Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

simonecka91
10. jún 2009

ahojte holky, ja nejak nestiham nezvladam cely den sice mam net pusteny ale den mi ubiha strasne rychle nevim cim to 🙄

meleri no my mame doma jogurtovac zase tak vyhozene prachy to nejsou a ted uz jsou pomerne levnejsi nez kdysi a ber to tak ze se ti to za chvili vrati ty jogurty chutnaj prece jen jinak 🙂
ja znam z francie jen ty kastanove marmelady mnam 😵

mirusch ja bych to s tou tvoji svagrovou neresila zbytecne si delas vrasky a starnout mi prece nechcem no ne 😉

lubinka ja ziju jen jsem furt nasrana kvuli tomu pocasi je furt zima kolem 10-ti stupnu v cervnu ale on ani srpen neni lepsi 🙄

zdravim vsechny nove prichozi....mona z anglie to ti nevim, vetsina nas je z nemecka🙂

lubinka9
10. jún 2009

cau simon, tiez ti vadi to pocko? no je to des. Ja som znova prechladla, uz mam aj teploty. A to som mala zasa plany.. 😠
..takto lezim v posteli s cajom a notebookom..sakra prace 😠 🤐

blondynka400
10. jún 2009

lubi, jé tak to se brzy udrav, chudniko naše. Je to hodně zlé 😕

mona, pokuď vím, tak z anglie tu není nikdo 😉

Holky nevítě některá něco o violloncelce?

mirusch
10. jún 2009

Ahojte, no konecne som tu.
Dnes sme mali v muzeu 27 deti 😨 🙄 Ale ucitelky sa o ne postarali, boli uvedomele a upratali po sebe. Ale skoro som o usi prisla 😝 Preco som vlastne sla za ucitelku?

Lubinka, ja to s tou Mallorcou myslim uplne vazne! Fakt mam naplanovane tam a rozmyslam s kym. Mala som ist tento rok so sesternicou, ale kedze mame brutal vydavky, tak to zrejme zrusim. Ale aj tak to mam v hlave...

Meleri, Blondy, citim sa lepsie (muzeum je moj elixir zivota), aj ked stale sa mi hlavou svagrina prehana (divka na kosteti 😀 ), chce to cas, aby sme sa s tym zmierili, ze musime na nu zabudnut. 😔

Blondy, no vidis, aka si sikovna, ale aj tak si myslim, ze si pomali zacinaju domyslat 😀

Mona no ahoj, ty si uz sem isto pisala, ale potom si zmizla. Drzim palce v snazeni, teraz je tu celkom fajn tehu vlna, tak sa mozno na teba nalepi 😉

Lenka, no teda, nevydrzala si to. A co s vasim bytom, prenajimate ci ako to teraz je?

blondynka400
10. jún 2009

mirusch, no ještě že to muzeum máš co? 😎 😀

Jinak si myslím, že snad ani ne, tohle jsou lidi, kterým to nedojde.... Ale pár jich tam je fajn, ale pár jich je tam taky takových, s kterýma bych se za normálních okolností v životě nestýkala 😝 😀

mirusch
10. jún 2009

Lubinka, prave citam, zase chora? 😕 No toto, co si nedas na seba pozor...Tak pekne lez, cajickuj, nech sa ti rychlo polepsi. Toto pocasie je fakt naprd.
Simonecka, veru, kosa je tu vkuse. Teda vacsinou. A jasne, ze vrasky nechcem, ale museli sme trosku poriesit. Teraz nastava obdobie zmierovania sa so situaciou.

Moj manzel sa ide o chvilu na mna vykaslat, ide na nejaky pracovny meeting. Vraj meeting, proste idu do restiky kecnut a pojest a popit. Radsej ide taxikom 😝 Tak som zvedava. Raz do roka to maju.

Blondy, o Violoncielke bude vediet Lenka, oni su v inej teme spolu, ale pokial viem, tak je po neuspesnom IVF a idu coskoro na dovolenku.

mirusch
10. jún 2009

Blondy a preco sa teda s nimi stykas? 😝 Ja som si povedala, ze si urobim poriadok medzi mojimi znamymi. Nema zmysel sa stretavat s niekym nasilu.

blondynka400
10. jún 2009

mirusch, to byla pracovní večeře od manžela z práce. To je moje povinnost, nemůže na takovéto akce jít sám 😉

lubinka9
10. jún 2009

hallo,
tak hlasim, ze som sa prave prebrala z komy a cela mokra s teplotou. Takze to asi bude mat pokracovanie. 😢
No idem sa najest a dalsi cajik. tak strasne sa mi chce nadavat 😠 A drahy je z prace na nejakej grilovacke, nema ma tu kto ani pomojkat 😒 😀

mirusch
10. jún 2009

Ved ja viem Blondy, som si to uvedomila. Nuz a keby si bola brutal chora, tak by musel ist sam, nie?

Lubinka moja, chudatko najvacsie. Velmi ta tu vsetky lutujeme. Taka chora. Nejdes radsej k Dr.? Vsak aj moj chlap je dnes vecer prec.

blondynka400
10. jún 2009

lubi, no to je teda, to si dovoluje co? 😀
Tak ať se co nejdříve lépe.... 😉

mirusch
10. jún 2009

Moj chlap odfrcal, takuto situaciu ja nemam casto, mozno raz-dvakrat do roka. co s nacatym vecerom....Tak, najprv sa idem napraskat niecim fajnym a potom dam jahodky. Rozmyslam, ze urobim tak, ako moja rodinka v USA. Pomixovat jahody s ladom a do toho nejaky alkohol, no vyborne to bolo. Hm, ale neviem ci mam lad, musim kuknut. Si manzel mysli, ze len on bude dnes pit? 😀
A mozno si pustim nejaky extra romanticky film.

lubinka9
10. jún 2009

noo, dakujem ☹ uz mi je lepsie 😉

mirusch k Dr, nie, ved co urobil? povedal, ze som prechladnuta a poslal kupit paracetamol do lekarne, pokoj, postel a tekutiny. To viem aj ja.. Stav taky, ze zvladnem s cajom a v posteli. Len ma serie, ze musim trcat doma a som unavena.. a nemame uz ani citrony a nema mi kto kupit 😒
a teplota sa ma zacat liekmi zrazat az ked dosiahne 38stupnov. A tolko zatial nemam a dufam, ze ani nebudem

mona12071
10. jún 2009

mirisch-no to dufam ze aj ta vlna pride na mna dajte niake tie bacilky aj na mna 😀

zuzka11
10. jún 2009

Jojojo Miri a jmenuje se to jahodove daiquiri - -a nedelej mi chute, bud tak hodna, ano? 😉 😀

Jinak me napadlo, pristi rok sraz na Mallorce, tyden zenske z konika, srazik? 😀

Lubi - chudatko 😖 Porad cajikuj, snad bude brzo lip.....a vyvar........je to naprd......

Ad meteorologicky koutek - u nas po obede vykouklo slunicko a venku jsem chodila v tilku....jenom boty jsem si vzala plne a pak mi bylo na nohy takove vedro, ze jsem malem nedolezla domu........ 😝

lubinka9
10. jún 2009

zuzka, ma chces nastvat s tym pockom u vas?

inak s tym Dr. to znelo akoby som tam uz bola ale nie, niekte mi vypadlo slovicko by.

zuzka11
10. jún 2009

Nechci Lubi - néééééé, promin...... 🤐

lubinka9
10. jún 2009

hmm.. vyvar, to by mi ho musel niekto najprv uvarit.. ale som tu samaaaaa ☹ a nemam doma potrebne ingrediencie.

lubinka9
10. jún 2009

ludia, kuknem von oknom a masochisti Nemci chodia v kratkych rukavoch. Mein Gott 😕 😀

lubinka9
10. jún 2009

predpoved na Niedersachsen na leto 2009 je cca 20 stupnov. Tak si hovorim, naco som kazala stahovakom priniest krabicu plnu topikov, tielok, triciek a bluzok s kratkym rukavom????

davnejsie mal jeden znamy narazky na pocasie v DE, ze nieje moc slnecnych a teplych dni a hla mal pravdu. Tiez ma mohlo napadnut, ze nekeca, zije tu uz 3 rok a vravel, ze ten prvy maval trocha depky prave z pocasia.

lubinka9
10. jún 2009

blondy, nechces si ma adoptovat? Budem ti na plaz nosit chladene drinky 😀 😀 😀

kde ste kto? rozpravajte sa so mnou 😠

lubinka9
10. jún 2009

no tak babyyy, ja sa utapam v sebalutosti a nikto nikde?
uz som zacala otravovat aj byvalych kolegov cez skype 😀

zachvilu tu budem mat samostatnu stranu vlastnych prispevkov 😀 😀

mirusch
10. jún 2009

Lubinka, nuz a nemas ani bujon doma, ze by si si urobila?
Inak, ja som skoro umrela v Statoch, amici chodia v kratasoch, slapkach a tricku, nech je 30 alebo 15°. Ani ich len nenapadne zmenit oblecenie.

Baby, dohodnute, buduci rok stretko na Mallorce!!!

Zuzi, daiquiri, aha! A aky alkohol sa tam vlastne dava? No, ja ho isto nemam, my doma nepijeme, asi mam len whisky, co mi nechuti a Amareto, co si davam s melonom 😅

lubinka9
10. jún 2009

no konecne niekto, mirusch, uz som si myslela, ze sa zaregistrujem na Facebook a najdem nejakych online kamosov 😀
bujon? len tak zaliat horucou vodou? bleee. Ja chcem slepaciu polifcicku.

Takze Mallorca?? 😎

mirusch
10. jún 2009

Joj, Lubinka, kajam sa, rozpravam sa s tebou, rozpravam 😝 Ako ta mam este polutovat? Mozem si ist urobit veceru? 😕

mirusch
10. jún 2009

Som bola na telefone s kamoskou, raz sa tu v teme objavila, teraz je uz konecne nadobro v DE, tak ju pojdem pozriet, nedaleko nas je. Ma pre mna Rumbu, no pochop, ze to je velmi dolezite pre mna!

Bujon nie je zla vec, ked ine nemas. Hod si do toho rezance, potom vypni a hned hod vajicko a rozkvidlaj vidlickou, nahodou super vec ked nic ine nemas.

lubinka9
10. jún 2009

no tak si mozes dat pauzu. Rumba, to je uz padny argument 😀 😀
potom mi porozpravaj ako chutila. a ja idem zvazit ten bujon

mirusch
10. jún 2009

Lubinka, zvazuj, zvazuj, ja idem vecerat.
Som vedela, ze Rumbu pochopis ako dostatocny argument 😉

mirusch
10. jún 2009

Tak, moj manzel si zabudol kluce, musim ho cakat kym sa nevrati 😠 Takmer si aj mobil zabudol, neviem ako by sa dovolal taxika. Ach jo.

blondynka400
10. jún 2009

mirusch, no tedy taklhe mi dělat chutě, taky bych si dala 😅 . Myslím že teguila nebo bílý rum. Mě se vždycky plete margerita a dauqiri 😎

lubinka, kldně, stačí když občas uklidíš barák, i pokojíček by jsi tu měla 😀 😀