Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
17. sep 2010

@mirusch moc na ni myslim a jen doufam,ze bude vporadku 😉 dalsi prcek se dere na svet!

mirusch
17. sep 2010

@blondynka400 Clovece, tak toto som nevedela 😕 Ale to fakt zodpoveda tomu, co hovorila. Preto jej to asi vyvolavaju. Neviem co sa deje, neozvala sa odvtedy, mozno je uz rozbehnuta... 😝

blondynka400
17. sep 2010

@mirusch člověk se stále učí něco nového.... 😀 . Uvidíme, ona se uričtě ozve 🙂
@finfrle a co ty holka, jak se vůbec cítíš? Nějak mi to uteklo, jak se má vůbec malá jmenovat? 😕

finfrle
17. sep 2010

@mirusch bozinku ja dnes z ni neusnu 😅 😵 manza si na ni dal frtana 😀

mirusch
17. sep 2010

@blondynka400 No, obavam sa, ze tieto info nema ani sama Schnucki - ze co jej to vlastne prasklo 😀 Vsak jej potom poviem...

@finfrle Vsak toto, aj ja som ako na ihlach. Tak frtana 😀 Ten vyuzije kazdu prilezitost, co?

finfrle
17. sep 2010

@blondynka400 Ahoj no jde to cas leti a uz jen sest tydnu a bude to tu.Na jednu stranu budu moc rada,ze uz ty hormony mi daji pokoj ale nadruhou se trochu bojim ale to asi kazda prvorodicka.Jmena jsme meli 2 a rikali jsme az se mala narodi se rozhodne ale predevcirem prisel manzel a uz jsou 4 😀 takze se uvidi az malinkou uvidime.Noha se pomalu z toho meho padu leci jen to chce cas.
Jak se ma tvoje malinka?

finfrle
17. sep 2010

@mirusch Popravde on ho po dnesku potreboval jinak nepije 😅 ale semnou ma taky pekne vzruso 😀

barbora87
17. sep 2010

tak babule dajme si vsetky frtana....a my tehule len akoze a vy ostatne si dajte ozajstneho frtana!!!posielam schnucki celu moju energiu ktorej mam momentalne viac ako dost

a babule preboha to co vsetko musi prasknut nez zena zacne rodit????

mirusch
17. sep 2010

@barbora87 Hlavne ti nesmu prasknut nervy 😀 😀 Ved frtana, ale ja tu nemam nic - teda slivovicu a whisky, ale to tu mame asi len na okrasu, mne to nechuti a manzel si da raz za uhorsky rok. Hm...

@finfrle Aspon sa manzel nenudi, no nie? Adrenalin 😀

meleri
17. sep 2010

ahoj holky,
dneska nešel internet. navíc malý dlouho nespal a já se odhodlala a vyrazila na kopec....byl to záhul, ted jsem úplně dolámaná ale stálo to za to...byly tam všecky možné zvířata, kočky, krávy, koně, kozy...malý byl nadšený po delší době......

no dlouho už tu nebudu a půjdu spát!
zdravím všechny!

mirusch
17. sep 2010

@meleri Tak strucne info - Schnucki rodi 😉

meleri
17. sep 2010

super, tak Schnucki už to má možná za sebou! konečně si užije miminka!

barbora87
17. sep 2010

@mirusch no to si myslim ze mi prasknu skorej ako vsetky vody a co ja viem co 😀
no tak si dajte slivovicu ved na schnucki to musi byt!

mirusch
17. sep 2010

@meleri Este nema, cakame na info. A ty si pekne oddychni 😉

mirusch
17. sep 2010

@barbora87 Ked sa mala narodi, tak si aj dame.

barbora87
17. sep 2010

@meleri jee zvieratkaaa tak ste si uzili...
no schnucki mamina si bude uzivat 😉

barbora87
17. sep 2010

@mirusch oky doky tak teraz si dame len akoze a potom si dame riadneho frtana jo?

mirusch
17. sep 2010

@barbora87 Dohodnute 😎

barbora87
17. sep 2010

@mirusch tak cakam uz s poharikom v ruke 😀 joj uz som zvedava ako nam bude vykladat ze co jej to teda prasklo 😀

blondynka400
17. sep 2010

@meleri jé tak super, vyrazila si na kopec. Hlavně že to pomohlo 😵
@barbora87 já taky nemůžu 😀 😀
Musí prasknout jen ty vaky, nic víc a odejít hlenová zátka 😀
@finfrle já právě koukala jak puk, když jse vidla ten 34tt... Tak to máte zajímavý s tím jménem. Hlavně at nepřeberete 😀
No my se máme docela dobře, je to s ní teď těžký, leze jak drak, krásně sedí, zas výhoda je, že si víc vystačí sama. ale od manžela chytla nějakou nachlazeninu, do toho má nateklé dásničky, opět,zoubek žádný vidět není, takže to je super kombinace. Ale nebýt toho nočního spaní nemám si na co stěžovat, sale i to se zlepšuje, ale hold ty časy kdy jsme k ní vstávala jednou za noc, ty se ještě nevrátily 😝 😀 😀
@mirusch to si taky mylsím, že to neví 😀

meleri
17. sep 2010

aha chudák, no porod nezávidím, no čeká mě to taky, ale pak ten výsledek to stojí za to! 😵

barboro,
jo bylo fajn, skoro jak zoo ale zadarmo, jen sem málem vypustila duši než sem tam vylezla....🙂

no jdu si kapnout Sanorin a pak počkám a pak už šup spát...🙂

meleri
17. sep 2010

no jinak malý má zas průjem..:( dneska sem nedělalal nic jiného než furt prala plíny....:(

blondynka400
17. sep 2010

😀 @meleri a víš že já bych klidně i rodit šla hned, za ten okamžik to stojí. Tedy první doba porodní nic moc, ale druhá byla super, i mi ten samotný porod byl fakt příjemný, asi jsem divná 😀 . Já tedy četla, že při porodu můžeš mít i orgasmus a ještě mnohem silnější než při sexu (ten jsme tedy neměla 😀 ), ale fakt mi to bylo příjemné a když jsme pak malou uviděla..... 😵

meleri
17. sep 2010

blondynko,

nekecej jako příjemné? já čekala že ten konec je to nejhorší jak to leze ven....ale ty jsi měla nějakou tu injekci?
já bych to chtěla zkusit bez....
máti mi furt tvrdí že kontrakce bolí stejně jako mencky a že to nic není a že ženské co řvou sou hysterky.... 😅

mirusch
17. sep 2010

@blondynka400 Orgazmus 😕 😨 😀 No toto. Normalne som dostala chut ist rodit 😝

@meleri Jaj moja, zase. chudak. A ty tiez. Nema na nieco alergiu? Chod sa vyspat, dobru noc.

meleri
17. sep 2010

mirusch,

jo já se posrávám už asi od července.... 😖 tak nějak s ním....

ta alergie už mě taky napadla....:(
ale dr mi říkala že takové děti mají problémy s tou střevní mikroflorou a že když se to jednou naruší tak se to pak veze.... 😢

mirusch
17. sep 2010

@meleri Nuz, asi mala tvoja mama stastie 😝 Obavam sa, ze keby mala take bolesti ako vacsina zien, aj ona by bola hysterka 😀

mirusch
17. sep 2010

@meleri Neskusila si vysadit mlieko alebo ine pokusy, podla toho, po com sa mu to spusti?

meleri
17. sep 2010

mirusch,

mamka je fakt případ....jak ji vybrali tu dělohu atd, tak to komentovala jako že bolest jak sviňa, ale se smíchem, a pohoda....chtěla bych mít její přístup ale nemám na to.....mě stačil císař, sem skučela 3 dny...

zkouším to víš všelijak ale výsledek nic moc...právě že mlíko dávám s kakaem a ted nedávno měl zácpu tak jsme to vynechali a zkusili jsme jablečný kompot, mrkvová štáva atd, protože dva dny se fakt trápil s tou zácpou no a ono se to takhle posralo... ☹ tak zas dávám jak blbec kakao aby ho to trochu zatvrdilo...ale dávám už míň...

blondynka400
17. sep 2010

@meleri hele fakt mi to bylo příjemné. První doba porodní byla hnus, zvlášť po tom vyvolání, jsme měla hodně silné kontrakce co 3 a pak 2 minuty přes 4 hodiny, to mají normánlě ženské až na sále a fakt to mencky nebyli, byl to humáč, ale dalo se to pak prodýchat, pomáhala hodně teplá voda, když mě pustili do sprchy a epi jsme měla, ale píchnuté jen jednou a moc to nezabralo, tedy po psychické stránce ano, ale fyzicky tedy fakt ne.
Jedna dávka působí tak hodinku, pak se musí připíchnout, na samotný porod to moc žádané není, protože pak nemusíš úplně cítit kontrakce, což já nechtěla, takže na samotný porod jsem byla totálně bez.
Ten konec fakt není nejhorší, já ani pak necítila bolest, jen hrozný tlak, asi jako když máš nechutnou zácpu, nevím k čemu to přirovnat a hroznou potřebu tlačit a pak jak jsem cítiaa,l že leze ven tak to vůbec nebolelo, naopak to bylo hrozně příjmené, tan tlak jakoby ustopil, pak mi řekl že má ještě maličko zatplačit a to už jsme viděla nožičky a zadeček, tak jsme lehce zatlačila a byla venku. Necítila jsme bolest nic, ono tedy za to můžou hormony, jinak by to bolelo jako prase. Fatk to byl úžasný pocit, nevím jak to popsat.
Jinak podle mě neřvou jen hysterky, navíc ona to každá prožívá jinak, někoho to bolí, jiného fakt tolik ne. Nejde to takhle bagatelizovat, že já jsme měla porod v poho a ostatní co říkají že to bolí, tak jsou hysterky, to je přeci blbost. Já trošku řvala při té první době pordoní, než jsme se s tím naučila pracovat,to jsem brečela bolestí, ale pak už to šlo, a samotný porod, to už jsme psala...
Třeba moje máti po 3 porodech taky říká, že návštěva zubaře je horší 😀 😀
taky si mylsím, že je něco jiného, když člověk sotva stačí dojet do porodnice a tam to během půl hodinky vyprdne (jak říká můj manžel 😀 ) a nebo když se tam trápíš 24 hodin,dlouho se otvíráš, to je přeci úplně něco jiného...