep 2010

@schnucki No to urcite nie a ani neviem ci ho dostanem niekde kupit...a kolko ho pijete?
Hihi no tak sexik pred porodom si urcite dajte lebo potom dlho nebude!

finfrle
7. sep 2010

@schnucki to si pis pry to uvolni krcek a porodis natotata 😅 🤐 tak alespon vis co delat kdyz se ji nebude chtit nasvet 😉 Jeste pry pomaha mensi vystup,tura na uvolneni a privolani kontrakci.
@barbora87 od toho 36tt se pise okolo 3-4 a lzicku lneneho seminka.Uz mi to prijde jako alchymie 😀 😀 😀