Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
19. dec 2010

jen chci napsat: TŘETI DECKO UŽ FAKT NEEEE 😀

barbora87
19. dec 2010

@meleri no ver mi ten koniec je najhorsiiiii!!!ja by som bola rada zase tak v 20.tt...ver mi najlepsie je porodit tak 2tyzdne pred terminom lebo teraz to cakanie je na zblaznenie...a este tie sviatky k tomu :((( ako hovoris ta predstava mat mimi pod stromcek je krasna ale byt zavreta v nemocke alebo tak tak to je otras predstava...
No skoda ze tam nemas viac ludi okolo seba...
Hihi ved pickaj mozno zmenis nazor a bude aj tretie 🙂)) ja by som chcela druhe (moje vytuzene dievcatko) ale az tak za4roky a urcite nie pred vianocami 🙂))

finfrle
19. dec 2010

@meleri Ahoj holka co se deje,ze chces mit uz Vanoce zasebou?!Nenechavej se tak rozhodit svatkama ono je to o lidech,delame si to sami.Ja si to uzivam ale jen proto,ze si to uzivat chceme a delame si pohodu.
Tak hlavu vzhuru a uvidis budou to krasne Vanoce 😉
Na tu zacpu zacni vice vlakniny(vlocky,hrasek-ja delam hraskovou polevku,a pod!!!)

@barbora87 o tom ani neuvazuj,zebys nebyla stastna to ti povidam budes a neuveritelne hodne!Ja potom co jsem si zazila jsem a snad budu ikdyz je materstvi i pekna drina je to hlavne uzasne!
Tak stenatka jo 🙂 to budes mit doma veselo ale mm ti urcite pomuze ne! 😉

Usmev pro vas 🙂

barbora87
19. dec 2010

@finfrle jeee ta je fakt uzasna 🙂))
No ked ja somtaka zdeptana uz zo vsetkeho a ked si predstavim ze to najhorsie mam este pred sebou :(
No veselo teda u nas bude a riadne...ale mm vzdy pomoze...som tak rada ze ho mam...

finfrle
19. dec 2010

@barbora87 hele porod neni zase tak desivy ja ho mam 7tydnu zasebou a klidne bych to zvladla zitra zase jde jen o ten pristup,taky jsem se bala ale jde to zvladnout vazne a strasne rychle zapomenes na bolest!Asi nejhorsi je to,ze se clovek moc nevyspi ale to si casem zvyknes a ani ti to neprijde a kojeni no to je taky tema ale maly ti vse vynahradi vazne ver mi je to fajn.Jen neboj on se ukaze brzy,dej si vyslam po schodech a poradny!

barbora87
19. dec 2010

@finfrle no tak to si dobra keby si si dala dalsi porod 🙂 ja mam len strach ze sa nieco posere alebo ze to bude dlho trvat a uz teraz som zdeptana zo vsetkeho...
No moja keby si vedela co som uz vsetko skusala aby sanieco pohlo...a nic...

meleri
20. dec 2010

@barbora87
no já doufám že to nebudu mít tak hrozné jak ty! hlavně to s tím opucháním..a kdy ti to začlo? já byla v 35 tt úplně OK kdybych nekrvácela, tak si říkám že to snad půjde....

@finfrle

nene depku nemám, jen jsem trochu zklamaná - čekala jsem prostě že to budu nějak skvěle prožívat, jako u našich ale prostě to není ono, Francie je skvělá ale není to zrovna země stavěná na Vánoce..

ale dneska je mi líp, asi proto že jsem po dlouhé době přespala celou noc! A za dva týdny po výplatě si udělám radost - pořídím si nové rybičky! 😵

barbora87
20. dec 2010

@meleri no tie bolestive opuchy zacali asi v37.tt ale neboj mozno budes mat stastie...ja som rada ze mozem chidit na wc 🙂))
Inak pre mna su vianoce s rodinou hrozne dolezite...proste to su fakt tri dni co je taka pohoda a minuly rok ked sommusela byt v robote tak sommyslela ze sa urevem k smrti...ale tak uvidime ako to bude tento rok...

Od dnes oficialne prenasam tak som nadsena...

ivanajelinek
20. dec 2010

Dobre ranko. Tak my sme mali zasa noc na nic. Maly bol od pol tretej kazdu hodinu hore. Spal zasa so mnou v posteli, lebo vcera bola vonku taka vichrica, ze aj ja som mala strach. tak som ho objala a spali sme 😀 ...Ja viem, ze mozno robim chybu, ale nevadi...
@barbora87 Ja viem co je to vianoce v praci. Ja som tiez doteraz vzdy robievala cez sviatky. Moje prve vianoce bez prace 😝 Ale neboj, nemusis mat strach. Ked to zacne, tak budes rada, a bude ti jedno ze ako dlho to bude trvat. 😵 Myslime na teba moja...

barbora87
20. dec 2010

@ivanajelinek dakujem ivi...no zajtra ma byt spln tak zevraj sa mimi radi pytaju na svet par dni pred a par dni po tak uvidime...aj ked myslim ze tomu nasmu bubakovi by bolo jedno aj keby prezident prisiel 🙂))
Joj no u vas to pocasiie asi nic moc ze?

ivanajelinek
20. dec 2010

@barbora87 No hroza. Vcera vecer lejak a teraz pozeram von a zasa snezi. Neda sa ani s kocarom ist von. A manzel je uz s tebou doma, ci este pracuje?

barbora87
20. dec 2010

@ivanajelinek no sledujem vzdy telku a teda veru v nemecku koniec sveta!a maly je aj doma kludny?
No mm je od stredy doma lebo je zahradnik a bola kosa -10stupnov tak ma minus hodiny ale aspon si uzivame jeden druheho...ale od zajtra sa ma oteplit tak bude 3dni robit a potom ma mat 3tyzdne dovcu...

meleri
20. dec 2010

@barbora87 já jsem opuchla až po porodu ale nebolelo to. a pak to poměrně brzo přešlo. tak nevím ale snažím se myslet pozitivně. říkám si, porodím a pak hned pojedu za našima..
mě taky svátky bez našich nebaví..není to ono..:(

barbora87
20. dec 2010

@meleri presne treba fakt pozitivne myslet...ja uz som dnes tiez lepsie naladena...
No mna kolkokrat tak chpdidla a ruky bolia je to otras...ale bud tyzden to isti vyvolavacka...
No proste vianoce bez rodiny nie su pre mna vianoce :((( zboznujem sa dobre napapat pozerat rozpravocky a tak...

meleri
20. dec 2010

@barbora87 možná bych tě mohla povzbudit, moje kamarádka byla taky dost ve stresu že bude přenášet no a nakonec porodila druhý den po termínu! 🙂
tak nějak..:( myslela jsem že to bude třeba super ale zatím to tak necítím....ale fakt na to nemám letět a pak zase někde uvíznout ve sněhu na letišti, no a naši přiletět nemůžou, můj taťka je dost pracovně vytížený přes vánoce...:(

barbora87
20. dec 2010

@meleri dakujem si zlata 🙂)) no najhorsie je ze ja ziadne bolesti momentalne nemam...tak ako som cele tehu trpela bolestami v krizoch tak teraz nic :( proste chcela by som aspon naznak ze sa nieco deje...
No moja na let ani nemysli a este v takom pocasi!!!
Ale tak aspon si uzite este vianoce so samsonkom on bude mat urcite radost...a mozno buduce vianoce budete uz aj s drobcom a s rodinou...

ivanajelinek
20. dec 2010

@barbora87 No kludny doma je, len malinko spi. Ale dneska chcem ist poobede ku kamoske, tak nejaka zmena prostredia. No ak moc nenasnezi.Lebo je chumelica vonku. parada. Ja mam hrozne rada ked snezi. A manzel je aspon na telefone? keby ze to na teba pride, ma ta kto odviest do nemocky?
No maly mi nachvilku zaspal pri kojeni, tak skusim zasa trosku ozehlit,lebo sa mi to kopi. 😝

barbora87
20. dec 2010

@ivanajelinek tak si davajte pozor...to pocasie je fakt hroza!
No mm je vzdy na telefone keby mi odisla voda tak musim ist sanitkou a ked dostanem bolesti tak pride mm...ale dnes je este doma a ideme teraz von na prechadzku a potom budem upratovat lebo pride svokra na3dni

meleri
20. dec 2010

@barbora87 určitě to už přijde! už to fakt vydrž! a vidíš už i na záchod můžeš atd, to je super.
já právě nevím kdy se do čech dostanem, bohužel máme smůlu na takové věci a měla bych fakt strach že se pak nedostanem domů kvůli letadel...

finfrle
20. dec 2010

Krasne rano preji mala byla suprova spinkala od devate do jedne v noci a pak od pul ctvrte do pul devate 🙂 zlaticko moje.Dala jsem si navecer deci cerneho piva a prsa se mi tak krasne nalili,ze jsem mela az mokrou kosili 😀
Citim se dobre 🙂 poslouchame koledy a mala je spokojena a jen kouka okolo.Dnes se poprve usmala na manzela jak ho uvidela poranu,poznala ho a rehnila se jeje 😵

finfrle
20. dec 2010

@barbora87 tak co prdolo,stale myslim jestli uz nekde na svete neni dalsi chlapec!

@meleri ahojky,tady to taky neni takove jako v CR ale je to o tom jake si to udelas sama,vis.Mam nazor,ze Vanoce dela zenska.Nevim jak to budu zvladat s malou az bude vetsi ale kdyz jsem zvladla pripravy v sestinedeli tak snad uz zvladnu vsechno 😅 🤐
Jak je u vas pocasi?Tady slunicko ale -7

meleri
20. dec 2010

@finfrle mi nejde o ty hmotné věci okolo ale prostě o tu rodinu. tu ti nenahradí ani cukroví ani nic..bohužel...myslela jsem že to tak nebudu cítit ale nekonec jo..

finfrle
20. dec 2010

@meleri vsak uz mas vlastni rodinu!Tak to na svete chodi ale chapu co myslis. 😉

barbora87
20. dec 2010

@finfrle ahojky ale furt nic...je mu tam dobre...
Super ze ti to pivo pomaha...my sme akurat s mm vonku boli sme pozret na auta a teraz ideme na prechadzku po nakupnom centre lebo vonku je kosa

emily327
20. dec 2010

@barbora87 ahoj zlatinko, mobil mam stale zapnuty, myslim na teba a dufam,ze maly sa vypyta von do stedreho dna 😉 Do kedy budu lekari cakat? Ci uz mas termin,ze ak sa neprihlasi,ze mu pomozu? Drz sa moja, hlavne nech uz to mas stastlivo za sebou cmuk

barbora87
20. dec 2010

@emily327 ahoj moja dakujem...no ved najneskor buduci tyzden je tu...no vo stvrtok idem zase do nemocky na ctg tak uvidime ci sa nieco deje...neboj keby nieco hned pisem

emily327
20. dec 2010

@finfrle no to sa velmi tesim,ze sa vam to s Elenkou takto pekne upravilo a uz je z nej zlaticko a pokojne babatko. To preto ti tak krasne spi, po pivku 😀 Ale hlavne,ze mas mliecko,ze mala pribera a ze je spokojna 😉

@meleri nebud smutna moja, ja vianoce mam rada, ale vzdy na mna dolahne nejaka depresia a je pravda,ze su to sviatky kedy si najviac ludi sahne na zivot, kedy su ludia nestastni a kedy nic ine okolo nas nie je iba, stastna rodinna pohoda ci uz v TV, radiu atd. Je to neskutocne silny psychicky tlak na ludi pocas vianoc, hlavne ked nemame nasich blizkych okolo seba a su daleko ☹ Ty mas krasnu rodinku a ste spolu stastni, ale aj tak pride na cloveka smutna chvilka. Ja to poznam, dnes som taku mala, ked som sa bola s malou prejst 2 hodiny a stretla som susedky a tie ma odbili par vetami, takze som zostala sama a nejako som si to prilis zobrala,ze asi je problem vo mne,ze so mnou nechcu komunikovat. Tak chodim na prechadzky sama ☹ Je to smutne ale je to tak a vzdy mi pride luto, ked stretnem susedky a tie idu spolu, kecaju a ja som sama.... No co uz. Nejako bolo nejako bude. Mam Sonicku a hadam sa niekto len najde co si so mnou sem tam pokeca a poprechadza. Asi im nie som sympaticka... Kaslem uz na to trapilo ma to ale uz som to hodila za hlavu. ja si stale vycitam,ze to som ja ten dovod preco sa ludia odomna otacaju a nechcu byt kamarati... A take obdobie mam aj ked sa s mm pohadame alebo mi nieco vycita, aka som. Vela krat som rozmyslala,ze to skoncim cely svoj zivot, ked uz som taka na nic ale teraz mam dovod zit. Je to Sonicka a vzdy ked sa na nu pozriem viem,ze ma potrebuje a to je jedine co ma na tomto svete drzi ☹ Chce sa mi plakat dofrasa som sa rozpisala ale musela som to dostat zo seba lebo by ma to asi zadusilo...Tesila som sa na Slovensko,ze tu mam viac kamaratov, rodinu ale som casto sama, ked je mm v praci. Nikto po mne ani nestekne a ani nezavola, neopyta sa ako sa mam nic.... no uz koncim lebo mi tecu slzy a je mi fakt smutno. Ale viem,ze mam Sonicku a to je dovod, preco ma zivot zmysel. Deti su naplnenim nasho zivota 😉 cmuk

emily327
20. dec 2010

@ivanajelinek ahoj moja, ako sa mate?

emily327
20. dec 2010

@barbora87 no myslim,ze by bolo idealne keby prisiel az po 24-tom 😀 Nech si uzijes sviatky ked uz nie s nim tak aspon takto a nie v nemocnici. Ci je ti jedno,ze budes pocas stedreho dna v nemocke?Ale asi je to jedno, len nech ste v poriadku a nech ste obaja zdravucki cmuk

barbora87
20. dec 2010

@emily327 no idealbe by bolo keby tu uz bol 🙂 no uvidime co si na nas vymysli...za hodlu pride svokra az do stvrtka tak dufam ze ma to nechyti ked tu zrovna bude lebo by som jej asi nieco otrieskala o hlavu...chcem si to s mm uzit a nie pocuvat jej rozumy...