Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

bohuminek
28. nov 2010

Ahojky!Zdravím hlavně Myšku! 😀

blondynka400
28. nov 2010

@meleri no bříško pěkný, hold říká se, že ve druhém těhu je vždycky větší 😝 😀

meleri
28. nov 2010

@blondynka400 ahoj, jo mě by to zas tak nevadilo, ale to pálení žáhy je peklo. to jsem minule nezažila až před porodem ale ted je to fakt peklo....:(

blondynka400
28. nov 2010

@meleri hm, to já naštěstí neznám... Ale děda na to pojídá buráky a prý je to lepší než cokoliv jiného, tak to zkus 🙂

meleri
28. nov 2010

jo to už mi radila Emilka ale mám zase strach že z ořechů budu mít zácpu...navíc ještě trpím dost na zácpu a jediné co mi na to zabírá je mrkvovo pomerančový džus.....jenže z toh omě zase pálí žáha...tak pak popíjím furt mlíko....no bludný kruh.... 😀

meleri
28. nov 2010

ted je to vůbec nahovno..u Samsona jsem byla taková pěkná, měla jsem hrozně pěkné vlasy a nehty, a ted naopak - nehty se mi lámou, vlasy mám úplně řídké, chápeš to, já sem si říkala jak zas budu napodruhé pěkně vypadat, hlavně na ty vlasy sem se těšila a ono pravý opak.....a to jsem minule nebrala žádné vitamíny a ted poctivě dlabu... 😅

schnucki
28. nov 2010

ahojik holky,
tak uz mame vsechny navstevy za sebou a pristi tyden budeme hezky travit ve trech a nebudeme nic delat ... jen nas ceka rozhovor s maminkou, manzovi totiz taky vadi jak se chova, normalne mi malem rozbila kocarek, vubec si nenechala nic rict a jakmile byla mala v nem uz s nim odjizdela, ani jsem male ahoj rict nemohla ... a dneska kdyz ji manza neco rikal co se male tyce tak se urazela ... ja se hlavne snazim nebyt nejak oskliva ale dneska me az zamrzelo jak se chova, tak to rikam manzovi aby nebyli nejake rozbroje a on ze je stejneho narozu, ze to taky vidi a ze si s ni promluvime ... uf

jdu se vas pokusit docist 😝

schnucki
28. nov 2010

@nevestinka2010 , @meleri ... krasne se nam uz kulatite 😵

@finfrle nechces mi taky neco napict 😀 ... jses fakt sikovna, asi k tobe zajedu na hodiny vareni 😀 ...

@ivanajelinek tady je taky pekna zima, ja jsem u nasich koupila od Nivea baby krem proti vetru a zime a mazu tim male oblicejicek ... a dneska nebyla tak studena jako vcera 😵

schnucki
28. nov 2010

@lubinka9 jeeezis vy uz jste velky ... super ze maly uz stoji 😀 ... to to litani po doktorech jeste nema konec? ja vam moc preju aby to nekdy konec melo ....

@emily327 super ze se mala ma tak super, jsi sikovna maminka 😵 a do jake polohy ji davas na kakani?? ....
ja jsem si prohlizela fotky a je neuveritelny jak se menej, vid ...

@barbora87 tak to je uplne super cena 😵 kdyz se povede hod fotky at se pokochame ....

schnucki
28. nov 2010

jinak zitra se budu ptat na tu odsavacku na vysavac, snazim se male cytahnout rymu s tou co mam ale moc to nejde, a ona stale kasle, asi jeste totiz neumi dychat pusou ... chudinka moje ....

schnucki
28. nov 2010

takhle jezdime na nakupy aby nam v autosedacce nebyla zima 😀
a tohle rada ocucavam 😀

finfrle
28. nov 2010

@schnucki klidanko se zastav 🙂 te naucim par blabolu 😉

meleri
29. nov 2010

@schnucki to je mi líto že jste pořád nemocní! Samson taky. tak odsávám ale nedávám to protože mě strašně pálí žáha z toho...tady se ta na vysavač sehnat nedá.
a to tvoje mamka se tak chová nebo ta jeho? věřím že jak si promluvíte že to pomůže!

tady se dneska udělalo krásně tak půjdeme ven ale nevím jak na dlouho když je pořád nemocný..

já se jinak rozhodla že budu chodit na ty předporodní kurzy, začne mi to v únoru. aspon se dostanu mezi lidi trochu.

finfrle
29. nov 2010

Dobre ranko!
jak se vam dari a co dnes podnikate a varite?U nas je pohoda a jen relaxuji.Napisu dnes konecne ty pranicka a kouknu co vsechno mame za dekorace.
Jak je to u vas s pocasim?Jsem koukala,ze vcera sli k vam jooo mraky asi snehove co ?!

meleri
29. nov 2010

ahoj tady je dneska modro ale asi nnula. nesněží a asi ani nebude. já jsem po obědě, malý spí, je pořád nemocný.

schnucki
29. nov 2010

@meleri nene, moje mamka je v pohode, nasi tu tak casto nejsou, bydlej v cechach, ale manzelova mamka se tak chova, proto jsem se to snazila ze zacatku nejak prejit .... moje mamka je naprosto v pohode, vubec nam do toho nekeca, malou mi nebere a kdyz uz neco rekne tak jako radu, ale ne ze tak o delat musim ....
proto se toho rozhovoru tak trosku bojim, nerada bych aby byli rozbroje, ale ona to pochopit musi ... ze je babicka a ne mama ... no uvidime

ja budu muset dneska zas odsavat, stale kasle a ma rymu, uz to trva nejak dlouho .... ja mam k tomu jeste kasel, fakt super ....

@finfrle dobre ranko 😀
ja dneska budu jen ohrivat z mrazaku, tady jinak snezi, tak jsem zvedava kolik toho napadne, ... chceme jit odpo na kratkou prochazku, ale musime nakoupit , tak uvidim jestli nebude stacit jen ten nakup ...

emily327
29. nov 2010

@schnucki ahoj, mrzi ma,ze ste stale chori ☹ Uz je to fakt dlho. Tak to este vydrzte a dufam,ze coskoro sa uz budete mat fajn 😉 Inak rozbroje v rodine su to najhorsie a takto ako sa manzelova mama chova, nemoze dalej pokracovat. Treba jej to citlivo a jasne povedat, hoci si myslim,ze bude nahnevana a urazena,ze ste si vobec dovolili jej povedat nieco co ona si mysli,ze ked takto vychovavala svoje deti je to najlepsie a vy ju idete poucat. No u nas to bolo podobne ale nie az do takej miery. Svokra vzdy hodi nejaku poznamku co robim zle a ja jej poviem na to co si myslim a dalej si robim svoje. Kedysi bolo kedysi a teraz je teraz. A hlavne je to nase dieta a my ho vychovavame podla seba. Pozri aj keby to chvilku nechapala, tak sa tym vobec netrap. Ona sa casom umudri a ustupi, inu moznost nema. Drzim velmi palce, kedy mate v plane sa s nou o tom porozpravat? Inak tie nase deturence rastu ako z vody, my uz budeme mat tento tyzden 2 mesiace 🙂

emily327
29. nov 2010

@finfrle ahoj ahoj, tak aka bola noc? Co prsia? Dufam,ze sa mas uz lepsie. Ja idem pozriet to cukrovi na vianoce a pojdeme na nakup, lebo vonku sice snezilo ale zostala dobra clapkanica. Tak prechadzka moc nehrozi, lebo by sme boli uplne mokri. Uvidime ako bude zajtra. Malinka mi teraz zabuvinkala vedla mna, tak idem napisat zoznam na nakup. Ako pozeram, zase si stihla napiect? Na to,ze malinka malinko spinka, stihas toho fakt dost ;-D Sikovnica si cmuk

schnucki
29. nov 2010

@emily327 ahoj, moc dekuju 🙂 ja jsem strasne rada ze to na tchyni nevadi jenom me, ale ze i manzelovi, toho jsem se totiz bala nejvic, ze mu to povim a on si bude myslet ze neco proti jeho mame mam, ale on to nastesti vidi taky a taky mu to vadi ... nevim jestli dneska nebo v tydnu, ale o vikend urcite ....
heled, psala jsi tu ze mate s malou nejakou polohu ve ktere se vzdycky vykaka, muzes mi napsat jakou? ... dekuji 🙂

teeeeda, uz skoro dva mesice, strasne to leti 😝

emily327
29. nov 2010

@schnucki no je to poloha ako ked kojis ( ked je dieta prilozene k prsu) a ked ho odtiahnes a das do polohy, akoby malo sediet, sedi na jednej z tvojich noh u nas je to na lavej nohe a dupku ma babo medzi nohami mojimi a telickom je oprete o moju pravu nohu a pravu ruku. Vyzera to akoby sedela nafotim a poslem ok? a to je super, lebo brusko ma pritlacene k nozickam. Idem nafotit resp. mm a poslem ok?

ivanajelinek
29. nov 2010

Ahojte 😉 Tak my sme boli dnes na ockovani. Maly to zvladol na jednicku 😉 Len zaplakal, ked mu uz ihlu vytiahli z nozicky. Skor som mala strach o seba, ze ja sa tam rozrevem 😀 Ale dopadlo to dobre. Teraz len cakat, ci nastanu nejake priznaky po ockovani. My tu mame snehove kalamity, teraz som hodinu odhrnala sneh vonku. A stale snezi a nevyzera ze prestane.

schnucki
29. nov 2010

@emily327 aha ... tak to zni zajimave, myslim ze si to dokazu predstavit, ale urcite budu vdecna za fotecku 😵 ... a to si ji takhle davas po kazdem kojeni? ... nase mala ma totiz poslednich par dnu vecer prdiky, sice si prdne sama, ale trva ji nez ho vytlaci, takze spi neklidne ....

@ivanajelinek ahoj, super ze maly byl tak statecny 😉 to nase mala brecela jak kdyz ji ty nozky trhaji ... my jsme dostali vecer horecku a pres den ji podle me sem tam nozky zaboleli, sestricka rikala ze to muze byt, protoze mi sem tam zacala z niceho nic huronsky brecet ... cipky doma mas? ....
tady snezit prestalo, ani ho moc na zemi nelezi, ale snad budou vanoce bile 😀

ivanajelinek
29. nov 2010

@schnucki Ano bola som hned v lekarni pre cipky. No nam tu stale snezi... 😎 A dr.-ka dnes vravela, ze maly ma hrozne citlivu pokouku. Lebo ma cele brusko vysypane, ako keby taku krupicu. Som minuly tyzden kupila od Penaten taky olej, ale uplne bez vone, tak mozno aj z toho. A ze ked maly nema suchu pokozku, ze ho vobec nemusim po kupani natierat. Si vyber, ked ti kazdy povie nieco ine, ze? Ja natieram tvar bepanthenom, ale skusim pozret aj tu niveu na tvar. 😉

schnucki
29. nov 2010

@ivanajelinek ja jsem taky vzdycky z toho na prasky, ja malou nenatirala po kazdem koupani, protoze pokozku suchou nema, no a pak mi par lidi reklo ze bych mela, protoze ta kuze se roztahuje jak mala roste, tak aby nepopraskala ... tak ja nevim, snazim se na to myslet, ale nekdy kdyz uz ma hlad tak letim rychle udelat lahvicku a natrit ji zapomenu 😝

a dala ti na tu krupicu neco? ....

ja koupila od nivea baby hydratacni krem, potom myci gel na tvar telicko a vlasky a pak ten kremicek proti chladu a vetru .... ale v nemecku tu nivea baby bohuzel nemaj ... jen takove male mejdlicko, takze mi az pojedeme na vanoce k nasim, nakoupim si zasoby ....

emily327
29. nov 2010

@schnucki tak tu su fotky a nedavam ju vzdy takto iba ked po kojeni jej dam takuto polohu a ona zacne tlacit, tak ju necham. Ale zase nie je dobre ju davat kakat do tejto polohy stale, aby si nezvykla a aby dokazala kakat aj inak 😉 Hoci je to malo pravdepodobne aj tak to nerobim casto. Ale je to fakt poloha, pri ktorej sa vzdy krasne vykaka ked jej treba 😉

ivanajelinek
29. nov 2010

@emily327 Jaka je mala krasna a velika uz. Juj kocky, leti to hrozne, ze? Kde sa da kupit ten Gravimilk? Ty ho este stale pijes?
@schnucki No my ideme tiez domov na vianoce, tak pozrem tu Niveu.

ivanajelinek
29. nov 2010

@schnucki Nie, nedala mi nic na to. Tak skusim ten olej vynechat a chvilu nenatierat. Popripadne zavolam hebamme,

emily327
29. nov 2010

@ivanajelinek dakujem pekne 🙂 Ano velmi to uteka az mi je luto,ze za chvilku uz nebude babatko ☹ Gravimilk sa da kupit v lekarni. Ja mozem odporucit cokoladovy, vanilkovy mi moc nechuti. Ano pijem ho, hlavne preto,ze obsahuje vitaminy a mineraly a ja ziadne v tabletkach nejem. A aj kvoli tomu,ze mi chuti a mam ho ako kakavko 🙂 A na mliecko tiez.

schnucki
29. nov 2010

@emily327 dekuju, 🙂 mala roste jako z vody , je roztomiloucka 😵

ona se vetsinou vykaka sama, ale kdyby ji to neslo, tak zkusim tohle 🙂

@ivanajelinek je mozny ze je to tim kremem, tak ho par dni nedavej a uvidis ... ja jsem treba zjistila ze male muzu dole utirat jen navlhcenymi kapesnickami nebo normalnimi, ale ty s olejem ne, potom ma vyrazku ....

jedeme nakoupit tak se ozvu pozdeji 🙂

meleri
29. nov 2010

ahoj holky tak jsem už taky nachcípaná, minulý týden to vypadalo že jsem nad tím zvítězila, ale dneska mě už zase štípe v nose tak to je v háji...
schnucki
to mě fakt mrzí, snad si to tchýně uvědomí, přece chce aby byl její syn štastný určitě, tak jí to snad dojde že ho jenom trápí, tím že trápí tebe...
možná je pro ni těžké si uvědomit že už zestárla a že spousta věcí se změnilo třeba i ty kočárky jsou jiné tak je to náročnější si na ně zvyknout a možná ji to štve.

Emily
krásné fotečky! jaká je krásná! to je náhodou super že ti kadí takhle v sedě! potom jak ji budeš učit na nočník tak se to třeba bude hodit! 🙂