Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

simonecka91
30. apr 2009

no ale fakt to je po kozach druha nejcastejsi plastika akorat se o tom moc nemluvi!!! jako ja se tomu nebranim lepsi jak by ti pak melo neco viset z pod sexy kalhotek to jako jdu jako prvni pod kudlu 😝

meduna
30. apr 2009

to spis jejiho muze 😀 😀 😀 😀 😀 (na tu vytahanost) 😀 Ale ja myslim,ze je to elasticke a jen tak nejaky porod to nerozhodi 😀 😀 😀

meduna
30. apr 2009

jak s tim zacnem uz se mmuzeme nechavat reparovar do nekonecna 😀 😀 😀 ,to je spadla deloha,pak zas inkontinence a ja nevim co jeste 😝 😝 No bude nam toho viset vic

simonecka91
30. apr 2009

no ja se necham prekvapit treba ani deti mit nebudu a nemusim nic resit ale zase gravitace je gravitace 😀

kleopatris
30. apr 2009

aj mne toto forum strasne pomaha a stve ma, ze som o nom nevedela pred rokom 😢 sme sa vobec nemuseli trepat do rakuska, keby som Vas uz predtym poznala, no ale co uz narobim uz sme tu 😒 , ale nevadi, teraz uz vas poznam a ked budeme naspat (dufam, ze kriza skonci coskoro) tak vas budem mozno otravovat aj osobne 😀

no aj ja by som si asi dala ... ako prvu opravit, tiez ju nechcem mat, ze sa v nej da tlieskat (jak v tom blbom vtipe)...len neviem, ci to poistovna preplaca. asi by som mala zacat setrit uz teraz na vsetky tie zakroky 😀

meduna
30. apr 2009

to nam asi pojistovna neuhradi 😀 😀 😀 ze je mame jako kdyz vul zivne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simonecka91
30. apr 2009

no to neuhradi 😀 jako kdyz vul zivne takove prirovnani ja se tady valim smichy 😀 😀 😀 😀

meduna
30. apr 2009

ale zatim to nepotrebujeme.Ja varim u toho beham do obyvaku psat,tak jen doufam,ze to nepripalim.A jeste si musim udelat termin na krev,ale stale to odkladam mam strach to slyset..tak je to negativni,presto,ze to uz vim.Ale jak to potvdi dok,je to hnus 😖

kleopatris
30. apr 2009

to je fakt super prirovnanie 😀 😀 😀 to som este nepocula 😀 😀

to je blbe s tou krvou a tehotenstvom a tak ☹ aaach jo jak by som ti rada pomohla 😒

simonecka91
30. apr 2009

prirovnani je to fakt bozi tak ja jsem dala druhou pracku prat jeste mam nejake rucni prani ale do toho se mi nechce ale mela bych 🙄

ted chci vytrit u sebe jeste podlahu a asi vytru i v kuchyni ale uplne nejradsi bych jela si koupit boticky 😝

pak si usmazim syr a ohreju kasi ze vcera a napapam se. pak si sednu k uceni az me to nebude bavit pustim film a zacnu steppovat 😎

simonecka91
30. apr 2009

jinak ja nevim jaky jsi mela problem proc nemuzes otehotnet ale samo vzdy je to lito kdyz nekdo chce mit deti a nemuze a nekdo nechce a ma...je to smutne no

meduna
30. apr 2009

no ja nemam vejcovody

simonecka91
30. apr 2009

aha tak to je blbe no

ja uz jsem vytrela podlahy a cekam az se mi vypere ta pracka 🙂

a asi upecu buchticku 😔

lubinka9
30. apr 2009

nazdaaarek holky, clovek na chvilu vypadne a uz tu musi docitavat 3 stranky 😉 Kecalky ste hrozne.

vitam novu krasavicu medunu a drzim moooc palceky. Vidim, ze sa nam tu to Nemecko rozrasta, sme v prevahe.

inak u nas zasa moc krasne, (mirusch, schnucki, nech vas ani nenapadne zas bosorovat! 😀 )na namesti sa uz rozkladaju stanky, budeme tancovat vecer. Mate to tam aj vy tie oslavy jari, ze skoncila zima, tancuje sa, popija sa a tak? som zvedava, to bude moje 1x. Len skoda, ze chlapa mam doma odpadnuteho, furt sa tvari, ze je chory a o tanci ani pocut. Sak ked sa nastvem tak popytam tuto kamosa z Turecka, mozno mi da aj kebab zadarmo 😀 I ked dnes som uz jeden mala. Dala som si hned po nemcine ako odmenu za 120min driny 😎

co mate v plane najblizsie 3 dni?

simonecka91
30. apr 2009

no ja jdu dneska na party a pak urco budu strizlivet 😝

no a pak se hlavne budu ucit :( ☹ ☹ ☹

kleopatris
30. apr 2009

medunka tak to je asi velmi tazke otehotniet ☹ ale clovek nikdy nevie a zazraky sa deju 😉 a nad adopciou ste neuvazovali?

ahoj lubinka 🙂 my cestujeme na SK ako som tu tusim uz spominala na oslavu 30tky a oslavit narodenie 4 skreckov 😀

a ty co mas v plane okrem oslavy jari?

meduna
30. apr 2009

tady se taky stale neco oslavuje. 😀 😀 😀 ne o adopci jsme se zatim nebavili.Taky jsem dovarila a ted jeste rychle vytrit at uz to tady konecne je zase jako domov a ne jao bunkr 😠

lubinka9
30. apr 2009

kleo, ja mam planov kopec ale co ked mam chlapa v polohe lezmo. To sa toho "moc" neda 😀
chcela som vybehnut na bike niekam mimo nasu dedinu, kuknut nejake pamiatky, proste nieco niekam, nechcem byt doma. A kamaratov tu nemam zeby som sa zdvihla a sla s nimi. Tak som zatial odkazana na chlapa. A zobrat auto alebo bike a crcat sa po meste alebo prirode sama, tak to by ma rychlo omrzelo. ach joo..

my ideme na SK 22.5., to je este daleko.

meduna
30. apr 2009

no kdyz je v poloze lezmo...prece by se neco naslo 😀 😀 😀 😀

kleopatris
30. apr 2009

ach jo baby ja cem domov ☹

lubinka9
30. apr 2009

no to hej, preto aj tie uvodzovky 😀 ale prskajuci a soplavy chlap.. hmm.. asi pojdem radsej do toho mesta sama 😀

meduna
30. apr 2009

no ale aby pak "neplakal"ze je tam sam,zns to,kdyz je chlap nemocnej 😀 😀 😀

lubinka9
30. apr 2009

poznam to dokonale, polutuj ma, pohladkaj ma, urob mi cajik, som chorucky, asi umriem.. 😀 😀

meduna
30. apr 2009

to ja taky 😀 😀 😀 😀 to maj 37 teplotu a uz je to na krematorium 😀 😀 😀

simonecka91
30. apr 2009

tak uz mam i snezeno uklizeno i upeceno a pradlo poveseno 😝 ted se jen ucit hmmm to se mi tak chce vzdy jako posledni 😅

hehe me rikaj kamosky ze pry jsem jako chlap jeste nemam ani horecku jen mi tece z nosu a pomalu umiram 😀 naposledy se o me nahodou drahous staral cajicky mi varil a skrabal me na zadech 😝

meduna
30. apr 2009

tak to ma byt,protoze my jsme ty krehoucke kvetinky 😀 😀 😀

meduna
30. apr 2009

a co simonecka pekla?

mirusch
30. apr 2009

To co tolko pisete 😨 🙄 Idem citat, potom sa hodim do vane, lebo som mrtva a potom budem odpisovat. Teda, ak tu este niekto bude....

simonecka91
30. apr 2009

ja jsem pekla dort sice nevim kdo to sni ale ja proste mela chut na dort s ovocem a s pudingovym zelem 😅

mirusch
30. apr 2009

no nic, idem strucne reagovat.

Zuzka, nabuduce proste zavolaj normalneho opravara zo Zlatych stranok a mas to lacnejsie 😠 😔 Ale ja by som sa jej vobec nebala. Zavolala by som jej a povedala, ako to vidim s tym platenim, to co si nam presne napisala a ze teda toto nie a ked sa nebude riadne starat, tak budes kratit najomne, su na to nejake percenta. Neboj sa jej a otravuj ju, trebars aj 2x do dna, ak nieco treba. 😠 Hovor na nu jasne a razne, ale bez urazania. Nech vidi, ze sa nebojis.
A co sa tyka tvojho manzela, tak ti pri tom zabijani asi pomozem, nechapem ako mohol nahlasit navstevu, ked mas o par dni skusku, to mu teda pekne vytmav a navyse, ked mate vecko v hajzli 😝 Ja by som sa nenamahala, ucila by som sa a oznamila navsteve, ze sorry a dakujem za pochopenie. Nechapem, co sa tolko vzrusujes pre niekoho, kto ani nie su kamarati....
Budem ti musiet daj rychlokurz asertivity asi.

Inak ohladom obcianstva, ja som tiez rada Slovenka a nevzdala by som sa obcianstva ani za nic, ale my na rozdiel od CR mozeme mat obe obcianstva, tak mam obe. Ulahci mi to par vysvetlovani a viz, inak mi je to nanic.
A to je co za somara Simonecka, prepac, ze budes nemka a deti tiez. Nech sa da vypchat. Chod rodit do CR a budu Cesi a hotovo 😀 Vypalis mu rybnik.

Ok, idem pokracovat na dalsej strane 😝 ...