Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
9. apr 2009

kleo, já taky problémy nemám, ale říkala, že mi bude muset mobilozivat nějaké žebro a kostrč. Stačí třeba aby jsi spadla a narazila jsi jí. A to mě se stalo mnohokorát 😀 . U někoho to vadit nemusí, ale u někoho ano.... A proč tomu nepředcházet, ne? Skoro nic to nestojí a zlepšíš si tím spoustu věcí, myslím, že je to dobrá věc....
Název knížky ti písnu do Ip, aby mi admini neřekli, že dělám reklamu 😀

schnucki
9. apr 2009

jeeee, vy jste toho zas popsali 😀

musim vas pak docist, uz tu mam svuj pocitac, ale maliho mam tu, takze nemam casek docitat

jen co jsem stihla,
meleri je super ze se manzel snazi, drzim vam palecky aby mu to taky vydrzelo 😉

blondy tu mojzisovou muzu najit nekde na netu? abych jako vedela co mame delat 😅

mirusch ja nevim jestli by to cvicil, nevim totiz co se tam cvicit ma, takze nemuzu rict, ale zitra s nim chci mluvit co ted budem delat, tak se zminim i o tom cviceni 😅

mirusch
9. apr 2009

Schnucki, ja si myslim, ze to cvicenie sa mu pozdavat nebude 😀 Ale keby sa ti podarilo ho nenapadne presvedcit, aby prestal s fajcenim, to by bol vyborny krok vpred 😉

Kleo a ako ti chce mobilizovat tu kostrc? 😕 Lebo ja si myslim, ze som si moju zlomila, pamatam si na jeden brutalny pad na nu s obrovskymi bolestami a viem, ze teraz mam kostrc v 90° uhle zahnutu dovnutra. Ziadneho z lekarov to netrapi, neviem, ci mi to moze sposobovat nejake problemy...

meleri
9. apr 2009

Caute holky,

tak jsem vyrazila ven a bylo fakt super, akorát na cestě zpátky jsem šla přes řeku a tak foukalo že jsem měla strach, že nás to sfoukne do vody..byli jsme celí zaprášení tak jsem malého omývala, a dneska ho čeká pořádná koupel..už ho koupu každý den, protože je to už velký smradlavý chlap.

Mirusch,

dík..no snad to teda dodrží..jo mě to vždycky trvá než mi to dojde víš, to je to nejhorší..

Luciferek,

tak to je mi líto že to tak bolí, já myslela že naopak, že ta masáž ti je příjemná..

holky zdravím vás, jdu se ospršit dokud malý jakž takž spí..🙂)

ahoj

blondynka400
9. apr 2009

schnucki, už jsem to psaal kleo, na netu není nic pořádného. Chce si to koupit knížku, můžu ti poslat do IP jakou. Není drahá a v čechách ji mají v každém knihkupectví. Každopádně by to chtělo konzultaci s fyzioterapeutem, aby vás to správně naučila. Mohly by jste cvičit oba, ať v tom není jen on, tobě to také určitě neuškodí 😎 . Jen jestli má výdrž, já vím, že toho mého bych každý den nedonutila 😀

mirusch, s tou kostrčí, jestli tě to nebolí, tak bych to nechala. Jinka fyzioterapeuti umí zázraky, to by jsi se divila, co všechno jde 😅

schnucki
9. apr 2009

mir5usch ja na to zitra navazu, nechci ho tlacit do neceho, ale sam vi, ze by mel prestat, ono je to nejhorsi v jeho praci 😝

meleri chudak celej zaprasenej 😀 .... velkej smradlavej chlap, to je dobry 😀 .... diky bohu vas to neodfouklo ....

luciferek nejak jsem prehlidka co mas se zady, ale doufam ze ti s tim brzo neco udelaji 😉

blondynka400
9. apr 2009

schnucki, ale je fakt že by měl přestat kouřit. Jen na něm pěkně zapracuj a uvidíš, IVF nebude třeba 😎

schnucki
9. apr 2009

blondy dekuju, urco budu za IP rada, sice nevim kdy se do cech dostaneme, ale dneska se da spoustu veci po netu objednat .... urco bych cvicila s nim 😀 ale spis zkusim zapracovat na tom koureni 😠

mirusch
9. apr 2009

Meleri, tak uz vies ako na to a v buducnosti to pekne pouzi 😉

Blondy, no, samo o sebe ma to neboli, aj ked som zauvazovala, ci by to mohlo mat nejake skryte nasledky, ale asi si nebudem lamat hlavu este aj s tym, ked ortoped to nepovazoval za problem hodny ani vyjadrenia 😅 . Lebo jedine riesenie by bolo asi znova ju zlomit a narovnat a vobec sa mi do takeho niecoho nechce 🙄
Nuz, ako som spominala, asi skusim tu Heilpraktikerku-"liecitelku", uvidim, co to spravi. Ono to je aj otazka penazi, toto vsetko (fyzioterapeuti a pod.).

Schnucki, pozri, ak aj on vie, ze by mal prestat a je tam nejaka ta vola, tak je tisic moznosti ako na to. Moj manzel stale tvrdil, ze uz skusal, ze nic nepomohlo, ze to nedokaze. A pozrime sa, jeden infarkt a slo to 😠 A dokonca sam a pritom aj poistovna ponuka pomoc, staci sa opytat, alebo u obvodneho, mal by to zadarmo, lebo oni su za prevenciu, aby nemuseli potom vyhadzovat velke peniaze na liecbu rakoviny a podobne, vsakze. Aj ked som v jednej knihe citala nazor lekara-humoristu, ze fajciari su vyborni klienti pre poistovne, pretoze zomieraju skoro, mozno im musia preplatit nejaku tu chemoterapiu, ale potom je koniec. Ze im pri fajciaroch odpada financne velmi narocna opatera a starostlivost o stareho cloveka.... 😔 Nuz, poviem vam, precitat si tuto kapitolu v knihe a byt fajciar, tak uz si nezapalim. Bolo to napisane uplne priamo.

Moj manzel to riesil tak, ze si dal sam sebe ultimatum, ze vtedy a vtedy, tych par dni sa s tym psychicky zmieroval, potom zacal normalne cigarety miesat s bylinkovymi a ked mu zacali chutit uz aj tie 😀 , tak bol koniec a uz nefajci 4 roky.

blondynka400
9. apr 2009

schnucki, pošlu 😉

mirusch, no kdyby jsi byla v čechách, tak by se to dalo domluvit aby na tebe koukla... Takhle bohužel nepomůžu. Jak to vbůec máš s tou léčitelkou? Kdy tam jdeš?

K tomu kouření, táta kouřil přes 40 let, a teď už přes rok nekouří. A to měl vždycky takové ty řeči, že nikdy neřetane, že radši bude prdět do hlíny a tak. A najednou to taky šlo, ale hodně ho donutil doktor, za což mu jsem vděčná 🙂 . Jinka přestal za lékažřské asistence, ono po takové době to snad ani nijak nejde. Ale na první pokus, fakt ho po tilika letech a dvou krabičkách denně obdivuju 😅

mirusch
9. apr 2009

Blondy, diky, ale do CR sa tak skoro nedostanem 😖 Oni su aj tu dobri fyzioterapeuti, bola som raz na rehabilitacii cez poistovnu a jedna pani bola uplne super, aj mi to pomohlo, ale to by chcelo viackrat tam ist...a uz sme pri peniazoch. Ale zatial to nie je akutne, zda sa mi, ze cez fitnesko som celkom dobre pod kontrolou 😉 K liecitelke az po navrate z USA. Ale zase, ak budem v takom stave ako teraz, cize dobrom a ani migreny nebudu caste ( leto a slnko so mnou robi divy), tak to odlozim na jesen. Lebo aj teraz mam coskoro termin u ortopeda a rozmyslam co mu povedat - ze pred 4 tyzdnami som mala bolesti? 😕 Nuz, to je naprd s takym dlhym cakanim. Ale idem tam aj tak.

Moja mama tiez prestala po mnohych rokoch pomocou nejakeho kurzu. A uz nefajci vyse 15 rokov. Inak su aj vynimky, vid moja svokra, cely zivot fajci ako Turek, vsetko v jej byte smrdi, nestiham umyvat kachlicky od cigaretoveho zlteho povlaku, ale ma 89 rokov! Sice problem s dychanim, ale 89.

schnucki
9. apr 2009

blondy dekuju 😀 hned se na IP mrknu ....

ja se mu to pokusim zitra nejak navrhnout .... nasi kourili oba, pak nejak spolu prestali, pak tatka zacal zase a jednou byl nemocnej, blbe dychal a tim zas prestal, a vzdycky si delaj z pritele srandu ze uz zas jde na balkon a at toho necha 😀

a ja sama se musim priznat ze jsem kourila 😅 a sama vim ze prestat jde, ale ja byla jen vikendovy kurak 😅
neukamenovat!!!!

mirusch co ta lecitelka???

zuzka11
9. apr 2009

Zdravím!!

A hlasím, že já kratší nohu - snad - nemám 😀 alw na Mojžíšku jsem slyšela jen dobré, pokud to nepomůže objektivne, tak aspoň má člověk pocit, že pro to něco dělá........

Já jsem dneska byla na kontrole, Gyrosek je v pořádku, naskenuju fotky a jestli chcete, na chvíli je sem hodím, ještě teď trochu zatlačuju slzy, asi hormony 😀

Schnucki - nevím nevím, hodnotím podle svého muže, na Mojžíšku by se asi vykašlal, pokud tvůj ne, tak má můj respekt, já bych začala vitamínama, nedávat počítač na stehna a vyměnit slipy za trenky a při jízdě autem volné kalhoty nebo kraťasy, ať "tam" nemá moc horko.......

Meleri - jsem ráda, že jste si to vyjasnili, pravidla jsou potřeba.....super, že bude stát při tobě, nemůže být přece pořá mamánek!!!!jsi dobrá, asi jsi mu to podala takticky, že to všechno uznal......

schnucki
9. apr 2009

zuzi jeeeee, ja bych rada vydela gyroska, prosiiiiiim 😵
dekuju, ja si to nejak napisu ty vase rady a hned mu to zitra prectu 😀 .... moc vam dekuju za rady, chytim se kazde 😵

zuzka11
9. apr 2009

Jen ho naskenuju a hned ti ho sem šoupnu🙂)))

Hlavně ať na to nejde přes nechuť, zkuste nejdřív nějaká optaření, která až tak šíleně neprudí, přece jen chlapi jsou křehké bytosti, tak aby se nezasekl.......nevím jak by mě doma prosla mobilizace přes konečník a Mojžíška.......asi by P.chtěl nejdřív zkusit ty vitamíny, trenky atd.......ale pokud chce do toho jít, super!

blondynka400
9. apr 2009

mirusch, jako všude, jsou dobří a špatní.... Každopádně v čechách už bych řekla že se to lehce pohlo a pojišťovny toho platí docela dost... Ale jinka je to docela nákladná záležitost, to je fakt 😒

Zuzka, já také hlásím že kratší nohu nemám 😀
Tak to je super, že je vše v pořádku. Jinak fotky určitě naskenuj, už se těším 😵

blondynka400
9. apr 2009

zuzi, ta mobilizace přes konečník není vždy nutná 😝 . Mně by tohle možná i prošlo, ale aby každý den cvičil, to by asi nefungovalo 😀

zuzka11
9. apr 2009

Ještě vzkaz pro Schnucki a Miri jaký na mě máte špatný vliv, jen jsem byla v ČR v obchode, už mi skošila do košílu Mila a margotka 😀

Blondy to jsem ráda že tu nejsem se stejně dlouhýma nohama sama 😀 Btw.už jsi OK? Bylo ti šoufl z vyčerpání po cvičení?

blondynka400
9. apr 2009

zuzka, jé taky bych si dala. Nevím, co to semnou je. ale nějak mi v poslední době zachutnalo sladké 😅
Jo už mi je docela dobře, no já nevím, spíš mi to přijde že je to z těch antibiotik nebo z tho duphastonu.... Už jsem se na to dnes jednou ptaal, myslíš, že je možné že by my ty léky snížili BT po ovu? Já myslela že by to měla být spíš vyšší. Já tedy tenhle cyklus měřím jen občas, ale i tak mi to přijde taové divné... 😒

mirusch
9. apr 2009

Zuzi aj ja cakam na fotocky 😉

Schnucki isto vie ako na neho. A jej priatel je taky dost neobycajny chlap, teda tiez si myslim, ze na Mojzisku by sa vykaslal, ak by aj zacal 😀, ale isto uzna, ze by fajcit mal prestat. Len ziadne podmienky Schnucki! Ale fakty....ked ho nepresvedcia choroby, tak zlepsenie spermiogramu mozno 😉 A za par mesiacov mate usetrene na gauc 😀 😉 A nech sa s tym pekne vo svojej hlave zacne zmierovat, zacne si hladat info a potom nech "skoci do studenej vody".

Inak, o tej liecitelke som pisala v prispevku nad tvojim.

mirusch
9. apr 2009

Zuzi aky spatny vliv prosim ta...a ked uz, tak to isto Schnucki, ja s tym nic nemam, ja Milu a Margotku nemusim 😝 Ja Rumbu, Minonky, Kastany a Kofilu 😀

blondynka400
9. apr 2009

Mirí, no oni chlapi občas překvapí, když se jedná o mimi, které chtějí 😀 . Ale jinak také si myslím,že vtšina chlapů to prostě nevydrží. Narvat do sebe prášky to ano, ale hnout kostrou, to ne 😝 😀

blondynka400
9. apr 2009

Mirusch, co je to Rumba? To neznám? 😕 Já znám Rumbu jako tance, ale to si asi neměla namysli 😀

mirusch
9. apr 2009

Blondy 😀 Rumba je taka mala cokoladova tycinka, asi len 10 cm dlha a ma rumovu prichut. A maju ju aj v CR, kukni nabuduce. Ine prichute nie, len rumova je dobra. My vzdy berieme cele balenie - 60 ks do DE 😅

Zuzi, kde je foto? Neviem sa dockat!.

mirusch
9. apr 2009

A este Fidorku mam rada, aby som nezabudla 😉 Pripadne Kavenky... Ach jo. Zisli by sa mi tieto dobroty teraz. Do SR ideme az v septembri, asi umriem dovtedy.

blondynka400
9. apr 2009

Mirusch, aha, no tak to kouknu, že bych ochutnala, to neznám.... 😀
Fidorka je dobrá, hlavně bílá 😔 . Italové mají ale tyhle věci možná ještě lepší, fakt super 😔

schnucki
9. apr 2009

ja nejdriv musim zjistit jak se ta mojzisova cvici, ale mam takovej pocit, ze to radeji vymeni trenky 😀 .... ale zitra pisnu co a jak ...

co jsem provedla??? .... ja milu miluju 😵 a pritel taky, takze pokud jsme zuzku nakazili, vubec se za to nestydime 😀

a margotka .... hmmmmmm

mirusch
9. apr 2009

Ja som na tmavu cokoladu, odjakziva, dokonca som si zvykla v sR kupovat varovu cokoladu. Teraz uz maju fajnu tmavu aj tam. Dokonca v DE maju aj puding z vlociek z tmavej coko, vyborny. Tu Rumbu isto pozri, taky cerveny obal ma.

schnucki
9. apr 2009

rumba je taky moc dobra, mame ji i v cechach, ale musela jsem hledat 😵

mirusch
9. apr 2009

Kto hlada, najde 😀

Schnucki, ked bude mat niekto cestu z CR alebo do CR, tak sa hlasim so zoznamom 😀 A potom dufam sem dotiahnem mamu, tak jej tiez dame zoznam 😝