Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
18. okt 2011

ahoj holky to je super ze jste tady! jak se vsechny mate?
@zuzanka7117
zuzi moc ti gratuluju je super ze to vyslo ze uz jsi ve dvacatem tydnu, pises ze se citis uz dobre? tak to uz bude jen dobre az do konce!

u nas vse ok akorat jsem dost uanvena z tech dvou kluku. Sam se koonecne odplenkoval a tak pujde v lednu do skolky. Adrien roste jako z vody strasne rychle to utika. pred paru dny mel sedm mesicu...mejte se holky!

ivanajelinek
18. okt 2011

@barbora87 Ahojky 😉 No veru by to chcelo tehulku. No drobec sa ma dobre, ten rok ubehol jako voda. Neskutocne!!!!! A ako sa vam vlastne byva v novom? Uz ste si zvykli?
@zuzanka7117 Super, ze je vsetko v poriadku. Aj este chodis do prace?
@meleri Ahoj. To uz ma adrien 7 mesiacov`? 😵 A je to narocne 2 take male deti? (myslim vekovy rozdiel?)

kleopatris
18. okt 2011

jeeej baby, super ze to tu zije 😵 este ze ta mame @emily327 😉
My sa mame tiez super, len je maly strasne ale strasne cislo, od pondelka ideme do jasiel a ja mozem konecne hladat pracu a huraaa prec z domu.
@zuzanka7117 aj ja moc moc gratulujem a nech to dotiahnes do stastneho konca ;)
@meleri super, ze je Sam bez plenek 🙂 som zvedava, kedy budeme my....
@ivanajelinek uz pomyslas nad druhym? Ja som druhe dieta odlozila na neurcito, Maxi mi staci za 10 deti....
@blondynka400 a ty sa mas ako? a Anicka?

emily327
18. okt 2011

wau, ako pekne sa to rozbehlo... len skoda,ze ja toho casu nemam az tak vela... baby nie ste unavene??? ja strasne, stale kojim, malej idu 2 spodne stolicky, tak sa v noci casto budi, robim si vodicak ( konecne som sa odhodlala), no je toho strasne vela... Ked sa ma niekto opyta na 2 dieta :D :D zatial nehrozi... potrebujem si, moje telo oddychnut. Ale inak sa mame super. nebudem pisat kazdej zvlast ako sa mame, tak to takto hromadne 🙂 Sonicka rastie do krasy, princezna nasa mala, ukecana je po mame, uz chodka sama, tak sa z toho vytesuje, kocik uz u nas nehrozi, tak len bud trojkolka alebo za rucicku vonku lebo samu sa ju bojim pustat hlavne ked ideme na dlho, tak potom len ruky, ked uz nevladze... poviem vam moj chrbat by potreboval vymenit. Ale nestazujem si, je zdrava, vnimava, denne ma vzdy niecim milo prekvapi 😉 Je to uzasne,ze taky maly cloviecik si zije na tomto svete a takto sa chova a vzdy sa tak zamyslam,ze co jej prebieha asi v hlavke 😉 Je to mala vymyselnicka. Idem ozehlit, hadam vam napisem aj zvlast kazdej co ste napisali, som rada,ze sa zase nase kecanie rozbehlo.. bolo mi luto,ze to tu takto stichlo ;-/ chybalo mi to cmuk predsa len sme spolu prezili snazilkovanie, tehotenstvo, porod.. prve chvile s drobcami...

ivanajelinek
18. okt 2011

@kleopatris Ahojky. No neviem. Aj ano aj nie. Uvidime 😉

ivanajelinek
18. okt 2011

@emily327 Takto neskoro zehlit? Ja mam tiez neskutocne vela zehlenia, ale ja neznaaaaaasaaaam zehlenie. No neviem ako a kedy ja tie moje kopiska ozehlim. 😀

emily327
18. okt 2011

@ivanajelinek peciem zemlovku a muz uz nema na zajtra koselu do prace, tak musim 4ks ozehlit, nech mam do konca tyzdna pokoj. Bohuzial ja MUSIM 😢 Ale nechce sa mi a to este musim aspon jeden test na vodicak pozriet a urobit... ja vzdy zehlim, ze zvesim zo stajana a hned ozehlim.. neznasam kopy neozehleneho pradla.. lebo potom pri zehleni stravim aj pol dna a to mi pride hrozne dlho

ivanajelinek
18. okt 2011

@emily327 To si hovorim aj ja vzdy, ked uz mam vsetko ozehlene, ze odteraz budem zehlit vzdy zo stojana. No ale akosi to doteraz nikdy nevyslo 🤐 Tak pekny vecer ti este prajem 😵

emily327
18. okt 2011

@zuzanka7117 jej to je super,ze aspon nejaka tehulka, len si uz nepamatam odkial 😉 A skvele,ze vies uz pohlavie, mozes sa malemu do bruska prihovarat.

emily327
18. okt 2011

@meleri presne ako pises moja, neskutocne rychlo to ubehlo.. ten rok ubehol ako voda.

Babulky, dajte aktualne foto detureniec, nech vidime ako nam vyrastli 😉 cmuk

zuzanka7117
19. okt 2011

@meleri
@ivanajelinek
@kleopatris
@emily327 Dakujem vam babeny ste zlate, velmi sa z toho tesim a fakt si to velmi uzivam......pozrite album ako vyzera nas maly Matusko.....🙂....uz nepracujem, som doma az do porodu, podarilo sa mi to vybavit, lebo mam namahavu pracu, tak je to super.
a
@emily327 , ja som s vami pisala minuly rok, bola som s tehotenstvom ako meleri, ale nam to nevyslo, zistili mi anembryomolu a muselo to ist von....to uz bol druhy potrat.....teraz to uz hadam dotiahneme do konca...🙂

ivanajelinek
19. okt 2011

@zuzanka7117 Tak to je super ze si to uzivas. 😉

Kocky ake su dobre topanky na zimu pre male deti?

emily327
19. okt 2011

@zuzanka7117 ahoj moja, no nepamatam si to prepac... uz to fakt bolo davno, kde si na SVK?

@ivanajelinek Ivi, my ideme malej kupit od Protetiky zimne topanocky. Vcera sme boli v speci obchode ale nemali velkost, tak hadam uz v piatok nieco zozenieme. Potom pridam foto 😉 Aku mate velku nozicku?

zuzanka7117
19. okt 2011

@emily327 na svk som v Prievidzi, ale tu som v Norsku, Oslo....🙂

ivanajelinek
19. okt 2011

@emily327 My teraz nosime 20-tku. Tak zimne kupim asi 21. Minuly tyzden som bola pozerat ceny okolo 65 eur 🤐 Hrozne.Ja chcem ist popozerat lebo sa tu ochladili a minule mal krpec studene nohy ked sme prisli z vonku.

blondynka400
19. okt 2011

@kleopatris já se mám dobře, co ty? 😀 No u nás je o veselé, je jí všude plno, už docela hezky mluví, vybírá si co chce za oblečení, pomáhá mi v kuchyni, no prostě legrace 😀 . A taky samo máme pořádné obodobí vzdoru, ale to už dlouho a teď bych řekla, že je to omžná i lpeší, dokáže si nechat víc věcí vysvětlit a jak přeci jenom mluví víc než jenom pouhá slova, dokáže si víc říct co chce 🙂

blondynka400
19. okt 2011

@emily327 copakjsi koupila za značku? Já doporučuju ecco, lepší botičky nejsou, jen holl ta cena no 😝
Jo a s tím kočárkem, to jsme měli podobně, když začala chodit tak ani náhodou, pak ho zas vzala na milost a teď ho spíš tak před sebou tlačit 😀
@ivanajelinek 65 EUR za zimní botičky? To není až zas tak hrozné 😀

lubinka9
19. okt 2011

kocky no ahooooj!
ja hladam zahrabanu temu a ona vysla na svetlo sveta 😀
@zuzanka7117 parada, nech ide vsetko ako ma az do zdarneho konca 🙂
@ivanajelinek no my sme verni ecco topankam (teraz sme kupili tieto: http://www.ecco.com/sk-SK/Ecco/Kids/Infants Col... ), drahe jak fras, ale vystacime na kazde obdobie s jednym parom, nemusime kupovat viacej ako pri dievcatkach.. ked chces k takymto satickam zladit, onakym suknickam.. to by mozno @blondynka400 vedela povedat 😉

no a veru hodte sem aktualne foto deticiek. My sme takyto a v pondelok nam bolo 20mes. 😵

lubinka9
19. okt 2011

@ivanajelinek a maly uz chodi? Ak zacina tak sa prave oplati vybrat kvalitne topanky. Nech ma nozicka spravnu podporu a oporu

ivanajelinek
19. okt 2011

@lubinka9 No ja uz som mu kupila prve topanky koncom jula Ricosta, ale naposledy mal v nich studenu nohu. Tak zvazujpem ci je uz cas na zimne alebo este pockat. No tak skusim pozret tie ecco aj tu v nemecku.Sam este nechodi, zatial len za jednu ruku sa drzi. Ved ja viem ze do topanok sa oplati investovat.
Nasa aktualna foto:

blondynka400
19. okt 2011

@lubinka9 tedy to už je velký kluk 😵 A co vy jak se máte?
Vy fakt vystačíte jenom s jedním párem? To tedy koukám 😀 A snad ještě jeden na doma ne? My měli klidně i 5 páru bot v jedné velikosti, jedno je aby se to sladilo (to se občas musí 😀) a pak, když je mokro, když je hezky a pod 😀 Ale teď na zimu to taky skrouhnu, jedny sandálky na doma, jedny fakt teplé na ven a jedny lehce méně teplé, třeba do obchoďáku a tak 😀 No a možná ještě jedny na zahradu no. Takže to asi moc neskrouhnu 😀

blondynka400
19. okt 2011

@ivanajelinek zkus se ještě kouknout po Richter, Superfit a nebo Geox, Primigi. Všechno to jsou hodně dobré botičky 😉 . První dvoje jsou myslím Rakouské, druhé dvoje italské....

emily327
19. okt 2011

@ivanajelinek
@blondynka400 tak tie PROTETIKA to je slovenska vyroba a ortopedicke topanocky,kozene. A su fakt super a stoja do 30 eur. Tiez mi pride dat viac ako 50 eur za detske topanocky strasne moc. Hlavne ked sa da kupit kvalitna ortopedicka topanocka za rozumnu cenu 😉
Blondy, Ecco je tiez slovensky vyrobca 😉 Poznam tu znacku, je fajn len je podla mna dost predrazena. Aj my uz sme vo faze, kedy kociarik tlacime 🙂

lubinka9
19. okt 2011

@blondynka400 jasne, doma mame papucky detske. A ked prsi tak gumenne cizmicky, inak fakt vystacime.
@ivanajelinek maly je zlaty a ten usmev 🙂 . To je z oslavy?

blondynka400
19. okt 2011

@emily327 jo mě to pak došlo, tu značku znám, doporučovala mi je kamarádka co je od vás. Tak ano, je to drahé, ale fakt se to vyplatí, já levnější boty než 50 EUR nikdy neměla (zimní jsou kole 90 EUR), ecco, geox ani superfit prostě něco stojí. Ale fakt se to vyplatí. Nechci vypadat jako snob 😀 , ale když to srovnáš s těmi botičkami tak na té úrovni co jsi koupila ty a porovnáš to s ecco nebo geoxem, je to prostě jiná liga, už jen jak ty děti našlapují, jak se jim v tom potí a nepotí nožička, fakt je to hrozný rozdíl. Taky jsem si původně myslela, že certifikovaní čeští výrobci v té cenové úrovni co píšeš stačí, ale je to prostě rozdíl.
Ecco je fakt původem slovenská firma? 😕 😀 To ani nevím, já tedy původně nikdy nepřemýšlela, odkud původně jsou, nikde se to ani nedočteš, ani na netu, ani na krabicích, ale slovensko by mě tedy nenapadlo 😀 . Mají je snad ve všech státech a všude to platí za kvalitní značku. Osobně si myslím, že za ty peníze stojí, jak dámské tak pánské, s manželem je máme oba rádi a fakt dlouho vydrží, i s vysokým podpatek celý den nebolí noha, což o spoustu bot říct člověk nemůže...
Ale zas neříkám, že je jen ecco a nic jiného, to ani náhodou. Já se snažím kupovat víc značek, každá je lepší v nečem jiném a nožičku rozvíjí jinak. Tak pak geox (na ty zas nemá nic vzhledově, a pak superfit a jednou jsem koupila i richter... A pak se mi líbí primigi, ale ty nejsou na úzkou nohu..
Jinak mylsím, že už o botičkách něco vím, první notičky měla 19, teď už máme 25 a zimní budu kupvoat asi 26 😝 Zatím jedem jen v podzimních s goretexem, na teplé botčky je ještě času dost...
Tak doufám, že teď nevypadám jako parádní snob 😀 😀
Jo a ještě jsme si vzpoměla, mám u tebe nějaké naturálie ne? 😀

blondynka400
19. okt 2011

@lubinka9 ty nedáváš doma sandálky? A gumenne cizmicky to je co? 😕 Gumáky?

ivanajelinek
19. okt 2011

@lubinka9 No to je z oslavy. 😉 A vy co uz ste sa zabyvali na slovensku? nechystate sa zasa do DE?

emily327
19. okt 2011

tak zopar aktualnych fotiek Sonicky 😉

@blondynka400 vobec nevyzeras ako snob 😉 Ja som tiez za kvalitnu obuv, ale niekedy kvalita nezodpoveda cene. Ja som sa na tom popalila uz vela krat. Ale je super, ze ty mas svoje oblubene znacky a fakt vies odporucit,ze su aj kvalitne a cena zodpoveda kvalite 😉 cmuk
a co sa tyka naturalii, stale cakam,ze si pre ne prides 😉

emily327
19. okt 2011
blondynka400
19. okt 2011

@emily327 tak to souhlasím. Určitě neznamená čím dražší tím lepší. A že všechny botičky co "něco stojí" musí být dobré. Třeba santé, úplně inc levného to není, přitom je to vydáváno ještě za zdravotnickou ortopedickou obuv a přitom je to totálná děs běš že snad i šikomoocí jsou lepší 😝 😀
Tak ono za ten rok a při naší sptořebě člověk něco vykoumá 😀
Tedy to už je veliká slečna 😵, to je hrozné jak to letí...
Ale je fakt, že já už dávno nemám doma žádné miminko, ale přerostlou žirafu, co od rána nezavře pusu 😀