Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
30. mar 2009

tak to mysleno nebylo 😅 kazdej ma to svoje, ja mam treba zelenou 😀
nene, uz se neucim, byli jsme u pritele rodicu, volala jsem nasim a pak jsem si zapla icq a pisu si s kamoskou z cech .... resime toho jejiho 😀

co ty, uz mas zabalino??

mirusch
30. mar 2009

Neodoslala sa mi odpoved 😠
Pisala som, ze vstupny pohovor su 2 hodiny, tak sa asi cloveku dost venuje. A pyta 50,- EUR na hodinu za cokolvek, to nie je take hrozne.

Blondy, cervena by sa nam sem vobec nehodila, musim veci zladovat, ved som nejaka vytvarnicka, nie?
A keby si sa rano zobudila do slnkom zaliatej oranzovej spalne, tak by si videla aka krasa to je 😉

blondynka400
30. mar 2009

schnucki, vím jak si to myslela 😉

Zabalíno nemám, já v podstatě ani nemám co. Létám jen s takovým tim malým palubním kufříčkem a těch pár drobností tam naházím zítra během dvou minut...

mirusch, no jo. to víš, já věci jen tak napatlám. Na tohle talent fakt nemám 😀. To mám v Praze a je to docela fajn.... 😉

mirusch
30. mar 2009

Blondy co mas v Praze? Talent? 😕 😀 A v Taliansku ho nemas?
A zajtra si tie 2 minuty stopni, to som fakt zvedava, ci stihnes.

blondynka400
30. mar 2009

mirusch, no vyjádřila jsme se lehce nepřesně....Nemám talent na výtvarno a v Praze mám oranžovou ložnici 😉
to si klidně stopnu, vzhldeme k tomu, že tam naházim tak 5 věcí, možná budu i rychlejší 😀

schnucki
30. mar 2009

tak to jsi dobra blondy, ja sebou vzdycky tahnu takovejch veci ... typicka zenska 😀 takze musim balit den predem, taky abych nic nezapomela 😀

blondynka400
30. mar 2009

schnucki, taková já před léty byla taky ale naštěstí mě to nějak pustilo.... Já mmá v tomhle ale výhodu, že si v podstatě stále držív dvě domácnosti, takže hadry, boty a tyhle věci vůbec netahám... 😀

schnucki
30. mar 2009

to jo, to je prakticky, ja uz u nasich nemam vubec nic, takze musim skoro vsechno zas tahat sebou 😝
to ty to mas prakticky 😀

blondynka400
30. mar 2009

Hm to je blbý....
Ale já takhle zas musím uklízet nadvakrát. Protože to, že tam nejsi, neznamená, že se tam neudělá bordel 😝 . Ale neumím so představit, že bychom ten byt v ČR pustili, přemýšleli jsem, že bychom ho pronajali ale pak jsme to zavrhli a udělali dobře 😉

mirusch
30. mar 2009

Blondy, mas to super zariadene. A to vladzete platit dva byty? Vidis, ja tiez u nasich nemam takmer nic, okrem par teplakov a stareho pyzama. Takze tiez trepem kufor. Sice maly, ale treba mi ho. Do USA sme museli kupit vacsi. To este len bude balenie 🙄 Aby som nic nezabudla, darceky, plus prirucna batozina, aby sme tam mali co treba, ak sa nam kufre stratia alebo oneskoria, co je bezna vec pri prestupoch....no nic, budem musiet trosku naplanovat a potom sa odovzdat do ruk osudu.

mirusch
30. mar 2009

Tak ja idem do hajan. dobru nocku.

schnucki
30. mar 2009

to jo, to zmaknete platit oba? ... ale prakticky to je, no to uklizeni sice ne, ale jinak jo

jdu taky do hajan tak jsem vam chtela poprat dobrou noc
papa

blondynka400
30. mar 2009

Jojo, je to naštěstí bez problémů....
Holky dobrou noc a hezké sny 😵

lluciferek
30. mar 2009

ahojky,tak já teda ještě snažilka nejsem,ale za necelé 2 měsíce budu.Tak bych se k vám ráda přidala. Žiji se svým přítelem již 5 let v Irsku a v červnu jedeme domů na 2 týdny,jelikož se budeme brát.A pak na týden do Španělska.Vysazovat HA budu na konci května.Snad nebudou velké problémy a pujde to hladce 😉 Jinak já Irským doktorům nevěřím a kamarádky,které tady rodily,tak si všechny stěžovaly.Určitě se chceme vrátit zpět do ČR.Asi na přelomu léto/podzim.

zuzka11
31. mar 2009

Konečně se k vám dostávám, snad jste mě nezavrhly....na vysvětlení - v neděli se mi udělalo šílemě zle, pokračovala to včera, kdy jsem ani nevstala z postele a bála se i nadechnout, dnesak už líp, ale vyčistit si zuby je strašný problém - ale překonala jsem se 😀 Nějak jsem asi hodně zpožděná a dorazily na mě nevolnosti.....

jdu dočítat....

Blondy, Schnucki - šťastnou cestu , užijte si to a Blondy hodně štěstí na h.!

Miri - jak se máš ty?

mirusch
31. mar 2009

Bre ranko.
Luciferek, vitaj, len pekne ostat u nas, tu je fakt dobre 😉 Tak to sa vam svadba blizi. My sme sa tiez brali v SR. A verim ti, ze Irskym lekarom neveris, ak je to to iste ako v UK, tak to je ...uf,uf. Ved mas pravdu, stale sa mozete vratit domov...mas zrejme Cecha vsak?

Zuzi, no toto, a ja som uz myslela, ze na nas chces zabudnut a vyhnut sa stretku 😀 😝 To sa ti fakt az teraz urobilo zle? A konzultovala si to s Dr.? Ci netreba? 😀 Tak nech ti je lepsie.

Blondy, stastnu cestu, neviem ci ta este dnes stihnem, mam toho viacej. A hlava stale boli 😠 Ale to je normal pri tomto type bolesti, ze do 2 dni. Tak tlmim Ibuprofenom, ale do fitneska dnes este nie. Mozno ale zvladnem konecne okna 😅 Svieti krasne slniecko.

zuzka11
31. mar 2009

Miri nic jsem zatim nekonzultovala, ale jestli to bude trvat dele.....dneska je to lepsi, uz jsem vstala, jim, piju - omezene, to vcera nebylo, takze posun k lepsimu je...snad budu zitra uplne OK.....

Koukam zase nove tvare, vitam, a snad se nas neleknou!

Jak se mas dneska ty??

blondynka400
31. mar 2009

Ahojky,

Zuzi, no tak hlavně, že už ti je o něco lépe, tak ať tento trent pokračuje... 😉

Mirusch, no mě je dnes tkay nějak zle, to zas bude cesta v letadle 😝

Tedy holky,koukmá my jsme ale parta, každé něco je 😀

lluciferek, ahoj, vítej 😉

schnucki
31. mar 2009

ahoj holky, tak jsme zpatky od doktora, kyla to diky bohu neni, ma tam mizni (lymfatickou) uzlinu a hadejte z ceho, z toho jak se blbec riznul .... ale zmizi sama od sebe, uz ani bolesti nema, takze bude tenhle tyden doma a pristi zas sup sup do prace 😒

zuzi jezis, ze by takhle pozde prisli nevolnosti? .... a jak ti dneska je, uz je ti lip? .... doufam ze to bude brzo v poradku .... nepremyslela jsi se zminit doktorovi?, nebo to neni treba?

blondy preju stastnou cestu a ozvi se nam sem tam co a jak a jak to dopadlo 😵

mirusch to te ta hlava furt boli? to snad to do zitra prejde, .... dej si brufik, snad pomuze, ... co mas dneska v planu??

ahoj luciferek, vitej mezi nami 🙂 .... tak to se fam svatba uz blizi .... taky se asi budem brat v cechach .... a jak ses dostala do irska??

dneska jedu k rodince, tak tu dlouho nebudu, ale zitra se zas ozvu

zuzi, a kam jedu??

zuzka11
31. mar 2009

Schnucki promin, hlava derava mi napovidala, ze jedes do Cech.....

Blondy - tobe stastnou cestu, uzij si ty parbicky, aspon neco veseleho....a kdyz by sis vzpomnela na to cislo na kadernici, budu moc rada.....

ja se chystam na vikend do cech, teda na otocku, Praha, Plzen, nvastivit kamarady...snad do te doby budu presunu schopna.....

Jinak jsme to ale lazari - Miri zase je to migrena? Jsi chude, takhle casto te to trapi........

Schnucki - chudak pritel........

lluciferek
31. mar 2009

ahoj 😎
mirush:ano mám čecha. No ten termín odjezdu je už asi 4. 😅 vždycky do toho něco vleze a tak to prodlužujeme. Ano mám čecha.

schuncki: tak já jsem tady přijela původně na 14denní dovolenou za přítelem no a nějak se to protáhlo na 5 let 😀 Přítel tu mněl domluvenou práci a tak tu jel jako že na rok 😅 Bylo mi strašně smutno a tak jsem po 3 měsících jela za ním na dovolenou.Neuměla jsem anglicky a tak mne nenapadlo,že tu zůstanu.Začla jsem tu pracovat jako pokojská a po 5 měsících jsem přešla do sekce,kde jsem dělala kávu,čaj snack pro meetingy a chystala recepce pro svatby a ppo dalších 2 měsících sem k tomu i obsluhovala v restauraci přes obědy.PO 10měsících v tomto hotelu jsem dala výpoěď a přešla do jiného,kde jsem pracovala jako servírka a po 2 letech jako supervisor.No a od minulého ssrpna pracuji jako zástupce manažera v michelin star restauraci 😉

lluciferek
31. mar 2009

holky můžu se zeptat kde žijete?

mirusch
31. mar 2009

Caute, no toto! My sme fakt vsetky lazari 😀 🙄
Blondy, tak nech ti je lepsie, chudatko.

Zuzi, fiha, na vikend do CR? Ale ty to mas asi blizsie...ides autom? Prajem ti, aby ti bolo lepsie.
Ja nemam migrenu, ale boli ma hlava vzadu, na to ciastocne pomaha Ibuprofen.

Schnucki, Zuzka si hadam pomoze aj sama, ona sa vyzna 😉 Pocuj, ten tvoj priatel mal tentoraz fakt stastie. Uvedomuje si vobec aky je sisi 😕 A ta uzlina ho boli? Lebo ak ho boli, tak je dobre. Je len zapalena. Horsie by bolo, keby ho nebolela. A ten tetanus si uz vybavil? A robili mu odber krvi - ci ma zapal? Uf, tolko otazok 😝

To mi pripomina, zajtrajsi odber krvi, no som zvedava, ci zabudnem, ci nie.

Luciferek no fiiiiha, ty si ale sikovna. Predpokladam, ze uz anglicky vies 😀 A to ti nebude luto odist, ked mas take dobre miesto? Preco vlastne chcete ist naspat do Ciech? Nechcete najprv pockat, kym budes tehu? To by ti Iri platili aj matersku, nie?
No, sme tu hlavne z Nemecka, potom z Talianska a Francuzska. A obcas skocia babenky aj z inych statov, ale tie sa vacsinou nezohreju dlho. Mali sme tu uz aj z UK a aj z Irska.

zuzka11
31. mar 2009

Miri vzadu jako od krční páteře?nepomohlo by jemné fitko - protažení nebo masáž? ale určo se znáš nejlíp a víš co na tebe zabírá......

Luciferek - Mirka ti to všechno napsaal,nejukecanější je Německo a pak Itálie🙂))Snad se přidáš!

lluciferek
31. mar 2009

mirush: chi odjet hlavně kvůli tomu zdravotnictví. mám nějaké problémy a tak asi nebu až tak jednoduché otěhotnět. mám velké problémy s cysty.No a porod je tady pry noční můra. 😔 Doktoři jsou tady opravdu příšerní a nehorázně drazí. a kdybych chtěla mít Irskou mateřskou,tak tady musím porodit a žít tady. ale tady je mateřská jenom 26 týdnu

mirusch
31. mar 2009

Babule, kto mate moju stranku, hodila som tam fotky tych papuc na stolicku (pod servitkovou technikou). 😉

lenkove
31. mar 2009

ahojte
vidim, ze tu mate nove tvare 😵
to je dobre, ked my stare zanedbavame 😉
Ja idem tento vikend konecne do DE 🙂 na vikend 😒
citkam si vas co mate nove,ale nieco mi zreferujte, co by mi nemalo ujst 😉

lluciferek
31. mar 2009

ještě se chcii zeptat. vy už máte děti a nebo se snažíte? viděla jsem , že mirus už má chlapečka. 😵

lenkove
31. mar 2009

lluci,
chlapcek je Miruschkin, ale len krstny syn, nie vlastny.. Myslim, ze len Meleri tu zatial ma detatko 🙂

My sme sa snazili dva a pol roka, az sme podali ziadost o adopciu 🙂

a stale cakame na tu pripravu 😠

mirusch
31. mar 2009

Ahoj Lenka, no ved pekne ze sa ukazes 😉 U vas co nove, este neviete kedy bude priprava? Tu nic extra, jedna babenka na dovolenke, Blondy dnes ide tiez, Zuzka frci do CR na vikend a tak.

Luciferek, tak je, v albume je moj krstny syn, my deti nemozeme mat bohuzial, ale stale tu oxidujem, lebo su tu super baby 😉 Ci niekto ma dieta uvidis, ked sa kuknes vedla fotky a nicku, co tam ma napisane. Dieta tu ma Meleri, po umelom oplodneni. A Zuzka je tehotna. A Blondy bola tehu a uz nie je ☹ , ale zase coskoro bude, verim tomu.