Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
5. júl 2009

Ahoj Njonja!!!! No slava, slava, ze sa aj ukazes! Tolko novot mas, fiha. Aj dom hotovy, aj babatko na ceste, pekne po poriadku, nie? Poslednych par dni nam temicka trosku upada, baby su asi na kupalisku, ci co.
My dokoncujeme novu izbu, co sme dostali do prenajmu, uz sme takmer hotovi, uz fakt len nabytok, fakt to uz vyzera dobre.
Veru, radsej nerob teraz s detmi, lekar ma pravdu. Ja robim ako dobrovolnicka v muzeu babok. Tiez je tam deti ako smeti, chodia teraz skoly.
A dufam, ze teraz tu uz budes castejsie! 😉

kleopatris
6. júl 2009

ahojte babulky,

ja som prisla len pozdravit 🙂 som dost mimo posledne dni....uz by som tak chcela mat za sebou tie prve tyzdne, ani si neviete predstavit ako.

tak vam len poprajem pekny slnecny dnik 🙂

zuzka11
6. júl 2009

Dobre ranko!

Kleo - me asi slunecny den nepoprejes, strane liany deste 😉 Ale je to prijemne osvezeni, cely vikend bylo hrooooozne vedro.......myslim na tebe, at uz mas pokoj a je lip......

Miri, Schnucki, Lebi, Blondy, Mony, Ciara jak se mate vy?

kleopatris
6. júl 2009

jeej zuzi tak to ti zavidim ten dazd, aj ja by som brala, tu je teplo na skapanie a ja ho fakt tento rok neznasam 😠 uz nech je studeny oktober 🙂

monasek84
6. júl 2009

Ahojte kocky 🙂

zuzi, nesmirne pracovne, nestiham :(

takze jen pozdravim a snad se zastavim odpoledne :(

mirusch
6. júl 2009

Bre ranko. Dnes to zase beriem pozvolna, cez vikend som pracovala v novej izbe. Ale uz je to hotove, len nabytok 😉 Dam dokopy par fotiek - ako to bolo a ako to je teraz, kto chce, poslem mailom.

U nas tiez rano prsalo, no ved konecne, ale zase vyzera, ze bude prazit slnko. Hm.
Kleo, no toto, ze neznasas teplo 😀 Ale chapem ta. Prajem ti, nech ti je uz lepsie. Ja som cela nadsena z tepla, ale radsej cusim, lebo vsetci sa tak hrozne na to stazuju, ze potom vyzeram ako debil. Aj ked....cim dalej tym menej ma trapi, co si o mne ludia myslia.

Monasek, len sa pekne zastav, nech sa to tu rozbehne. A co tolko pracujes?

Zuzi ako sa mam ja, vies. Schnucki sa drvi na skusky. A ostatni neviem...

zuzka11
6. júl 2009

Miri posli, kouknu se rada, makate na tom jak berevni.......

Ja si ten dest fakt uzivam, je to takove cteci pocasi....ale jenom kdyz prestane a zitra uz bude zase hezky 😀

kleopatris
6. júl 2009

aj ja chcem fotecky 😵

no ja mam normalne leto rada, ale ked som zavreta v nasom hnusnom dusnom a zasmradenom byte, tak mam radsej zimu.....
aj ja chcem par kvapocek alebo aspon par stupienkov z teploty dole 😅

mirusch
6. júl 2009

Ok, fotocky su poslane 😉
No, u nas je uz 26°, ale celkom pofukuje vetrik. Len neviem schladit byt, rano bolo vonku 19° a nie a nie, vsetko som otvorila a neprefuklo. Ved ma byt aj tak chladnejsie, tak to klesne hadam.

lubinka9
6. júl 2009

ahojte co nove?

ja mam novinku, Dr. dnes potvrdil 7 tt a srdenko nam blikalo. Verim v zdarny priebeh a uspesny zaver. 😵
A moc som sa neozyvala pretoze je mi staaale zleeeee 😖

a aby som nezabudla, my mame po dazdi a stupnov 😀

lubinka9
6. júl 2009

tych stupnov je 25 😀 , neviem kam zmizli

nathali
6. júl 2009

dobre ranko alebo ze by uz obed 🙂 ja som pred chvilkou vyliezla s postele ale vobec sa mi nechcelo
lubi gratulujeeeeeeeem 😀

zuzka11
6. júl 2009

Lubi ty tajnustkarko!!!!! 😠 Moc gratuluju!!!A at je brzo lip!!!! 😉

zuzka11
6. júl 2009

Miri diky za fotky, strasny rozdil! Moc hezky sladene, barva tapet a podlaha, super, fakt se mi to moc libi....predtim des......

mirusch
6. júl 2009

Lubiiii gratulujeeeeem 😀 Ja som tusila, ze si tehu 😉 Baby, naraz vsetky tehulky, ako dobre, nie? Lubi, mozete si s Kleo vymienat skusenosti ako sa najlepsie diskutuje s veckom 😀

Zuzka, dakujeme. Ved som na vysledok velmi hrda. To je jedine, co ma teraz tesi. Dostala si IP? Tesim sa, ako budem zariadovat. Co hovoris na mojho chlapa a la MJ? 😀 Ked som mu to povedala, tak bol nasr... 😝 , ale ruska bola nutnost v tom prachu.

mirusch
6. júl 2009

A Lubi, preco si nas vlastne skor neinformovala? Haaaaaa?

kleopatris
6. júl 2009

Lubiii aj ja sa pripajam ku gratulaciam 😵 supeeer, to mozno budeme na rovnako rodit 😀 ja som asi len o tyzden popredu, ci vobec 😀 a asi ta nikto nevie lepsie pochopit jak ti je zle jak ja 😀 ja uz som bola dnes dvakrat diskutovat 😝 😀

mirusch super krasna izbicka 😵 a ta skrina to je fakt super napad a jak krasne zeralizovany, fakt super, ste proste jednicky 😵

kleopatris
6. júl 2009

no a daj si tyzdne k menu nech sme v obraze 🙂

lubinka9
6. júl 2009

vdaka kocky, viete ta opatrnost je u mna na mieste, preto som nechcela skor ale som to nevydrzala. 😝

miri, ta izba to je neporovnatelne lepsie, mate peknu fusku za sebou.

kleo, ja som prvy x diskutovala tak naozaj dnes rano, pred navstevou Dr. ale bola v tom davka stresu preto asi. Inak mam zaludok stale na vode. Najem sa zle je, nenajem este horsie. Ale trpim statocne. V prvom tehu mi nebolo absolutne nic. Tu sa pridruzuju aj nervy a neviem si nejako pomoct. ☹ Ale po srdiecku sa mi hodne ulavilo. A teraz len cakat..

kleopatris
6. júl 2009

no lubi aj ja mam tak zaludok na vode a stale mam pocit, ze musim utekat, inak nestihnem....
cez vikend mi ale nebolo nic a uz sme sa s manzelom bali, ci je babo ok, ked mi neni zle ani nic, ale dnes rano po diskusii sa nam tak nejak vnutorne ulavilo 🙂 a kedy mas dalsiu kontrolu? ja teraz piatok
ja som cez vikend oznamila nasim a boli radi 😵 aj ked to bude uz 4.vnuca 😀

lubinka9
6. júl 2009

dalsia kontrola o 3 tyzdne. Inak ma nabalili mnozstvom materialu, casopisy, sanony, kremy, caje, milion prospektov,.. som to ledva odniesla.
Nasim som to oznamila hned po tom ako som prisla od Dr., mama ta place asi este aj teraz 🙂

kleopatris
6. júl 2009

hej? super, ja som nedostala nic 😠 ale neva hlavne ze mam v bursku darcek 😵
no a mamku asi mrzi, ze teraz nemoze byt s vami, ze? to mrzi moju najviac, ze mna nemoze obskakovat a tak..

mirusch
6. júl 2009

Baby, rozlozte si kyble do kazdej izby pre istotu, aby ste nedopadli ako Blondy v obyvacke 😝 Sa mi to smeje, ja viem, ale lutujem vas. Vysledok bude stat za to! co by som ja dala za to, aby som mohla diskutovat s veckom nielen preto, ze mam migrenu 😔

Lubinka, ja viem, ze sa bojis, ale bude dobre. Budu ti robit aj extra vysetrenia? Vie sa vlastne pricina, preco si prisla o to prve?

A dakujem za pochvaly, som na tu izbu hrda, ako na vlastne dieta, lebo viem, cim sme si vsetkym presli 😉

lubinka9
6. júl 2009

ideme na SK teraz v sobotu tak sa uvidime, myslim, ze jej to bude luto. Teraz sa tesi, postupne jej to bude dochadzat 😕

kleo, ale Rechnung pride postou 😀

kleopatris
6. júl 2009

jeeee hrmiiii, mozno pride daaaazd 😀 😝

kleopatris
6. júl 2009

no u vas postou, ja musim vzdy platit hned 🙂

mirusch
6. júl 2009

Baby a vy nie ste poistene?

mirusch
6. júl 2009

Teda, Kleo v Rakusku to viem, myslela som Lubinku 😉

lubinka9
6. júl 2009

jasne, ze hej miri, pride Rechnung a dame ho zaplatit Care Group. Toto nie je statny lekar, vsetko platis.
Holky ale ked mam porovnat s SK, asi ako mirkina izba pred a po 😀

lubinka9
6. júl 2009

miri, pricinu na genetike nezistili, bola to vyvojova vada, nie geneticka nastastie. Tam bolo vse ok. Budem vedena ako rizikovka, doktor sa vyjadroval o amnio ak by sa mu nieco nezdalo na UTZ. Tomu by som sa rada vyhla, rozhodnutie je na nas. Ked si ale precital spravu z genetiky, ktoru som dala prelozit tak sa vyjadril, ze pokial by mala jeho zena moju historiu na amnio by ju poslal.