Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lluciferek
23. jún 2009

dobré ránko holky,
dlouho jsem tu nebyla,ale to bylo všechno tím frmolem kolem té svatby.Už je to za námi a zase je klid 🙂 Jestli chcete,tak tady jsou nějaké fotečky www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=383016 Byl nádherný den!

Jinak jsme se už začali snažit,ale po14 dnech jsem šla na kontrolu a bohužel mi vajíčko zase uvízlo na levé straně a neprasklo a udělala se tam cista,která po těch 14 dnech byla 2,66cm velká a tak mi pan doktor nasadil hormony,které beru vždy od 15 dne až po konec. No včera se měli dostavit moje dny,ale zatim nic,tak doufám,že se ta cista stáhla.

zuzka11
23. jún 2009

Ahoj Luciferek .- jdu kouknout! Jak sis "velky den" uzila?

lubinka9
23. jún 2009

mne sa olivova celkom paci 🙂 A aka je ta cena?
takze si robila nakupy? super. A ozaj, nemas ziadny album, nechces nam ukazat gyroska?
drzim palce nech je zajtra vsetko ok 😵

zuzka11
23. jún 2009

Lubi ja se rozhodla ze takove album udelam po porodu....ted ty fotky nejsou nic moc a nove nebudou - uz je to velky kluk a nic se mu na fotku nevejde........pak vam ho ukazu, prece jen budete "tety" 😀 Cena noveho vychazi kolem 450EUR - tusim, pribliozne, ojety cca 220.......

kleopatris
23. jún 2009

krasne fotecky 😵 gratulujem Luci, vela stasticka a deticiek a nech vam to vydrzi aspon do smrti 😵

lluciferek
23. jún 2009

zuzka: no nic nešlo podle plánu,ale i tak to byla nádhera!!! Užili jsme siho perfektně.První nám nepřálo počasí a tak jsme v 9 ráno obvolávala salony,jestli nemají nějaké bolerko na půjčení a nakonec jsem našla a tak jsem tam vyslala strejdu.naštěstí se strefili do velikosti a tak jsem se nemusela klepat zimou,pak přivezli kytky,které byly naprosto odlišné od těch co jsem domlouvala!! Dale moje vlasy nedrží v žádném tvaru a tak si paní stylistka musela pořídit zmrazovač a i tak to dalo zabrat a tak jsme se na obřad dostavili asi o 10 později a to tam už čekala svatba,která byla po nás a přitom šli až půl hodiny po nás a tak byl problém s auty,protože tam nebylo tolik místa.Dále Obsluha v restauraci byla jedním slovem Katastrofa!!!! Dort mi taky udělali jiný 😠 No fakt nic nebylo v pořádku 🙂 Fotograf a stylistka byli perfektní!!!! Prstýnky taky byly udělané přesně jak jsme chtěli. Pak odbyla 17 hodina a to se měl dostavit DJ a nic. začli pořijíždět ostatní hosté a DJ pořád nikde.Já jsem u sebe neměla mobil a tak jsem neměla číslo. Nakonec jsem si pujčila mobil od bratrance napojila se na internet a koukla do mailu na to číslo a zavolala mu.On si špatně zapamatoval Název té vesnice a tak jezdil od restaurace k restauraci a hledal nás. Byli jsme domluveni,že můžeme pařit až do rána,ale majitel odjel v 1 hodinu i se servírkou a zůstal tam s námi nějaký brigádík,který nám v 1:30 řekl,že jede v 6 ráno do brna a že se potřebuje vyspat.No to bylo něco!!! Nakonec jsme byli donuceni si zavolat taxiky a odjet. Odjížděli jsme ve 3 ráno. měli jsme jenom jedno auto na rozvoz a to by bylo tak do 4-5 hodin a to on už nesnesl.No katastrofa!!!!

lluciferek
23. jún 2009

holky děkujeme. 😵 No s těmi dětičkami uvidíme,jak to půjde. Už bych se chtěla stěhovat zpátky domů.Snad se to konečně letos podaří.

kleopatris
23. jún 2009

boooze to je hrozny scenar 😲 tolko veci aby naraz nevyslo 😒 ale hlavne, ze ste svoji a ste stastni 😵

zuzka11
23. jún 2009

Luci tak to teda byl den! Hlavne ze prstynky mate, nakonec jste obrad stihli......a mate se radi 😉Preju moc moc krasne manzelstvi, to je nakonec to nejdulezitejsi!!!!!

U nas neklapl fotograf, byl na doporuceni znamych, domluveny asi 3/4 roku dopredu a tyden pred mi volal, ze sory, ale ma zakazku v zahranici....a meli jsem byt posledni,a le po nas si tam sel jeste Libor Boucek s mariannou, tak vsude byly karemy a ochranka:(((( Ale jinak super parba.......

lubinka9
23. jún 2009

ahoj Luci, pripajam sa k prianiu, nech vam to vydrzi. A ten scenar, no neprijemnost za neprijemnostou ale usmev z tvare ti nezmizol vsak? Fotecky krasne

lluciferek
23. jún 2009

no ale nenechali jsme si to tím zkazit! Je pěkné být mladá paní 😀 😀

zuzka: no tak to je síla! by jsme ho měli domluveného skoro rok dopředu.zaplacenou zílohu a podepsanou smlouvu. Našli jste nakonec někoho jiného?

meleri
23. jún 2009

Luciferku,

gratuluju! užij si to, jsou to fakt nejkrásnější chvíle v životě...hlavně že to dobře dopadlo!

holky taky je u vás škaredě? tady se konečně ochladilo...tak se zas dá normálně žít! 😅

blondynka400
23. jún 2009

Tedy holky vy jste kecalky...

zuzka, tak já bych tedy olovově zelenou taky nechtěla, ale já jsem na barvy hrozně vybíravá 😝 . Ještě že já kočárek moc řešit nebudu muset 😀

lubinka, jojo, přesně tak. Co ty holka naše, už si vůbec zdravá? 😕

zuzka11
23. jún 2009

Luciferek - on nam sam doporucil bohuzel totalni zacatecnice, takze fotky fakt nic moc 😖

Blondy - budes mit po segre? A jaky,,
Meleri - vidis, a ja bych tak teplo a koupak uvitala 😉

blondynka400
23. jún 2009

zuzka, nebudu. Já totiž v podstatě asi nebudu mít žádný, jelikož ho tady nepotřebuju. Na procházky se tu chodit nedá, na zahradu vystčím postýlku a akorát asi koupím takový ten podvozek pod autosedačku, abych to večně nemusela rvát do vozíku, nebo kdybychom náhodou někam šli... A pak si koupím akorát pořádnej golfáč 😎

lluciferek
23. jún 2009

blondy: já bych chtěla zelený kočárek 😅 😅 😅

blondynka400
23. jún 2009

lluciferek, no ona je zelená a zelená. Já tu olivově totiž nesnáším, je to taková vyblitá barva, ale každá máme jiný vkus 😀 . Já co jsem tak zběžně koukakla, tak bych si vybrala asi červeno bílo černý, ten byl fakt hezký 😵

lluciferek
23. jún 2009

blondy: no je pravda že není zelená,jako zelená. já mám ráda světlejší zelenou v kombinaci s šedou 😵

blondynka400
23. jún 2009

lluciferek, tak tohle já přesně nemusím 😀 Ale ono je dobře, že každý máme jiný vkus....

lluciferek
23. jún 2009

blondy: no to je by jsme pak jezdily všechny se stejnym 🙂

blondynka400
23. jún 2009

lluciferek, jojo to máš pravdu 😉
No já neštěstí nikde s žádným jezdit nebudu, já to stejně neměla nikdy ráda chodit na procházku s kočárkem 😝 😀

lluciferek
23. jún 2009

blondy: a jakou značku chceš?

lluciferek
23. jún 2009

blondy: a ty si teda nebudeš pořizovat kočárek? a nebo bude jezdit tatínek? Jak budeš nakupovat?

blondynka400
23. jún 2009

lluciferek, kočárek pořizovat nebudu viz odpověď výše Zuzce...
A nakupovat, no normálně, dám mimi do sedačky do auta, a pak do košíku, možná jak už jsme psala, tak si koupím ten podvozek, ale fakt si nejsem jistá.... 😀

Holky se podržte, oni mi zas smazali fotku. Ale tentokrát ani nevím důvod proč, asi tam zas neviděli žádnou postavu 😠 😀

kleopatris
23. jún 2009

teeda blondy ja nechapem jak ta vzdy najdu 😀 to je asi ich pomsta, ze ich troska skarlis 😀
ale aj mne mazali furt fotky este na mojasvadba z albumu, tak som sa nastvala a zmazala ho cely.....niektore baby tam maju fakt totalne debilinky a nikto si nevsimne a nam to furt mazu 😠 pocuj nemas nejakeho nepriatela, co ta bonzuje?? 😀

blondynka400
23. jún 2009

kleo, to je pořád ta jedna samá. Jsem se jí asi dotkla 😀 . Nikdy předtím mě žádná neprudila.... Hlavně tohle ani nevím kdo to je, protože dole v adminech napsaná nani 😖
Nemám, jsem se jí dotkla, protože jsem jí do IP něco napsala, tak je na mě vysazená 😀

kleopatris
23. jún 2009

no tak to hej 😀 si si to u nej pokazila a teraz ta bude spehovat a cakat, kedy sa bude moct zase vypomstit 😀

ale aj mne pisali, jak som tu dala zo svadobnej cesty fotky, uplne ine baby ako admini, ze si to mam zmazat, ze to sem nepatri....inak mi to zmaze...su fakt posadnuti...na co je tu taka moznost davat fotos, ked su tak drzo cenzurovane??

blondynka400
23. jún 2009

kleo, jen ať si špěhuje. A ať si to u toho pořádně užije 😀

Ty původní holky jsou fajn, ale tyhle "nový" fakt nechápu, stěžuje si na ně spousta holek a všechny máme v podsatatě totožný problémy...

Já chápu, kdyby hleděli na to, aby stránky neměli zbytečnou zátěž a nebyli tak velké. Ale to co předvídějí nemá s racoiálním uvažováním nic společného
😝 😀

mirusch
23. jún 2009

Aaahojte!

Luciferek, blahozelaaaaam! Uz som na teba myslela, ze to mas isto za sebou, ze ako dopadlo. Nuz, dopadlo vselijako, ale ber to tak, ze budes mat o com rozpravat vnucatam 😉 Ze nebola nuda.

Blondy, no toto, a preco ti to zmazala? Ved kolko bab ma len oci alebo tak. Hm, mas program na upravu fotiek? Lebo ak nie, tak ti mozem nejaku upravit, ze ta nespozna ani vlastna mama 😀 😝 Alebo tam hod nejaku z dialky...

No, ja som bola trosku pracovat v muzeu, mali sme veeeela deti a celkovo dost ludi, zajtra idem zase. A o 2 tyzdne bude noc v muzeach, mam taky dojem, ze to je vsade, aj v SR tak, tak mozno zoberiem sluzbu od pol desiatej do polnoci, nech je trosku vzruso.
Potom sme nakupovali podlahu a ine "drobnosti", len za zamok do dveri sme vysolili 100 EUr, hrozne ceny. Museli sme do dvoch obchodov, lebo v jednom mali len drahe, nechapem to. Nakoniec sme kupili to, co sme si vyhliadli uz pred par mesiacmi 😵 Radsej sa aj bojim kukat na stav uctu. A to sme este nezariadovali... ☹

e.ma
23. jún 2009

ahojte baby
musim vam napisat cyta,ktoru som mala tesne pred mrchou -6cm je uz prec tento mesiac mam novu 3cm - teraz asi treti tyzden cyklu , tak som si z toho sama vydedukovala ze mi jednoducho nepraskne folikul a preto sa nedari- aj predtym som mala cysty raz na jednej strane raz na druhej len sa tomu nikto viac nevenoval - bola -bola nebola tak je to o. k.
co myslite moze to byt ozaj neprasknuty folikul?