Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
23. jún 2008

ahojik holky,
tak mam konecne vizum hotovy, 3 hodiny cekani, jsem myslela ze vyrostu, ale je to za mnou, uf
😎 ........ jinak co se tyce fotbalu tak ja ho teda nemusim, a pritel diky bohu taky ne. Ze zvedavosti kouknem kdyz hrajou nasi, ale radsi koukame na hokej 🙂

Mirusch - doufam ze uz je migrena pryc 🙂 ja ji sice jeste nikdy nemela, ale kamaradka na ni trpi, takze vim jak ti je. je fajn ze mas neco co ti proti ni pomuze 😉

Ivan - je super jestli mas novou praci, ale jak se rika, kdyz clovek nechce tak se to vetsinou podari, nahoda je blbec, takze aby to nakonec nedopadlo i s otehotnenim 🙂

jinak tady je stridavy pocasi, jednou sviti slunicko, pak zacne nahle prset, a je dusno 😒 ale dneska bylo krasne, tak jsem odpo vzala knizku a placla se na deku 😎

preju vsem jeste hezky vecer

mirusch
23. jún 2008

Uf Ivus, ja som to myslela tak, ze v novej praci sa samozrejme budes tvarit, ze vobec neplanujete teraz rodinu, ale potichu budete pokracovat a mozno motyka streli. A keby strelila 😵 tak akoze budes prekvapena, ze s tym si neratala.... Neviem, ci som to dobre vysvetlila tentoraz.
Aj ja som bola vtedy v BA, dokonca som dvakrat videla autobus s futbalistami - raz z autobusu a raz z pizzerie 😀 Mna vtedy nadchynalo, ako trubili este aj sanitky 😵 a stacilo, ze clovek stal na zastavke a vsetci nanho trubili, ze "Slovenskoooooo" 😀 To boli nadherne 2 dni.
Inak verim, ze dobry futbalovy zapas sa da pozriet, ja si pozriem hocico napinave, ale celkovo sa mi zda futbal dost nudny oproti takemu hokeju. Ale zase na druhej strane rada kukam tenis (som bola raz aj vo Wimbledone) a snooker ... takze 😀

ivana98
autor
23. jún 2008

Mirusch presne tak, ked moze byt snooker napinavy, tak aj futbal 😵 Uz nech je dalsia snookerova sezona, tesim 😝 Tenis mame tiez celkom radi! Aj sme sa pokusali naucit sa to hrat, ale je to vacsia makacka ako to vyzera 😀
Ja som sa snazila nejako prejst do anonymity, ale vy ma tu nutite rozoberat to snazenie a pracu.... Mirusch, napisem ti IP, oki?

Schnucki, u nas je dnes celkom pekne, po vcerajsom dusne tu boli celkom prijemne teploty.

tak ja padam domov, na dnes uz prace stacilo 😝 pekny vecer vsetkym! dnes nedavaju ziaden futbal, hura 😀

mirusch
23. jún 2008

Jej, ahoj Schnucki, tak dufam, ze sa coskoro vidime. A naco ti treba viza?

Ivus, uf, tak cakam IP, preco anonymita? Bojis sa, ze ta tu vymaknu nemci? 😀 Tak rozoberajme futbal teda 😀

schnucki
23. jún 2008

ahojik,
jedeme s pritelem na dovcu k cernymu mori, a do ruska potrebuju vizum ☹ pritel dela nocni, takze dopo spi, tak jsem to vybehavala sama. musim rict ze se na dovcu uz tesim

mirusch - budu se tesit na setkani 🙂 urcite to na nekdy dohodnem

presne, zaaaadnej fotbal 😀 ..... jdu se flaknout na gauc, skouknu serialek, proste hezkej vecer

papa

ivana98
autor
24. jún 2008

jeeej, schnucki, tak si uzite dovcu 🙂 u nas je toto leto dovolenka v nedohladne... 1. ma tu aj tak nema kto zastupit a 2. vo vypovednej dobe asi tazko zdrhnem na dovcu, ze? 😅
ale vcera manzel vyhlasil, ze on by rad siel do Ruska, kuknut Moskvu 😕 tak som ho hned chytila za slovo, ze faajn, poriesime a pojdeme 😀
schnucki, nevies ci aj Nemci maju vizovu povinnost s Ruskom??

vy ste tam vsetky pekne na hromadke, kedy sa niekto pristahuje sem k nam na (polo)sever? 😝 😀

pekny den vsetkym !

mmmk
24. jún 2008

Nehraje zitra Nemecko proti Turecku? 😀 Slysela jsem vcera v obchode nazor, ze pry by melo byt Turecko a Rusko diskvalifikovane, protoze jde o asijske zeme 😀 😀 😀 ... podotykam, ze to rikal pravy Schwab 😀

Kitten, jak to s tebou vypada. Az ted jsem vas docetla, ale gratuluju 😉 Je jedno nebo dve? My uz jsme prestehovani, ja prave rozesilam zivotopisy a zarizuju bytecek 😵

mirusch
24. jún 2008

Uf, som nevedela, ze potrebujeme viza do Ruska...
Inak to s tym EM a Tureckom a Ruskom je pravda... to by bol gol, keby sa europskymi majstrami stali Rusi 😀 😀 Mne je to viacmenej jedno, randal bude v noci tak ci tak ☹ 😠

Uf, vy vsetci robotku hladate, aj ja by som. Takto neviem, ci mam, ci nemam, ci co to bude s nami a druhy plat by nam bodol, to by sme si tiez mohli dovolit paradnu dovolenku, nie stale len do SR jazdit. uf.
Ivus, ziadne take, ze my na sever, pekne ty pod k nam do stredu 😀 😀

Baby, dnes som bola babysitterka 2 rocnemu chlapcekovi, jeho mama - kamoska - je tehotna a bola u lekara na odozvy, cize hodinu bol pri nom treba dozor a potom sa sla este zahlasit do porodnice kam pojde. Uf, tam bolo babatiek! Prave vysla jedna mamina s dvojickami, take drobce som este asi v zivote nevidela 😕 Ked som potom videla normalneho novorodenca, tak mi pripadal ako slonciatko oproti nim 😀

ivana98
autor
24. jún 2008

Mirusch, moji "futbalovi experti" tipuju na titul vazne Rusov. Maju inak aj najmladsi kader a su zhavi to vyhrat. Nemci zase stroskotaju na nejakej prkotine, Turci mali zatial viac stastia ako rozumu a Spanieli vypadnu uz v semifinale.

Som zvedava, ako to dopadne 😀
Mirusch, praca ako docasne riesenie je podla mna blbost... ty si este pekne uzivaj leta a potom na to vhupsnete. Uz si überfällig 😀

aj ja chcem paradnu dovolenku 😀 a co ostatne dievcata, kam sa chystate? 😉 pochvalte sa, nech vam mozem zavidiet 😉

mimi99
24. jún 2008

Ahojte, je tu niekto?
Ja som tiez snazilka

mirusch
24. jún 2008

Ahoj Mimi, ja som len kukla, zajtra isto kuknu aj ostatne. A odkial si? Napis viac o sebe. 😉

rosi
24. jún 2008

Caute kocky, hlasim sa k Vam z hostitelskej krajiny EM 🙂 a straasne dufam, ze nevyhra Turecko, lebo sa asi odstahujem 😅 Stacil mi minuly vikend, ked tu vytrubovali do 4 rana 😖
Na MK chodim dlhsie, ale dlhsie som sa nevedela zaradit..vsade same tehulky a mamicky (v mojej teme)..
Babätko si zelame uz dlhsie, ale zo zdravotnych dovodov sme sa ani nesnazili..ale asi od marca sa aktivne snazime a akurat dnes ma zase sklamal negativny test 😔 a pritom som strasne dufala, lebo mi mrcha meska uz 5 dni...takze zase nic...Medicinsky sme to zatial este neriesili, lebo sme sa chceli vyhnut psychickym stresom a dufali na stastie..a som si to predstavovala nejako jednoduchsie..
Po lete to ale asi zacnem riesit (po dovolenke mojho lekara). Viem, ze sa sice este nesnazime az tak dlho, ale vdaka mojmu veku 😅 a diagnose sa tym asi musime zacat zaoberat...
Drzim nam strasne vsetkym palce, aby sa coskoro otvorila tema "tehulky a mamulky kdekolvek v zahranici"

mmmk
24. jún 2008

Jee, to je pekny, Rosi 😉 Doufam, ze nam to vsem brzo klapne, i kdyz my ted nejak snazeni flakame 😅
Moc doufam, ze zitra Nemecko Turky vyklepe, maji moc vysoke sebevedomi. Zatim ty jejich vitezstvi byly pekna haluz 😀

rosienka
24. jún 2008

ahojte zahranicne snazilky! Dlhsie som vas tu nenavstivila, tak ako sa mate

rosienka
24. jún 2008

nejako sa mi predcasne odoslal prispevok... 😠 ja som mala pred tyzdnom blby negativny vysledok 2.IVF, tak som sa z toho zbierrala a teraz stale nevieme, co bude dalej, co vôbec pre nase dietatko môzeme urobit, kedze vysledky nie su bohvie ake.. ☹ Asi sa budem musiet nejako od toho odputat, nemysliet na to a urobir najake testy, aby sme vedeli viac, na com sme...zatial to vyzera pekne na prd 🙂 ...dufam, ze z toho predsa len nieco bude, i ked ma dobra nadej opusta.. 😒

schnucki
25. jún 2008

ahoj holky,
tak jak se vsecky mate?

ahoj mimi99 - vitej mezi nama 🙂 pisni neco o sobe, kde jsi, a tak 😎

ahoj Ivus - i nemci maji vizovou povinnost. Myslim ze vlastne vsichni, pokud nemas rusky pas. Do Moskvy by sem se taky rada nekdy podivala, ale je to plan do nedohledna. Tohle bude totiz takova radna dovolena, posledni na delsi dobu ☹

ahoj Rosi - my bydlime v malim mestecku, ale i tak je tu pokazdy randal, jedno kdo vyhraje 😒 jinak drzim palecky aby se to povedlo, i pres zdravotni problemy, ktery jak pises mas. Urcite to nekdy klapne

ahoj rosienka - drzim palecky aby ty dalsi testy ukazali prece jen neco dobreho, neves hlavu

Jinak ten fotbal, spousta lidi tu tipovalo rusko na mistry, a to jako ted nesmej hrat nebo co? No sem zvedava jak to dopadne dneska, ale tak i tak asi zas nebudu spat.

preju vsem krasny zbytek dne a co mozno klidnou noc

ella1111
25. jún 2008

ahoj holky,je tu niektora ktora brala tabletky progynova?ake mam cakat vedlajsie priznaky?

kitten
25. jún 2008

aho devcata! Moc vas zdravim ze zase destive Anglie ☹ Fakt kdykoli je wimbledon tak leje. Vcera jsme meli ultrazvuk - mame tam jednoho cervicka i s bijicim srdickem - oba s manzou jsme byli na meko.
MMk - jak se ti libi schwabland? 🙂 Bydlis primo ve Stuttgartu? Ja tam byla pred lety na prazdninach - hrozne krasna krajina s vinicemi - urcite si pak uzijes ten jejich Weinfest 😉
Mirusch - co by jsi chtela za praci? Ja myslela ze nekde ucis anglictinu?
Ivi - s tim fotbalem je to u nas podobne 😉 Dnes budem fandit Nemecku (nastesti anglie nehraje, takze anglani jsou celkem v klidu)Rusove vypadaji nadejne.... I v nemecku mate super mista na dovolenou.
Schnucki - bude to urcite fantasticka dovolena. Ktera mesta navstivite?
U nas bude asi dovca v Cornwallu - studene moricko, ale co hlavne kdyz nebude lit 😀 (ja mam jako prvni pomoc obrazky ze stredozemi a vizualizuju si ze tam jsem 🙂 )
Ahoj rosi - preji ti aby vam to brzy vyslo!
ello - ja s timto leky nemam zkusenost, ale jako se vsemi hormony bolesti hlavy, nadymani, zmeny nalad, snizene libido...
Rosienko - uz jsem si rikala co se s tebou stalo.Je mi moc lito , ze to nevyslo. Odpocin si od toho vseho a naber nove sily. Jednou to musi vijit! Do tretice !!!

mirusch
25. jún 2008

Ahojte, no konecne sa to tu rozbieha 😉
Ivus, ved ani neriesim pracu teraz - najprv poriesime jednu vec a potom sa mozem pustit do druhej.
Vitaj Rosi, tak vam prajem, aby to slo aj bez lekara a ked nie, tak pekne ako vravis, nabehni k nemu, nie je na co cakat, ak mas zdrav. problem. Aj ked mozno najprv posle partnera na spermiogram. Uf, fakt nechapem kolko ludi ma problemy mat babatko...
Rosienka, my sme kecali uz v druhej teme...tak pekne porobit vysetrenia a skusit este do tretice, nevesaj hlavu, aj ked mne sa to teda ohromne radi, ked som v podobnej nalade 😅 Este nehadzme flintu do zita, este zabojujme, oki?
Schnucki, poslala som IP...ty si ma inak dorazila 😀 😀 ze sa pozname 😕
Kitten, ved hej, ucila som sukromne anglictinu, zatial ziadna jazykovka nepotrebuje ucitela, maju malo studentov, aj ked privatne by chodili...hm, to je totiz flexibilne. Teraz nemam nikoho a to je aj dobre, mam pauzu. Ked sa vyriesi situacia s babom, tak budem riesit pracu dalej. Najradsej by som ucila, ale na statnu skolu ma tu nezoberu. Tak uvidime. V najhorsom aj nieco zaujimave v kancelarii by som zobrala, len keby bolo, vsak?
Ella, tie tabletky nepoznam, ale kukla som na internete, je to estrogen, cize vedlajsie ucinky rovnake ako u antikoncepcii, ak si nemala problemy s nou, tak by si nemala ani s tymto...Ozi, ved si kukni letacik, co pisu. Akurat som nasla, ze mozne problemy so zaludkom, a preto brat v priebehu dna...To je viac tabletiek denne?

rosienka
25. jún 2008

kitten - diky ze si si na mna spomenula 😉 ... nejako sa to mozno samo vyriesi aj za vas, v to dufam.. 😉 A inak obrovska gratulacia k tehulkovaniu! az teraz som si vsimla, ze si pisala o nejakom drobcekovi, co sa v brusku uchytil! Paraada! 😅 😅
Drzim palce, aby sa mu tam darilo a rastol ako z vody 😉

mirus - no ved to, dobre sa vzdy radi druhej, ale keby sme si sami vedeli pomôct, to nie... 🙂 Treba byt optimistkou, aj ked je to trochu smiech cez slzy, ale hlavne ze mame nasich dobrych muzov, rodicov, priatelov, zdravie, pracu, peniaze...a dietatko urcite pride aj samo, to by bola potom parada! 😀

mirusch
25. jún 2008

Presne tak Rosienka, ved nie je koniec sveta... 😅 A ked si tak pomyslim na vsetky tie postihnute deti, deti, ktore umieraju...ach jaj, mozno sme od toho uchranene...Aj ked clovek stale dufa, ze okrem dobrych muzov, rodicov, priatelov....bude aj zdravy maly uzlicek. Nechajme to na volu boziu a osud 😉

mmmk
25. jún 2008

Kitten, Schwabland je zatim moc fajn, bydlime v Reutlingenu, coz je asi 40 km jizne od Stuttgartu. Bydlime v okrajove casti, za barakem mame pole (s hrachem 😀 ) a je to tu silene kosmpolitni 🙂 Tedka to jde poznat jeste o to vic, kdyz ma kazdy vyvesenou vlajku z okna nebo balkonu. Zitra sezenu italskou (kdyz Cesi uz vypadli 🙄 ) 😀 😀 😀

schnucki
26. jún 2008

pritel ma u cerneho more kamarada, kterej se tam vyzna, tak rikal ze nam ty nejhezci a nejzajimavejsi mesta ukaze, takova mala exkurze 🙂 tak jsem sama zvedava.
Vcera tu byl zas rachot, uz aby bylo po fotbale.
Jdu se placnout na deku, je tu dneska kraaaaasne 😎

preju vsem krasny den 😀

mirusch
27. jún 2008

Mmmk, tak to je môj sen, mať za barákom polia a lesy...ale momentálne sme uprostred mesta 😒 Aj keď naši v SR majú do lesa len minútku, takže sa realizujem tam.
Uf, ešte prežiť nedeľu a 2 roky pokoj od hurhaju. Včera ma španieli potešili - bolo na rozdiel od ich posledného víťazstva - ticho 😕
Schnucki, pribalím sa k vám do kufra. Bodlo by mi teraz more, je úplne jedno aké. Síce som za posledný mesiac bola pri Atlantickom oceáne a aj pri Stredozemnom mori, ale obakrát bola kosa a pršalo ☹ Tak také ja mám šťastie.
Prajem vám príjemný víkend.

schnucki
29. jún 2008

ahojik,
tak jsem dneska dostala moje dny, tak zase nic ☹
Mirusch - klidne te vezmen sebou do kufru 🙂 koukali jsme na netu na pocasi a melo by tam bejt okolo 25-30 stupnu, uz se nemuzu dockat 😎

Dneska konecne posledni zapas a pak klid, juhuuuuuu

preju vsem krasny zbytek nedele 😎

mirusch
2. júl 2008

Baby, kde ste? Mi nehovorte, ze vsetky vyvalene na slnku? Schnucki bude 3 tyzdne ospravedlnena, vyvalovat si sunky pri mori 😀 😀 A ostatne? Chybate....

downhamka
2. júl 2008

Ahoj tak jsem koukala, ze se muzu pridat i k vam tady. To je ale horko, ja takovy stesti nemam abych byla u more.

mirusch
2. júl 2008

Jej, ahoj Downhamka, ake mas zaujimave meno.
Vlastne ty si z CR, vsak? Tak to si tiez zahranicie 😀 Alebo si teraz niekde inde? Teraz tu baby velmi nie su, ale zvykne tu byt rusno. Hm, asi su fakt vsetky pri vode. A ty nejdes na dovolenku?
Napis viac o sebe, ako dlho sa snazite a tak pod.

downhamka
2. júl 2008

Jsem tedka v CR, cekam na ivf, jinak mam za manzu anglicana, zijeme ve Francii. Tady jsme si koupili maly bytecek a takhle sem dojizdime na dovolenou. Ja nevim jestli to mam nazyvat snazenim, ale na ivf jdu podruhe, jelikoz nemohu otehotnet prirozenou cestou-nemam vejcovody. 2x mimodelozni, 1x zamlkly potrat v 7tt.
Jinak se snazim ted odpocivat a uzivat si zivota. A co ty kde jsi a jaky je tvuj pribeh??? 🙂

downhamka
2. júl 2008

Jo a na dovoleny jsme uz byli. V recku, na plachteni, pujcili jsme si na tyden lod. Bylo to super, ale zrovna v kvetnu, tak jsme se ani nevykoupali, ale ja tam kvuli tomu nejela. Strasne hodni lidi a celkem super zeme. Jela bych tam zas.