Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
4. okt 2009

Ahojky,

mirusch, tak koukám, že jsi to oveřila 😀 . Já si pamatuju, že to psala nějaká adminka do březnovek, když jsme měli kolem 9 tis příspěvků, tak jsem si to nějak pamatovala....
To je dobře, že se konečně trošku flákáš, bylo na čase 😉
Jinak máš pravdu, letí to hrozně rychle 😅

schnucki, a nebo ti ho pak dám, pak už mi bude na nic 😀 Ono není tak jednoduché ho sehnat, moc firem ho nedělá, nevím proč 😝

schnucki
4. okt 2009

jeeee, ahoj blondy .... nedelaj?? to me prekvapuje, vzdyt ten by si urcite koupilo vic tehulek kdyby o nem vedeli, si teda myslim .... tak mi ho schovej, kdybych ho nahodou nesehnala 😀

jakejs mela vikend??

mirusch
4. okt 2009

Schnucki, tak vela stastia u Dr. A kludne navrhni tu laparoskopiu, to by ti mohli kuknut aj priechodnost vajcovodov, tiez ci nemas endometriozu, vselico sa da zistit. Je tiez mozne, ze mas nejaky zapal. Nech ti zoberie krv.

Blondy, no ja som kukala v tej MK teme, ale nikde som nic nevidela, az som objavila, ze nova adminka je moja konikovska kamoska z DE, tak som jej hned napisala a ona mi to potvrdila 😀 Nie ze by som ti neverila, ale ja som proste hrozna, potrebujem presne informacie 😅 Tak vraj zvacsili server, preto.
A inak, idu spustat novu verziu, vraj do februara, konik bude vyzerat inak, ale vyzera to celkom fajn, k fotkam sa budu dat pisat komentare a tak. Som zvedava. Dufam, ze nam konika neodpoja na niekolko dni, ked to budu menit, lebo ma slak trafi 😝
Inak, o tom pase som uz velakrat pocula, to fakt sa neda zohnat? No, idem kuknut na nemecky net, ja som proste hrozne zvedava, neda sa nic robit....

mirusch
4. okt 2009

Ok, je fakt, ze vela som toho nenasla. Teda iba jeden 😝 od firmy HTS, vola sa BeSafe. Uf a pritom to je dost dolezita vec.
Pred par dnami som sa dozvedela, ze existuje aj taka vec, ze ludia maju paniku z toho, ze su v aute priputani. Mam znamu, co ma papier na to, ze nemusi byt v aute priputana....

blondynka400
4. okt 2009

schnucki, no co vím tak ho dělají jen dvě firmy, z toho ta jedna špatně... Když to náhodou někomu řeknu, že ho mám, tak na mně koukají jak na blázna co to je.... Ale myslím si, že je to spíš tím, že o tom většina žen neví. A nebo když jede někdo jen občas jak spolujezdec, taky to není tak důležité. Ale když já jezdím akždý den a to ještě poměrně dlohé vzdálenosti... (všechno je tu totiž daleko 😀 ).
Já ti dám kdyžtak pak link a internetový obchod, kde jsem ho sehnala 😵

mirusch, jojo, nevěříš mi, budu si to pamatovat 😝 😀
Ale vážně, jak se říká, důvěřuj ale prověřuj 😀
Tak nová verze jo? Hm, to jsem tedy zvědavá 😎
Já to sehnala úplně v pohodě, ale to proto, protože jsem věděla, kde to schánět... Problém je spíš v tom, že kvalitní je akorát od té jedné firmy...

mirusch
4. okt 2009

Blondy, no ved no, ber to tak, ze som zvedavy tvor. Ja som ti uverila, len som potrebovala doplnit informaciu 😀 nas v autoskole ucili, ze tehotna od urciteho tt nemusi byt priputana. Ale to podla mna nie je dobre riesenie.

blondynka400
4. okt 2009

mirusch, jojo, to je přesně ten co mám 😉 . Vidíš, že nekecám 😀
Taky si myslím, že je to důležitá věc, protože ten pás pod břichem prostě jinak neudržíš. Jojo, taky znám případy těhulek, co se prostě v autě nepřipoutají, bohužel ale to je ještě horší varianta (v případě nehody), než když jsou připoutány špatně.... Přitom tohle je tak jednoduchá věc, snadno se to pužívá a nebylo to ani drahé, kupovala jsem to v čechách a nestálo to asi 1000 kč.... 😝

mirusch
4. okt 2009

Ok Blondy, tak ti teda uz 100% a bez vyhrad verim 😀
Tu som to nasla na amazon za 40 EUR. To je dobra cena....

blondynka400
4. okt 2009

mirusch, to je podle mně to nejhorší řešení co může být. Nedávno jsem někde viděla statistiku, kolik umírá ještě nenarozených dětí v 3 trim. Většina jich byla u důvodu autonehody a 90% bylo tím, že žena nebyla připoutaná, takže asi tak 😝
Tak havně že jsis jí doplnila 😀
Takže cena v čechách a něměcku je cena vlastně stejná, to je fajn 😎

mirusch
4. okt 2009

Blondy 😉
No, idem si lahnut, nejako ma ta migrenova tabletka zmohla. Kuknem neskor. Pa.

schnucki
4. okt 2009

tak to me fakt prekvapuje, protoze ja si ho urco poridim i kdyz budu jezdit jen jako spolujezdec, rozhodne me prijde lepsi jak pisete bejt pripoutana spatne, ale bejt pripoutana ..... ja uz jsem tak naucena se poutat, ze me jet neprioutana prijde totalne blby a necejtim se ....

mirusch vsechno mu vysvetlim a uvidim, jsem uz cela napjata, nevedet co to je me prihani do zblazneni 😝

to neni az tak drahy .... rozhodne si tu znacku napisu abych vedela 😀

jeste ze vas tu mam 😀

tak nivy konik joooo .... tak to jsem na to zvedava 😵

blondynka400
4. okt 2009

mirusch, jen jdi a ať je lépe 😉

schnucki, no já se přiznám že jsme se v čechách moc nepoutala, v podstatě jen když jsem jela mimo Prahu, po Praze ne. Vím, že se není čím chlubit, ale prsotě mi to nebylo příijemný 😔 .
Ale tedy se poutám i na tu nějkratší vzdálenost,hold na silnicích fakt bezpečno není a už jsme si na to natolik zvykla, že když si sednu do auta a nepřipoutím se, připadám si divně 😀

schnucki
4. okt 2009

mirusch zas migrena?? .... preju at je ti brzo lip 😉

mirusch
4. okt 2009

Schnucki, nuz, mam MS, migrena musi byt 😝 Ale vsak tabletka hned pomohla, len som po nej potom cela ospala...ak mam pouzit spravne slovenske slovo, tak -otapena 😀

Nuz, neustale riesime svokru - vsetci surodenci, komplikuje sa nam to, musime zajtra znova hovorit s Dr. Vyzera to, ze musi mat 24 h starostlivost... Po infarkte, zrejme aj mozgovej prihode, zlomene rebro, s plienkami 😖 ... a prosim pekne, ta zena tvrdi, ze jej predsa nic nie je a opateru nepotrebuje 😀 😝 No neva. Ak sa zajtra neozvem, tak som odlozila nervy do kybla.
Bru noc.

schnucki
4. okt 2009

mirusch drz se .... to je nejhorsi, kdyz jsou starsi lide tvrdohlavy 😝 .... ja se tu zitra neukazu, az v utery, pritel si bere laptop sebou, ale kazdopadne dej vedet jak to vypada ....

myslim na vas ....

my byli jeste u sousedu, meli dneska krtiny, a kdyz vsichni odesli, prisli nas pozvat na jidlo ..... taaaaaaak jsem se prejedla vseho mozneho, pusu jsem zavrit nemohla 😀 😝

dobrou

blondynka400
5. okt 2009

mirusch, hlavně že pomohla....
Tedy s tou tchýni, no nemáš to lehké, ono občas něco vysvětlit staršínu člověku je fakt nadlidský úkol, to znám.... Moožná že jsi to psaal a kolik jí je? 😕

lenkove
5. okt 2009

ahojte tvorcekovia moji 🙂

zelam vam pekny den a som rada, ze sa mate ok, aspon ako citam 😀

Schnucki, uz si sa objednala u dr? 😀 ja som sa odhodlala objednat sa na gastro, ostava mi este kozne, kvoli psoriaze 😝 nastastie chrbat je uz ok, boli len trosku, tesim sa! a to som mala pocit, ze si uz nikdy volne nesadnem, ci sa neotocim... Najvacsie problemy mi robili ocistenie sa po velkej potrebe 😉 😀 no by ste neverili aky je to komplexny pohyb na chrbat 😀

Inak si zacinam v De podozrivo zvykat, podozrievam, ze to je tym jazykom.. uz sa vidim ako budem revat ked sa odtialto budeme stahovat 😀

kleopatris
5. okt 2009

ahojky 🙂

lenkove nova fotecka, ze 😵 inak ani ja som si nemyslela, ze mi DE bude tak chybat 😢

nad tym pasom do auta som uvazovala aj ja, ale nejak som sa k nemu este nedostala...asi aj porodim nez sa rozhybem 😒 a mate pravdu je to hrozne cestovat a byt normalne priputana, tlaci to vsade a leze to na nervy, ja musim jazdit tak ze jedna ruka volant a druha drzi pas ....a este aj krize som si musela "vycpat" vankusom, inak by som neusedela...

schnucki som zvedava jak ti dopadne kontrola, dufam, ze bude vsetko ok a este lepsie by bolo, keby 😵 a krstiny hmmm, super, ze mate take vztahy so susedmi 😵 to my s tymi nasimi asocialmi....

mirusch chudatko, MS, migrena a este starosti so svokrou 😒 uz aby ste to nejako uspokojivo s tou svokrou vyriesili ☹

u nas nove nic nie je, som bola cez vikend na slovensku, u zubarky (zase som mala dieru v zube 😠 a to iste neni posledna 😠 ) a bolo celkom fajn, len kratko...a teraz sedim zase v praci, nudim sa a ratam stale dokola dni do materskej 😀
a vcera videl tatko svojho synacika jake hrce mi hadze po bruchu, ked kope (konecne mi uveril, ze to vidno) 😀

blondynka400
5. okt 2009

kleo, tak to by ssi ho měla zakoupit. Ono to že tě to talčí je poměrně to nejmenší zlo. Nikdo neříká, že budeš bourat, ale při dnešním provozu to člověk bohužel nikdy nemůže vyloučit a když si vemeš jak pak můžeš mimi zbytečně ublížit... Takže nebuď líná a objednej si ho hned. 😠 Fakt vřele doporučuju, já ho používám někdy od 12tt.

mirusch
5. okt 2009

Ahojte, ja len na skok, brutal nestiham, vybavujeme, asi aj mna coskoro odvezu.... do blazninca 😝
Dnes sme stahovali svokre nabytok, doniesli jej speci postel, chcela to do obyvacky, plus kyslikovy pristroj. Zajtra pride domov, este sa nam ani opatrovatelska sluzba neozvala, mala by sa zajtra, lebo ja jej plienky menit nebudem 😠 Plus zajtra s manzelom po jeho masku. Teraz frcim dat urobit kluce pre opatrovatelov, potom predlzovacky, aby sme zapojili kyslik, zajtra samozrejme vybavovat lieky a plienky pre svokru... Ach jo. To je len velmi strucne spisana moja pracovna napln.

Samozrejme, ze sme dnes nakupovat nemohli ist. Takze neviem kedy 😒 Proste to je ako s malym dietatom. Este horsie. Planovanie sa skrta, riesi sa vsetko za pochodu.

Kleo, ako ta nova Dr.? A ten pas zajtra povinne kupit, objednat, sup, sup.

Lenka, ahoj, jasne, ze ti bude DE chybat. Chybala by ti akakolvek krajina, ja som revala aj ked som sla z UK...

lubinka9
6. okt 2009

ahojte,

my mame dnes za sebou kontrolu, mrnavy ma takmer 22cm a 300-320g. Vyzerame OK a sme tabulkovy 😵
27.10. nas caka Organscreening, tak nech nam to dobre dopadne.

A ako vy?

schnucki
6. okt 2009

ahojik holky,

jsem zas u rodinky, takze jen rychlo pisu jak mi dopadla kontrola u doktora .... samo jsme doufali ze se povedlo, ale bohuzel nic, ... nic neobvykleho nenasel, blbnou mi hormony, 😝 .... super ... mam pockat do dalsi ms a pokud zas bude takova divna, mam zas prijit .... super ....

doctu vas zitra a ozvu se radne ....

jinak mirusch s mati jsem jeste nemluvila, neni tu, tak doufam ze bude mit vecer chvilku ....

holky papa zitra

schnucki
7. okt 2009

dobre ranko holky,

lenkove tak to je super ze uz je ti lip, to me tesi 🙂 .... ja si tu zvykla docela rychle 😝

kleo bohuzel nic, jak jsem vcera rychle napisala .... ale co, jede se dal 😀 .... jeeee, tak tatka vydel jak te mali kope, jaaaa to chci taky vydet 😵 .... zubarku mi nepripominej, jdu pristi utery, urcite zas neco najde, ach jo 😝

jooo, a koukej dneska koupit ten pas do auta, jinak ti ho objedname my 😀

mirusch teda koukam ze mas plne ruce prace 😝 ... ozvala se ta sluzba?? ... holka drz se, myslime na tebe ..... kdyby jste neco potrebovali, tak pisni, ju ... pomuzu s cimkoliv 🙂

lubinka super ze prcek tak roste a ze jste ukazkovy, super 🙂 ... a jak jinak, neco noveho??

ja letim dneska s dedou k ocnimu, se na to tresu ..... jinak mati se tu vcera asi do pul 12 vykecavala, ac jsem ji hned jak jsem ji vydela rekla, ze bych si rada dneska promluvila, ... sla jsem spat, na to nemam naladu tak dlouho cekat .... prisla za mnou kolem 12, ze si promluvime dneska, bla bla ..... no jsem na to zvedava 😝

blondynka400
7. okt 2009

schnucki, je tak to mi je líto 😔 . Ale nevzdávej se, ono to jednou vyjde 😉

lubinka, velká gratulace, koukám máš taky tabulkové mimi 😀

Já jsem zas až do pátku slaměná vdova, ach jo 😝

kleopatris
7. okt 2009

ahojte 🙂

tak pas uz riesim, vstupili ste mi do svedomia 🙂

mirusch jak pokracujete so svokrou? pristroje uz napojili?

lubinka super, ze mas aj ty vzorove miminko 😵 ja mam organscreening buduci utorok doobeda a vecer prvu kontrolu u tej novej Dr. A kedy uvidime tvoje brusko a maleho fotecku?

schnucki skoda 😢 ale aspon, ze nic zle nenasiel, mozno len kvoli tolkemu stresu ti blbne mrcha a hormony 😒 a drzim pasticky na rozhovor s mati 🙂

blondy tak si zase bez manzela? ale aspon mas spolocnost v brusku 😵

blondynka400
7. okt 2009

kleo, no to je dobře, už bych se na tebe jinka fakt musela zlobit 😠 😀 😀
No jo, už jsem zase sama, tedy vlastně nejsem sama, už jsme na to dvě, máš pravdu 😵 😀

schnucki
7. okt 2009

ahojik holky,

dekuju moc .... taky jsem si rikala blby hormony me takhle plasej 😝 .... ale jsem v poho, ucim se si neuspech nebrat az tak moc k srdci, a ritit se dal 😀 .... jednou se to povede a treba to just zvladnem sami 😀 ....

dekuju vam moc ....

lubi tak to mam radost ze ten pas resis 😵 .....

mam z vas radost holky, samy ukazkovy miminka 😵 ....

blondy a kde manzilek je?? ... ale uz jste dve, to zmaknete 😉 .... a jsme tu jeste my 😀

mirusch jak u vas, jak to vypada??

blondynka400
7. okt 2009

schnucki, to jsou blbý hormony, co? 😝 😀
Ale zas někde na balkáně pracovně, klasika.... Já vím že to zmáknem a vy jste moje zlatíčka 😵 .
Ale nějak mě od rána bolí záda, ach jo, budu se to muset jít pokusit rozcvičit 😔

kleopatris
7. okt 2009

blondy chrbat je hnusny, aj ja mam niekedy take bolesti, ze nemozem ani riadne chodit 😒 ale mna boli skorej dole klb ci panva, neviem.

inak musim sa pochvalit 😀 som nas s manzelom prave prihlasila na nejaky predporodny kurz a zaciname (asi dost skoro, ale neskorsi termin uz nebol volny 😒 ) buduci tyzden, tak som zvedava co tam budeme stvarat 😝
dufam, ze manzela nevystrasia natolko, ze tu ucast pri porode vzda 😀

blondynka400
7. okt 2009

kleo, no já vím čím to mám, mám srostlé dva obratle a pak se mi to při autonehodě před lety ještě nějak posunulo. Díky cvičení to skoro nebolelo, ale teď přeci jenom jsem musela většiny posilovacích cviků na záda vynechat a asi jsem si v noci nějak blbě lehla... No ale snad se mi to podaří napravit 😎

Hele lepší brzo než pozdě.... 😉 A z čeho máš takové bolesti? Až teď v těhu?